Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

stanca22
18. nov 2010

@tanyja No lebo tu nemá žehličku a on také nerád, proste to je môj taťka 😀 Jasné, choď, nech sa darí a ozaj, na aké školenie? Čo robkáš?

ypsinkova
18. nov 2010

@stanca22 hej,ja mám rada sneh a najmä,keď sme niekde na horách a je tam krb a rodina a tak 😉 milujem tú atmosféru...ale zasa nemám rada,keď napadne sneh a začne do toho pršať a potom tá kaša čo vznikne,ble 😝

stanca22
18. nov 2010

@ypsinkova No tú snehovú kašu nik s dažďom asik nemá rad, iba ak by deti, keď sa v tom môžu hrať, aj to som už videla, ale potom nám už nebolo smiešne, keď to šli jesť ešte k tomu 😀 😀 😝 😀 Fuj ... No aj ja mám rada tú atmosféru, keď vykuknem vonku z okna na sneh ale pokiaľ mám v ňom chodiť, tak chytá psina 😀 😀 😀 Hľavne, keď si predstavím, že v tom snehu má sa prebárať môj miláčik, Ty máš nejaké zvieratko domka?

ypsinkova
18. nov 2010

@stanca22 a tak moja sestra sa vždy v tom vyžívala,keď sa mohla prejsť po tej čľapkanici a domov prišla celá premočená 😀
a ešte milujem vôňu stromčeka a vianočného pečiva 🙂
hej máme kocúra buchtoša ale ja mu vravím buchtička,lebo som si myslela,že je to mačka a bol to kocúr 😀 mám ho aj v albume,môžeš pozrieť 😉 vy máte nejaké zvieratko ?

stanca22
18. nov 2010

@ypsinkova Hej, môj miláčik Rony, psík, čivava dlhosrstá, v decembri bude mať 7 rôčik 🙂 Môj miláčik 😎 Manžel na neho žiarlí, lebo sa s Ronkom vyše maznem, na začiatku nášho vzťahu som ho mávala i v posteli, ale po čase som pochopila, že pes a manžel nejde v posteli dokopy 😀 😀 A a ni zdravé pre telo to nie je, čo je samozrejmé ... hľavne, keď miláčik má blchy 😠 ... Dám si Ťa do priateľov, ak smiem?

ypsinkova
18. nov 2010

@stanca22 no to už má dosť rokov,moja kamoška ma tiež čivavu ako ty a keď som bola u nej,stále sa ku mne túlil a vyskakoval,zlatý bol...a volá sa Filip a susedin syn sa volá Filip a že keď je ich pes vonku,tak ona kričí na psa Filip a suseda zasa na syna 😀
ja by som zvieratko do psotele nechcela,to som zatrhla hneď ... a kde chytil blchy ? 😀 😀 😀
no jasné,ďakujem za priateľstvo

stanca22
18. nov 2010

@ypsinkova Ja rada, no to vieš, žijeme teraz u môjho taťku, tak ten má dvoch psov na dvore, je mi záhadou, kde ony chytili toľko bĺch a na chudáčika môjho hawka sa to prenieslo všetko ale tak už máme s blchami na šťastie pokoj ... 😎 šťastná z toho ako blcha 😀 Inak poradíš mi? Prosím Ťa, nepoznáš nejaký dobrý link na nete, kde predávajú ružovú stredne veľkú kabelku DETSKÚ ??? Zháňam od leta a nič, buď moc drahá alebo o ničom kabelka ...

ypsinkova
18. nov 2010

@stanca22 a znesú aj toho tvojho psa ? nemajú s ním problém ? 🙂 a tie blchy sa dajú preniesť zo psa na ľudí,či to nie ? 😀
no pošli mi obrázok,ako si to predstavuješ,lebo neviem čo presne máš na mysli 🙂

stanca22
18. nov 2010

@ypsinkova Hej, sú kamaráti všetci traja ale čo sa týka jedla, koniec, do bitky všetci traja, tak sme im vyčlenili, každý má svoje a je ako tak kľud ... 🙂 No som čítala, že nejdú ale keď sú šírou náhodou na človeku, tak vedia poriadne poštípať a svrbí to riadne ale tak, dosť vraj často sa dostavia i do postelí ale ja som zatiaľ nič také nemala ani na sebe ani na posteli, klopkám si na drevo 😀 No nepošlem, lebo som ešte nič také nenašla moja, takže ani neviem, akurát viem, že to má byť na plece jedno, ružovej farby, strednej veľkosti a detská kabelka, do tých cca 15 eur a dostala som to za úlohy kúpiť k vianociam, no akosik od leta nič nemôžem zohnať ... fňuk ... za aký čas kupete kocúrika?

ypsinkova
18. nov 2010

@stanca22 to sa čudujem,lebo starká mala psa a mačku a mačka mala svoje jedlo a to si ako prvé zjedla a potom šla aj psovi do misky 😀 ešte že ten pes bol taký pohoďák,inak neviem neviem ako by to dopadlo 😀
a to má byť pre dievčatko hej ? 😀 hm,no ja neviem,skúdim niekde pozrieť a potom môžem poslať linky
kocúra kúpem tak raz do týždna a veľmi sa mu to páči,vždy si to vychutnáva,veď chce byť predsa fešák 😀

stanca22
18. nov 2010

@ypsinkova No pekne 🙂 Dík vopred, teším sa za pomoc, no sama stále hladám, no nič moc ... ako píšem už od leta 😖 Hej, pre 5 ročné dievčatko,aby si tam vopchala všelijaké hračky, či akože malovátka a destký mobil 🙂 Nevieš poradiť, ako sa najľakšie otvára konzerva? Neznášam otvárať ich a od detsva sa to ani za svet neviem poriadne naučiť, ani neviem čo nesprávne robím 😒 Otvárak či je na vine, abo ja? Raz mi muž otváral nožom a porezal sa, typické ... 😅

ypsinkova
18. nov 2010

@stanca22 aha,5 ročné ... no našla som pár kabeliek,ale neviem,či sa bude páčiť,mne sa páčia tie hello kitty kabelky 😀
http://www.detem-pro-radost.cz/detem-pro-radost...
http://www.topgal.cz/kabelky/CHI-178/B---White/
http://www.kittyshop.sk/hracky/eshop/9-1-Detske...
http://www.obchodlenka.sk/index.php?cPath=111
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9911587&tab=7
ani ja nemám rada otváranie konzervy a preto to robí môj drahý za mňa 😀 my máme na to taký špéci otvarák a s tým to ide jedna radosť

stanca22
18. nov 2010

@ypsinkova No tak ten špecí otvarák si asik pôjdem kúpiť, bo mnažel mi dnes ráno zabudol tú konzervu otvoriť 😠 Akurát čítam príspevky na manželov, sa rehocem ako trubka na tom 😀 Pôjdem vyvenčiť hawana, dať psom žrať a vodu a idem variť, Ty máš čo na pláne? Ja idem ešte utierať prach, teda pôjdem variť, ak sa mi podarí tá konzerva otvoriť 😝 Idem kuk tie linky, čo si našla, potom Ti dám vedieť, ako sa mi pozdávajú a máš krásneho kocúrika, môj bývalí má takého istého 🙂 Ako sa volá a koľko má ten kocúrik a čij je? Tvoj?

ypsinkova
18. nov 2010

@stanca22 no hej,on je fajn,oplatí sa to kúpiť,myslím,že má využitie v domácnosti 🙂
ja som v práci do pol piatej,tak aj akože pracujem,dnes tu nie je šéf tak mysi majú raj,poznáš,to nie ? ty nepracuješ,či máš dovolenku alebo ako ?
buchtička sa volá a je môj,dostala som ho od priateľa 🙂

stanca22
18. nov 2010

@ypsinkova Aha, hej písala si, ja som myslela že ho tak len nazývaš ako ja svojho miláčik, môj sa volá Rony a Tvoj buchtička, milé 🙂 No ja som na úrade, iba muž pracuje ... Hej, hej, poznám to zo starších čias v práci, spred dvoch rokov ... 🙂 😠 🙄 Ja som zase Ronyho dostala na 18 od spolužiačky zo strednej školy 🙂 Kukla som už tie kabeľky, pekné, fakt, si šikovná a to ja som nezohnala od leta, pre Boha čo som celý čas robila a kde hľadala, ja som ale trúba, ako vidím mám sa čo stále priúčať 😀 No ale dve kabelky som i ja našla, jedna z nich má blbé na rameno ten pás, takže preto som ju vyradila a tá druhá sa mi zdá na tie veci malá, takže tak, inak si fakt dobré tie kabelky našla, ešte raz dík Ti 🙂 Dala si mi dobrý typ a myslím, že už ani hľadať nejdem ďalej 🙂 S priateľom spolu bývate? A kedy bude svadba?

ypsinkova
18. nov 2010

@stanca22 a do práce sa nechystáš,či to skôr na mterskú,však ? 😀 čo robievaš doma ? nenudíš sa ? ty to máš dobré,vy žijete v rodinnom dome,ale ja by som sa tu v paneláku unudila k smrti,ja som rada,že vypadnem niekam medzi ľudí...
no neviem,kde si hľadala,lebo stačilo do google zadať "detská kabelka" a vyhľadalo ti dosť veľa stránok a celkom fajn výber,nie ? 🙂
no,my sme už zobratí,ja som sa zle vyjadrila...on mi ho dal,keď sme ešte spolu len chodili a preto som ho nazvala priateľom ... trúbka,no 😀 😀 prepáč za nedorozumenie 😀

stanca22
18. nov 2010

@ypsinkova V pohode moja, naozaj 🙂 A nie si trúbka 🙂 No ja sa do práce moc nechystám ale tak rada by som už prijala aj medzi ľudí už konečne vypadnúť ale v tomto zapadákove, to ťažko tuna dačo zoženiem 🙄 No materská by sa teraz veru šikla 😀 No málo kedy sa nudím, to už musí byť, no najčastejšie stále varím, upratujem, periem, vešám a na nete som, buď chatujem abo dačo hľadám, čítam knížky a starám sa o taťkovích psíkov, dnes si mimoriadne pochutili, dnes mali toľko masa ako za celý rok nie, srandujem 😀 No ani rodinný domček nie je to najlepšie, je tu kopec práce a keď sa človeku tu nechce, treba ho nakopať do prdelky 😀 Akurát varím, nevieš mi poradiť ako najlepšie zahustím guláš???

ypsinkova
18. nov 2010

@stanca22 a manžel robí kde ? treba sa presťahovať za prácou 😉 ja strašne nerada varím a ešte nemám rada žehlenie,to je pre mňa trest boží , vždy mám plný kôš prádla a už to len na mňa čaká a vždy žehlím až vtedy,keď už nemáme čo nosiť ....
no to viem,že okolo domu je stále veľa roboty a udržiavať to ... ale tak máte vlastný dom a je to vaše,takže to je fajn ... ako mne sa páči v paneláku,akurát,že by som si to nevedela predstaviť,že by som bola sama doma celé dni,ale tak zasa mám susedky a kamošky,tak by som to nejako prešpekulovala 😀
tak toto ti neporadím,lebo ja guláš neviem variť vôbec,to by ti skôr pomohol môj drahý 😀

stanca22
18. nov 2010

@ypsinkova No tak aj môj taťko je výborný vo varení guláša a je k tomu ešte poľovník ale je teraz v práci a nechcem ho otravovať, chápeš? 😉 A keď varíš omáčky? Ako ich zahusťuješ? No manžel robí v taťkovej firme, elektroinštalácie a keď budete dačo potrebovať, napíš, rada Ti dohodím za lacno 😉 No náš domček to nie je ale taťkov, uňho teraz bývame, žijeme, udomácňujeme sa, ako nám raz jedna pani povedala na úrade, Vy ste vlastne bezdomovci a príživníci, hľavne že sme manželia už 😀

tanyja
autor
18. nov 2010

@stanca22 no mne sa už večer veru nechce žúrkovať, som rada, že som a že mám veget a nohy na gauči 😉 😉 , kamoška je asi mladá mamička, keď má toľko energie..ja som už trošku staršia 🙂 🙂

stanca22
18. nov 2010

@tanyja A koľko že máš rokov, keď sa vyhlasuješ za staršiu?

tanyja
autor
18. nov 2010

@stanca22 + 12 ako máš ty

stanca22
18. nov 2010

@tanyja Tak to o moc staršia nie si, hotová mladica z Teba 🙂 A čo si robkala dnes?

zuzana0612
18. nov 2010

@tanyja tak to sme na tom podobne, mne sa veru tiež už po večeroch nechce vysedávať niekde alebo sa nejako inak baviť do rána. 😀

zuzana0612
18. nov 2010

@ypsinkova ja tiež nerada otváram konzervy. a preto mám tiež kúpený taký špeci otvarák

tanyja
autor
18. nov 2010

@stanca22 pri malom dieťati sa veľmi netreba pýtať čo som robila, ale aby si mala predstavu - hrala som sa s malým, chovala, umyla, posadila na nočník a na obed dala spať, potom som bola na školení a ked som prišla domov, tak zase to isté ako doobedu ... ked budeš mať detičky, zistíš sama čo robia mamičky na materskej ... 😀 😀 😀

tanyja
autor
18. nov 2010

@zuzana0612 zuzi ty si ako ja - radšej doma ako sa tárať po zafajčených baroch, samozrejme prešla som aj tým, ale to som mala 19 rokov vtedy 😀 😀 a ked som mala 23 odišla som do DE
to máš aký špeci otvarák? ja som ľaváčka a vždy som mala problém otvoriť konzervu a nakoniec som sa naučila pravou rukou otvárať , len niektoré konzervy sú také mäkké, že mám problém ju otvoriť 😠

stanca22
18. nov 2010

@tanyja Viem si to predstaviť, chovala som sestre od narodenia, do konca som i u nej bývala ... A na aké školen ie chodíš?

stanca22
18. nov 2010

@tanyja Ja mám od narodenia problém s konzervou, otvoriť ju a do teraz to neviem 😀 Terba nájsť nejaký špeciál otvárak ... 😅

ypsinkova
18. nov 2010

@zuzana0612 no my sme to tiež kúpili,lebo vždy keď som otvárala konzvervy ,tak som si celé ruky doškriabala 😝

@stanca22 omáčky ? ti poviem,že ja nie som moc dobrá kuchárka,prepáč 😀 😀 tak ďakujeme,keď budeme niečo potrebovať,vieme kam sa máme ohlásiť 😉
nejaká drzá teta na úrade,mňa by to asi aj urazilo ak by mi tak niekto cudzí pvoedal,čo si to dovoľuje 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre