Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

martinka285
6. nov 2010

@tanyja Mna by asi porazilo, ale co uz nic nenarobis. Musim verit a dufam, ze nam to vyjde.

tanyja
autor
7. nov 2010

dobré ránko dievčatá, ako ste sa naspali? ja som čakala raňajky do postele a akosi neprišli, tak už som vstala a pracujem ako včelička - sedím za pc v detskej a som na pc, malý sa tu okolo mňa driape na odrážačku, celkom mu to ide 😀
@martinka285 dobré ránko, ale neboj sa, vyjde to aj vám, len asi neprišla na to vhodná doba !! nič netreba súriť a náhliť, u mňa to tak platí na 10000%

tanyja
autor
7. nov 2010

@martinka285 a nemysli si, že ja som to zvládala bravúrne - tiež som mala infarktové stavy , po dlhej dobe mi môj muž povedal, že som bola strašne nervózna, ja som si to nejako neuvedomovala ... 😖 , asi preto mi nič nehovoril, on to bral super, veď čože, svoju úlohu si splnil a bolo, mne robil šoféra 😉 a povedal, že aj dnes by tam trafil a myslím že aj ja by som tam stále trafila - smer Slavín 😎

martinka285
7. nov 2010

@tanyja Dakujem za podporu, ja som tiez casto nervozna a odnasa si to moj manzel. Ale podla mna ziadna nie je kludna, ked je v takejto situacii ako ja. Pekny zvysok vikendu papa

tanyja
autor
7. nov 2010

@martinka285 podobne, mne malý už zaspal, tak mám chvíľku pre seba 😵

ypsinkova
7. nov 2010

@tanyja a čo ste porábali v sobotu a dnes čo plánujete ? 🙂
no,tak to by ma myslím,že hneď zrušil ako žiadosť o dom 😀

tanyja
autor
7. nov 2010

@ypsinkova ahoj, alebo dobré ránko? kedy ste vstali? mne už malý spí
včera sme boli pozrieť nové tesco v rs, potom som ešte ostrihala manželíka - jedine a samozrejme mašinkou 😵 😵 ako ináč
dnes sme doma, teda ja a malý, ten veľký musel do servisu s veľkým autom, kedy príde je otázne 😎
a samozrejme dnes som varila, veď by sme ináč umreli od hladu ..... 😀 😀
a vy čo plánujete????

martinka285
7. nov 2010

@tanyja A kolko ma tvoj maly rokov? Ty uz aspom jedno dietatko mas, my sa pokusame o nase prve a zatial nic ☹

tanyja
autor
7. nov 2010

@martinka285 malý má 13 mesiacov, teda v pondelok bude mať 13. mesiac, aj ja som si to hovorila - ty už máš dieťa ale ja nie, my sme tiež mali zdĺhavú cestu, kým sme sa dopracovali k nášmu malému, netreba to vzdávať, 7 rokov nám to trvalo a dnes by som malého nedala za nič na svete 😅

martinka285
7. nov 2010

@tanyja treba vsetko co je v nasich silach spravit, pretoze ten maly cloviecik naozaj za to stoji 🙂

martinka285
7. nov 2010

@tanyja Nevies mi poradit nejaky sposob ako si mozem vyvolat kramy? Meskaju mi...

tanyja
autor
7. nov 2010

@martinka285 jeminenku, neviem fakt, ja som s tým nikdy nemala problém, mrzí ma to 😖 ale netuším teda okrem vyvolávačky
asi ten starý trik s vínom by nepomohol, to by si sa musela opiť na mol 😀

martinka285
7. nov 2010

@tanyja ja s tym mam problem odkedy som vysadila antikoncepciu, predtym som to mala ako hodinky. Neviem co sa mohlo stat, ale vysetrenia mam v poriadku.

tanyja
autor
7. nov 2010

@martinka285 a žiadne iné vysvetlenia k tomu nemajú? žeby to bolo priveľa hormónov naraz pre Teba? a teraz kým sa to vybúri to chvíľku potrvá a kedy si ju vysadila??

martinka285
7. nov 2010

@tanyja uz pred rokom, odvtedy sa to taha, vyvolacky, lieky atd. bez toho to nedostavam, lekarka mi povedala, ze mi nasadi duphaston a clostilbegyt nech to trochu pomoze vajecnikom a odvtedy nic. Nenasla mi nic vazne, vsetko mam zevraj v poriadku.

tanyja
autor
7. nov 2010

@martinka285 ja som predtým mala antikoncepciu tiež pre to, aby sa mi tvorilo viac vajíčok, doktorka sa snažila mi pomôcť prirodzenou cestou, ale nestačilo to, proste u mňa nič nasilu nefungovalo 😖 - mala som krásne 4 vajká, ale aj keď sme sa snažili, bolo to prd platné......z tých čias mi ostalo foto vajok

martinka285
7. nov 2010

@tanyja A tebe trvalo 7 rokov kym si otehotnela? To je riadne dlhy cas, ako si to vydrzala?

tanyja
autor
7. nov 2010

@martinka285 napíšem ti do IP

martinka285
7. nov 2010

@tanyja ok

tanyja
autor
7. nov 2010

už len čakám, kedy vstane malý, už spí 3,5 hodiny !!!! asi bol v noci na diskotéke 😀 😀
a už aj hrkoce tak uvidíme sa večer , pa zatiaľ

stanca22
7. nov 2010

@tanyja Jasné, to Ti verím, teraz je ťažká doba ... 😖 No aspoň sa nájdete v postielke 🙂

tanyja
autor
7. nov 2010

@ypsinkova ty si dnes nejako rýchlo odišla, čože ste dnes porábali??? mne to moje dieťa dnes dalo kopu voľna ... spalo takmer 4 hodiny 😀

zuzana0612
8. nov 2010

@tanyja - recept na muffuny s čokoládou :2 ks vajce,1 hrnček cukor kryštálový,1 hrnček mlieko,1 bal cukor vanilkový,1 hrnček olej, 3x hrnček múka polohrubá,1 bal kypriaci prášok do pečiva a čokoláda nalámana na kocky. všetko to zmiešaš. čokoládu až na koniec a také trošku väčšie kocky, aby sa ti to neroztopilo a rozlialo s cestom.

ypsinkova
8. nov 2010

@tanyja my sme v nedeľu boli po návštevách a šla som spať okolo jednej a som totálne odpálené dnes,ťažký víkend 😀
a vy ste čo pekné porábali ?

tanyja
autor
8. nov 2010

@zuzana0612 no vidím, že receptík je tu, čo by sa stalo, keby som ho urobila klasicky na plech? a na vrch tú fajnú čoko polevu 😝 , odskúšam určite

@ypsinkova aby už bol za tebou tento ťažký deň a večer po večerníčku šup šup do postieľky 🙄
malý včera spal neskutočne dlho - necelé 4 hodiny a išli sme do garážu a natankovať, tak aspoň trošku bol von a potom sme boli privítať českého deda - otec prišiel domov
a teraz malý spí a ja sa idem najesť, lebo cigáni mi nejako vyspevujú v bruchu, a najnovšie nejako už ani poobede nejem

zuzana0612
8. nov 2010

@tanyja a ty čo hladuješ? že už ani poobede neješ. čo sa chceš stratiť? inak, dnes som aj ja bola nejako hladná, nebýva to u mňa. ale už som najedená, tak vydržím, kým prídem domov 😀 . teraz dáme kávičku....

tanyja
autor
8. nov 2010

@zuzana0612 ja už tiež pijem kávičku a zobkám českú čokoládu.. teraz mi ju malý nevyleje - spí
nehladujem, ale nebola som hladná a stále niečo robím,tak mi to nedošlo, iba ráno, ked mi škŕkalo v bruchu
😀

tanyja
autor
8. nov 2010

@zuzana0612 urobila som si kafčo do nového hrnčeka teekanne aj s origo lyžičkou

stanca22
8. nov 2010

@tanyja No pekne, kde že si si kúpila, či dostala?

tanyja
autor
8. nov 2010

dostala som od drahého s balením zeleného čaju 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre