Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Skúšali ste kyselinu listovú od MedPharma?

monusik73
7. okt 2012

Ake mate skusenosti s touto kyselinou listovou? je dobra pred tehotenstvom?

lucia2505
7. okt 2012

Ahoj, ja užívam kyselinu listovú už asi pol roka, ale od firmy Jamieson 1000mcg

evelin325
7. okt 2012

Ja som pred otehotnením užívala Femibion 400, obsahuje kyselinu listovú a DHA, ja som mala problém otehotnieť a po štyroch mesiacoch ako som ho brala spolu s homeopatikami som otehotnela 🙂 .

ikke
7. okt 2012

kyselinu listovu sa odporuca uzivat minimalne 3 mesiace pred planovanym tehotenstvom a je uuuuplne jedno, ci budes uzivat tuto alebo od ineho vyrobcu.

jarus_galbi
8. okt 2012

Ahoj, ja beriem presne túto 🙂 najskôr som si kúpila len malé balenie, ale potom som si skočila aj po to väčšie 🙂 tam je aj písané, že sa odporúča brať cca 3 mesiace pred plánovaným tehotenstvom. Ja som začala brať vtedy, keď sme sa nečakane rozhodli, že "ideme na to" 😎 a zatiaľ to beriem cca mesiac. A uvidím, či príde mrška alebo nie 😉
Ja som skôr za prírodný zdroj vitamínov, kyselinu listovú obsahujú napríklad paradajky alebo brokolica, tých som toto leto jedla na kilá. A keď tak, skôr by som brala len čisto kyselinu listovú, lebo tá je veľmi dôležitá pre plod, a zvyšné vitamíny by som sa snažila telu dodať chrúmaním surovej zeleniny a ovocia 😉

ivetka5
8. okt 2012

Ja mám tiež tútu kyselinu, uvidíme 😉

magica78
8. okt 2012

mna bolo z kys.listovej zle tak neuzivam nic . jem vela zeleniny a ovocia a to obsahuje dane Becko kysl.listovu

1234lubka
8. okt 2012

myslim ze je jedno aku kyselinu listovu uzivas :P hlavne ze ju beries, ci?

petronelasv
8. okt 2012

ja s tým veľmi nesúhlasím, lebo veľkým problémom býva vstrebávanie tejto kyseliny listovej do tela, niektoré baby si myslia, že super berú kyselinu listovú, ale popritom môžu ju brať zbytočne, keď sa im nevstrebáva tak ako má.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli