Snažilkujeme od minulého roka a nedarí sa. Je nás viac?

yanuska1989
7. jan 2014

AHOJTE,
Od minulého roka "pracujeme" na miminku zatiaľ sa nepodarilo ..
Ak ste tu aj iné snažilky tak mi môžte kľudne napísať Vaše skúsenosti
A dúfam ,že už čoskoro si napíšeme ,že máme // 😉
Pekný deň želám

sono2
27. jan 2014

Kramy opäť prichádzajú, tak je to opäť v zadku. Ja fakt už nedúfam. Ani nemám prečo. Každý mesiac prebieha rovnako ani priznak ani cicky ani brucho ani nič. Len ovu.prebehne a ja čakám ako taký tĺk. Ma to fakt nebaví. Nieje to spravodlivé!!!

andrejka2424
27. jan 2014

@sono2 ak ti to pomôže,zďaleka nie si sama.Ani mňa to už ani trochu nebaví...

zuzicek88
27. jan 2014

@sono2 ale neboj nevzdavaj to a uvidis,ze sa podari,zameraj sa na nieco ine,zacni cvicit,zmen uces,kup si pekne oblecenie,tes sa s toho co mas,zabudni na to,co nemas a budes tehu,aj ja cakam na tehu od maja minuleho roku,ale nevzdavam to nieee

fixinka
27. jan 2014

@lubical Ahoj, mne len tak "zo zvedavosti" lekár spravil hormonálny profil a vtedy som mala prolaktín 76 (v nasom labaku je horna hranica 23,3), potom som bola u endokrinologicky, ta mi s odstupom casu brala krv 2x a mala som to 27 a 25,5, takze vzdy troska na hranicou. Aku hodnotu si mala ty, ze sa vam nedarilo otehotniet? Mne zatial lieky nedali, ze este pockame, ale ja by som uz velmi chcela dietatko a tiez mam v praci stresy z navalovej roboty. Najradsej by som bola, keby to islo bez liekov, ale ak to inak nepojde, budem musiet zacat brat aj ja. Po akom dlhom case uzivania tabletiek sa ti podarilo otehotniet?

lubical
27. jan 2014

@fixinka Ja som mala okolo 200, ked uz su hodnoty okolo 1000, 4000 a take vysoke hodnoty, tak to je potom uz nieco s hypofyzou, to sa musi ist aj na magneticku rezonanciu, mozu byt nadory. Ale ze tych 200 som mala zo stresu. Lieky som brala 2 ci 3 mesiace, asi necele 3, hned ich treba vysadit, ked sa podari tehu. Bolo mi z nich hrozne zle, ale stalo to za to. Ale je pravda, ze k tomu sme este boli 15 dni na super oddychovej dovolenke a zvolnila som aj tempo v praci, ked uz som vedela, ze to mam fakt zo stresu. Som stastna, o chvilocku zaciname 7.mesiac 🙂 Drzim palceky nech sa aj vam zadari, hlavne to nenechavaj velmi dlho len tak, treba vysetrenia, pripadne aj partnera. Alebo este mozes skusit ten Jonasov vypocet, za 20e, to je nic, ja som dala do vseliakych vyzivovych doplnkov ine prachy, co slubovali otehotnenie... A este co urcite je dobre pred tehu, dlhodobo ber kyselinu listovu (ja som ju jedla asi aj cely ten rok) a zeleny jacmen kazde rano 2 lyzicky do pohara s vlaznou vodou, super sa telo precisti, aj tym to niekedy moze byt...

fixinka
27. jan 2014

@lubical Ďakujem pekne, si zlatá 🙂 Ja sa snažím nestresovať, ale v mojej práci musím často vystupovať pred skupinkami ľudí a u mňa toto bohužiaľ bez stresu nejde... Aj teraz vo štvrtok mám jeden seminár. Potom by som chcela trochu vypnúť, nesnažíme sa síce dlho, len pár mesiacov, ale viem, že mám problémy s ovuláciou a lekár vravel, že to bude z toho prolaktínu, že úplne stačí, keď sa upokojím a bude dobre. Lenže to sa ľahko hovorí 🙂
Ja plánujem nejaký wellness na 5 dní a pevne verím, že sa niečo zadarí. Všetky kamošky naokolo buď majú malinké deti alebo sú tehotné a ja cítim, že aj mne to v živote chýba 🙂
Som rada, že sú také pekné príklady ako si ty, že liečba vie tak rýchlo zabrať, to potom dáva ostatným ženám nádej. Želám ti, aby vám všetko dobre dopadlo a aby ste sa už čoskoro tešili s krásneho batôžka 🙂 Drž sa.

sono2
27. jan 2014

@zuzicek88 veď nevzdávam. Ideme budúci týždeň k moru, budú akurát plodné dni, tak dúfam, že prídeme traja. Neverím tomu, neviem si to predsaviť, bola som si taká istá aj hormóny mám fajn aj manžel spermie. Už by to mohlo prísť, boli by sme tak šťastní... Vám sa podarí uvidíš. Držím palce

zuzicek88
28. jan 2014

@sono2 vau k moru,to je supeeer,tam vela parov splodilo potomka,podari sa uvidis,budem drzat palce

sono2
28. jan 2014

@zuzicek88 no. Už v lete som si bola istá. A nič. Tak možno teraz. Dik že držíš palce, dúfam, že to pomôže 🙂

axnelez2
31. jan 2014

@sono2
@andrejka2424
Ani mna uz to nebaví ☹

sono2
31. jan 2014

@axnelez2 mi hovor. Keď si čítam na fórach, ako baby otehotnejú a jedia všelijaké lieky, problémy s hormónmy, fajčia a kadečo iné a...je to nefér do kelu. Koľko sa snažíš?

labocca
31. jan 2014

🙂 ano je nas viac🙂...dnes je aj doba "mierne sialena,uponahlana". A potom,ze ma clovek "stres".
Obcas treba "resetnut" hlavu🙂. Ako pise fixinka.....aj ten wellness vikend padne vhod. My sa chystame onedloho a priznam sa...uz pocitam dni🙂).

zuzicek88
31. jan 2014

@sono2 tak sa nato vykasli a necakaj tolko nooo

axnelez2
31. jan 2014

@sono2
Intenzívne asi tri roky, uz sa zadarilo ale neúspešne a musela som ist na prerušenie. Odvtedy je to rok a pol a az pred vianocami (ked som vymenila) lekára som zistila ze mam problém s dozrievanim vajíčok. Druhý mesiac beriem lieky tak uvidime 🙂
A vy ako dlho ?

sono2
1. feb 2014

@axnelez2 tak my rok a mesiac. Neni to moc viem. Manžel je dosť z toho paf. Všade všetci majú už deti. Vieš...

axnelez2
1. feb 2014

@sono2 viem si predstaviť. Nie je to dlho ale ako vravíš poriadne to hnevá ked naokolo väčšina na prvý sup alebo nebodaj neplánovane 🙄

axnelez2
2. feb 2014

Ahojte, žiadna pozitívna správa v tomto fóre ? 😎
Mam otázočku, podla vas, kolko dni pred mrchou je možné zistiť tehotenstvo ? Na testoch je písané dva dni po počatí, jasne blbosť ale kolko to môže byt reálne ? Okrem dňa ked sa mrcha dostaví neznášam aj to dlhé čakanie na ňu. ☹

micikatka
2. feb 2014

@axnelez2 tie lepsie mozu zistit uz tych 10 dpo, ale najlepsie je pockat na meskajucu menstruaciu.

sono2
3. feb 2014

@axnelez2 čau. A za koľko máš dostať? Netestuj. Počkaj kým bude meškať aspoň deň. Potom. Ja by som sa teda natestovala. To nejako cítim po ovulke, že opäť nič. Moja mama že hneď vedela že je v tom. Že na prsiach. Tak dúfam, že už bude tento mesiac plodný. Robíš testy? Od ktorého dňa? Keď už začína hlien?

axnelez2
3. feb 2014

@sono2 Joooj este mam cas, az 13.2.mam dostať . Teraz som na liečbe Clostikom tak vlastne preto sa pýtam. Ideme lyžovať v stredu a ja budem potrebovat lieky, teda ak by sa to zas tento mesiac nepodarilo.
Ovu ratam na 30.1. V pondelok som bola u lekára a ta moja folikulka (dve) bola na spadnutie.
Inak sa nesledujem, ani netestujem. Na Vianoce som si kúpila tester Lady Q ale kedže chodím do ovulky (dozretia folikul) každé dva dni k lekárovi tak to nevyužívam.

seraa
3. feb 2014

@axnelez2

neskusala si infolic?
vela babam pomohol
podporuje rast a dozrievanie vajicok

axnelez2
3. feb 2014

@seraa ahoj nie nic take... Ja som vlastne zistila kde je problem len nedávno. V októbri som zmenila lekára . Urobil testy, nasadil Closti a kedže zaberá nic iné som ani neriešila . Ale kuknem to, dakujem 🙂

sono2
3. feb 2014

@axnelez2 no ja keď teraz nič, tak cez kramy pôjdem pre lístok na krv. A potom na tu folikulometriu. A na čo sa liečiš? Ja som neni zbehnutá v tých liekoch, snom mala minule hormóny v najlepšom poriadku takže mi nič nedal. Len železo. Som mala málo, no a že je to veľmi dôležité. To mi je novinka.

axnelez2
3. feb 2014

@sono2 no vidíš a mne este nikto krv nebral 🙄
Došla som tam povedala som ze chcem krpca, spravil bežnú prehliadku a hned ma objednal na merianie folikul. Po dvoch mesiacoch zistil ze mi dorastajú len do veľkosti 8-16mm a to je malinko na to aby bolo možné oplodnenie. Tak mi dal lieky co podporujú rast, ale ani netuším aky bordel tie lieky odsahuju ☹

sono2
3. feb 2014

@axnelez2 aha. No mne že keď prídem na budúce že dáme zas tú krv že či niečo nechýba a povedal, že mi dá dozriet viac vajíčok, ale budem chcieť len tu fol. Neviem či v hormónoch zistí že či je to tam dostatočne akurát vedel že kedy a že či prebehla ovulka. Neviem, dúfam už že to nebudem musieť absolvovať. Vieščo ani tomu už neverím. Zdá sa mi to večnosť.

katka351
17. feb 2014

@yanuska1989 viem vám pomôcť napíš pre bližšie info

katka351
17. feb 2014

@missy1989 skus Forever Aloe Vera nedá sa kúpiť iba sa distribuje viem ho zohnať.máme s ním moc dobré skúsenosti za 15rokov 1500krásných bábätiek

katka351
17. feb 2014

@sono2 ver tomu že určite sa to podarí kamarátka mala podobný problém Forever Aloe Vera určite pomôže

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre