Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

jurkina
24. feb 2009

ja 😕 nka1- testov som ocikala, ze sa to ani poratat neda, naposledy v sobotu a vzdy negativne. Vraciat nevraciam, ale mala som zvlastne tazky zaludok a od minuleho tyzdna ma casto pali zaha.
😕

fyalynka
24. feb 2009

janka--ja viem ze pokracuje, to som cez reklamu vytrhla manzelovi laptop a kym som precitala co ste
vsetko napisali...bolo po reklame 😀 teraz si zohrieva veceru 😀 😀 vyuzivam kazdu sekundu 😀

jurkina--veru, co testy? 😕 😕 ja teda fakt neviem...si zahadna... 😅

janka1
24. feb 2009

tak na toto si pockam som zvedava co to je ked nie tehu ako pise jane tak fakt neviem 😨

jurkina
24. feb 2009

Jane1- vsak mi to vsetci hovoria, len si nechcem robit plane nadeje. Doktorka, vraj to mozu byt aj hormony po skonceni antikoncepcie. Tu som dobrala koncom oktobra

fyalynka
24. feb 2009

jurkina--ty si zahada celeho konika 😕 ja fakt neviem, a veru sa nemozem dockat tiez tvojich vysledkov 😲

janka1
24. feb 2009

fyal veceru, teraz co si tehu? 😀

jurkina
24. feb 2009

urcite vas budem priebezne informovat, a vy kocky ako pokracujete?

fyalynka
24. feb 2009

manzelik si zohrieva veceru!!! nie ja 🤐 🤐 🤐 ja nemoooozem tak neskoro 😀

kpn
24. feb 2009

Ahoj Jurkina, a aku antikoncepciu si brala?? Ak nizkodavkovu, tak az taketo vykyvy by nemala sposobit. Jasne otazka tiez je ako dlho si ju brala, ale tak ci tak a este aj tie kila na viac, to vyzera prave na tehu. 🙂

fyalynka
24. feb 2009

jurkina, no to dufam ze sa ozves, teraz si sa dlho neukazala 😒

kpn
24. feb 2009

Janka1.... tak uz su tam i nejake foto, a to male babo ma napasmalo. Celkovo som to citila i pred tym nez vobec bola na svete, ale ako nahle prisla do nasich zivotov bolo mi to jasne.. Nas drobcek, krsna menom Vanes

kpn
24. feb 2009

Damy docasne sa odmlcim idem svojej polovicke striihat bradu
Zatial ahojte a pekny vecer. 😀

jurkina
24. feb 2009

fyalynka dik, teda, ale ja uz by som rada vedela, ze na com si stojim(alebo skor cisi nieco pestujem 😀 ) tak velmi by som chcela a mangel je cely nervozny z cakania

jane1
24. feb 2009

jurkina, nechapem že testy nic, ked aj tie priznaky mas, to je divne veru. kedy ze to ides na tu krv?

jurkina
24. feb 2009

Kpn brala som Yasminelle, to je tusim nizkodavkova asi rok a inu predtym asi 4 roky. To bolo nieco triquillar alebo tak

fyalynka
24. feb 2009

jurkina--ved sa mu ani necudujem 😕 tak dlho tapat v neistote 😖 drzim palce 😉

kpn- pekna svadobna fotka, boli ste peknucki 😵 😉 ty takto upravujes image mangelovi - strihanim brady? 😀

jurkina
24. feb 2009

jane v utorok o tyzden, skor sa vraj nedalo. a vysledky trvaju 1 az 2 tyzdne ☹

janka1
24. feb 2009

aj tak nerozumiem, ze ti este nebrali krv sa mi to zda nejake zdlhave 😒

fyalynka
24. feb 2009

boooze, jurkina 😕 no keby si mala byt naozaj tehu, tak tebe to potvrdia tusim az vo 4.mesiaci 😨 😕

jurkina
24. feb 2009

fyal nestras, lebo jedna kolegyna tak bola, jej zistili az ked bola 4 a pol mesiaca tehotna, asi som to uz spominala, jej furt tvrdili, ze ma nejaky zapal a ju dopovali antibiotikami, to su celi briti 🙄

janka1
24. feb 2009

preco si nezasla k dr. tu na slovensku ked si tu bola

jane1
24. feb 2009

no ale tak tam je to akože bežné? čo šetria na krvných testoch? maju veget? som v šoku

kpn
24. feb 2009

Fyalynka: dakujem. A manzelova brada je zahada, nerad je bez nej bo vyzera ako deculo, ale sam si ju nevie upravit, tak sa mu o nu staram ja. Ale na vlasy ma este nepsutil, a taaaak velmi by som chcela. Neviem preco sa toho tak boji ? 😀

fyalynka
24. feb 2009

no moja, ja ta nechcem strasit, ale podla toho pristupu lekarov ako pises...by som nebola prekvapena 😒
nic v zlom, ale tu na SR by ta nenechali urcite tak dlho cakat 😖

jane1
24. feb 2009

ved možu aj niečo zanedbať!!! a vobec, sak na UTZ BY už dávno bolo vidiet bábo

janka1
24. feb 2009

pekne fotocky katka 😉
odkial si ? si mi nejaka povedoma 😒

jurkina
24. feb 2009

jane tu sa tak neplasia, zena, pokial nie je 12 tyzdnov tehotna, ju za tehotnu nepovazuju, kvoli mnozstvu skorych potratov teda setria na krvnych testoch a ani sa s tebou nebavia.
janka a doma som nemala kedy a hlavne by som musela platit, lebo zdravotnu mam iba tu v anglicku.

fyalynka
24. feb 2009

veru...aspon ten UTZ mohli spravit 😕 😒

janka1
24. feb 2009

jurkina dnes sa da vsetko a vsade vybavit 😉

janka1
24. feb 2009

fyal skoncila ordinacia 😉 o chvilu panelak 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre