Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

stanca22
22. nov 2010

@tanyja No ja si ju ani nehľadám, snažím sa skôr ísť na materskú 😉 Ale inak díky.

stanca22
22. nov 2010

@tanyja A vyštudovala som krajčírstvo ale vôbec ma to nebaví ...

stanca22
22. nov 2010

@ypsinkova Ja nič, ostalo z víkendu, s knedlou guláš s masom, masová a fazuľová polievka a torta motorky, manželová 😀 Akurát som jeden kúsok zhltla, pošlem Ti? 🙂 Je výborná a prečo si nič nezjedla ešte?

tanyja
autor
22. nov 2010

@ypsinkova ja som mala ešte od včera - fašírku s kašou a robila som kuraciu pečienku v zemiakovej placke, ale to si zobral drahý so sebou do práce

@stanca22 ja sa nechcem starať ani filozofovať, ale z čoho chcete žiť, keď už teraz máte problém s financiami a bez vlastného bývania? v prvom rade by ste mali mať svoje bývanie, potom prácu a potom dieťa , dnes je strašne ťažká doba, hlavne pre mladé rodiny, keď musia obracať každý cent... no, ale to je vaša vec, ja sa naozaj nechcem starať a už vôbec nie radiť, toto je len môj názor
ja som tiež vždy túžila po dieťati, ale vedela som, že skôr chcem niečo dosiahnuť a nič mi neušlo !!! a nič neľutujem
robiť ako krajčírka nemusíš, ja mám tiež kurz šitia a nebaví ma to, skús robiť to, čo ťa baví.. 😉

stanca22
22. nov 2010

@tanyja Ďakujem, no my to už máme ako tak rozplánované ako budeme žiť, takže tak, neboj, myslíme i do budúcnosti 😀

tanyja
autor
22. nov 2010

@stanca22 v pohode..
ja som si nikdy nič neplánovala, len som vedela, že ako by som chcela žiť a držím sa toho, akékoľvek plány u nás nie sú , ja si naplánujem a príde niečo nepredvídané a je po nich, tak načo plánovať ... 😉

stanca22
22. nov 2010

@tanyja No to je tiež pravda 🙂 Ani my moc nemáme naplánované ale tak keby náhodou, máme sa kde a ako zariadiť 🙂 A druhé kedy plánujete?

tanyja
autor
22. nov 2010

@stanca22 my nič neplánujeme.. ak sa podarí tak bude a kedy sa podarí, to necháme na náhodu, nič nesilíme a ešte dnes, keď je problém udržať si prácu.. dieťa je veľká zodpovednosť a vyžaduje veľa financií - znie to ako obchod, ale proste je to tak !!!

ypsinkova
22. nov 2010

@tanyja dúfam,že my máme financie na to dieťa a bude sa mu dobre s nami žiť 🙂

tanyja
autor
22. nov 2010

@ypsinkova 🙂 🙂 🙂 ja si myslím, že to zvládnete 😀 😀

tanyja
autor
22. nov 2010

@ypsinkova a ináč ako bolo dnes v práci?stále pracuješ, naša @zuzana0612 dnes tuho pracovala, ja pracujem stále , sme pracovité včielky 😀

ypsinkova
22. nov 2010

@tanyja dnes v práci ? frmol ... ale dalo sa,nesťažujem sa,hlavne že robím,lebo teraz nie je ľahké len tak zohnať prácu ... 🙂

ypsinkova
22. nov 2010

@tanyja také prirovnanie som už dávno nepočula,že pracovité včielky 😀 😀

stanca22
23. nov 2010

Baby, počuli ste to v správach o tej čivave, že nastúpia čivavi miesto vlčiakov k polišom? To je už dobrá sila, vraj sú malé a šikovné 🙂 Takže ja na svojho Ronyho môžem byť pyšná 😀

stanca22
23. nov 2010

Baby a dnes sa máte ako? Niečo nového? Ako v práci a s drobcami? No ja sa mám fajn, MS mi mešká tretí deň ... inak dnes idem robiť na obed, no pre mojich chlapov skôr na večeru ryžu s kuraťom a Vy čo babulienky? 🙂

tanyja
autor
23. nov 2010

@stanca22 tá malá čivava je zlatá - každý psík je na niečo iné dobrý, tak prečo nie 😵
my sme boli von, na pošte, po obchodoch, urobila som obed a drobec už spinká, tak mám trocha kľud pri káve

@ypsinkova presne tak, dnes nie je jednoduché nájsť prácu, ale zase kto chce pracovať, tak si nájde čokoľvek, môj chlap by doma bez práce umrel 😀 😀 ako sme spolu, nebol ani deň bez práce a povedala by som, že človek s menším vzdelaním skôr nájde prácu ako človek s VŠ 😒 , ja by som tu mohla robiť v káblikárni, ale to nie je perspektívne, ja skôr pc a tak , no uvidíme ako sa to vyvinie po materskej

ypsinkova
23. nov 2010

@tanyja hej hej,jasné,že kto chce,tak ten má prácu,zasa až tak strašné to nie je,ja by som sa tiež doma k smrti unudila,zachvíľu by som sa zbláznila,byť tam zatvorená medzi 4 stenami .. ble
hej hej..človek v dnešnej dobe s vysokoškolským vzdelaním má problém nájsť prácu,lebo lepšie pozície sú obsadené a hľadajú len ľudí,ktoí budú pracovať ako šroby za málo peňazí .... bohužiaľ

@stanca22 ja dnes pilno pracujem a teraz si pôjdem uvariť kávu a dať si ku nej keksíky 😵 😵

tanyja
autor
23. nov 2010

@ypsinkova ja už kávu pijem, bola som zakryť malého a ešte vyjedám zvyšné mafiny - čím dlhšie stoja, tým sú lepšie 😝

ypsinkova
23. nov 2010

@tanyja ja som si uvarila 3v1 lebo som dnes oťapená 😀

tanyja
autor
23. nov 2010

@ypsinkova ale keď si oťapená , tak si si mala urobiť riadneho smrťáka 😀 😀
ja akurát hľadám vhodný darček pre malého na Vianoce a páči sa mi toto , čo povieš?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9148560&tab=2
tu je tiež taká - použitá, ale asi je to to isté http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10049663&tab=1
poraď, čo na to povieš a ak tak ktorú ?

ypsinkova
23. nov 2010

@tanyja vyzerá to zaujímavo,aj ja chcem takú kocku !!!!!!! 😀 😀 😀 no neviem,čo také by ho potešilo a s čím sa tak najradšej hráva...a varešky a kuchynské pomôcky mu nekupuj,aj keď viem,že deti také maju radi 😀 😀

ypsinkova
23. nov 2010

@tanyja tak mi napadlo,že tu môžeš niečo pozrieť,tak maju všakovaké hračky pre deťúrence :
http://www.malvik.sk/Detske-hracky/

tanyja
autor
23. nov 2010

@ypsinkova tak si vyber, kúpim ti jednu, rozmýšľala som, že čo by sa malému hodilo, už bude starší, tak snáď aj dlhšie vydrží pri hračkách ako vareškách 😵
a myslím, že takáto kocka by mu bola na dlhšie - je tam viac hier ako len nejaká jedna hračka

ypsinkova
23. nov 2010

@tanyja no veď hej,vyzerá to fajn a čo to obsahuje,aké hry ?

stanca22
23. nov 2010

@tanyja Aj ja som si dnes uvarila kávu a úplne som na ňu zabudla 🙂 Ale potom som ju dopila 🙂 No ja som akurát dozabalovala darčeky, uvarila, upratala, umyla riad, poprala a teraz idem ešte povešať prádlo 🙂 Sa teším už na drahého, má prísť z práce ale až okolo 18 hodky ... Na Vianoce budete domka, či ešte neviete?

stanca22
23. nov 2010

@ypsinkova Tie keksíky pošli i mne 😉

ypsinkova
23. nov 2010

@stanca22 ty už máš pokúpené darčeky ? ja ešte ani neviem,čo pokúpim ..... vždy kupujem naposlednú chvíľu ... čo pekné si kúpila ?
keksíky neboli moc dobré mali dosť čudnú chuť,som myslela,že budú dobre a neboli 😝 takže mi ichešte kopec ostalo 😀

stanca22
23. nov 2010

@ypsinkova Kuchárske knížky, drogérku, drevené na stavanie lietadlo, hrnček s fotkou, fotopuzzle v tvare srdca s fotkou, kufor, termotielko, obraz, parfém, polovičky srdca ako prívesok zo striebra,kolotoč nad postieľku, žehliacú dosku a to asik všetko, Ježiško bude bohatý pre našich rodinných príslušníkov od nás 🙂 Ja ich už teraz len dobaľujem 🙂

ypsinkova
23. nov 2010

@stanca22 no tak to hej,samé praktické veci 🙂

tanyja
autor
23. nov 2010

@ypsinkova pozerala som tú stránku ale nedopozerala, lebo sa malý zobudil a išli sme von, teraz som zase bola na sedení za voľby..
tá kocka obsahuje: tabuľu na kreslenie, xylofón, hodiny, otvor na kocky a na vrchu taký labyrint, ten vrch sa dá zložiť a do vnútra môže hádzať hračky
ja už darčeky mám teda okrem malého 😀 - deťom dávam peniažky a tým menším som kúpila a bratovi a rodičom kupujem vždy nejakú fajn fľašu a svokrovci dostanú darčekové balenia čaju + hrnček a jednorázovky polievky + hrnček - im sa nedá kúpiť niečo normálne, kedže oni normálne veci nepoznajú 😀 😀

@stanca22 samozrejme že na Vianoce bude doma, cez sviatky kto pracuje? väčšinou nikto a na sviatky kamióny nesmú premávať

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre