Snažilky 40+

20. jan 2024

Ahojte zienky, su tu nejake zienky snazilky 40+? Ako to zvladate? Kolko sa uz snazite?

jarmila2010
20. jan 2024

https://www.modrykonik.sk/group/list/?query=sna... skus pozriet skupiny..je ich tu viac

nika11103
20. jan 2024

Ja do tej skupiny ešte nepatrím ale čochvíľa budem hehe . Ale možno niečo na “povzbudenie”? Mne sa strašne Maminy 40 , 40 plus nekonečne pacia . Tým nechcem dehonestovať mladšie a teda aj mna , alebo veľmi mladucke, ale na tých “zrelsich” maminach ja vidím obrovský pokoj , rozvahu, tolerantnosť, nejakú tu dávku “mamickovskosti” ešte viac ako na mladších. Tým ale opakujem nedehonestujem žiadnu vekovú kategóriu. Len sa mi zdá, že tie maminky sú už naozaj maminky tip top strop. Držím palce ak sa snažíš 😘

sofia1979
20. jan 2024

Ahoj my ešte bojujeme

autor
20. jan 2024

@jarmila2010 dakujem urcite pozriem

autor
20. jan 2024

@sofia1979 ahoj tak verim, ze sa Vam to podari

sofia1979
20. jan 2024

Držím palce aj vám, ako dlho sa snažíte?

anjelicek26
20. jan 2024

Drzim velmi palce, ja mam termin +/- na moju 40ku, uz sme ani nedufali...

sofia1979
20. jan 2024

@anjelicek26 želám šťastný pôrod chcem sa opýtať brali ste clostil pri ovu? Kdesi som to čítala.

zuzinka888
20. jan 2024

@nika11103 beriem to osobne. Dakujem za kompliment🥰. Presne to tak prezivam- pokoj rozvaha..... rodila som ako 20 rocna a aj39 rocna takze viem porovnat. Autorka silno, silno drzim palce, nech sa zadari.🤗

medda_beda
20. jan 2024

@nika11103 Ja si osobne myslím, že je to skôr počtom detí než vekom.
Prvorodičky 40+ som videla len úzkostlivé a až prehnane starostlivé.A tak isto aj premotivované 20tky prvorodičky.

anjelicek26
20. jan 2024

@sofia1979 ano par mesiacov pred tym... ale folikuly boli na strane, kde je nepriechodny vajcovod, takze na dve veci asi tak...prakticky bola skoro vzdy ovulka na tej nespravnej strane 😵

sofia1979
20. jan 2024

@anjelicek26 aha no základ je, že všetko dobre dopadlo 💪👶

autor
20. jan 2024

@zuzinka888 dakujem. Nebola by som prvorodicka. Pred tromi rokmi sme prisli pri porode o dceru a az teraz som nabrala odvahu to skusit do tretice.

autor
20. jan 2024

@sofia1979 no zatial drihy mrsiac len som skepticka lebo cez sviatky mal muz kovid a to vraj moze byt problem. Tak uz len musim verit ze to casom vyjde teda cim skor. S prvou som otehotnela po dvoch mesiacoch ale som mala 28 s druhou po roku to som mala 39 tak teraz neviem.

nevenka
20. jan 2024

Neboj, u nas sa stvrte babo zadarilo tesne po covide obaja. Ani sme neplanovali. Mala som 39. Mam 40 a uz sa nesnazime...vlastne, my sme z tych stastnejsich, co sa snazit nikdy nemuseli. Drzim Vam velmi palce 🙏

autor
20. jan 2024

@nevenka dakujem. Uvidime hadam sa zadari.

mariali31
20. jan 2024

Ahoj koncom januára mám 40 Mám 18 ročného syna a 12 ročnú dcérku tiež rozmýšľame o bábätku ,lenže mám pochybnosti či to zvládnem .Syn je už vo veku kedy už aj babkou sa môžem stať ...Neviem ísť do toho neísť do toho

anjelicek26
20. jan 2024

@mariali31 moja bude mat v juni 18... a aj tak sme do toho isli...babatko je pre nas, nie pre nu 😂 O dva roky pojde studovat, nevidim dovod to nejako riesit, na braceka sa tesi, planuje ist k porodu, prakticky sa vsetci hadaju, kto ho bude moct nosit, u koho bude spat v posteli (to urcite 😂)...uvidime, ako dlho im to vydrzi 😂 A pochybujem, ze ma najblizsich desat rokov spravi babkou, ma absolutne ine plany (a rozum, co sa tyka ochrany...) A aj keby, taky je zivot.

sofia1979
21. jan 2024

Neboj ja som o tehu v 39 a v 40 som rodila úplne bez problémov

autor
22. jan 2024

@mariali31 ako to citis. Na deti nepozeraj su velke. Drzim palce nech sa dobre rozhodnes.😉

autor
22. jan 2024

@sofia1979 len ja mam o par mesiacov 43.

sofia1979
22. jan 2024

Ja 45 a?

ibatanecnica
22. jan 2024

autorka - tak to ťa obdivujem. Ja už by som sa v tomto veku obávala. Teraz mám 49 a ked si predstavím, že by som mala mať doma prváka- no moje nervy. To už toto pre mňa nie je. Ja som rada, že sa konečne môžem venovať svojich záujmom, práci, štúdiu a pod. A keď potrebujem vypnúť, jednoducho vypnem a hotovo. A nie znova riešiť choroby, škôlku, školy, krúžky, prázdniny.

autor
22. jan 2024

@ibatanecnica nam pred tromi rokmi zomrela dcerka, tiez mam pochybnosti ale strata jje velka a chyba.

ibatanecnica
22. jan 2024

autorka- tak to mi je ľúto. To chápem. Človek dúfa, že to prázdne miesto sa aspoň z časti vyplní a bolesť zmierni. Držím palce, nech sa to nejako vyrieši, nech ste šťastnejší

autor
22. jan 2024

@ibatanecnica dakujem.

maryetta
22. jan 2024

Ja som mala v porodnici kamosku. Mala vtedy 44rokov 😉

petradenis
11. feb 2024

Ahojte,aj my by sme sa potešili keby nám príroda dopriala mať drobčeka. Mám deťuše čoskoro 19 a 17 ročné. S priatelom sme takmer pred rokom prišli o fazuľku, MA. V novembri som mala 41

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre