Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
9. jan 2011

@ypsinkova poobede sme išli ku svokrovcom, že vraj na šampus, no dostala som ho, ale pravda bola taká, že bolo treba robiť elektrinu na spodku v dome 😝 , tak sme tam strávili 3 hodiny a už som aj mrle mala...
a vy ste čo porábali? na svadbe ani ja nie som, na streche áno

zuzana0612
11. jan 2011

Dobre ráno,
čo sa stalo? včera tu nikto nebol? ako sa máte?

tanyja
autor
11. jan 2011

@zuzana0612 ahoj Zuzi, ja som bola dnes s malým pri doktorke, včera bol nejaký chorý, tak sme sa boli ukázať a má zapálené hrdlo a ževraj sa mu chcú tlačiť všetky zuby hore - všetko je biele, teda ďasienka, no radosť, ale kedy vylezú von, netuším
v noci, teda nad ránom som chcela dať malému paralen tabletku, tak ho nadraplo a grckal - najviac si to odniesol koberec, ale aj ja a aj drahý 😀 , tak sme pobehovali holí po byte 😀 😀 😀 a to sa malému náramne páčilo, myslel, že je ráno, ešte aj v postieľke si potom pospevoval a napodobňoval zvuky prasiatka 😀 😀
dnes už mu nič nie je až na to hrdlo, ale už sa aj napapal, včera som do neho nič neodstala.. 😖

ako v práci? veľa práce? stále uzávierky?

zuzana0612
11. jan 2011

@tanyja tak to máš teda nadelenie...., ani sa nedivím, že ho v hrdle bolí, veď z takého počasia... otras. ja sa len bojím, aby sa aj na mňa niečo nenalepilo. lebo budúci týždeň ideme na svadbu. a tento piatok ideme na ples do AT z firmy.

tanyja
autor
11. jan 2011

@zuzana0612 tak sa len dopuj preventívne vitamínikmi 😵 , žeby to neprišlo a doktorka mi povedala, že mu presvitajú všetkz vrchné zuby...a potykali sme si, ved sme vlastne dsusedky, tak prečo nie 😉
ale dnes už mu nič nie je až na občasné zakašľanie, aj to raz za hodinku
vy ste teraz riadne vyťažení !! samé akcie, žeby som zaskočila za nejakú ?

zuzana0612
11. jan 2011

@tanyja mohla by si ísť s nami na ples do rakúska. lebo drahý má furt problém, že nevie po nemecky, čo tam bude teda robiť... 😀 . šak ja tiež neviem, ale sa nestresujem s tým, bude nás tam plný bus slovákov, tak sa bude s kým baviť. a naši rakušania sú ohľaduplní v komunikácii.
tak budeš mať "zábavu", keď mu toľko zúbko pojde naraz.

tanyja
autor
11. jan 2011

@zuzana0612 a treba mi aj róbu , lebo ja saty nemam - blbme mi diakritika 😀 , sak ja pojdem, kein Problem 😀 😀 , len ma musite vyzdvihnut cestou 😀 😀 😀 😀
no ci tie zuby vylezu naraz, je otazne...nie ze jedneho krasneho rana vstanem, maly na mna hodi usmev a ja budem v soku 😵 😵

teraz na joj ukazovali to pohodene babo v kosiciach, az mi slzy vyhrkli z oci..., strasne, a taketo maju deti ☹

tanyja
autor
12. jan 2011

no a teraz som tu ja prvá, baby kde ste, @ypsinkova akosi si na nás zabudla, čo toto?? nemáme čo čítať, písať...
pracuješ ako včelička?

@zuzana0612 poslala som ti všetky potrebné podklady? čo sa týka môjho chlapa - no mal toho teda dosť za ten rok 😀
a ja mám v horoskope na tento rok, že vraj vo februári dostanem nejakú super ponuku a má sa mi tento rok dariť, tak som zvedavá...a že docielim to, čo si zaumienimm, ja väčšinou dostanem to, čo si zaumienim, teda sama si to vybojujem 😀 😀 😀 , už len čo sa týka práce je to tu horšie 😠 , ale aj to doriešim

zuzana0612
12. jan 2011

@tanyja pozerala som to, že má pokryté celé obdobie.
ja mám dnes porady, tak trochu nestíham písať

tanyja
autor
12. jan 2011

@zuzana0612 ja mám teraz obednú prestávku 😀 😀 , malý spí, tak som si dala Kaffepause 😝 ohne Kuchen 😵

zuzana0612
12. jan 2011

@tanyja ja ešte tak hodinu aj niečo a idem domov. pracovať zase doma.... 😒 . čo iné mi ostáva

tanyja
autor
12. jan 2011

@zuzana0612 ty sa už upracuješ , a ešte aj ja ťa otravujem s prácou.. 😖
porada dobre dopadla?
malý ešte spí, potom pôjdeme von aspoň na chvíľku

zuzana0612
12. jan 2011

@tanyja ale neotravuješ, čo by si otravovala. to spravím, neboj sa... 😉
porada v pohode. to bolo iba také hodnotenie výsledkov. ja čakám ešte v robote, tak za 40 minút by mal prisť moj pre mňa, ide z TN z predajne, tak ma zoberie domov

tanyja
autor
12. jan 2011

@zuzana0612 ja viem, že si šikulka, že to zvládneš 😉 , len ja som otrava .. 😀
@ypsinkova kde si stratená, že sa nám už ani neozveš? všetko v poriadku ?

zuzana0612
13. jan 2011

@tanyja dobre ráno, neboj sa, nie si otrava.... tak nazývam iných ľudí.... 😀 . pre teba to spravím rada.

tanyja
autor
13. jan 2011

@zuzana0612 ty si zlatá osôbka, ešte že ťa mám, čo by som si bez teba počala ........... 😲
a malý mi tu chcel tiež úradovať, bil celou rukou do klávesnice
a ako vidím, dnes si sa tu skoro zjavila, ypsinkova k nám už nejako nechodí, kde že sa stratila ?? včera malý na obed spal 3,5hod , tak večer sa mu nechcelo samozrejme spať, zaspal o 20,30 a ešte ma chodil do sprchy kontrolovať, či si dobre umývam vlasy a holím nohy 😀 😀 , zbojník jeden 😵

tanyja
autor
13. jan 2011

@zuzana0612 ty si zlaté osôbka, ešte že ťa mám, čo by som si bez teba počala ........... 😲
a malý mi tu chcel tiež úradovať, bil celou rukou do klávesnice
a ako vidím, dnes si sa tu skoro zjavila, ypsinkova k nám už nejako nechodí, kde že sa stratila ?? včera malý na obed spal 3,5hod , tak večer sa mu nechcelo samozrejme spať, zaspal o 20,30 a ešte ma chodil do sprchy kontrolovať, či si dobre umývam vlasy a holím nohy 😀 😀 , zbojník jeden 😵

zuzana0612
13. jan 2011

@tanyja skoro, lebo chodím do práce na 6:30. aspoň môžem ísť skoro domov.
íííííííííha, máš ty ale kontrolora... 😀

tanyja
autor
13. jan 2011

@zuzana0612 😀 😀 😀 riadneho !!! ja som sa len teraz dostala k pc, boli sme von a kým sme všetko obehli tak bolo takmer 11hod, dnešné predsavzatie bolo, že varím len polievku a nakoniec som narobila aj palacinky a malý sa sám kŕmil, iba som mu ju natrhala a sám papal - trvalo mu to polhodinku ale najedol sa 😀
dnes prišiel veľký balík oblečka pre malého a baba mi omylom pribalila aj synove tepláčiky, tak jej ich musím zabaliť a poslať naspäť.... stáva sa 😵 😵 , ale ináč veľmi pekné vecičky, dve mikinky, jeden flísový puliš s kapuckou, 3 trička
a 2 tričká s dlhým rukávom, poštovné grátis a jedna mikina tiež, to všeto za 22€ krásne nezničené vecičky , som šťastná ako blcha 😵 😵 😵 , malý bude fešák a farby prevládajú červená, sivý pásik, a bielo modrý pásik a flíska je pieskovej farby

ja som tiež chodila na 6 do roboty a o 14 mi padla 😉

tanyja
autor
13. jan 2011

@zuzana0612 😀 😀 😀 riadneho !!! ja som sa len teraz dostala k pc, boli sme von a kým sme všetko obehli tak bolo takmer 11hod, dnešné predsavzatie bolo, že varím len polievku a nakoniec som narobila aj palacinky a malý sa sám kŕmil, iba som mu ju natrhala a sám papal - trvalo mu to polhodinku ale najedol sa 😀
dnes prišiel veľký balík oblečka pre malého a baba mi omylom pribalila aj synove tepláčiky, tak jej ich musím zabaliť a poslať naspäť.... stáva sa 😵 😵 , ale ináč veľmi pekné vecičky, dve mikinky, jeden flísový puliš s kapuckou, 3 trička
a 2 tričká s dlhým rukávom, poštovné grátis a jedna mikina tiež, to všeto za 22€ krásne nezničené vecičky , som šťastná ako blcha 😵 😵 😵 , malý bude fešák a farby prevládajú červená, sivý pásik, a bielo modrý pásik a flíska je pieskovej farby

ja som tiež chodila na 6 do roboty a o 14 mi padla 😉

tanyja
autor
13. jan 2011

to tu už fakt nikto nechodí? @ypsinkova kde si? prečo už nenakukneš ? ☹

ypsinkova
13. jan 2011

@tanyja ahoj,som tu naskok,snáď vás cez víkend prečítam ... z práce chodím unavená a potom sa mi sem už nechce ísť,ale cez víkend sa sem pokúsim prísť 🙂

tanyja
autor
14. jan 2011

@ypsinkova uf, už som sa zľakla, že kde si, no tak stále lepšie zavalená prácou ako na nás úúplne zabudnúť 😀
a dnes sem nepríde už fakt nik, lebo zuzka ide na ples do AT.... aj ja by som išla 😒

ypsinkova
14. jan 2011

@tanyja tak zuzka ide plesať ? tá sa má..aj ja by som hneď išla 🙂 nemuseli by ma dvakrát prehovárať 😀
čo máte nové ?

tanyja
autor
14. jan 2011

@ypsinkova nové ? malý sa pred dvoma dňami hral na maróda, ale dlho mu to nevydržalo 😀 , na druhý deň už bol ok, ale že je hrdlo zapálené, tak drobca kŕmim nurofenom a dnes sa sám choval paradajkovou polievkou 😵 , no stálo to zato, vidieť to, nestíhala som stôl utierať 😀 😀 , a či bolo v malého brušku alebo na stole, hm , tak to netuším, ale zatým sa ešte nafutroval špenátu s kašou , tak asi nie veľmi veľa 😀 😀
a potom obhrýzal kožu na mandarínke, žeby jedol to vnútro, tak to nie 🙂

veľa práce?? a už máš druhého doktora, čo si spomínala?

tanyja
autor
15. jan 2011

@ypsinkova ahoj, aký ste mali deň, boli ste sa niekde prejsť? tu to doobedu vyzeralo všelijako, ale nakoniec sa vyčasilo a bola aj dúha !! boli sme pri starkej a malý sa veru vybehal statočne aj s Bennym ( zlatý retriever), vôbec sa nebál 😉
@zuzana0612 ako bolo na plese? tak nakoniec sa drahý zabavil, alebo som mu chýbala ako tlmočníčka ?? 😅 mal si to nahrávať a poslať mi to, poslala by som mu preklad 🙂
mne sa dnes ohlásila kamoška z Moldavy, boli nás na rýchlo pozrieť, tak sa deti trocha pohrali.. naše tornádo chcelo capkať rukou ich takmer 5.r fešáka 😀 😀 , no ale samozrejme som mu to nedovolila, len už bol nervózny, lebo spal iba hodinu aj to v aute 😠

zuzana0612
17. jan 2011

@tanyja dobre ráno. bolo super. zabavili sme sa, dobre najedlo... 😀 . všetko bolo fajn. iba cesta bola dlhá. normálne trvá autom asi tak 3,5-4 hodiny, ale busom sme išli asi 5,5 hod. lebo sme každú chvíľu stáli. ale inak dobre. len som sa v piatok zobudila a hlava ma bolela nenormálne a opuchnutú celú tvár som mala. neviem z čoho... dala som si dve tabletky a prešlo to.

tanyja
autor
17. jan 2011

@zuzana0612 ahoj zuzi, takže si stihla odpuchnúť, kým ste začali trsať?
a drahý to ako zvládol? my sme mali rušnú sobotu a nedeľa taká normálne kľudná, oddychová, idem si objednať lamely na vertikálnu do kuchyne - nové a kratšie ako tie pôvodné, som zvedavá, aká farba sa mi zapáči, ešte nemám favorita 😅

zuzana0612
17. jan 2011

@tanyja ano, odpuchlo mi to. celkom bol rád, že sme išli, páčilo sa mu. a čo ste mali v sobotu, keď bola rušná?

tanyja
autor
17. jan 2011

@zuzana0612 no vidíš, a prišiel na celkom iné myšlienky 😉
ja som bola pri starkej, malý si pospal len v aute asi tak hodinku a poobede sa ohlásila kamoška z Moldavy, že prídu, lebo boli pri jej starkej na oslave, tak ešte večer sme mali návštevu, ale dobre bolo, len krátko ☹ , lebo malý bol už nervózny a chcel spať
ja som už objednala nové lamely, farba bude niečo ako svetlučká hnedá, dúfam, že to nebude vyzerať ako špinavé na okne a vybrala som také hrubšie - sú kvalitnejšie a boli ešte hrubšie, ale do práčky to už asi nedám 😅

zuzana0612
17. jan 2011

@tanyja ja musím pracovať, ale moc sa mi nechce. ešte také dve hodinky a končím. idem ešte dnes na tretiu na vyšetrenie. na sono srdca. do nemocnice to mám z práce tak 10 minút. a potom sa pôjdem pozrieť do obchodu na nejaký dar svadobný. v sobotu ideme na svadbu zase.

tanyja
autor
17. jan 2011

@zuzana0612 vy ste riadne akční a komu idete na svadbu? tak sa zase vyzabávate 😵 , ale užite si to pokiaľ je to v medziach normy 😉
dnes mi malý odspal v kočíku, tak o starosť menej - že kedy pôjde spať a dokedy bude spať, lebo sme boli v poradni - dopadla dobre, malý doktorku nechcel ani vidieť 🙂 ignoroval ju, ked mu dávala cukrík alebo obrázok - nič nezobral 😵
a znova bol očkovaný - diteperka - aj ho bolela nôžka - poplakal si, ale už spinká

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre