Snaženie od septembra 2011

mishel33
22. jún 2011

Ahojte kocky, najde sa medzi Vai aspon jedna ktora sa chce zacat snazilkovat od septembra, teda v rovnakom termine ako ja? 😉
Nech si mam s kym poklebetit, prip.poradit a taaaaaaak 😎

rachel36a
13. dec 2012

@odrik u nás to už chcem vzdať ja... už som z toho strašne unavená,zničená psychicky aj fyzicky... tak už skúsime posledný krát.... úspešne 😀 😀 😀 inak , môj Tomáško už má 16 tak ja budem mať vnúčatká skôr... 😅

odrik
13. dec 2012

@rachel36a
Vyjde to!!! A nevzdávaj! Ja viem, že si veľmi, veľmi unavená, ale máš podporu v manželíkovi, tú ja nemám! Keď sa niekedy začítam do témičiek tehulky po 40, dokonca po 45 normálne ožijem 🙂! Teším sa so všetkými tehulkami a mamičkami a priznám sa, tíško im závidím. Ale samozrejme v dobrom 🙂! A tak to bude aj s Tebou 🙂! Síce si už po štyridsiatke 🙂??? Ja ju oslávim 6.1. 2013, čiže o necelý mesiac 🙂!

rachel36a
13. dec 2012

@odrik ´ja budem mať narodky 7.1.2013 ... ďakujem za podporu...

petinka1703
13. dec 2012

@odrik Ďakujeme! 😉

petinka1703
13. dec 2012

@rachel36a Zatiaľ to riešim len so svojim gyn.Ale uvidím,čo sa bude diať po Novom roku a keď mi už ozaj nič nezaberie tak to už asi začneme riešiť v CAR.

petinka1703
13. dec 2012

@odrik a @rachel36a Som rada,že ste si takto po dlhom čase "pokecali" a viete o sebe.Teší ma to! 😉

odrik
13. dec 2012

@rachel36a
Jeeejda, Ty si narodená jeden deň po mne 🙂??? Ty môj malý Kozorožec 🙂! Hviezdy nám dali vytrvalosť a ambicióznosť
🙂, takže............. 🙂!!!

odrik
13. dec 2012

@petinka1703
Ja ďakujem 🙂!!! Si poklad 🙂! A neboj, babuliatko príde, určite 🙂!!! Nepotrvá to dlho a napíšeš nám radostnú novinu 🙂!!!

rachel36a
13. dec 2012

@petinka1703 držím palčeky...
@odrik a tiež tvrdohlavosť.... 😀 😀 😀

petinka1703
13. dec 2012

@odrik Ďakujem za podporu,ani nevieš,ako si to cením 🙂 Dlho som váhala,či sa zaregistrovať tu na MK,až som včera neodolala a nebanujem.Cítim tu podporu aj takto na diaľku a dodáva mi to veľa síl v tej bezradnosti.
PS:Ani som nedúfala,že sa mi niektorá z tohto fóra ozve po viac ako roku neprispievania.

petinka1703
13. dec 2012

@rachel36a Ďakujem aj Tebe za podporu,si zlatá! 😉

odrik
13. dec 2012

@petinka1703
Tak to sa teším, že si tu 🙂!!! A že si sa nesklamala 🙂! A urobila si radosť aj mne 🙂! Ďakujem! My sme si na nášho prvorodeného počkali skoro päť rokov, takže Ťa veľmi chápem! A to som si kuuusisko tehulkovania odležala v nemocnici, ale stálo to za to 🙂!!! No a potom sa nám už nedarilo, potom som potratila, a už to mm vzdal, ale ja nie, a preto sa na neho hnevám, zlostím, zúrim a ešte neviem, čo všetko 🙂!!!

petinka1703
13. dec 2012

@odrik No ja už mám niekedy pocit,že ma z toho všetkého asi "švihne" ☹ A to mi je ľúto,čo sa Ti stalo,jedna aj druhá vec. Fakt Ťa obdivujem za to všetko! 😉

lenkasop
14. dec 2012

@petinka1703 ahoj moja, ja som tiež brala clost.... ale potom sme prestali rozmýšľať kedy...a proste sme si s mm užívali spoločné chvíle a podarilo sa, náše vyt´žené bábätko sa zachytilo a už nepustilo, dotiahli sme to všetko do úspešného konca a 21.10 sa narodil náš Matejko, asi mu naše dva anjeliky dodávali silu, aby sa udržal. Zo začiatku som aj ja brala duphaston a bola na rizikovom doma 😉 Držím ti silno palce, aby si čoskoro naša vytúžené // 😉

petinka1703
14. dec 2012

@lenkasop A koľko si toho Clostilbegytu brala,ak sa smiem spýtať? Podľa názvu témy a dátumu narodenia Matejka uvažujem,že ste sa snažili cca 5 mesiacov. A vidno hneď,že Matejko je bojovník už od doby,čo bol v brušku.Nech mu to vydrží po celý život a nech nad Vami Vaši anjelíci držia neustále ochrannú ruku 🙂 A ďakujem za podporu,vážim si to 😉

odrik
14. dec 2012

@petinka1703
To Ti verím, ale nič sa nevzdáva 🙂!!!

petinka1703
14. dec 2012

@odrik No nič iné nám nezostáva,len veriť a dúfať,lebo keby mám plakať do vankúša stále,tak mi to nepomôže 😉 A treba tej pozitívnej energie,tej nikdy nie je dosť,ale na rozdávanie mám,tak posielam 😉

odrik
14. dec 2012

@petinka1703
Ďakujemeeeee! Zlatko, ešte si mladunká, ja som Šimonka mala, keď som mala 27 rokov a nič som nezmeškala, moja priateľka mala prvé dieťatko, keď mala 34 rokov, absolvovali štyrikrát umelé oplodnenie. Všetko stihnete v pravý čas 🙂!!!

petinka1703
14. dec 2012

@odrik Ďakujem,ďakujem,ďakujem ešte raz za povzbudivé slová,ani nevieš,ako mi to pomáha 😉

lenkasop
17. dec 2012

@petinka1703 moja asi 3cykly, ale počas nich sa nezadarilo a až keď som ukončila sa zadarilo 😉 Matejko bojoval, presne ako si napísala, mala som 2xMA (2010, 2011) - príčina sa nenašla , chodila som po nejakých vyšetreniach, všetko bolo ok, len vždy sme sa druhej poradne nedočkali ☹ ale tento raz to vyšlo a verím a silno držím palce, aby si mala čoskoro ten najkrajší úsmev na tvári 😉

@odrik aj pre teba to platí 😉 .....ako bolo v jednej mojej obľúbenej trilógii slunce, seno, .... "treba italov (manželíka) skraje vožrat a pak podepíšou všechno 😀 😀 😀

magdalena572
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
odrik
17. dec 2012

@lenkasop
Ty si poklad, som sa zasmiala 😀 😀 😀 !!!

lenkasop
17. dec 2012

@odrik mám strašne rada tieto české komédie, je v nich kus pravdy a človeka to rozosmeje...ako napríklad " Polibky Pepy a tvoje príušnice mne absolutne nezajímají " S tebou mne baví svet 😀 😀 😀 😀 😀 čo mi už ostáva, no nie .-)

petinka1703
21. dec 2012

@lenkasop Ďakujem.A pridávam sa k Tebe,neni nad české komédie a trilógiu Slunce,seno... To človek môže vidieť aj 100x,no aj tak sa na tom zasmeje.Tie hlášky sú nezabudnuteľné ako v Slunce,seno... tak aj v S tebou mě baví svět 😀

lenkasop
1. mar 2013

@petinka1703 moja gratulujem k // tak bol pekný darček k vianociam 🙂 Držím palčeky

petinka1703
1. mar 2013

@lenkasop Ahoj moja,ďakujem veľmi pekne 🙂 Na Vianoce sme to ešte nevedeli. Až na Nový rok 01.01.2013 som si robila prvý tehutest. A to podľa doktora nič z toho nemalo byť a vidíš,je 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre