Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
27. dec 2010

@ypsinkova ahoj, a najdôležitejšia otázka: drahý o tom vedel, alebo to bolo aj pre neho prekvapenie??
a ako na to zareagoval? ale to som sa asi nemusela pýtať , však 😵 odpoved je istá 😵 😵

ypsinkova
27. dec 2010

@tanyja nie,ja som mu nič nevravela,ale on vravel,že niečo tušil a samozrejme,že bol veľmi rád a dnes mi kúpil ružu 😎

tanyja
autor
27. dec 2010

@ypsinkova ty máš takého všímavého mužíka , hm 😵
tak ten môj by si to nevšimol...
a ruža by aj mňa potešila, som zvedavá, čo dostanem od neho na narodky
😎 😎

tanyja
autor
27. dec 2010

@ypsinkova a nebýva ti zle od žalúdka? mne nikdy nebolo zle, už len ked bol malý väčší, tak som nemohla veľa jesť - tlačil mi na žalúdok a niečo také by sa mi zišlo aj teraz 😀 😀 😀
ale krotím sa, mám plán zhodiť 8 kg do leta a začínam zdravšie sa stravovať

tanyja
autor
28. dec 2010

@ypsinkova ahoj, ako to, že si včera už nenapísala? žeby si začala chodiť skôr spať kvôli maličkému ?? tak len veľa vitamínov a kúp si kyselinu listovú, tá je super, hlavne v prvých mesiacoch !! zabraňuje mnohých chorobám , ja som ho brala a ešte femibion, je drahý , ale sú tam všetky potrebné vitamíny 😉

ypsinkova
28. dec 2010

@tanyja ahoj,nevo)lnosti nemám,zatiaľ všetko ok.
dnes som bola u Dr. a bilo nám krásne srdiečko a som 6tt 🙂
mamina mi tiež vravela o kys. listovej si ju kúpim 😉
a ako zdravšie,čo plánuješ papať ?

tanyja
autor
28. dec 2010

@ypsinkova no ináč - snažím sa jesť hlavne menej - jedávam z malého tanierika a zatiaľ je to ok, a malý sa tak rozjedol, že za chvíľku bude jesť viac ako ja 😵 😵 , chcem zhodiť z brucha, to mi nejako vyskočilo, inde ani nie
a už ti dal aj knižku? a už si môžeš zmeniť stav v profile 😉
@zuzana0612 si si všimla, čo nám ypsinkova napísala ??? 😉

ypsinkova
29. dec 2010

@tanyja knižku mám a stav sa mi meniť ešte neche 🙂 ....
ako ste sa dnes mali ? čo ste robili ?
ja sa chcem ísť pozrieť na tie výpredaje v obchodoch,ale odrádza ma to,že tam bude veľa ľudí,tak si asi počkám do januára,kým sa to trošku ukľudní 🙂

tanyja
autor
29. dec 2010

@ypsinkova my sme doobedu boli von na sánkach, nesnežilo a našťastie mi nezaspal malý na sánkach, boli sme na halušky pri mame, ja ich budem robiť zajtra na obed a poobede sme vybehli tak na polhodku von - do tesca, mototechny a elektra kúpiť baterky
idem variť grízik a žehliť, chlapi sa šialia v detskej
včera nám prišiel katalóg dovolenky... šla by som veľmi... len financie ...
a na výpredaje by som tiež išla..len tu žiadne nie sú, tu sú len čínske obchody, takže mi ostáva len môj mimibazár 😀

tanyja
autor
29. dec 2010

@ypsinkova my sme doobedu boli von na sánkach, nesnežilo a našťastie mi nezaspal malý na sánkach, boli sme na halušky pri mame, ja ich budem robiť zajtra na obed a poobede sme vybehli tak na polhodku von - do tesca, mototechny a elektra kúpiť baterky
idem variť grízik a žehliť, chlapi sa šialia v detskej
včera nám prišiel katalóg dovolenky... šla by som veľmi... len financie ...
a na výpredaje by som tiež išla..len tu žiadne nie sú, tu sú len čínske obchody, takže mi ostáva len môj mimibazár 😀

tanyja
autor
29. dec 2010

@ypsinkova my sme doobedu boli von na sánkach, nesnežilo a našťastie mi nezaspal malý na sánkach, boli sme na halušky pri mame, ja ich budem robiť zajtra na obed a poobede sme vybehli tak na polhodku von - do tesca, mototechny a elektra kúpiť baterky
idem variť grízik a žehliť, chlapi sa šialia v detskej
včera nám prišiel katalóg dovolenky... šla by som veľmi... len financie ...
a na výpredaje by som tiež išla..len tu žiadne nie sú, tu sú len čínske obchody, takže mi ostáva len môj mimibazár 😀

tanyja
autor
29. dec 2010

@ypsinkova pozerám, že tu úradoval škriatok - 3x to isté 😀 😀
a cvičila som brucho - už aj včera a normálne mám svalovku 😵 😵 , ale 15 minút som vydržala a teraz ukazovali na joj- v správach, že ako často a koľko sa má cvičiť v posiľovni, aby to malo účinok : 3-4x po 1,5hod a prehodnotiť svoj jedálniček a večer ísť spať trochu hladný , aby som sa tešila na raňajky... 😀

ypsinkova
29. dec 2010

@tanyja u nás bolo dnes akosi chladno,tak sme veľa po vonku nechodili....boli sme pozrieť tie výpredaje a teda nič moc,kúpila som si taký voľnejší top,náušnice za euro a takú tašku 😀
baterky ste kúpili ?
fíha,tak ty takto doma cvičíš ? to ja by som sa doma k tomu neprinútila,ja som vždy musela niekam von vypadnúť,aj do fitka som chodievala a potom na zumbu ... a doma som cvičila maximálne na fit lopte ,ale to som sa len tak ponaťahovala,aby sa nepovedalo 🙂

tanyja
autor
29. dec 2010

@ypsinkova no , to už keď uložím malého spať, tak si ľahnem na zem pred telkou a snažím sa, nemysli si, žeby som bola do toho žhavá, ale nejako rozhýbať svoje telo musím... pod stolom mám rotanu (padá na ňu prach) a na gauči vyloželý vibra pás - ten ma zavše potrápi a švihadlo, ale bolí ma koleno... takže veľmi neskáčem
najviac cvičím celý deň s malým, len keby to nešťastné brucho išlo dolu...

aj tu bola zima, ale išli sme von, lebo zase stále byť doma je nudné aj pre malého a neboj, vo fusaku čuší ako naozaj
ozaj, potom o 2 roky ti posuniem fusak 😀 😀

tanyja
autor
29. dec 2010

@ypsinkova a akú tašku si si kúpila?
ja by som mala drahému kúpiť rukavice, chcel kočíkovať malého, ale bola mu zima, tak som to prebrala ja a nemá ani šál, lebo on nikdy také nechcel !! 😀
idem ja spať, akosi sa mi drieme a už teraz viem, že na Silvestra pôjdem tiež spať, čo sa budem mučiť , aj tak ma zobudia petardy a ked nie to, tak sa malý na to zobudí ... 😠

ypsinkova
29. dec 2010

@tanyja veď viem,že počas dňa sa ti moc nedá,keď si s malým 🙂 vlastne vôbec...ale keď pobehuješ po ňom a stále musíš byť v pohotovostnom režime,to dá tiež zabrať 🙂
tašku takú malú,šikovnú na jedno rameno, to len tak pre radosť,lebo bola zlacnená a oplatilo sa to kúpiť,tak som si ju zobrala
prečo nechce rukavice ? 😕
ja idem tiež spať,my zajtra odchádzame na chatu a vrátime sa v nedeľu,tak vám želám šťastný nový rok 🙂

tanyja
autor
30. dec 2010

@ypsinkova šťastný Nový rok 2011 a nech je stále šťastný so šťastným koncom 😀 😀
a že mi napíšeš, ako bolo na chate, ja by som tiež išla niekam na chatu.. 😉
ale aj chce rukavice, len nemá a dnes som drahému kúpila kde inde ako v čínskom a samozrejme sú na zápästí krátke...asi pozriem ne mmb
dnes bol u nás bývalý drahého kolega, tak si vypil kafíčko a mal aj 4.r syna so sebou, tak sa pohral s malým 😵 😵

stanca22
1. jan 2011

Ahojte všetci, všetkým Vám chcem zapriať šťastný nový rok pf 2011, nech je krajší, lepší, zdravší vyše ako ten starý 🙂 Nech sa peňazí sypú kopec a radosti je na rozdávanie, tiež každý sen, nech sa splní každému z Vás do poslednej bodky. Ako sa máte, čo máte nového? Aké ste si vzali predsavzatie do nového roka? Ja sa mám dobre, som stále u svojich svokrovcoch a dá sa to prežiť ale zajtra by sme už mali ísť domkov 🙂 Uvidíme, čo sa ako vyvinie ešte ... Sviatky za nami, rýchlo to ubehlo, dostala som pekné a hlavne užitočné darčeky, čomu som rada ale najmä som rada, že som strávila sviatky s ľuďmi, čo ma majú radi, berú ma takú aká som a že sviatky boli v pohodičke prežité a pokojné 🙂 Ja som si malinkaté predsavzatie dala, že schudnem, no som dosť lenivá, takže uvidíme, či opäť nezlihám na úplnej čiare 😀

tanyja
autor
1. jan 2011

@stanca22 ahoj, podobne aj tebe - hlavne šťastný a zdravý nový rok a to ostatné už príde samo
predsavzatia? ja žiadne, ja si už nedávam žiadne predsavzatia - pretože aj ked som si nejaké dala, nikdy som ho nesplnila, a schudnúť sa snažím aj ja a tiež som trošku lenivá... takže nie si sama 😵 😵
a čo také pekné a hlavne užitočné si dostala? ja novú tlačiareň k pc , a predtým som si kúpila novú zimnú bundu , ktorá mi robí iba radosť 😉 😉

stanca22
1. jan 2011

@tanyja Tak to ma nesmierne teší, že Ti Tvoja nová teplučká bundička robí radosť 🙂 Tak uvidíme, kto prvý schudne, z nás dvoch 😀 Ja som dostala oblečenie, drogérku, poháre na kokteily, štamperlíky, sviečky, čajovník, 100 eur, peňaženku, len škoda že v nej neboli žiadne peniaze 😀 😀 😀 knihu a to asik vsio 😉 🙂 😀 Dosť si myslím ... Muž Ti ide do práce, teraz v pondelok? Ten môj hej, len dúfam, že zase nepôjde na týždňovku ... no nemal by ísť ... uvidíme 😉 Keď si zhrnieš celý rok 2010, aký bol pre Teba v pár slovách?

tanyja
autor
1. jan 2011

@stanca22 aký bol rok 2010 ? tak odpoveď je rozporuplná - ťažký a zároveň krásny , ťažký čo sa týka práce a krásny vďaka drobcovi
a môj chlap ešte nejde do práce, až 10.1 a to do novej práce , už nebude chodiť s kamiónom, ale bude pracovať v stavebnej firme - teda skôr výpomoc, ale šéf mu povedal, že kedykoľvek ho zamestná znova aj na stálo, len je to dosť slabo platené, tak dúfam, že čoskoro sa to zmení na niečo isté - lebo finančne nevyskáčeme, ale môj chlap sa snaží, zatiaľ si vždy prácu našiel a ja by som teraz od januára mala vypomáhať jednému známemu s papiermi
a ty ako zhodnotíš minulý rok ?

stanca22
1. jan 2011

@tanyja Ťažký a smutný ale na druhú stránku, dalo sa 😉

tanyja
autor
2. jan 2011

@stanca22 to čo nás nezabije, to nás posilní a všetko zlé je na niečo dobré... tak tohto sa ja držím a platí to zatiaľ stále 😉
prajem šťastnú cestu domov aj s darčekmi, ako cestujete? spojom alebo autom ?

stanca22
2. jan 2011

@tanyja Ďakujem Ti a máš pravdu s tými porekadlami 😀 No mali sme ísť autíčkom ale zmenili sa okolnosti, takže ostávame asik do stredy u svokrovcov ...

tanyja
autor
2. jan 2011

@stanca22 a k mame nechodievaš? si spomínala, že býva v Čadci
takže manželík ešte nejde do práce, keď ešte ostávate... tak teraz ste si vychutnali vlastnú blízkosť polovičky 😉

tanyja
autor
3. jan 2011

@ypsinkova ahoj, ako sa darí, akosi k nám už veľmi nechodievaš ☹ , nemám čo čítať !! takže naprávaj resty a navštív nás, a čo nové ? ako bolo na chate???

stanca22
4. jan 2011

@tanyja To si ma asik s niekým mýliš, bo v Čadci nie, v Dca býva moja mama a my bývame teraz u svokrovcov v Rk. na dome s mužom, hej blízkosť s ním mi je dosť príjemná, veď to je môj muž, hej, predĺžila sa mu dovolenka, pre moje šťastie ale na peniaze žiaľ nešťastne ... poznáš to 😉 A mamu tiež navštevujeme, bývam u nej, hľavne keď muž je na týždňovke ... a čo malý, poslúcha?

tanyja
autor
4. jan 2011

@stanca22 ale ved si písala, že bývate u otca a muž robí s otcom, tak to potom spolu chodia na týždňovky?
malý je tornádo, ale poslúchne, musí sa predsa učiť poriadok 😉
a to je čo za mesto to DCA ?

stanca22
5. jan 2011

@tanyja Áno, dobre píšeš, môj muž robí u môjho taťka, v tatovej firme a sem tam idú aj na týždňovky, ako v poslednom čase chodili 🙂 Asi sa pýtaš za to, že som napísala, že teraz bývame v Rk. u svokrovcov vo vlastnom byte na ich dome, že? No teraz tu bývame asik už tretí týždeň, presne neviem bližšie že koľko ale na tom ani nezáleží, proste od 20 dec. sme tu v Rk. až do teraz, dva týždne počas sviatkov a tento tretí týždeň, muž si zabudol vymeniť občianský preukaz, takže kvôli tomu sme sa tu ete zdržali a čakáme, kedy mu dojde sms na mob.č., aby sme šli poň a potom domkov k otcovi, aby šiel muž do práce 🙂 a moja mama býva v Dca, to je malé mesto Dubnica nad Váhom pri Tn. - Trenčíne.

ypsinkova
5. jan 2011

@tanyja ahoj,moc sa nemám dobre,včera ma neskutočne bolela hlava a dnes som už aj teploty dostala,tak sa doma liečim ☹ vám sa ako darí ?

ypsinkova
5. jan 2011

@stanca22 moc tomu nerozumiem,čo si napísala,ale to nevadí 🙂 ..aké ste mali sviatky ?darčeky potešili ? 🙂

tanyja
autor
5. jan 2011

@ypsinkova ahoj, to si si doniesla z chaty? no ale teraz by si si obzvlášť mala dávať pozor !!! a u dr si bola ? lebo teraz nemôžeš všetky antibiotiká, iba niektoré, len ja neviem ktoré, kedže som chorá počas tehu nebola 😉
a nám? celkom to ujde, drahý má dilemu - dostal 2 ponuky do roboty a teraz nevie, ktorú si vybrať 😀 , platovo sú narovnak len v jednej by ho to asi bavilo viac - mám taký pocit, ináč keď sa ho na to spýtam, tak mi odpovie, že ešte nevie, ale ja tuším... 😉 som predsa žena

@stanca22 to si skôr nevšimol, že mu končí platnosť občianskeho ? tak si ešte oddýchnete kým ho urobia, ale väčšinou to netrvá dlho

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre