Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
7. sep 2010

@ypsinkova nie som žiadny ranostaj , ale vždy okolo pol siedmej drobec vstane, vypije si svoju pravidelnú fľašu kravského mlieka a ja potom tiež ešte zaleziem do postele, ja som vstala o pol ôsmej a malý ešte spal a spal, až vstal o pol deviatej, tak som využila pekný deň a oprala všetko z postelí , povysávala, prach ponaháňala, kvietky popolievala a samozrejme aj navarila 😀
drobec je zlaté dieťa, a teraz mu presvitá 2 vľavo hore, žeby mu jednotka vyšla až po?
a teraz večer som sa dozvedela, za tú moju susedu , čo som ti písala do internej správy, že už podala o rozvod a už aj prišli jej mužovi papiere, rýchla láska, rýchla svadba a rýchly rozvod, celé to trvalo 18 mesiacov

ináč ja som si kúpila u číňana kabátik do pása a nosí sa veľmi dobre, len vidno, že je to nekvalitná práca, ale kam už ja chodím, no nie??

a študujem papiere z kurzu ! trhám rekord !!

ypsinkova
7. sep 2010

@tanyja veď ani ja nie som ranné vtáča,ale do roboty musím najneskôr o 6:30 inak potom nestíham,niekedy vstávam aj o šiestej,čp je pre mňa dosť náročné tak skoro vstávať,ja by som prespala aj celé doobedie 😀 To si šikovná,aj ja by som mala trošku skultúrniť náš byt,ale veď som naposledy v sobotu upratovala,tak to snáď nebude až tak strašné.My sme dnes varili brokolicovú polievočku,mňam,perfektná je,tú budeme mať ešte aj zajtra a potom zasa môžme rozmýšľať ,čo navaríme 😝 🙂 .
Tak to netuším,ako im rastú zúbky,snáď je to o.k. 😉
No hej,to je aká šikovnica,ale myslím,že ona ešte zraní nejedného chlapa,ale najviac ľutujem to malé nevinné dieťa ☹
No niekedy aj ja kupujem na Miletičke,tam máš kopec takéhoto oblečenia,ja tam kupujem obyčajné tričká,celkom sa oplatia,nosím po dome alebo na spanie 😀

Tak ty takto študuješ po večeroch ako to ide ? darí sa ? 😎

tanyja
autor
7. sep 2010

@ypsinkova veľmi,väčšinou sa mi nechce , tak ako teraz 😀 😀 😀
ako robíš brokolicovú polievku? daj recept, ja som dnes robila kuracie prsia s brokolicovou omáčkou a cestovinky

no ona už asi chlapa veľmi mať nebude, jedine ex a aj ten je taký divný ako ona... ju normálny chlap nechce, ona si myslí, že je niečo viac a chce držať chlapa pod papučou
veru, chúďa to ich malé, teraz ide mať rok 😒

ypsinkova
7. sep 2010

@tanyja zajtra ti pošlem recept,verím,že nezabudnem 🙂 🙂 Mňam,aj to môže byť výborne,ja veľmi ľúbim brokolicu a vštko z brokolice,ja som taká brokolicová 😀
Ale podľa mňa hej,lebo je mladá,nie ? Ona dlho nevydrží sama a chlapa potrebuje..... Možno nájde aj takého,akého si vysnívala,no ktovie.Zlatíčko malé,to je smutné,no.Mamka jedna nepodarená :zaslúžili by si tí rodičia 5 a 20 😝

Našla som akurát film,tak ideme pozrieť s drahým,tak zajtra si píšeme,teším sa.Dobrú nocku,krásne sny 😉

tanyja
autor
7. sep 2010

@ypsinkova podobne a nezabudni - recept - urobíme s chrústikom, môj chlap tento druh zeleniny nemusí, ale my áno 😝 😝

ona? ťažko, taký, akého by chcela, sa ešte nenarodil............ 😀

zuzana0612
8. sep 2010

@tanyja ale také majú väčšinou "šťastie". vždy sa nájde taký, čo sa ulakomí a kým príde nato, čo je zač, tak si vytrpí....

vika34
8. sep 2010

ahojte
Ako tradične nič nestíham ,ani čítať príspevky.
☹ U nás nič nové ,teda zatiaľ ,iba veľa práce,lebo teraz chodím 2 razy tt aj do mužovej firmy robiť poriadky,tak večer som fakt dosť unavená,pá

ypsinkova
8. sep 2010

@tanyja už som poslala ten recept,lebo som ho našla aj na nete,tak som nemusela aspoň ja písať,som lenivá,ja viem,ale keď vieš,tak si pomôž ako vieš 😀

@zuzana0612 no presne tak,ale ta zasa vraví sa,že vrana k vrane sadá a rovný rovného si hľadá 🙂

Vidím,že dnes ste toho veľa nenapísalo ,tak neviem čo budem do pol piatej čítať 😠 😀

ypsinkova
8. sep 2010

dúfam,že aspoň večer tu bude niektorá z vás online 😉 zatiaľ pa,dopísania 😀

tanyja
autor
8. sep 2010

ja som dnes málo prispela do príspevkov, bola som na kurze a doobedu som čítala knihu - "ako opatrovať chorých" , bola som poriadna žiačka 🙂 🙂

@ypsinkova receptík som si prečítala, díky za snahu a ja by som tiež nepísala, keby som nemusela 😀
ja som sa na zajtra chystala robiť karfiolovú polievku, tak môžem túto a dám karfiol 😵 😵
no uvidíme ako to dopadne ohľahom toho nového chlapa 😀

@zuzana0612 tu by sa ten dotyčný ulakomil jedine na jej krásu, čo sa týka domácnosti, bolo by to na ňom....

@vika34 ty máš stále toľko práce, moja, aj by sme ti pomohli, ale na diaľku by to asi nešlo 😲

tanyja
autor
8. sep 2010

baby, dnes na joj v súdnej sieni hral manžela môj veľmi dobrý známy 😀 😀 , musím ho upozorniť, ža tá jeho pleš je akási väčšia ako sa mi zdalo a dokonca mi volal - že dnes to bude v telke 😀 😀 😀

ypsinkova
8. sep 2010

@tanyja ty si nielen šikovná ale aj poctivá žiačka 😀 😉 ako to šlo ? hladko ? 🙂
hm,aj karfiol ľubím,aj ja to niekedy vyskúšam aj s ním 😉
mne niekedy v súdnej sieni hráva môj bývalý profesor zo strednej,ale ja moc súdnu nepozerávam,tak ani neviem,akú úlohu tam má a a ako hodnotíš jeho účinkovanie ? 😉

ypsinkova
8. sep 2010

ja som dnes prišla tak unavená z práce,že som aj zaspala a spala som až doteraz,zatiaľ čo som ja spala,tak manžel navaril tak si idem poriadne naložiť 😵 😵

tanyja
autor
8. sep 2010

@ypsinkova bolo celkom fajn, len bol stále veľmi vážny, čo sa mi na neho nehodí, lebo on je kopa veselá 😀
a čo fajné varil tvoj manžel? ja som toho môjho už tri dni nevidela a mám pocit, že ho uvidím zase len v nedeľu 😖 😖 darmo, to je jeho práca a nenavyberá si a ani ja, iba ak by som zmenila teda vymenila chlapa 😀 😀
jeden je už voľný 😀 😀 😀 😀

tanyja
autor
8. sep 2010

knihA sa mi dobre číta,väčšina sú veci známe

ypsinkova
8. sep 2010

@tanyja 😀 tak vieš,nemôže byť veselý,keď hrá nejakú smutnú úlohu 😝 🙂
ale len také zemiaky a k tomu šalátik,no celkom fajn som si pochutila,sa mi až bruško nafúklo 😀 nad takou možnosťou ani nepremýšľaj,že vymeniť chlapa,ale rozumiem,ani mne by sa nepáčilo ak by bol stále v keli 😝
no tak to je super,že sa dobre číta
včera sme pozerali film prekliaty ostrov a odporúčam pozrieť ak si nevidela 😉
http://www.csfd.cz/film/235492-proklety-ostrov/ ... tu je hodnotenie 🙂

tanyja
autor
8. sep 2010

@ypsinkova teraz pozerám modré z neba na markíze a veru aj slzičky mi vypadli - bolo tam 15ročné s ichtiózou - olupovanie, šupinatenie kože
dojímavý príbeh, len sa mi nepáčilo, ako povedala jej stará mama - chcela by, aby bola zdravá a pekná ! tá baba je v tvári veľmi pekná a jej babička to akosi nevidí

samozrejme, mal smutnú úlohu, nemohol sa smiať a vravel, že x-krát opakovali jednu scénu a že tv-manželka sa mu celkom páči 😀 😀 😀

ypsinkova
8. sep 2010

@tanyja aj ja som to chcela pozerať,ale sprchovala som sa,tak som videla kúsok z dovolenky myslím ... ja nemám rada takéto relácie,moc ma to vyčerpáva a veľmi hrajú divákom na city,niekedy sa to ani nehodí.niektorí ľudia majú pomýlene hodnoty,no

hej ? tak si to pozriem cez víkend na nete,na jeho výkon,ak teda bude čas,som zvedavá 😀

tanyja
autor
8. sep 2010

@ypsinkova kde si môžem pozrieť tento film? no v noci by som ho asi sama nemohla pozerať a mám kamošku, dokonca dve, ktoré milujú horory 😀

ypsinkova
8. sep 2010

@tanyja ja moc horory nemusím,sa vždy smejem,ale toto je taký skor triller a tie mám rada a pozerali sme na tejto stranke: http://www.najfilmy.com/proklety-ostrov/
ale tam treba mať nainštalovaný divx prehrávač a môžes pozerať neobmedzene,bez toho aby ti to seklo po niekoľkých minútach 😉

tanyja
autor
8. sep 2010

@ypsinkova už som si to našla, už mi to hrá a divx ja mám 🙄

ypsinkova
8. sep 2010

@tanyja prečo ten smajl ? nepáči sa ti ? lepšie ako megavideo 😉

tanyja
autor
8. sep 2010

@ypsinkova to som sa snažila urobiť múdru tvár 😀 😀 😀 - toto je lepšie?
často pozeráte filmy na tejto stránke?

ypsinkova
8. sep 2010

@tanyja jaj,preáč,ja som vedela,že ty vieš všetko,ako som si dovolila zapochybovať,jaj som to ale hlava deravá 🙄
nie,nepozerávame na tejto,to bola len náhodička,najčastejšie pozerávame na kinotip.cz 😉

tanyja
autor
8. sep 2010

@ypsinkova ty si teda koza róza , takto na mňa, že viem všetko , to by mi hlava pukla 😀 😀
tam je to lepšie?
nedopísala som, divix mám, ale som si ho neobnovovala, mám starú verziu..... 😀

ypsinkova
8. sep 2010

@tanyja no podľa mňa vieš toho veľa 🙂 ,ale nebudem ti stále lichotiť,ešte nám spyšnieš a potom čo s tebou s takou pyšnou ? 😠 😀
aha,to ani neviem,že je stará a nová verzia,my sme to inštalovali prednedávnom,tak snáď nebudeme mať starú verziu 🙂

tanyja
autor
8. sep 2010

@ypsinkova mne chodia na mail aktualizácie a ja som si ani jednu neprevzala
ja už pyšná som, nevidieť to na mne? toľko komplimentov za taký krátky čas a keby si ma videla, tak už by som nepočula komplimenty 😀 😀 , už by som počula iba: fúj, aká si tučná, haha aká si nízka a tie krivé prsty a ten veľký zadok....
ale môj manžel mi zatiaľ nič také nepovedal, takúto ma spoznal , tak je to pre neho v pohode
jediné, čo mi závidia poniektorí, sú moje vlasy - mám ich nadostač a mierne brčkavé spodky vlasov

ypsinkova
8. sep 2010

@tanyja jaj tak,tak nám nič také nechodí zatiaľ aj tak šťastie,moc s tým neviem robiť 🙂
😀 čo ti píšeš za hlúposti,každá žena je krásna a niečím výnimočná,ty svojou múdrosťou a šikovnoťou ,starostlivosťou o syna a x ďalších vecí 😉
také vlasy sa mi strašne páčia,ja mám tiež v pohode vlasy,celkom som s nimi spokojná aj kvalitné tak sa namôžem sťažovať,akurát,že mi padajú teraz dosť 😖

tanyja
autor
8. sep 2010

@ypsinkova keď som bola tehotná, tak mi nevypadol ani jeden vlas, no nie doslovne, ale bolo to super, potom po pôrode 4 mesiace nič a potom mi začali vo veľkom vypadívať , ale kúpila som si vitamíny a upravilo sa to
teraz je to fajn, samozrejme, niečo vypadnúť musí, no nie
a tá čo sa rozvádza, sa ma pýtala, že ! koľko vlasov ti za deň vypadne? no tak aby som si aj vlasy počítala, tak to nehrozí !!!

tanyja
autor
8. sep 2010

a čo sa týka počítača, tak ja som absolútny samouk, všetko okolo som sa učila sama, mala som kurz účtovníctva, bol aj tam pc, ale to boli ešte tie staré bedne a žiadne programy
keď inštaluješ program, musíš nasjkôr nainštalovať certifikát a až tak program a samozrejme reštart, no a malo by to fungovať, pokiaľ sme na niečo nezabudli 😀
ale to zistíme, keď to chceme stiahnuť a ono to nefunguje 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre