Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Snažilkovanie s otočenou maternicou a krátkym cyklusom

alu123
31. okt 2012

Ahojte žienky, potrebujem poradiť, má niektorá skúsenosť so snažením sa o bábätko, aj keď mám otočenú maternicu naopak? Mám aj krátky cyklus 19 - 22 dní. Ovulačný hlien niekedy vidím. Bola som u doktora a mám prísť na odber krvi kvôli zisteniu hormonálneho profilu(či prebieha ovulácia) Ako často sa snažiť o bábätko, mám počkať až na hlien, prípadne mám počkať až na odber krvi? Aká poloha je v mojom prípade najvhodnejšia? Aké bylinky ešte pomáhajú okrem alchemiky? Ďakujem za rady

selisel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenadka
31. okt 2012

@alu123 tiež mám otočenú maternicu a dozvedela som sa to až v prvom tehotenstve 😉 . Podľa mňa to nie je problém pre otehotnenie, zrejme to bude genetické, lebo aj moja sestra ju má tiež otočenú. Deti ešte nemá, ale pýtala sa ma na to, ako je to u mňa, lebo jej to na prehliadke povedal gynekológ a plánujú už prírastok. Jej lekár tiež povedal, že otehotnieť pre toto nebude problém, lebo takých žien je veľa. ;-.) Jediný problém bol v tom že dieťatko ako rastie a maternica sa zväčšuje tlačí inde ako maminky s normálne otočenou maternicou 😉, ale kedže to neviem posúdiť, mne sa to videlo normálne. Verím, že sa tiež aj Vám čoskoro zadarí 🙂 😉 🙂

zonjushe
31. okt 2012

ja mam tiez otocenu maternicu, cyklus som mala cca 26 dnovy a do pol roka som otehotnela..

dadusa23
27. nov 2012

Ahoj, ja som tiež mala otočenú maternicu ,(pri druhom dieťatku - sme sa snažili - pol roka...) no a asi to bolo aj pri prvom, toto som nevedela, lebo sme sa snažili vyše roka ... no keď sa ujalo druhé, tak aj tehotenstvo aj pôrod bolo ok, naozaj bolo všetko vporiadku .... chceli by sme ešte jedno a tiež sa nedarí - už 3.mesiac ništ ☹ ... tiež som čítala, (od mamičiek), že treba "sexovať " zozadu a po styku zostať na bruchu aspoň 20.min. 😀 ... držím palce

waneska231
27. nov 2012

ahoj,ja som mala tiez obratenu maternicu a 21 dnovy cyklus,otehotnela som na 9-10 den cyklu a v den ked som mala dostat menstruaciu som si spravila test a bol pozitivny.......syncek ma uz 5 rokov

ennynka
13. mar 2013

ahojte.a to keby som nahodou mala otocenu maternicu tak to gynekolog pri beznej prehliadke vidi a povie mi to,ci...?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli