Snaha o otehotnenie

17. jan 2024

Ahojte, trošku taká intímna otázka keď ste sa začali snažiť o bábätko nechali ste priateľa aby sa za každým spravil do Vás alebo ste to nechali iba na plodné dni ?

xsimonkax
17. jan 2024

Samozrejme, že za každým.

lexie321
17. jan 2024

Zakaždým.

pabla99
17. jan 2024

Samozrejme že za každým. Však nech si užije 😂

autor
17. jan 2024

A ako dlho Vám trvalo kým to vyšlo?

xsimonkax
17. jan 2024

Nám presne mesiac, na druhý som už bola tehotná.

pabla99
17. jan 2024

Dva roky a nič ešte..

autor
17. jan 2024

To mi je ľúto ..určite sa čoskoro podarí netreba to vzdávať 🙂 pevne verím že sa aj nám čoskoro podarí

lexie321
17. jan 2024

1.5 roka

xsimonkax
17. jan 2024

Ja som pila mesiac poctivo pol litra denne čaj z ostruziny malinovej, nasledovala som si plodné dní absolútne...mala som dlhé cykly 35-45 dní. Zadarilo sa.

glorika
19. jan 2024

Sex sme mali 2-3x do týždňa ale nie prioritne kvôli plodeniu, vždy sa urobil do mňa a plodné dni som si absolútne nesledovala. Jednoducho sme to neriešili a nechali sme to na osud kedy to malo prísť. Synček sa podaril tak do trištvrte roka teda aj keď sme museli tehu v 23 tt ukončiť kvôli vrodenej chybe a dcérka sa nám podarila dva mesiace od prvého pôrodu no ani tam to nedopadlo dobre ☹ predčasne narodená v 28 tt no po 26 dňoch zomrela ☹ obe tehotenstvá v priebehu minulého roku. Teraz riešime vyšetrenia a liečbu ale určite sa o to chceme budúci rok pokúsiť znova. Keďže deti ešte nemáme. Netreba to nejak silno riešiť a myslieť stále na to. Lebo vtedy to naschvál nejde. Držím palce aby sa Vám to čo najskôr podarilo.....

anika378
21. jan 2024

@pabla99 my štyri a pol roka a stále nič ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre