Šanca na otehotnenie

kacenkablazniva
4. aug 2016

Podla vas je normalne ked po styku zo zeny "to'" vytece von?Aka sanca potom ostane na otehotnenie?

cervikpepik
4. aug 2016

@kacenkablazniva hmmmm...poondiata gravitacia,co?ak nezastuplujes,tak mas nulive sance na otehotnenie

🙂 🙂 🙂

cervikpepik
4. aug 2016

@kacenkablazniva nulove tam malo byt 😉

hennyinnsbruck
4. aug 2016

😂😂😂😂😂😂áno je to normálne...hovorí ti niečo slovo gravitácia?😂
Alebo co si si myslela ze sa ti to zbiera do dutiny brušnej a vstrebe sa to?😂😂😂😂

evittam
4. aug 2016

@cervikpepik No, ja som si nikdy žiadny "štupel" nedávala a normálne a bez problémov som otehotnela.....Veď to z teba určite nevytečie všetko a hneď..... 😀 😀 😀

veronikaszabova
4. aug 2016

😀 kokos... nechapem ako sa moze toto opytat normalna zena 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jana_eyre
4. aug 2016

Jedno vajicko a jedna spermia.. Co tie ostatne milióny a milióny spermii? Kam sa majú ulozit? 😂😂 tak radšej vytecu.. Zjednodusene povedané.. 😂

glorikarebeka
4. aug 2016

@kacenkablazniva moja, lebo keby ti to tam vsetko zostalo a nevytieklo by ti to von tak by ti to muselo ist hore krkom 😀

evittam
4. aug 2016

@veronikaszabova No veď toto a ešte lepšie - že sa musíš zaštupľovať aby si vôbec otehotnela - to je tiež ďalšia pekná volovina - to by potom vlastne tá "gravitácia" bola spoľahlivou antikoncepciou.... 😉 😀 😀 😀

veronikaszabova
4. aug 2016

@evittam neberme antinu, nepouzivajme kondom... ved gravitacia nas zachrani ☺☺☺☺☺

cerez
4. aug 2016

😀 😀 😀
Čo tak "po tom" zostať ležmo v postieľke a vyložiť si nohy? Pol hodinka bude stačiť! Zas treba myslieť na nôžky, aby ti krv z nich nezliezla! 😉 😀

moni244
4. aug 2016

@kacenkablazniva 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak toto je dnes konečná 😀 vidíš to? a predsa ľudstvo ešte nevymrelo

moonka1
4. aug 2016

este len som prisla ale vidim, ze dnes zase sa tu deju zvlastne veci a objavuju sa tu zvlastne zienky 😀 radsej idem dat kupel a citat si knihu. Lebo toto ma raz zabije 😀 😀

glorikarebeka
4. aug 2016

@evittam alebo tampon vrazit 😀 😀 😀 😀

mysga
4. aug 2016

Bol by to problém, len ak z chlapa vylezie jedna obria spermia a potom vypadne. Ak je tvoj chlap bežný, tak ich do teba dá milióny, ale tu na MK je možné všetko, takže... Ešte toto ma napadlo - nepoznáš také to: Stačí kapka - budeš taťka? 🙂

glorikarebeka
4. aug 2016

ako chora som je mi nahovno,ale toto toto je uz moooc,som sa pobavila

mima283
4. aug 2016

Tak toto je masaker uz som oficialne videla vsetko 😄😅

sardinka335
4. aug 2016

@veronikaszabova ja nechapem ako sa toto moze mnoziť... 😀

kacenkablazniva
autor
4. aug 2016

Je vela takychto blbych otazok,no a su to len otazky.A bola som zvedava na odpovede.A ked to niekoho zabavilo,aspon ste sa zasmiali 🙂

glorikarebeka
4. aug 2016

@sardinka335 toto ani steelova daniella nevymysli

glorikarebeka
4. aug 2016

@kacenkablazniva tak ja som sa zasmiala,SI ZABILA,dik

veronikaszabova
4. aug 2016

@kacenkablazniva ja mam len dotaz... myslela ste otazku ozaj vazne? ☺☺☺ lebo ja som sa tak zasmiala, ako uz dlho nie ☺☺

jamika27
4. aug 2016

aj ja som sa čudovala, prečo som ostala tehotná keď to zo mňa vytekalo .... 😖

kacenkablazniva
autor
4. aug 2016

@veronikaszabova Odpoved je aj aj.

obsadenemeno
4. aug 2016

@kacenkablazniva ale ved ju dievcinku nechajte....v 13 take otazky napadaju.... 🙄

kacenkablazniva
autor
4. aug 2016

@obsadenemeno Ach jaj keby som mala tolko rokov kolko si pisala 🙂

obsadenemeno
4. aug 2016

@kacenkablazniva tak sa pochval, kolko mas?

kacenkablazniva
autor
4. aug 2016

@obsadenemeno Vyse dvojnasobok.

obsadenemeno
4. aug 2016

@kacenkablazniva tak potom sup sup, trosku si dostudovat anatomiu a ako to vlastne prebieha.... inak by tu vela deti asi nepobehovalo po svete, ak by tvoja "teoria" bola spravna..... 😝

mima283
4. aug 2016

@obsadenemeno vsak napisala ze to bol zart 😄

glorikarebeka
4. aug 2016

@kacenkablazniva tak biologia ti nic nehovori,hlavna vec,ze vies trtkat 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre