Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
10. nov 2010

@ypsinkova otec prišiel domov s ťažkým abcesom - hnisá mu a nedokáže chodiť, lebo to má na chodidle, zajtra mu to majú operovať, dnes sme boli 2x v RS , celé doobedie sme zabili tým, že som čakala na sono prsníkov, to dopadlo super, doktorka povedala, že také krásne prsia ešte nevidela, malý mi dnes spal iba v aute a poobede sme išli 2x do RS otcovi odniesť vodu, lebo tam nie sú ochotní zbehnúť do bufetu, hlavne že kážu veľa piť a malý sa zase dal šlofíka v aute, ale teraz už sladko odfukuje

@lulu107 Jakubko je nádherný, môj malý fešák a tie rifle mi bohovsky seknú

@stanca22 ja mám dieťa a makám celý deň, tak čo viac potrebujem urobiť aby som si zaslúžila obyčajný hrnček ..... 😉

@zuzana0612 ahoj moja, ja som pc zapla teraz večer, dnes sme zase nestíhali dýchať 😝 , 2x sme otočili RS a ešte som bola na sedení kvôli volebnej komisii, budem predsedníčka komisie - zodpovedná funkcia, budúci týždeň musím na školenie 😝 😝 vo štvrtok 18.11 , na tak sa teším už teraz a keď budú voľby, tak o 5hod ráno musím byť na mieste činu...brrr, ja čo si rada pospím, budem nevychrápaná 😀

ypsinkova
10. nov 2010

@lulu107 máš zlatého chlapčeka ,ľúbi papať ? 🙂
no vidíš,ked si spať mohla,tak si nespala a teraz keˇˇd by si si chcela aj trošku pospať,tak to nejde...to je zákon schválnosti 🙂
@tanyja tak to mu je ľúto,nech mu všetko dobre dopadne ...
to je fajn,že ti dobre dopadlo vyšetrenie a aký kompliemnt ti bol zložený 😅
kto nie je schopný zbehúť do bufetu to kvôli vode ste tam šli ? 😲

zuzana0612
11. nov 2010

@tanyja ahoj, ja som si aj myslela, že behách okolo otca. ja som včera nebola v práci, bola som na školení. a dnes som už v práci. som prišla celá vymrznutá. vonku je strašne, hlma, trochu fúka, veru nepríjemné počasie

tanyja
autor
11. nov 2010

@ypsinkova ošetrovateľ nebol ochotný ísť otcovi kúpiť vodu, tak sme museli ešte večerom znova do RS, malý bol nervózny - unavený, lebo poriadne nespal a potom mi zase zaspal v aute a musela som ho budiť 😖 , k tomu pršalo a kým som ho nabalila do kočíka a natiahla pršiplášť, tak sa zlostil, až kým sme nedošli z garáže domov, môj chrústik..
kompliment som dostala od doktorky - že také pekné prsia (teda to vnútro čo videla na sone) ešte nevidela 😅 😅 😅 , tak som rada, na pravom mám nejakú maličkú hrčku, ale že to je možno z mlieka alebo pozápalové, ale zápal som nemala a možno som mala v ruke nejaký zápal, to je možné len si to už nepamätám... 😉
za otca neviem zatiaľ nič, dnes ho mali operovať ..

@zuzana0612 aj tu bolo všera hrozné počasie, doobedu bolo fajn, ale poobede o 15hod začalo pršať a pršalo až kým som išla spať, malý mal včera ťažký deň - nemal svoje domáce pohodlíčko, väčšinu dňa bol v aute a aj spal len v aute

zuzana0612
11. nov 2010

@tanyja jej, to som si nestihla prečítať, asi som to prehliadla, že si už bola na tom vyšetrení. tak to je fajn, že ti to dobre dopadlo.
u nás teraz začalo vykukovať slniečko, ale inak nie je veľmi príjemne vonku. išli sme na obed a celkom fúkalo, tak sme sa ponáhľali, aby nás veľmi neprefúklo

tanyja
autor
11. nov 2010

@zuzana0612 a kam chodievate na obed? je to v areáli práce alebo niekde mimo? ja zajtra odskúšam tvoju polievku aj nezabudnem kúpiť nivu a zeler 😀 😀
len tých ľudí na tom sone, no hrôza - malému bolo dlho behali sme po chodbe hore dole a tetky sa z neho smiali, bol proste všade a ešte aj do kávovaru dával prsty, ale žiadnu myšku z tadiaľ nevytiahol... 😀

zuzana0612
11. nov 2010

@tanyja na obed chodíme tu kúsok. nie je to ďaleko, ale musíme ísť von a do druhej budovy.

tanyja
autor
11. nov 2010

@zuzana0612 a ako vidím, teda čítam, dobre ste sa držali - neodfúklo vás 😀 😀

ja akurát pozerám na nete umývačky riadu, veľmi by som chcela, len ten môj chlap tvrdí, že by ju nemal kde napojiť, no ja niečo vymyslím... zatiaľ neviem akú by som chcela, v takýchto veciach si rada nechám poradiť odborníkom a cez net by som asi nekupovala

ypsinkova
11. nov 2010

@tanyja to je fajn,taká ochota,že sa musíte vy trepať až do RS,aby ste vodu priniesli ... super
potrebujete umývačku riadu ? podľa mňa je to zbytočnosť,ako ked je viac členov,tak hej beriem,ale ked sú traja,štyria,tak načo...

tanyja
autor
11. nov 2010

@ypsinkova ono sa to nezdá,ale riadu sa nazbiera dosť, vy ste teraz obaja s drahým v práci, tak riadu asi veľa nemáte, ale ja poumývam po raňajkách, za chvíľku mám zase riady a stále dookola, je to super vec - ušetrí to kopu vody a hlavne času !!! a krému na ruky !!!
ochota taká, až by sa krájať dala 😠 😠 , aký bol deň? dnes sa ten môj domov dostavil už o 16hod !! nemajú robotu 😠

ypsinkova
11. nov 2010

@tanyja hej hej,my máme riadu veľmi málo,takže nepotrebujeme takú pomôcku do domácnosti 🙂 🙂
aspoň si užijete spoločné chvíle ... a potom sa hádam aj nejaká robota nájde 😉

tanyja
autor
12. nov 2010

@ypsinkova ahoj, robota sa vždy nájde o to nejde, teda myslím robotu v domácnosti 😀 , ale niekedy by som bola rada už aj bez roboty doma, lebo ma to nejako už prestáva baviť - variť, umývať, r iadiť a stále dookola to isté

včera som už zaľahla spať, som nejaká nie vo svojej koži - prechladnutá a chripím, nos ma bolí, no hrúza so mnou 🙄

ypsinkova
12. nov 2010

@tanyja a tomu sa vraví materská DOVOLENKA 😀 😀

tanyja
autor
12. nov 2010

@ypsinkova dovolenka - je fakt výstižný názov toho, že sa nonstop starám o dieťa 😀

pred chvíľkou sme prišli od mamy, obehala som mesto a prší, zjedli sme halušky a už môže dieťa spať 😀 😀 , ja idem urobiť polievku podľa receptu našej zuzky , 😝 😝

zuzana0612
12. nov 2010

@tanyja ahoj. ideš variť? my ste teraz prišli z obedu. mala som makové slíže a polievka vývar so zeleninou. poobede si dám pomaranč a pôjdem domov.konečne je piatok. u nás pršalo doobeda. pred chvílou prestalo. dúfam, že keď pôjdem domov, tak nebude pršať.

tanyja
autor
12. nov 2010

@zuzana0612 ahoj zuzi, tak polievku som urobila a poviem, hm teda napíšem ti, mohla som šupnúť aj viac nivy 😝 😝 , urobila úúúúúúúžasnú hríbikovskú chuť 😝 😝 , mne chutila a dokonca som aj dosoliť trošku musela , a za chvíľočku hotová, u mňa máš velikánske plus za tento receptík 😝 😝 😝 😝 😝 😝

ypsinkova
12. nov 2010

@tanyja ja ešte neviem,čo budeme dnes variť,možno aj nič a pôjdeme sa niekam von najesť 😉

tanyja
autor
12. nov 2010

@ypsinkova to by som aj ja brala, keby som mohla zjesť aj iné, ako varím ja a moja mama, v reštike som bola naposledy vo februári, keď mal malý zápis a to moja svokra ošomrala ... taký zápis... fajnovka, hlavne že ona robí len tie jej fritézové suché rezne 😖

zuzana0612
12. nov 2010

@ypsinkova tak to budeš mať rýchlo navarené... 😉

@tanyja "stará škola", si viem prestaviť, že ona robí každú nedeľu výhradne rezne a šalát... 😀 . som rada, že polievočka chutila

tanyja
autor
12. nov 2010

@zuzana0612 a tak som sa nafutrovala, a ešte som bola pár krát si chlipnúť 😝 😝 , že som si povedala dosť a idem chudnúť!!! 5x denne malé porcie a budem do leta kočka... až mi to ostane toto moje odhodlanie aspoň do zajtra 😀 😀 😀

@ypsinkova a také varenie by som tiež brala častejšie 😎

ypsinkova
12. nov 2010

@zuzana0612 no tak dnes výnimočne rýchlo ... trreba si dopriať raz za čas 😉
@tanyja ak by to bolo častejšie tak by sme si potom moc zvyklli na také pohodlie a to by už nebolo ono 🙂

tanyja
autor
12. nov 2010

@ypsinkova a samozrejme išlo by to dosť aj do rodinného rozpočtu !!!
to moje dieťa stále ešte spí ...

ypsinkova
12. nov 2010

@tanyja hej hej,všetko má svoje + a aj - 🙂
ved to je fajn,aspoň si oddýchneš...máš doma veľkého spachtoša 😀

tanyja
autor
12. nov 2010

@martinka285 ahoj, ako sa máš, dlhšie si sa neozvala !!! nepracuj toľko, šetri si prácu 😀
mne tá moja akurát začala - malý už vstal 😵 😵

martinka285
12. nov 2010

@tanyja Ahoj ale ujde to, cez tyzden nepoznam nic ine len pracu ale konecne je vikend 🙂 . V utorok ideme s drahym na vysetrenia do jedneho centra tak som zvedava co nam povedia. Uzi si vikend papa

tanyja
autor
12. nov 2010

@ypsinkova no to ti poviem, môžem byť rada, že mi môj malý spí tak ako spí, poznám jedno dieťa v malého veku, kt. stále v noci vstane aj 7x , teda každú hodinu , brrr
a ako to dopadlo s obedom? varili ste si alebo išli do reštaurácie?

@martinka285 posnažím sa a vy si to tiež užite, trocha si oddýchnite. čo budem robiť ešte neviem
potom mi napíš ako ste dopadli a ako sa rozhodli ďalej pokračovať 😉

tanyja
autor
12. nov 2010

dnes je tu nejako ticho , veľa ste toho fakt nepopísali ☹ ☹ , nemám čo čítať ☹

ypsinkova
13. nov 2010

@tanyja boli sme a najesť vonku a aj dnes sme boli na obede vonku a zajtra ideme ku rodičom,takže tento víkend sme bez varenia 😀

mimi1111
13. nov 2010

ahojte je pravda ze psychika vplyva na teh?

ypsinkova
13. nov 2010

@mimi1111 psychika vplýva na všetko,nielen na tehotenstvo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre