Rok snažilkujeme a tehotná nie som

lynduska
5. dec 2017

Ahojte žienky :( snažíme sa s priateľom o bábetko ale nakoľko už máme obi dvaja deti tak nám sa naše spoločné nejako nedarí :( :( nevie v čom môže byť problém?? :( :( :( :( Už bude rok čo sa o babetko snažíme :( :( :(

ajka32
5. dec 2017

@lynduska treba navštíviť lekára, on bude najlepšie vedieť

marlenka222
5. dec 2017

😔 prosim ta, precitaj si svoj vlastny uvodny prispevok... Ale nakolko uz mame obidvaja deti,tak (preto) nam sa nase spolocne nejako nedari... Skutocne si myslis ze je to preto ze uz kazdy deti mate?????

lynduska
autor
5. dec 2017

@ajka32 ale uz sme skusali kadeco no uvidíme :( no uz dlhksie sa snazime o to aby sme mali spolocne babetko

lynduska
autor
5. dec 2017

@marlenka222 ako prepáč no áno máme obidvaja vlastné deti ale my chceme spoločné..... :( tak ma tu nepodcenuj ďakujem

ajka32
5. dec 2017

@lynduska ona sa len pýtala ci si myslíš že to ze už máte deti je dôvod prečo nemáte spoločné dieťa. Napísala si to tak

lilyianka
5. dec 2017

Autorka to skor myslela tak, ze obaja uz svoje deti maju a nechape preco sa im dieta nedari spolocne ( kedze podla vsetkeho by ani jednrmu z nich nic nemalo byt, sudiac podla deti kazdeho z nich)

@lynduska si este mlada, pozerala som, ze mas len 20r...cize zatial by som zbytocne nestresovala..este tomu nechajte volny priebeh a ak stale nic tak skuste lekara...

zuzicka256
5. dec 2017

Nemyslim si, ze to myslela tak, ze to ma s tym suvis, ze uz maju... Ani to tak nenapisala aby sa to tak dalo pochopit 😒 Ja som to pochopila tak, ze maju kazdy svoje ale jak naschval sa im nedari mat spolocne, nic ine som v tom nevidela...

beky1813
5. dec 2017

Hm, mas 20 rokov, rok sa snazite o babo, obaja mate deti z inych vztahov. Mozno je to znak, ze nemate tlacit na pilu a lepsie sa spoznat a vytvorit si zazemie

zuzicka256
5. dec 2017

@lynduska ahojky, skus sa poradit so svojim lekarom, urcite najdete riesenie ☺

katharines
5. dec 2017

Vyskusajte NaProTechnologiu. Zalozil ju lekar, kt. zo zaciatku robil IVF, ale po zvazeni vsetkych zdravotnych i moralnych rizik (vrazdy deticiek, IVF je obrovsky biznis, kt nejde o dobro zeny ani dietata) vyvinul NaProTechnologiu, ktora sa zaobera zenou a muzom ako celkom. Casto dlhodoby psych. stres, alebo blokada chrbtice zabrani otehotneniu. Blizsie info v clanku:http://www.cestaplus.sk/tema/mesiac/maj_2015/06-05-201...

johanna_b
6. dec 2017

@katharines keby sa konecne zacalo o tom viac pisat....

libawet
6. dec 2017

@lynduska asi nemôžete mať práve vy dvaja spolu ( no s iným partnerom áno, aj také prípady sú )

johanna_b
6. dec 2017

@libawet boze neplas ju...

libawet
6. dec 2017

@johanna_b plaším? To ešte nikdy nikde o tom nepočula?

johanna_b
6. dec 2017

@libawet na konovi som uz pocula vsetko to mas pravdu...
ale taketo treba podporit a motivovat co si myslis ze jej da takato informacia? krajsi den? depku?

libawet
6. dec 2017

@johanna_b tak ja o tom neviem z tohto fóra, viem o tom dávno pred tým než MK vôbec vznikol. Čítam, zaujímam sa, rozprávame sa.....

johanna_b
6. dec 2017

@libawet myslim ze toto je posledne co potrebuje pocut

libawet
6. dec 2017

@johanna_b akože, Tebe o čo ide? O zakrývanie faktov? Veď chcú mať spolu dieťa, tak môže to byť aj táto možnosť a možno nie, ale je dobré, aby aj toto vedela, ak to nevedela doteraz. Žijeme v modernej dobe, nie v stredoveku a ako čosi chcem a nejde to, chcem poznať všetky príčiny, aby som sa mohla čohosi zachytiť a konať.

johanna_b
6. dec 2017

@libawet je dobre aby vedela ze mozno s nim nemoze mat dieta 😃 autorku temy lutujem

libawet
6. dec 2017

@johanna_b no ja ani nie, pretože už každý z nich dieťa má, a ak to nepôjde mať dieťa spolu, nuž čo, netlačila by som predsa na pílu, ak sú spolu šťastní teraz, tak budú aj bez spoločného dieťaťa.

lynduska
autor
6. dec 2017

@zuzicka256 presne tak nič insie ani nerobim len sa pýtam sama seba či je chyba vo mne

lynduska
autor
6. dec 2017

@libawet áno nemôžme mať síce spoločné dieťa ale jeho nevymenim za nič na svete......neznáme že keď sa márne pokúšame o dieťa že ho skrz to prestanem milovať

zuzicka256
6. dec 2017

@lynduska ale tak to snad nie, nemyslim, si ze by si mala vyvodzovat negativne zavery bez toho aby ti to dr potvrdil, ved aha, babo uz mas, priatel tiez, este moze byt ze naozaj spolu mate problem pocat, ale tuna to nevyriesime, cize skusajte 😊😊😊

libawet
8. dec 2017

@lynduska to som predsa ani nikde nenapísala, skús si prečítať, čo som napísala johanne _b....

johanna_b
8. dec 2017

@lynduska preboha, lynduska, take osoby ako libawet vobec nepocuvaj! mozno ti je dobre zname, ako jedna, jedina veta ti moze znicit zivot!!!! urcite MOZES mat s nim dieta! to dieta vie, preco este neprichadza na svet, ale pride. ver sebe a nie vselijakym takymto "realistkam", zivot je ovela, ovela zlozitejsi, vidis to vsade okolo seba. deti sa nerodia, kedy mi chceme, ani na lusknutie prstom, ani na dupnutie, ja ti napriklad verim, ze ziadna chyba v tebe nie je!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre