Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Sex deň pred menštruáciou - dá sa tak otehotnieť?

Menštruácia
liza556
4. jún 2019

Ahojte. Chcem sa opýtať na niečo. S priateľom sme mali sex deň pred mojou menštruáciou kedy normálne sa do mna urobil, lenže menstruacia mi meškala týždeň. Ja viem že mi nemeškala lebo hneď tehotenstvo ale ja len že či je možné takto otehotnieť. Ďakujem za “rady” 🙂

mirro
4. jún 2019

@liza556 dosť chaoticky napísané,ale až sa pýtaš,či môžeš otehotnieť v najneplodnejších dňoch,tak áno,môžeš.

nika3136
4. jún 2019

@liza556 Ak ti mešká, asi je nepravidelná. Ak je nepravidelná, mohla si mať ovuláciu pokojne aj v deň sexu. A ak si mala o ovuláciu, môžeš byť tehotná.
Takže áno, môžeš byť pokojne na 50% tehotná

liza556
autor
4. jún 2019

@nika3136 vždy ju mám pravidelnú, stalo sa mi prvý krát že 8 dni meškala.

hettinka
5. jún 2019

@liza556 a už si dostala?

Inak, kľudne sa dá otehotnieť aj keď je nízka šanca, že ovulácie je práve deň pred ms. Dá sa aj cez ms, osobná skúsenosť.

liza556
autor
5. jún 2019

@hettinka áno dostala som ich. Len sex bol deň pred očakávanou menstr. a dostala som ich až na 8 deň po sexe.

zlatica99
5. jún 2019

To tehotná nebudeš. Ono sa z teba počas tej mršky všetko vyplavilo a pochybujem, že by sa vám v takomto prípade hneď zadarilo. No prečo sa nijako nechrániš, keď podľa toho ako si to celé nepísala ešte dieťatko nechceš

liza556
autor
5. jún 2019

@zlatica99 mat sex s ochranou s niekym kým som 7 rokov je to iste akoby ste jedli rezeň s alobalom. Netvrdím že dieťa nechcem, bola to len informačná otázka, či je to možné 🙂

takacovama
5. jún 2019

@liza556 asi ked mas MS tak nie, ale ved ak ti skonci urob si ho pre istotu. Ale da sa otehotniet aj pred aj pocas aj po nej.

evkao
5. jún 2019

@liza556 poznas iba jeden druh ochrany? ak sa nechranis nijako, otehotniet mozes kedykolvek (su dokonca aj pripady, aj ked raritne, ked doslo k otehotneniu aj pocas menstruacie)

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre