Sex deň pred menštruáciou - dá sa tak otehotnieť?

liza556
4. jún 2019

Ahojte. Chcem sa opýtať na niečo. S priateľom sme mali sex deň pred mojou menštruáciou kedy normálne sa do mna urobil, lenže menstruacia mi meškala týždeň. Ja viem že mi nemeškala lebo hneď tehotenstvo ale ja len že či je možné takto otehotnieť. Ďakujem za “rady” 🙂

mirro
4. jún 2019

@liza556 dosť chaoticky napísané,ale až sa pýtaš,či môžeš otehotnieť v najneplodnejších dňoch,tak áno,môžeš.

nika3136
4. jún 2019

@liza556 Ak ti mešká, asi je nepravidelná. Ak je nepravidelná, mohla si mať ovuláciu pokojne aj v deň sexu. A ak si mala o ovuláciu, môžeš byť tehotná.
Takže áno, môžeš byť pokojne na 50% tehotná

liza556
autor
4. jún 2019

@nika3136 vždy ju mám pravidelnú, stalo sa mi prvý krát že 8 dni meškala.

hettinka
5. jún 2019

@liza556 a už si dostala?

Inak, kľudne sa dá otehotnieť aj keď je nízka šanca, že ovulácie je práve deň pred ms. Dá sa aj cez ms, osobná skúsenosť.

liza556
autor
5. jún 2019

@hettinka áno dostala som ich. Len sex bol deň pred očakávanou menstr. a dostala som ich až na 8 deň po sexe.

zlatica99
5. jún 2019

To tehotná nebudeš. Ono sa z teba počas tej mršky všetko vyplavilo a pochybujem, že by sa vám v takomto prípade hneď zadarilo. No prečo sa nijako nechrániš, keď podľa toho ako si to celé nepísala ešte dieťatko nechceš

liza556
autor
5. jún 2019

@zlatica99 mat sex s ochranou s niekym kým som 7 rokov je to iste akoby ste jedli rezeň s alobalom. Netvrdím že dieťa nechcem, bola to len informačná otázka, či je to možné 🙂

takacovama
5. jún 2019

@liza556 asi ked mas MS tak nie, ale ved ak ti skonci urob si ho pre istotu. Ale da sa otehotniet aj pred aj pocas aj po nej.

evkao
5. jún 2019

@liza556 poznas iba jeden druh ochrany? ak sa nechranis nijako, otehotniet mozes kedykolvek (su dokonca aj pripady, aj ked raritne, ked doslo k otehotneniu aj pocas menstruacie)

jujkoo123
23. júl 2020

Ahojte žienky chcela by som sa spýtať na dvovod meškania menštruácie.. Z priateľom sme mali pohlavný styk deň pred tým ako mi mala dôjsť menštruácia priateľ v čas vitiahol našťastie ale menštruácia mi mešká už 3 dní... Mate rady ako ju privolať? 😉Ďakujem

lauriema
23. júl 2020

@liza556 Ahoj ja som otehotnela počas MS

lauriema
23. júl 2020

@jujkoo123 chceš sa spýtať na dôvod meškania tvojej MS? Ha ha tak to ma rozosmialo 😂Možno si tehotná Mam radu po kaj ešte deň, ak nepríde urob test

tatiana1329
23. júl 2020

Otehotnies mozes hocikedy. Ja som otehotnela 2 dni po MS. 😁 (babo bolo planovane 😉)

janka478
24. jan 2023

@liza556 Ahojte, tiež mám jeden problém a to ten, že mala som sex s partnerom pred 7 dňami a mešká mi menštruácia nemám ani bolesti nič, môžem byť tehotná? Lebo v poslednej dobe som bola dosť v strese a 3×do týždňa trénujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre