Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Sex a Utrogestan

lienka_9
4. aug 2020

Baby, keď chcem sex a beriem utrogestan tak normálne môžem mať večer sex a potom si môžem vložiť do pošvy utrogestan?

bambulienka25
4. aug 2020

No napr ano aj tak ide, blbe by bolo keby si najprv dala utro a potom by si šla nato. Ale už nemusíš lebo inj si už mala, a keď ste malincez víkend sex tak už to nechaj a vyčkaj týždeň dva

nikpa
4. aug 2020

@lienka_9 myslím ze áno 😉 ja som ho brala tiež ale toto som teda vôbec neriesila. ,,Po,, si dáš sprchu, zavedies tbl a hotovo.

lienka_9
autor
4. aug 2020

@nikpa len ked sa snazime o babo a ak by sa to nahodou podarilo tak ze ci tomu neuskodim

bambulienka25
4. aug 2020

@lienka_9 pred par dnami som ti vysvetľovala že utro neuškodí ťa pripravuje maternicu na oplodnene vajíčko

lienka_9
autor
4. aug 2020

@bambulienka25 viem, vy mi dost pomahate uz som si všimla, len teraz ma skôr zaujima ci mozem mat normalne styk este do konca cyklu ked beriem aj utrogestan a ci to neuskodi ak by sa spermie ujali

bambulienka25
4. aug 2020

@lienka_9 dajte si ešte dnes keď máte chuť ale aby sa oplodnilo uvoľnené a mohlo uhniezdit tak netreba každý deň, to by bolo priveľa spermií v tebe 😂 než srandy netreba sex každý deň, radšej už potom počkajte

lienka_9
autor
4. aug 2020

@bambulienka25 a ja som si prave myslela ze cim viac speemi vo mne tak tym je vyssia sanca 😀😀😀 lebo včera sex nebol to som chcela pauze ze ak by sa uchytili, ten dnes som chcela zase doplnit spermie preistotu 😂😂😂

bambulienka25
4. aug 2020

@lienka_9 nie pretože na oplodnenie vajíčka stačí 1 spermia.

lienka_9
autor
4. aug 2020

@bambulienka25 len ked ja sa stale bojim ze ci bola ta ovulacia, lebo som aj citala ze vela bab nemalo aj po inekci ovulku...a ze ci bola ovulka v tom termine ako mi dr povedala ze ci som ju nepresvihla alebo ci este len nebude

bambulienka25
4. aug 2020

@lienka_9 veď uvidíš a vajíčko je len 24 h života schopné. Nemala by si byť tolko v strese, to tiež nie je dobre

bambulienka25
4. aug 2020

@lienka_9 presvihnt si ju nemohla, keď chodíš na usg a samo nemáš ovulku tak az po pregnyle ju budeš mať

lienka_9
autor
4. aug 2020

@bambulienka25 cize ked bola inekcia v piatok tak ovu bola cca od piatku do nedele a to sme sa tie 3 dni každý večer snažili...cize malo by to stačiť?

lienka_9
autor
4. aug 2020

@bambulienka25 a v piatok ked mi budu brat krv tak to zistia ci bola ovulka? Z krvi?

bambulienka25
4. aug 2020

@lienka_9 keď v piatok bola inj tak SO či NE bola ovu, u každej inak záleží od toho ako organizmus reaguje na liek. Ano to stačí. Ano z krvi zistia ci bola ovu

lorianne98
11. sep 2020

Ahojte chcela by som sa spýtať , už neviem na koho sa obrátiť som tehotná 8+4 ,25 jula som začala krvácat tak sme utekali na pohotovosť kde ma nechali ležať nebolo to len lahke spinenie ale jasno cervena az tmava krv , po prijati do nemocnice mi robili sono a povedali ze plod je zivy a srdiecko bije bola som tam hospitalizovaná 5 dní a na vlastnu ziadost som odisla do onej nemocnice kedze som vobec nebola spokojna z och zdravotnou starostlivostou nebudem menovat nemocnicu v ktorej som lezala ale no bol to otras ziadne informacie o zdravotnom stave a sestricku som videla raz za den , potom ako som presla do druheh nemocnice mi robili komplet vysetrenie a dieta bolo v poriadku v nemocnici som brala utrogestan a ascorutin , tak isto mi predpisal doktor uzivat utrogestan ale nechali ma doma lebo vraj to iste co v nemocnici mozem robit aj doma a budem mat klud , tak som teda isla domou mam doporuceny kludovy rezim , pred tyzdnom som bola u obvodneho lekara ten ma zas vysetril a pivedal ze je vsetko v poriadku no zakal mi pohlavny styk kedze beriem utrogestan , my sme to z prostelom nevydrzali a mavame sex skoro kazdy den sem tam sme dva dni bez toho ale inac ho mame stale , uz ale vobec nekrvacam a tabletky vzdy uzivam tak ako mam , myslite ze to je v poriadku alebo by som stym mala prestat samozrejme ze doktor by mi to zakazal ale neviem si pomoct ... uz ani vobec nekrvacam tak chcela by som vediet nazor ci to je v poriadku ...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli