Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

ypsinkova
23. sep 2010

@tanyja tak to si sa dnes nenudila,keď počasie praje,tak treba vybehnúť niekam von 😉
tak malý Radimko aj pokosil trávnik vravíš 😀 .... no s tými kočíkmi sa všade nedostaneš a ak aj hej,tak horko ťažko,to je pravda,že niekedy je to problém a vôbec nemysleli na mamičky s kočíkmi 😒

tanyja
autor
23. sep 2010

@ypsinkova tak tu u nás určite na mamičky s deťmi nemysleli 😒 😒
keby len pokosil ale aj ochutnať chcel 😀 😀 , len som mu nedovolila, čo ak tak cikal nejaký havo a tých je všade dosť a a ešte aby som pozor dávala, aby neskočil do psieho h... , lebo aj tých je všade dosť 😠 😠

ypsinkova
23. sep 2010

@tanyja to je iný fajnšmeker 😀 😀 ja keď som bola malá,som jedla strašne rada sneh a cencúle 😀

tanyja
autor
23. sep 2010

@ypsinkova a ešte sa mu páčia špaky od cigariet 😀 (moja sesternica zbierávala všetky okolo bloku do vedierka )

ypsinkova
23. sep 2010

@tanyja fuha,tak to je sila 😀 😀 tam je kopec všakovakých bacilov,to už by som mu dala radšej odhryznúť z trávy 😀
ale tak treba si budovať intenzitu ... bratrancov syn,ten nemôže nič,ani spadnúť,ani nič chytiť ani sa zašpiniť ,stále musí byť ako v bavlnke a za ručičku 😀

tanyja
autor
23. sep 2010

@ypsinkova tak to potom mamička je nejaká padnutá na hlavičku 😀 😀 , keby si videla, ako sa dokáže ušpiniť, zbiera kamienky, dokonca aj do pusy ich dáva , minule mal aj v plienke skalku 😀 😀
imunitu treba budovať 😀 😀
a kočík som aj dnes čistila kefkou a handričkou.. zato rozvádzajúca sa spolužiačka malému ani fľašu do ruky nedá, aby nebolo všade nakvapkané, moje dieťa si už polročné zobralo fľašu zo stola samé , a ani nič papať mu nedá do kočíka, zato my pravidelne v kočíku niečo obžúvame 🙂 🙂 🙂 a potom to tak vyzerá

tanyja
autor
23. sep 2010

@ypsinkova a to s tou intenzitou sa ti to podarilo 😀

tanyja
autor
23. sep 2010

som naštvaná na T-mobile a mám sto chutí odísť a zmeniť operátora - tentoraz mi naúčtovali 6 minút navyše !!! to je vrchol a ešte sú takí ochotní, že keď som si u nich neurobila paušál, tak si ho u nich nemôžem ani zrušiť !!! sila s nimi, a to mám už 15 rokov u nich číslo !!!

ypsinkova
23. sep 2010

@tanyja 😀 😀 to čo som napísala 😀 ... som asi prepracovaná 😀 ale hlavné je,že sme sa pochopili 😉
veď tak to má byť,nie aby dieťa bolo obmedzované len preto,aby sa neušpinilo ono či kočík..veď veci sa operú , no nie ? 🙂
ja mám orange ... ale tiež platím dosť veľké účty,ale ja aj toho prevolám aj napíšem smsky,tak je to asi právom ... ale t mobile sa mi zdal lepší,ale v rodine sú všetci oranžoví,tak sme aj my 🙂

tanyja
autor
23. sep 2010

@ypsinkova každému sa tá druhá strana viac páči, ja chcem ísť do O2 , majú najlacnejší paušál, ja mám totiž ešte 1 nr v t-mobile, to mi funguje 15 rokov a to si dobíjam kredit, mňa tieto paušály ubíjajú

zuzana0612
24. sep 2010

@tanyja http://www.sam73.sk/ponuka/damska-vesta-wb-142 tak presne túto vestu čiernu som si kúpila. Veľkosť S, lebo M mi už bola dosť veľká.

zuzana0612
24. sep 2010

@zuzana0612 http://www.sam73.sk/ponuka/damska-kosile-we-20 a ešte túto košelu som si zobrala. ale tá už mala číslo L.... 😀 to je číslovanie.

zuzana0612
24. sep 2010

@ypsinkova my máme doma orange,t-mobile aj o2. no a teda neviem, všetko to je jedno podla mňa. záleží len na tom, z ktorej strany sa pozeráš. naši majú orange, a v priateľovej rodine zase t-mobile a priateľ má kvôli práci aj o2. to je dobre preto, lebo platí to, čo prevolá a volá veľa do čiech a je tam jednotná cena ako v SR, tak preto je to pre neho dobré.

zuzana0612
24. sep 2010

@tanyja som chcela ten príspevok s vestou poslať sebe a klikla som na seba.... 😀 . je skátka piatok a skoro ráno, tak som sa ešte asi poriadne nezobudila.... 😀

tanyja
autor
24. sep 2010

@zuzana0612 dobré ránko prajem, nevadí, ja som si to našla a otvorila a zistila, že je to presne to, čo som našla a cenovo je to také isté? pozerala som tabuľku veľkostí a veru že na zimnú bundu by mi stačilo M , super, ani neviem, aká som štíhla 😀 😀
ja si už môj fix nejdem dobíjať a paušál si sledujem minúty, a mne sa práve to páči na O2, že je tá jednotná cena a mama často volá ocovi do čiech, tak by sa to aj oplatilo, uvidím, čo mi odpíšu z t-mobile, písala som im, že kde môžem zrušiť paušál , nemám rada viazanosť a zase musím volať, aby som prevolala 120 minút

zuzana0612
24. sep 2010

@tanyja tie ceny na stránke majú také isté ako v predajni. tiež som to pozerala, že či sa to oplatí kúpiť v obchode, či objednať a je to jedno. ja si myslím, že by ti M malo byť dobré. ja som tiež chcela M, ale bola mi tá vesta hrozne veľká.

tanyja
autor
24. sep 2010

@zuzana0612 pozerala som tabuľku mier a mala by som ešte vôľu 10cm, tak to je super 😀
kúpila som si blúzku na svadbu, nakoniec u kamošky v obchodíku, má síce všetko detský tovar, ale drží aj nejaké tie blúzky, a tak som sa tam len hrabala a našla , potom pofotím priložím foto - je to vlastne košeľo-blúzka so zvláštnym golierikom, na gombíky a s opaskom, celkom pekne mi to urobí figúru - opticky predĺži a zúži , je biela s vertikálnymi čiernymi tenkými pásikmi a chrústikovi som kúila korytnačku, do ktorej môže dávať tvary ale cez taký istý otvor ako je tvar, takže musí rozmýšľať 😀 😀 😀

tanyja
autor
24. sep 2010

a nejako sa mi zase rozbehli obchody - zatiaľ na také staršie vecičky čo mám v albume, predala som capačky po malom a dnes mi nejaká baba písala za zamatové dupačky ešte po našom Fifovi, sú pekné, darmo, vtedy bola už tieť kvalita - zamatové a nepoškodené 😵 😵

ypsinkova
24. sep 2010

@zuzana0612 aj my sme mali istý čas T mobile,ale potom sme to zrušili ... keďže sme to ani moc nevyužívali a O2 kartu sme dostali zadarmo,ale ani tú sme nevyužili
@tanyja super ,že už máš top na svadbu,teším sa na fotky
o tej korytnačke čo vravíš,tak viem,čo to je ... pritom musíš aj rozmýšľať,čo dáš do akého otvoru,aby to sedelo,suepr hra 🙂

tanyja
autor
24. sep 2010

@ypsinkova ja som si teraz mierne prežrala dieťa 😀 a to je také pachltné na grízik 😀 😀 , že sa nakoniec ogrckalo 😀 😀 , tak som ho musela prezliecť a to dnes som mu jeho teplé pyžamko overal oprala !!! ešte voňal po aviváži a ráno musím hne´d pustiť práčku, aby to tu nesmrdelo 😠 a pred zaspaním doobedu sa pokakal, tak mám dnes samé voňavé veci 😀 😀 😀
ale ináč ho milujem nadovšetko
to čo som kúpila nie je top, ale čosi ako košeľo-blúzka, ke´d ožehlím a vložím opasok, pridám foto, teraz už nejdem buntošiť, už mi dieťa čuší 😀 , idem zbaliť balíčky vecí, ktoré som dnes predala 😅 😅

tanyja
autor
24. sep 2010

žienky, kde ste všetky zmizli ? darmo, piatok večer, všetky majú romantikuš večer s polovičkou, len ja sama ☹ ☹ , idem kuknúť romantikuš film a hrať nejaké hry na pc - krásny večer 😵 😵 😵

tanyja
autor
25. sep 2010

ahojte, prajem krásny deň a nech nám ešte neprší, aj keď už to tak vyzerá 😉

my ideme dnes na oslavu - brat a švagrinka majú narodeniny , tak ideme vypiť a zjesť všetko, čo nám dajú 😀 😀

ypsinkova
25. sep 2010

čaute baby,pekný víkend 😉

@tanyja ja som včera bola totálne vyčerpaná,vyšťavená a všetko dokopy,som si chcela pozrieť film na krídlach vážky a zaspala som 😒
ako ste oslávili ? ruka bola hore a gate dole ? 😀

tanyja
autor
25. sep 2010

@ypsinkova ruka hore bola ale gate nie 😀 😀 😀 až také bujaré to nebolo 😀 😀 😀
bolo všetko - koláčiky, nejaké tie tekuté bylinky, misa, malý sa obslúžil, napapal sa statočne a dostal hojdacie lietadlo, aj sa v ňom sám hojdal
už aj chlapa mám doma, ale už tiež spí , tak ťuťuli nebude 😵
a priložila som fotky košeľo-blúzky, čo povieš?

ypsinkova
25. sep 2010

@tanyja super,aj ja by som šla na takú oslavu ... my sme dnes mali "požičané" dieťa a stala sa nám dosť nepríjemná vec v obchode 😠

tanyja
autor
26. sep 2010

@ypsinkova a čo sa stalo? čo povieš na moju róbu???
mám teraz trocha voľno od malého, išiel s tatom sa vyvetrať a ja rýchlo poukladám hračky a začnem variť

ypsinkova
26. sep 2010

@tanyja no boli sme včera v Tescu a "naše" dieťa tam zjedlo rožok,ktorý sme zabudli nahlásiť pri pokladni ... prišla za mnou ochranka a kvôli tomu rožku,som musela zaplatiť 33 eur a to nerozprávam,ako sa so mnou rozprávali

veľmi sa mi páči, mam rada taký štýl,ako si si vybrala,potom pošli fotku,aj ako vyzerá na teba...dobrý výber 😉

tanyja
autor
26. sep 2010

@ypsinkova ako s poslednou špinou, viem si to predstaviť, mnohí si nevážia svoju prácu, bolo by ich postrašiť nejakou kontrolou , trpáci, asi majú veľké manko, tak potrebujú vykryť straty nezmyselnými pokutami, a čo tí rómski občania, čo sa tam najedia, vypijú - im nemôžu nič, oni sú sociálny prípad "chudáci "
to bolo čie dieťa?
ja čakám to svoje, už by malo ísť spať a ešte neprišli 😠 , idem im asi volať

potom poprosím chlapa, nech ma odfotí 😉

ypsinkova
26. sep 2010

@tanyja som bola poriadne vytočená a nedalo sa s nimi ani vyjednávať,proste nič...bol tam jeden zakomplexovaný človek,ktorý sa ptoreboval vybúriť a nepomohlo na neho jednoducho nič,nepríjemný zážitok 😒
sesterkina dcéra to bola
už ti chýbajú ? veď si ešte oddýchni a vyčkaj chvíLu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre