Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
25. nov 2010

@ypsinkova no, neboj, my tam zadarmo sedieť nebudeme a dospávať to budem potom ešte týždeň 😝 😝
bola som si pomerať tunajšiu bundu a M mi stačí hoci aj do S by som sa vopchala, ale zase nechcem to preháňať 😀 😀 a už mám tej značky prechodnú bundu a nosí sa super , ľahučká nepremokavá a je mi väčšia, lebo vtedy som nevedela presné miery a oblieka sa cez hlavu, tak aby som sa do nej vôbec dostala 😀 😀

ypsinkova
25. nov 2010

@tanyja kde nebudeš zadarmo sedieť ?
no vidíš,to máš takú veľkosť ako ja 🙂

tanyja
autor
25. nov 2010

@ypsinkova predsa na voľbách 😀 😀 ale zato už o 4.55 musím byť na mestskom úrade, aby som prebrala volebné lístky 😝 , brr, ja čo rada spím 😀 , pomyslím si, že som na diskotéke 😵
kukni, čo som našla, riadna sranda:

https://www.youtube.com/watch?v=UsUpFz9JuNQ
tanyja
autor
25. nov 2010

@ypsinkova jaj a to M-ko u mňa je normálne XL, lebo SAM má také číslovanie, že si môžem myslieť, že som štíhla 😀 😀

ypsinkova
25. nov 2010

@tanyja fúha,tak skoro ? to je strašné,keď budeš vstávať si spomeň na mňa,že sa ešte v pposteli prehadzujem na druhý bok

ypsinkova
25. nov 2010

@tanyja no sam má teda fakt také číslovanie,že to až pekné nie je , ešte že tam moc nenakupujem 😀 😀

tanyja
autor
25. nov 2010

@ypsinkova si zlatá, pomyslím si na Teba 😀 😀
ale ved to číslovanie je predsa super - tu by si si vlastne ani nekúpila, lebo tvoja veľkosť by neexistovala 😉

tanyja
autor
25. nov 2010

@ypsinkova vlastne by si si mohla vybrať detskú veľkosť 😀 😀 😀

ypsinkova
25. nov 2010

@tanyja nie,tam som si kupovala veľkosť L pričom bežne nosím M 😀 😀

tanyja
autor
25. nov 2010

@ypsinkova ja sa stále neviem rozhodnúť ktorú , ale vyberiem si určite .... 😵
no idem ja už spať a zajtra pôjdem o siedmej s malým , aby som dokázala vstať 😝

ypsinkova
25. nov 2010

@tanyja aj ja pôjdem spať,ale ešte pozriem Adelu ... dobrú nocku,,pa 🙂

zuzana0612
26. nov 2010

@stanca22 ahoj. tvoju otázku som nepochopila moc. prečo sa pýtaš, že ako som ho mohla začať piť.

tanyja
autor
26. nov 2010

@zuzana0612 ahoj, nerob si ťažkú hlavu, ja som tiež pár vecí nepochopila 😀 😀
do koľkej dnes pracuješ??

zuzana0612
26. nov 2010

@tanyja dnes pracujem do 14:30 a potom utekám na bus, nech som čím skôr doma, lebo je piatok a už ma to tu fakt nebaví. tento týždeň bol náročný 🙂

ypsinkova
26. nov 2010

čaute kočky
ako sa dnes máte ? ja som včera šla spať asi o tretej a ráno som skoro nevstala,ale ani sa nečudujem 😀 takže dnes som totálne rozbitá a padám od únavy...rakže dnes idem spať o 20tej 🙂
dnes som dostala chuť na špenát,tak už viem,čo navarím 😵

tanyja
autor
26. nov 2010

@ypsinkova čau kočka, ja tiež idem večer o 20hod spať , aby mi zajtra oči nepadali od únavy 😝 😝 , nech už máme za tým..
malý mal v stredu špenát , tiež máme radi
a dnes mám vcelku kľudný deň - už som aj von chodbu pozmývala - mám službu

@zuzana0612 tak si uži pekný víkend s maminou a nech si niečo pekné kúpi a kúp si aj ty
ozaj, už som si objednala bundu @ypsinkova a tú čiernu s pásom cez prsia , v pondelok ju objedná a do týždňa by mi mala potom prísť

stanca22
26. nov 2010

@tanyja Ja sa len pýtam, nemôžem? 🙂

stanca22
26. nov 2010

@ypsinkova Myslíš, moje? Lebo sa mi nepáčia už ...

stanca22
26. nov 2010

@zuzana0612 Že gel, si napísala ... gél sa dá piť?

tanyja
autor
26. nov 2010

@stanca22 môžeš, len som sa zasmiala, že z čoho si vydedukovala, že som tehotná 😀 😀 , preto som sa na to ja teba pýtala.. 😀

stanca22
26. nov 2010

@tanyja Aha 😀 A čo plánuješ cez víkend?

zuzana0612
26. nov 2010

@tanyja pozerala som tie bundy, čo si písala. pekné sú. aj ja som ich pozerala v SAM a tiež som uvažovala,či si ju kúpiť. možno aj kúpim. uvidím, podľa toho, či dostanem nejaké darčeky vianočné, alebo si budem musieť vybrať.

zuzana0612
26. nov 2010

@stanca22 a to počuješ o tom gely prvýkrát? to je normálny výrobok. a volá sa to gel ale nie je to až také husté ako gel. ale zase je to hustejšie ako džús.

tanyja
autor
26. nov 2010

@zuzana0612 ja mám síce jednu bundu, ale zase treba aj na obmenu a hlavne keď tú jednu operiem, u vás je niekde blízko obchod s SAM vecami? to by som hneď nabehla a poskúšala, objednala som si veľ.M - ale som štíhla, len rukávy sú dlhšie - kvôli športovému vyžitiu - ale ja nelyžujem, ale nevadí 😀
niekto začal vŕtať a zobudil mi malého 😠 😠 😠

@stanca22 už som ti to písala, prečítaj si vyššie... 😀 niekto je veľmi zamilovaný a zabúda

stanca22
26. nov 2010

@zuzana0612 Aha, no hej, po prvý krát naozaj, no tak aspoň vieš, prečo sa tak čudujem, že?

stanca22
26. nov 2010

@tanyja Aha, no je to dosť možné ale hlavu mám úplne niekde inde 🙂

tanyja
autor
26. nov 2010

@zuzana0612 my sa zvykneme spýtať, že čo chceme na sviatky a prípadne si vyberieme alebo dostaneme peniaze a kúpime 😀 😀 , tak je to najjednoduchšie

@stanca22 a kde máš hlavu?? máš nejaký problém? alebo si tehotná ??

ypsinkova
26. nov 2010

@tanyja jaj,ty máš zajtra veľký deň,čo tak skoro vstávaš.. no to ja kebyže tak skor ovstávam,tak idem spať hádam aj o piatej 😀 😀 a o koľkej potom prídeš domov ?
to je dajn,že si objednala tú budnu,dobre si vybrala 😉
@stanca22 čo sa ti na nich nepáčilo ? veď si na nich bola ty a tvoj manžel 😀

stanca22
26. nov 2010

@tanyja 😀 😀 😀 Tehotná nie som a nejaký problém nemám, hlavu mám na krku, len dosť rozmýšľam o víkende, čo všetko musím urobiť a tak podobne 😀 😀 😀 Chápeš, nie? 🙂

stanca22
26. nov 2010

@ypsinkova No to hej ale už sa mi prestali páčiť a boli tu už dosť dlho na to, že sme sa oba zmenili a ešte ste nevideli fotky zo svadby, preto som ich sem aj dala 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre