Snažilkujeme od marca 2013

gerci90
7. mar 2013

Cawte snažilky od marca 🙂 už je tu založena otázka na marec 2013 ale to sa neda komunikovať ako sa vam dari ,ci sa zadarilo a podobne..tak podte komunikovať radsej tu 🙂
My sa ideme do toho pustit teraz v marci som zvedava toto bude nase druhe mimčo 🙂 keby to vyslo cez cca plodne dni TP by bol na mužove narodky 😵 😵
Vela stastia vsetkym snažilkám..

jankaferancova
26. mar 2014

@mishel8655 u mna to bolo podobne,prvy test,ktory som si robila bol prave tento,takze ja si myslim,ze by to mohlo vyjst,drzim palceky,nech si mrcha berie dovolenku na min.9 mesiacov 😉

jankaferancova
29. mar 2014

@aurora88 no co moja ako si dopadla???

nelinkabublinka
31. mar 2014

@mucinkaa27 no ako, bola si uz u dr?

mucinkaa27
31. mar 2014

@nelinkabublinka niee ešte som nebola až o týžden v piatok idem, tak dúfam je všetko v najlepšom poriadku a ty sa ako máš

nelinkabublinka
31. mar 2014

@mucinkaa27 ja som si presla ukrutnymi nevolnostami, trvali asi 10 dni, bolo mi zle nonstop cely den. Sice som nevracala, ale asi by mi bolo este lepsie keby hej, ulavilo by sa mi, len som nechcela, kvoli zivinam a tak.... no a zrazu prestali.. inak som nemala a ani nemam ziadne ine priznaky tehotenstva, nebolia ma prsia, krize,.. nic... mala som len tie nevolnosti a tie zrazu prestali. Az sa trosku bojim ci je to ok... :( bojim sa, aby som o babatko neprisla :( k lekarovi mam ist az o 2 tyzdne... ale to mam s citania tyhto for, vselijakych.. :( lebo clovek sa docita vselico a potom akurat stresuje...

mucinkaa27
31. mar 2014

@nelinkabublinka nestresuj všetko bude v poriadku ved myslíme predsa pozitívne a tie fora radšej ani nečítaj aj ja som všetko také prestala radšej čítať, lebo tiež by som iba stresovala....to je mi ľúto, že ti bolo tak zle....mne zatial zle nebýva iba včera prvý krát ma zo všetkého naťahovalo, ale predýchala som to a dnes mi je už ok....inak mi tiež nič nieje kde tu pobolieva podbruško a prsia ma bolia a musíš to brať tak každá sme iná niektoré ženy ani nevedia že sú tehotné tak klídek ved stres nerobí dobre bábatku...a ozaj ešte tie moje nálady sú niekedy fakt neznesitelné katastrofa 🙂

nelinkabublinka
31. mar 2014

@mucinkaa27 haaa si to uzivaj, ze mozes byt naladova :D teraz ti to nikto nemoze vycitat :D

nelinkabublinka
31. mar 2014

@mishel8655 silneju testiky ;) ?

mucinkaa27
31. mar 2014

@nelinkabublinka nooo to hej len problém je, že ešte nikto nevie, že som tehotná iba mm čakám na potvrdenie od dr....takže moje nálady mi ešte nikto neospravedlní hehe a testíky už nerobím naposledy som robila, ked mi ms meškala asi dva dni a to boli už rovnaké a robila som si aj digi test vtedy a vyšiel mi 2-3 čo mi sedelo, tak som bola spokojná akosi fakt verím, že je všetko v poriadku až sa sama sebe čudujem 🙂

nelinkabublinka
31. mar 2014

@mucinkaa27 Ani ja som to pre istotu nepovedala nikomu, vie to mm a sestra 🙂 manzel je v zahranici, vrati sa az o 2 tyzdne, tak so chceme povedat rodine spolu.. asi na velku noc, ked budeme behat kade tade po rodine, tak to postupne rozsirime, ak samozrejme bude vsetko ok.. Aj tak ta obdivujem, ze mas taku trpezlivost 🙂 my sme sa snazili o babo rok a ked mi meskala 6 dni MS uz som utekala k lekarovi 🙂 lebo som to chcela mat potvrdene 🙂 drzim palce, nech je vsetko ok, a daj urcite vediet, ked budes mat nove info. A kedy sa chystas k doktorovi?

mucinkaa27
31. mar 2014

@nelinkabublinka ja k dr aj 11.4. som objednaná na preventívku, tak už len vtedy...a trpezlivá už musím byť hehe lebo som mimo sk a domov idem až 10.4. takže nič iné mi neostáva 🙂 ale fakt aj sama sebe sa čudujem aká som v tomto teraz kludná 🙂 juuj tak držím palce rodinka sa bude určite tešiť 🙂 a dnes ti už nieje zle....a aj ty mna informuj a tebe kedy vychádza termín porodu

nelinkabublinka
31. mar 2014

@mucinkaa27 Vobec mi uz nebyva zle, co citam, niekedy sa to zvykne vratit.. tak uvidime :D termin porodu podla poslednej MS by mal byt 12.11.... takze by sme mali mat maleho skorpiona :D to bude tazke :D :D :D Sama tomu poriadne este neverim,... az sa citim tak zvlastne, u lekara som stretla pani,ktora si tiez sla potvrdit tehotenstvo.. boli sme tam naraz na krv a meskala nam rovnako MS. a potom sme sa stretli o 10 dni na prvom sone... u mna to mohlo byt tak 6tt +3d. ratam a ona si uz hladkala brusko,... az som si prisla ako taky krkavec, ze si len tak sedim a rozmyslam, ci je to vobec pravda... pre mna to male vo mne bolo este len vysoke hcg... 🙂 a ona si uz brusko hladka... ale uz si zvykam 🙂 ze tam rastie mala bublinka 🙂

mucinkaa27
31. mar 2014

@nelinkabublinka no mne to vychádza až 25.11, takže to bude už strelec ako ja a mm 🙂 a neboj ja sa tiež ešte vobec necítám ako tehotná ono to príde až ked ti začne bruško rásť vraj si to vačšina žien uvedomí až po v druhom trimestri 🙂 tak držím palčeky a klídek všetku bude určite v poriadku 🙂

aurora88
31. mar 2014

@jankaferancova ahoj, tak prvu poradnu mame za sebou....a uspesne 🙂 srdiecko bilo, mame uz koncatinky, este nemame placentu, takze lieky este berieme, ale inak vsetko v poriadku...dostali sme aj knizku....len som zvedava, ci mam dobry krvny obraz, kedze som mala minuly tyzden neskutocne svrbenie celeho tela a vraj by to mohla byt zle fungujuca pecen...tak sa vytesujeme celkom, aj si to zaciname uzivat, ani nevolnosti uz nie su 🙂)

jankaferancova
31. mar 2014

@aurora88 krásne správy,naozaj,som veľmi rada,že je všetko v poriadku,tak nech to takto ide pekne ďalej a dotianete to do úspešného a šťastného konca 😉

jankaferancova
25. apr 2014

@aurora88
@mucinkaa27
@nelinkabublinka
@zuzu1104
Babuľky,tehuľky ako sa máte?Všetko v poriadku??? Nám sa to pomaly kráti 😉 Malý rastie,ja tiež 😀 😀 😀 Dnes som si na Vás spomenula,tak,že idem napísať čo nového

aurora88
25. apr 2014

ahoj, to teda krati, kazdu chvilu sa to moze zvrhnut 🙂...my sme zatial v poriadku, vysledky prvych odberov boli v norme, az na nejaku mierne zvysenu hodnotu na stitnu zlazu, tak som objednana na vysetrenie k endokrinologicke....babatko vyzera byt v poriadku, je asi o tyzden vacsie ako ma byt , lieky uz neberieme a zaciname priberat 🙂

lyllyann
26. apr 2014

@salo ja mám toto od septembra buď príde mrcha pozdejšie o 5 dní alebo o 5 dní skôr a neviem sa už zorientovať sama že akm vôbec patrím 🙄

nelinkabublinka
27. apr 2014

@jankaferancova ahoj jani. 🙂 no na kontrole pred 2 tyzdnami bolo zatiaľ vsetko ok.bola som v 9+6 podla MS a v 9+3tt podla sona.mala haluska sa hybala 🙂 no a o týždeň mam ist na prve velke testy... teraz som chora,asi týždeň ma dusi,kaslem a nie a nie to prejsť. :( beriem stále duphaston a este aj endokrinologicka mi dala euthyrox.mam choru stitnu zlazu,ale mala som to stabilizovane,vraj mi tie lieky dala preistotu. Tak dufam,ze.bude vsetko ok.a ty sa ako citis?

gerci90
autor
27. apr 2014

No ahojte dievčata 😉 hlasi sa ZAKLADATELKA TEMY 🙂 rok nam ubehol ako voda, za tu dobu mali sme tu plno tehuliek a už aj mamicky ktore stihli porodit 🙂 gratulujem všetkym... My sme sa minuly rok v marci nemohli snažit mala som dake zdravotne problemi..a tak ked som sa dala ako tak dokopy začali sme o tom uvažovať... Menzes mam vždy pravidelnu 28dnovu.vždy so štvr-na piatok ako hodinky aj aplikacia v mobile vždy zablika spravne 😀 a tento mesiac sice bliká o dušu ale mne menzes nenastupil čiže meška cca 3-dni... 😒 a ja začinam byť stoho daka nesvoja lebo neviem načom som... Na začiatku mesiaca som mala zapal,mocoveho mechura aj s antibiot. do par dni som bola ok ...s manželom mame sice nechraneny pohl.,styk ale naplno sme sli tak týžden pred očakavanou menz.(ktora nedorazila) a ja neviem čo robiť... 😕 neviem načom som, či je to predzvesť tehu, alebo ten zapal mi posunul prvy x v živote menzes neviem..nechcem este testovať nechcem byt asi sklamana a plašiť sa..ale ta nervozita ,stale sa obzeram na wcku -mam aj hlien taky najprv kremovy a teraz som mala aj sfarbeny.. 🙄 Neviem čo si o tom mam myslieť... och ženy moje ...

jankaferancova
28. apr 2014

@gerci90 ahojky,tak som rada,ze si na tom zdravotne v poriadku a mozete sa pustit do boja 😉 takze momentalne mrcha meska,no bodaj by to nebolo prave pre tie antibiotika 😉 aj ked priznam sa,ja by som nevydrzala a uz by som testla 😀 tak drzim palceky,nech teda vobec mrcha nepride a nech sa na Vas stastie usmeje v podobe malej bublinky v brusku!

jankaferancova
28. apr 2014

@nelinkabublinka ahojky moja,tak super,tesim sa s tebou,ze je vsetko tak ako ma byt,akurat ta choroba juj 😒 skore uzdravenie prajem!ja mam tiez Euthyrox,ale uz je to v pohode na liekoch,tiez som nemala extra zvysene hodnoty,ale v tehotenstve to treba podchytit.Ja sa citim,nooo nie celkom tak zle,len vies brusko velke,taka nemotorna som,ani zohnut poriadne,ani nic 😀 ale ked to porovnam s prvym tehu,tak vyzeram este dost dobre,bez opuchov,dufam,ze to nezakriknem 😀 no a mooooc sa tesime na drobceka,ale nech si este chvilku v brusku pokopka 😉 jaaaaj tak to preslo,nejak rychlo to vsetko zbehlo 😉 drzkajte sa,opatrujte sa,davajte si na seba velky pozor!budem na Vas mysliet a drzat palceky,nech to dotiahnete do stastneho konca! aj @aurora88 a ostatnym tehulkam

gerci90
autor
28. apr 2014

@jankaferancova no Ďakujem ti 🙂 veru nervozita stúpa 😕 tak dneska bežim po test, a spravim najskor asi zajtrra rano... sama som zvedava a velmi ako toto dopadne, boli ma aj podrusko- viac prava strana..tak sa budem hlasiť čo som testla, a ak bude nega.musim obvolať gynekol. 🤐

nelinkabublinka
28. apr 2014

@gerci90 no ja som tiez mala zapal nosných dutin,absolvovala som rtg a brala atb... myslela som si ze mi ms meska prave kvoli chorobe a nie. 🙂 zadarilo sa.po roku bez jedného mesiaca. :~) drzim palceky.mne moj gynekológ povedal,ze možno prave vdaka atb sa nam to podarilo. 🙂

zuzu1104
28. apr 2014

@jankaferancova Ahoj Jani, veď ty si nám už za chvíľu na spadnutie, dnes ti vo fotoblogu svieti, že 30 dní do pôrodu. To je skvelé, len nech všetko ide hladko. 🙂
Ja už sa tiež gúľam, zajtra končím 7 mesiac. Zatiaľ sme ok, malá pekne rastie, o dva týždne nás čaká ďalšia poradňa, tak už sa nemôžem dočkať.
Už si pobalená do pôrodnice? Ja rozmýšľam, že dnes alebo zajtra zorganizujem tašky a poukladám si to tam. 🙂

jankaferancova
28. apr 2014

@zuzu1104 juj Zuzi,veru na spadnutie 😉 Pozrela som tvoje aktualne foto,krasne brusenko mas,dobre,ze je vsetko v poriadku,nech si len bambulka krasne rastie.Ja idem v pondelok do poradne,tak som zvedava co sa dozviem,ale tak este tyzden vydrzat urcite a potom nech sa robi co len chce 😉
Pobalena som,este take malickosti dobalim,ale myslienky teraz smeruju aj na Samka,co s nim,kto s nim bude,ci manzel stihne prist domov,juuuuj take veci ma teraz trapia 😀 ale snad vsetko dobre dopadne,ma s kym byt,ale predsa len vies,rozmyslam ako co,to je uz teraz ine,ked mam dieta,no ved sama vies,ze uz je to tehotenstvo celkom ine.Samko sa moc na Matiaska tesi,stale mi hovori,ze kedy ho dame konecne do kocika a pojdeme vozit,tak bodaj by mu to nadsenie ostalo aj potom ked sa narodi 😉
A tvoj Samulko ako?Drzkajte sa!

zuzu1104
28. apr 2014

@jankaferancova Ďakujem moja 🙂
Úplne ťa chápem, že ako sa cítiš, ja to vnímam rovnako. Ja budem mať pri pôrode muža a so Samkom bude asi babina pravdepodobne. Ja mám dobré to, že ja mám spojený dom s rodičmi a keby sa čokoľvek stalo, tak viem, že sa má kto o neho postarať, ale tiež premýšľam, že ako to bez neho tých pár dní v nemocke vydržím, lebo u nás nie sú povolené návštevy detí na oddelení, takže budem niekoľko dní bez kontaktu s ním. :( Už sme počas tohto tehu tak boli, keď som ležala na začiatku s krvácaním, hrozne mi vtedy chýbal. Snáď mi to Terezka všetko v tej nemocnici vynahradí. 🙂
Verím Samulkovi, že sa na bračeka teší aj ten náš sa už nemôže dočkať, stále hovorí ako on mi bude pomáhať, ako budeme spolu kočíkovať. No proste je to úžasné a tiež som zvedavá, že ako dlho mu takáto eufória vydrží 😀
A ty sa ničoho neboj, keď príde hodina pôrodu, tak sa všetko vyyrieši, bude mať kto zostať pri Samkovi. MM ide s tebou k pôrodu?

jankaferancova
28. apr 2014

@zuzu1104 takze ste sa nakoniec rozhodli pre Terezku?Super voľba! 😉 Juj inak,to musim zistit aj ja,ci navstevy deti su u nas povolene,dufam,ze ano.Ale nejak to budeme musiet zvladnut tych par dni a potom sa budeme tesit vsetci spolu 🙂
MM chce ist ku porodu,ale nevieme ako to bude s pracou,ci stihne prist z Nemecka a zasa byt doma a cakat kedy to pride,to tiez nie je dobry napad 🙂 takze uvidime ako to nakoniec vsetko dopadne

zuzu1104
5. máj 2014

@jankaferancova áno, musela som zaveliť, že bude Terezka a hotovo 🙂 a ďakujeme, ja som z toho mena nadšená. 🙂
Moja ty už máš taký krásny týždeň 🙂 a prajem ti aby to mm stihol prísť z toho Nemecka, aby ste mali obaja krásny zážitok z narodenia Matiaska 🙂

kominar
20. jún 2015

@luckalucka83 Ahoj Lucka ja by som tiež si kúpila od tej dievčiny inositol máš na ňu kontakt my sa pokúšame 17rokov 7IVF neúspešne na internete je myprotein inositol 250g alebo 500g Ďakujem veľmi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre