Skúsenosti s tehotenským testom Clearblue Ultra včasný

kikusa2021
14. mar 2021

Ahojte, máte niekto skúsenosť s Tehotenskm test Clearblue Ultra včasný? Je naozaj včasný alebo je to len marketing? Ďakujem 🙂

petamich
14. mar 2021

@kikusa2021 do velkej miery marketing, citlivost ma presne taku istu ako kazdy iny 10tkovy test, je pravda, ze som preferovala tieto clear blue testy, lebo maju dost farbiva a tym padom som nelovila duchov, napr. ukazal, ze som tehotna, to bolo 6 dni pred MS ale preto, ze som mala ovulaciu posunutu a drobec je od zaciatku o tyzden popredu 🙂

kikusa2021
autor
14. mar 2021

@petamich ďakujem za odpoved 🙂

bombix
21. apr 2021

@kikusa2021 ahoj. ja som si ho robila dnes a vysiel mi pozitivny 🤷🏼‍♀️ Menstruaciu mam dostat o 3 dni

tami2708
20. aug 2021

Ahojte. Mne dnes vyšiel takto. Máte skúsenosť s falošne pozitívnym výsledkom?

tami2708
20. aug 2021
bombix
20. aug 2021

@bombix a teda aj som tehotna a uz som v 21.tyzdni 🙂

bambulka727
21. sep 2021

@tami2708 Ahoj Tami ☺️ V piatok mi rovnaký test ukázal rovnaký výsledok ako tebe ☺️ Jemnú pozitívnu čiarku, môžem sa spýtať či si bola nakoniec tehotná alebo išlo o falošné pozitívny výsledok? 🤔

tami2708
21. sep 2021

@bambulka727 ahoj. Falošný výsledok..

dianka3
3. apr 2023

Clearblue falosne duchuju 😒 ja som mala vcera dostat MS tak som si urobila test a tiez sa ukazala slaba ciarka a dnes dosla mrcha 😒🙄 mam pocit ze su rovnako na nic ako pepino testy

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre