Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

stanca22
30. nov 2010

@ypsinkova Nie, nie, píšeš že sa zle cítiš, nie? Tak reku, či máš chrípku?

ypsinkova
30. nov 2010

@stanca22 asi skôr nejaká viroza myslím...

stanca22
30. nov 2010

@ypsinkova Tak Ti prajem skoré uzdravenie 😉 O ktorej si dnes z práce prišla?

ypsinkova
30. nov 2010

@stanca22 končím až o pol piatej a teraz koncom mesiaca,máme dosť veľa roboty,takže tento týždeň budem musieť potiahnuť ešte dlhšie ... ty kde si pracovala,keď si pracovala ??

stanca22
30. nov 2010

@ypsinkova Pri cíne, pri lakovaní plošákov, na úprave tvarov z plastu do aút, predavačku, opatrovateľku detí, čašníčku, barmanku a čo ja viem čo ešte? 😀 Teraz píšem knihy, idem šiť obliečky a možno budem šiť aj z kože rukavice pre motorkárov 😀 manželov nápad 😀

ypsinkova
30. nov 2010

@stanca22 jaj,to si kedy všetko stihla ? to ti potom žiadna práce moc dlho nevydržala ...v ktorej si robila najldhšie ?

stanca22
30. nov 2010

@ypsinkova pri cine a v lakovni vyše roka ... to je jedna firma Delta, no veru, vymenila som ich dost, robila som od 18 a teraz mam 21, v marci 22 😀 a ty si kde robila pred touto pracou?

ypsinkova
30. nov 2010

@stanca22 ja robím už 6 rokov v tej istej práci a zatiaľ som spokojná .. nevravím,že nemôže byť aj lepšie,ale nemám potrebu meniť prácu .... možno po materskej,ak uznám za vhodné .. uvidí sa

stanca22
30. nov 2010

@ypsinkova aha a co robkas? sorry akosik mi to vyslo z hlavi xi

zuzana0612
1. dec 2010

Dobre ráno,
tak ja som sa tu už včera neobjavila, lebo som prišla domov a bola som s drahým....
@stanca22 a ten tvoj kedy včera priešil? to si si ho veru moc neužila....
@ypsinkova ja som bola v jednej firme 7 rokov a potom prišla chvíla, kedy som si povedala, že stačilo a išla som do práce, v ktorej som teraz. som tu už 3 roky aj niečo. a dúfam, že od tiaľto už iba na materskú pôjdem

tanyja
autor
1. dec 2010

@stanca22 a ked ťa bavia vtipy, tak si nájdi iné fórum , tieto tvoje vtipy sú mierne vulgárne a dávaj pozor na gramatiku, zle sa to číta - ha ha ha

@ypsinkova no veď za to 😎 😀 😀

zuzana0612
1. dec 2010

@tanyja súhlasím, tie vtipy mi tiež prídu trochu vulgárne

tanyja
autor
1. dec 2010

@stanca22 ja som nepomenila toľko zamestnaní ako ty a to mám o pár rokov viac 😀 , šikulka 😀 😀

zuzana0612
1. dec 2010

@tanyja inak u nás v robote,keď sa objaví niekto, kto je mladý a vystriedal toľko zamestnaní, tak uvažujú o tom, či to bude dobrý a spoľahlivý zamestnanec, zvažujú, či ho vôbec zoberú

tanyja
autor
1. dec 2010

@zuzana0612 ono to hovorí veľa o tom, kto má aký vzťah k práci..
tu je jedna baba v meste, má okolo 26 rokov a už tiež vystriedala x robôt, nikde nevydrží a nič sa jej nepáči, robila predavačku v pár obchodoch, potom otvorili u nás tesco, tak tam išla robiť a o pár mesiacov ju už nebolo vidieť... výsledok, nezamestnaná, či odišla sama alebo ju vyhodili neviem
ja som robila v istej už neexistujúcej firme necelých 6 rokov a robila by som tam dodnes- práca ma bavila- nebyť toho, že moja šéfka-riaditeľka-zomrela a firma prestala fungovať ☹ ☹ ☹ , dodnes mi je jej ľúto, bola to veľmi šikovná žena

zuzana0612
1. dec 2010

@tanyja to sú takí ľudia, nikde sa im nepáči, nikde pre nich nie je to pravé miesto, všade si nájdu niečo, prečo skončiť. ja pracujem od 19 rokov a toto je moja tretia firma. a to ešte k tomu tá jedna firma sa rozdelila a nás zobrali do druhej, takže to bola iba zmena v názve. ale sedeli sme stále na tom istom mieste aj robili to isté.

tanyja
autor
1. dec 2010

@zuzana0612 ja by som tiež nezmenila toľkokrát prácu, ale tu je to totálne zabudnuté , moja super práca vtedy skončila, tak som chodila aj do DE aj AT , lenže opatrovanie nie je na stálo a ešte keď je dieťa
ale stále som v riešení so známym za prácu, momentálne kvôli malému nejdem ešte do práce - mama má dosť s otcom a dať jej na starosť ešte aj malého, tak to by som si nedovolila
a dúfam ešte, že kolegyňu, kt, som zastupovala, znova zastúpim 😀 😀 , že sa im podarí druhé bábo a ona sa potom už nebude ponáhľať do práce ( každý deň dochádza 2x25km), ale zase peniaze sú peniaze... a určite si prácu nepustí 😠

zuzana0612
1. dec 2010

@tanyja ozaj a otec s tou nohou ako?

tanyja
autor
1. dec 2010

@zuzana0612 no, že už mu trošku odpúcha noha - mal a asi ešte aj je zápal, chodí na prevezy každý druhý deň - pomedzi mu to robí brat
tu začalo snežiť, ako je u vás? a včera večer som dala na balkón prádlo, super premrzlo a už je takmer suché

tanyja
autor
1. dec 2010

@zuzana0612 dnes sme boli s maminou pozrieť v novom čínskom obchode a teda tie ceny - pulover - tenký - nic moc - cena 16€ !!! takže ostávam verná mojím nákupom cez internet !!!

stanca22
1. dec 2010

Smejte sa s niekoho iného, mňa len mrzí že som sa v tomto fóre sklamala ...

tanyja
autor
1. dec 2010

@stanca22 my sme nepísali o tebe, ale celkovo všeobecne, tak neviem, prečo sa urážaš, nemáš dôvod, prečítaj si to ešte raz a zistíš, že som spomínala úúúúúplne niekoho iného než teba 😉

ypsinkova
1. dec 2010

u nás dnes pekne nasnežilo ... som myslela,že sa ani z práce nedostanem,vždy keď je v BA sneh,tak je tu chaos,bordel panika ...určite si to viete celé predstaviť...
dnes som bola na tapperware party či ako sa to volá,neviem či to poznáte,ak nie tak zbytočne o tom rozprávať 🙂
@tanyja čo ste dnes porábali ? už ste vytiahli aj sane ? 😀 😀
@stanca22 ty si sa sklamala ? a ako v čom ?

tanyja
autor
1. dec 2010

@ypsinkova žeby tuperwarre alebo tak nejak? asi riady, však ?
my sme dnes boli celé doobedu von a poobede už nie, lebo malý spal do 15.30 a kým sme sa vymotali, bola tma 😵
teraz som ešte vyvesila prádlo a umyla svoje telíčko 😉 😉
a tu tiež snežilo celé poobede, malý sa kochal z okna

ypsinkova
1. dec 2010

@tanyja no,ako aj ja som sa kochala,ale keď som vyšla von,tak má ta radosť už aj z toho všetkého prešla ... neviem,prečo musía vodiči vždy chaosiť ....
hej hej,je to riad ... ako mňa to moc neoslovilo,ale robí to kamoška,tak som sa šla pozrieť,že čo a ako to tam chodí

tanyja
autor
1. dec 2010

@ypsinkova ja tiež nemám takýto riad a tiež ma to neláka, som verná svojim metráckym riadom 😀 😀
zajtra urobím šošovicu a niečo k tomu

ypsinkova
1. dec 2010

@tanyja ja zajtra neviem čo spravím ... mohla by som tvarohové slíže 😀 mám chuť na niečo sladké

tanyja
autor
1. dec 2010

@ypsinkova my sme dnes mali tvarohové rezance, pôvodne sme išli k mame na paradajkovú omáčku, ale ešte nebola urobená a ani kaša, tak sme si dali rezance s tvarohom, malý sa nafutroval a ja som si dala tiež 😝 😝 , dávno som to nejedla a to mám tvarohu dosť v mrazáku
a teraz ten môj chlap vyjedá údenú slaninu s chlebom, robí mi chúťky 😝 😝

ypsinkova
1. dec 2010

@tanyja mňam,dáme si veru aj my zajtra. ... aj ja som celkom hladná,pôjdem pozrieť do chladničky,dala by som si nejaký jogurt

tanyja
autor
1. dec 2010

@ypsinkova ja už radšej nie, aby mi znova nepribral zadok 😀 😀 , drahý mi včera povedal, že som schudla a že mám menší zadok 😀 😀 , tak som narástla 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre