Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

govinda
20. feb 2009

grafik: http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4
vyzera to síce fajn, ale obávam sa, že teploty zajtra klesnú a bude po nádejnej ovu 😠 . No ale nevadí, dnes posnažilkujeme pre istotu 😀

fyalynka
20. feb 2009

no vyzera to nadejne 😉 tak pekne posnazilkujte 😀

govinda
20. feb 2009

no veď to poistíme a uvidíme.
A čo takto počas dovči porábaš?
Ja som akurát doumývala riad, idem si zaliať kávu a požehliť. A že vaj dovolenka 😀

fyalynka
20. feb 2009

my tu mame vodara, isiel este nieco dokupit, lebo mame novu kuch. linku a potrebujeme tam
zapojit vodu 😉
no a potom musiem ist nakupit a musim si vybavit danove, lebo si podavam sama 😒
takze uuuzasna dovca...a tiez tam mam plny kos pradla na zelenie a este aj na pranie 😝

govinda
20. feb 2009

no ja už aj periem 😀 . Zatiaľ prvú práčku, ešte niečo určite nazbieram 😀 . A teraz už aj kávičku popíjam a potom požehlím a snáď poobede budem mať veget 😀
A prečo si daňové podávaš sama?

fyalynka
20. feb 2009

govi--IP 😉

govinda
20. feb 2009

fyal, IP 😉

janka1
20. feb 2009

IPčkujete coooo 😀
zub zatial neboli je v klude, ale ako na potvoru cez vikend sa ukaze 😒
idem dnes na damsku jazdu vecer tak si dame caffe latte sa tesakujem naposledy som ho pila vcera 😀 ked som bola s dcerou na obed ja som uz zavislacka na latte 😒
gov aj mne treba zehlit dieta ide cez vikend na zapas takze sa tesim, ze nemusim obskakovat a aj manzo ide do velkej garaze nieco s autom /kupil si vcera faro / no chlapi , ale aspon upracem aj ja v klude

govinda
20. feb 2009

janka, no ja som akurát doprala, dožehlila, trošku som povysávala a idem variť segedín a potom ma čaká ešte kúpeľňa 😀 . Dnes som akási plná energie, no som zvedavá, dokedy mi to vydrží 😀

janka1
20. feb 2009

to aj ja tak ked som sama doma gov 😉
ja akurat obedujem 🙂

govinda
20. feb 2009

tak to ti prajem dobrú chuť. Ja ešte len varím 🙂

fyalynka
20. feb 2009

taaaaaaak a som spat 😀

govi--papiere odovzdane, teraz len cakat, co z toho vylezie 😝 😒
ty si dnes aka sikovna...hmmm 😉 mne sa toci prva varka pradla, este tam mam nachystanu dalsiu 😠
a tiez este povysavat, prach utriet... 🙄 🙄

janka--pekna fotecka kocka 😉

govinda
20. feb 2009

fyal, aj ty si šikovná, keď už sú papiere vybavené 😉
Segedín sa vydaril, už sme aj papali a teraz ideme s drahým trošku leňošiť 😀 . Po práci trocha oddychu a relaxu 😀

fyalynka
20. feb 2009

govi--eeeeej, vy betari 😀 😀 😀 takze relax 😀 no jo 😵

je tu niekto? 😕

govinda
20. feb 2009

fyal, ja som tu. S drahým sme si pustili filmik a teraz som sa zobudila . To je tak, keď chcem pozrieť nejaký film, tak zásadne nie poležiačky na gauči

fyalynka
20. feb 2009

govi--aspon si si odpocinula a vecer/v noci mozte snazilkovat 😀

ja som sa umyla a uz cakam pred tv na panelak 😀

govinda
20. feb 2009

fyal, no snažilkovanie nebude a ak, tak neskoro v noci, drahý ide totižto o chvíľku preč, príde až po polnoci. Ale som si pekne nadspala, tak asi tak skoro nezaľahnem.
Ja tiež sledujem panelák, ale nevidela som staré časti, tak ich pozerám teraz a tie nové dopozerám potom, možno v pondelok, to mám tiež dovču.
Nechce mi vkladať smajlíkov, neviem prečo??????????

fyalynka
20. feb 2009

no to je zvlastne..mne sa take este nestalo aby sa nechcelo vkladat smajlikov 😨 😲 😀 😎
to ja si pojdem asi zachvilu lahnut po panelaku, som nejaka unavena 🙄 😝

govinda
20. feb 2009

fyal, tak prajem dobrú noc (stále tam nechcú ísť tí smajlíci)

janka1
20. feb 2009

cafte a je po damskej jazde , ale super bolo sak ako vzdy 😉
dakujem fyal to aby ste si nemysleli , ze som tmavovlaska, to bolo kedysi teraz som opat melirovana 😀
gov dobry napad zajtra aj ja robim segedin kapustu sme od silvestra nejedli a knedlu uz ani nepamatam tento rok to este nebolo 😉
☹ 😒 😠 😖 😢 😔 😕 🙄 😨
🙂 😉 😎 😀 😝 😅 😵 mne iduuuu

janka1
21. feb 2009

dobre ranko dievcence pekny vikendik prajem 😉

fyalynka
21. feb 2009

pekne predpoludnie vsetkym 😉

janka--a mas tusim aj ovela dlhsie vlasy ako na tej prvej fotke, ci nie??? 😕

ja som ☹ lebo ovu zatial nikde ☹

janka1
21. feb 2009

fyal tato fotka je z leta minuleho roka , potom som sa dala kusok ostrihat a skratit , ale teraz uz vlasy dorastli a mam opat melir takze je aj aktualna 😉 akurat teraz mam o rok viac ako na tej fotke 😀
zienky odchadzame smer Tatry takze sa zatial lucim, ale vecer som tu ako na koni 😀 net je stale s nami 😉
odkedy cvicim a mem lieky od neurologa a hlava neboli mam chut na vsetok sport 😨 tak pekny dnicek vecer

govinda
21. feb 2009

ahojte kočky, dobré ránko prajem všetkým.
Onedlho sa chystáme s drahým k našim na návštevu, braček mal narodky minulý týždeň a sestra včera, tak ideme oslavovať.
Grafíky mi vyznačili ovu, no nie som si tým ja taká istá.

http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

A stále mi nejde vkladať smajlíky. Idem napísať adminom...

fyalynka
21. feb 2009

asi tu teraz nikto nebude... 😒

janka--myslim ze ten jeden rok naviac nebude na tebe nejako vidiet 😉 Inak super, ze ta uz hlavka neboli,
este ze lekar prisiel na to z coho su tie bolesti, lebo to je na zblaznenie, ked hlava boli ☹ Tak Sportu Zdar 😀

govi--preco si si neni ista ovu? 😕 ved sa grafiky zhodli... 😉 Treba verit ze bola! 😵

Ja zatial bez ovu... 😒 ☹ ale este je cas, tak snad v najblizsich dnoch 😵

http://www.fertilityfriend.com/home/254404

fyalynka
21. feb 2009

kde ste??? 😕

je smutno tu samej ☹

janka1
21. feb 2009

ja som uz tu je tu niektoooo 😕

govinda
21. feb 2009

ahojte kočky.

fyal, nie som si istá ovu preto, že dnes teplota klesla a v tomto cykle som už mala také situácie.

Ja som nedávno prišla od mamky, trochu sme pooslavovali, pokecali .... a vy čo porábate takto večer?

A som stále bez smajlíkov. Písala som adminom, ale zatiaľ nič.

janka1
21. feb 2009

gov ja som uz v posteli 😉
ale citim sa supeeer 🙂

govinda
21. feb 2009

janka, no tak to je super. Ja si tu ešte chvíľku budem maľovať maľované krížovky a potom zaľahnem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre