Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
1. jún 2010

naša Lulu zatiaľ dovolenkuje v pôrodnici 😵 a kto by nechcel takú dovolenku 🙂
ja sa za chvíľku budem hádať s vlastným synom, zlostí sa, keď nemá okamžite plnú pusu 😀 😀 po kom to asi má ..........?
kacarina ty si tu u nás nová, pekne ťa vítam a ako ďaleko ste so snahou o mimi ?

vika34
1. jún 2010

ahojte,ved ked príde lulu určite sa nám ozve

kacarina
1. jún 2010

tanyja, som tu nova? ja uz ani neviem 😀 , su asi 3-4 temicky, kam prispievam a vas co ste tu väcsinu aspon zbezne poznam, ale sa mi zda, ze som aj sem uz parkrat pisala 🙂

ja som teraz tak trosku na mrtvom bode, mame za sebou dve IVF-ka (celkovo 4 transfery, z toho 2x potrat a 2x negat. test), zasoba mrazacikov ziadna, momentalne mame prestavku a oddych, psychika riadne rozhadzana, tak sa snazim dat sa dokopy nejako ... a rozmyslame, co dalej podnikneme a kde ... takze tak ...

inak vas tu vsetky pozdravujem a drzim palce 🙂

tanyja
autor
1. jún 2010

ahoj kacarina, ja som tiež bojovala a to dokonca 7 rokov, ale dopadlo to dobre, tak sa len psychicky daj dokopy, nič nesiľ a ono to samo príde
viki , to určite a určite dohodí aj fotečky Jakubka, už teraz som zvedavá 😵

vika34
1. jún 2010

tanyja už som zvedavá aj ked všetky maličké detičky sú podľa mňa rovnaké 😅

kacarina
1. jún 2010

dakujem tanyja, ja sa snazim, len obcas su take obdobia, kedy cloveku akosi nepomaha nic, musi si cez to proste prejst a potom sa nejako odrazit od dna zase...tak uz sa na to tesim 🙂

tanyja
autor
2. jún 2010

no ja myslím že nie, prečo potom každá mamina povie, že to jej dieťa je najkrajšie 😵 😵 , to by potom museli byť všetky najkrajšie 😀 😀

vika34
2. jún 2010

ved aj sú tie jej deti najkrajšie 😀

tanyja
autor
2. jún 2010

takže všetky deti sú krásne ale to naše je ešte krajšie ... 😀 😀

vika34
2. jún 2010

asi tak nejako,keby sa ti aj iné dieťa viac páčilo,aj tak povieš že tvoje je naj.

zuzana0612
2. jún 2010

ja teda deti nemám zatiaľ. ale ak sa môžem zapojiť... tak nemyslím si, že sa mi niekedy iné dieťa bude páčiť viac ako to moje. vždy bude to moje najkrajšie.... 😉

tanyja
autor
2. jún 2010

presne tak zuzi, tu u nás na sídlisku je teraz x maličkých detičiek, všetky sú krásne, no ja si nemôžem pomôcť, ten môj je Najkrajší a naučil sa vyrábať nové grimasy, taký je zlatý, tak sa na ňom nasmejem a keď vytrčí tie jeho dva zúbky, tak je na zožratie
dnes sa tak nalial čaju, že aj nohavice precikal 😀 😀 😀
a len koninky keby sme s ním robili, vtedy je najšťastnejší !!! môj chrústik milovaný 😵 😵

tanyja
autor
4. jún 2010

dievčatá ako to vyzerá u vás s nekonečnou vodou a nekonečným daž´dom ?
to už je na nervy !!!
ideme skandovať : ja chcem slnko, ja chcem slnko !!! 😵 😵

zuzana0612
7. jún 2010

ahote, všetci si asi užívali slnečný víkend, keď sa tu nikto neukázal.... 🙂
my sme boli v sobotu na slniečku celý deň, bolo fajn. a čo sa týka tej vody, tak ja som zo západnéhó slovenka, od hraníc s čekou republikou a tu bolo vody naozaj dosť, aj rieky boli vyliate, niekoľko domov zatopených a ludia hovoria, že aj spodná voda im udieala do pivníc. my bývame na kopci, tak nám sa nič také našťastie nestalo. ale oproti tomu, čo ukazujú stále v správach, tam sme na tom ešte celkom dobre. dúfam, že už bude iba pekne, tak ako bolo cez víkend a bude nám pekne teplúčko..... 🙂 .

tanyja
autor
7. jún 2010

ahoj zuzi, nás sa voda tiež netýka, rimava síce tiekla väčšia, ale po vrch ešte chýbalo dosť, zato to v správach čo ukazujú za východ je strašné
ja prajem veľa slniečka a čo najmenej komárov a kadejakej pliagy
ľudia, kt. voda všetko zničila teraz potrebujú silnú psychickú pomoc, aby sa z tej beznádeje dostali , držím im palce
nerozmýšľali ste, že pošlete nejakú čiastku na pomoc? ja áno, ale ak to dostanú len cig... tak to by som nepredýchala, tí všetko dostávajú zadarmo a nevedia si nič vážiť 😠

zuzana0612
7. jún 2010

tanyja, ja by som peniaze aj dala, ale keď počujem, koľko z tých peňazí ide organizáciám, ktoré tieto zbierky organizujú, tak je mi z toho zle.

sofokleska
7. jún 2010

a nikde nieje istota že to dostanu ludia,kt. to najviac potrebuju ☹ aj u nas to bolo straše,hrozilo aj vyliatie,na dve hodiny bol aj uzatvorení hlavní most pak robili nejaku dieru,aby sa to vylialo na pole.teraz to pomaly ale isto klesa,tak som happy 🙂 .
lulu ešte v nemocnici?

tanyja
autor
7. jún 2010

lulu dnes išla domov aj s Jakubkom, už si spolu doma vegetia a tešia sa z batôžteka 😵 😵
zuzi , to fakt? tak to je sila, to radšej pošlem osobitne každému po 1€ a mám istotu, žo to dostane ten, kto to potrebuje, organizácie ešte aj teraz zarábajú na nešťastí druhých, to je drzosť najhrubšieho zrna !!! 😠

zuzana0612
8. jún 2010

tanyja, tak to je veru drzosť.ja moc neprispievam ani pri tých zbierkach, čo robia v mestách pre rôznych postihnutých. nie že by som bola lakomá, ale fakt neverím tomu, že sa to všetko alebo aspoň 90% dostane ľuďom čo to potrebujú. ja prispievam iba na deň narcisov. a vieš čo? uvažovala som napríklad aj o tom, že veci, ktoré mám a nenosím ich a sú v dobrom stave, že ich dám napríklad do ústavu postihnutým čo tu je neďaleko, alebo do domova. ale keď som počula, ako to tam prebieha, že ešte ti vedia vynadať, že to nie je dobre opraté (ako keby im tam človek doniesol špinavé veci) a poskladané ako si oni predstavujú. a tiež si najskôr z vecí vyberú tie vychovávateľky a až čo ostane dajú deťom..... tak čo už na toto povedať.... ☹

tanyja
autor
8. jún 2010

ahoj zuzi, toto som zažila tiež - odniesli sme hračky do detského domova a povedali nám, že také nechcú,. že sa im nepáčia ...
to isté aj s charitou - kopu vecí sme poodnášali a žiadna vďaka, síce to zobrali, ale rovno aj vyhodili, takže nakoniec všetky tie veci skončia v smetiach a odtiaľ u cig.. tým sa zväčša niečo páči 😉 a ešte si aj poskúšajú, či sa im to hodí veľkosťou 😀 😀
tak to sú prejavy v´daky ...

zuzana0612
8. jún 2010

ja ani nepotrebujem vďaku. o to nejde. skôr o to, že vykrikujú, čo im všetko chýba a čo nedostanú a neviem ako sú diskriminovaní a utláčaní takí ľuda a keď človek prinesie niečo, čo vybral a prinesie fakt dobré veci, tak to nechcú. nechápem.... potom si fakt môžeš myslieť iba to, že peniaze si rozoberú lahšie.... 😒

tanyja
autor
8. jún 2010

veru a najradšej mám, ked ma oslovia na ulici takí, čo viem, že pijú, aby som im dala - uvedú presnú sumu , toť sila !!! povedala som im, že nedám, viem, že by to prepili a minule jedna pani bola ochotná dokonca im kúpiť rožky, no samozrejme že rožky nechceli !!! 😠

zuzana0612
9. jún 2010

to je to, že keby im človek dal jedlo, tak to ho ešte oplujú zato a vynadajú mu....

tanyja
autor
9. jún 2010

tak nech sa starajú sami o seba, nech nenariekajú že nič nemajú, nehádžem ich do jedného vreca, ale väčšina z nich sa nechce začleniť do normálneho života hoci by aj mali šancu
lulu sa ešte neozvala na koníku, som zvedavá, či priloží fotečky, hoci ja som malého už videla na fotečkách , bába krásna 😵 😵

zuzana0612
9. jún 2010

tanyja, ja tu tiež nakukujem a čakám, kedy dá fotečky. a stále nič....

vika34
9. jún 2010

ahojte,som celá rada,že už je teplo
rozoberali ste záplavy.našťastie nás sa to netýkalo
už sa pomaly chystám na dovolenku

zuzana0612
9. jún 2010

ja mám dovolenku zajtra a v piatok. musím vybrať ešte dni z minulého roka. tak som rada, že nebudem sedieť v tomto pekle. lebo fakt teplo tu máme ako v pekle. a to je teplo ešte iba tri dni...

tanyja
autor
9. jún 2010

........ aj ja by som išla na dovolenku niekam k moru, ale tento rok z toho asi nič nebude ☹ ☹ nejedná sa o malého, ale drahý má novú prácu, určite by nedostal hneď dovolenku a ani sme nehľadali
ale budúci rok určite niečo podnikneme, drahému sa pri mori veľmi páčilo, mne tiež a určite si to chceme ešte zopakovať a naj bolo, ked môj drahý pred jeho mamou povedal, že pôjdeme znova k moru a ona: a to zase???
asi to berie ona tak, že keď sme už raz more videli, tak nám to musí stačiť..... 😀 😀 ale nestačí 😵 😵 😵 😵

tanyja
autor
9. jún 2010

takto sa malý teší, že pôjde o rok na dovolenku 😵 😵

tanyja
autor
9. jún 2010

priložila som nové fotečky malého , tento nový koník je super, veľmi dobre sa v ňom pracuje 😀 😀 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre