Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

zuzana0612
21. feb 2011

@stanca22 ahoj, keď mám voľno, tak chodím s ním. jasné, že môžem. veď to nie je tajné a ani zakázané to nemá. a keď niečo nevie, tak mu aj poradím.... 😉 ako si sa mala cez víkend?
@tanyja ahoj, konečne ťa tu vidíme... 😉 . ja som cez víkend bola u našich, tak som nemala prístup na MK.

tanyja
autor
21. feb 2011

@ypsinkova o koľkej si zaspala? ja hned ako ľahnem do postele spím 😀
malý sa včera nevybehal, tak ešte pred ôsmou vykrikoval z postieľky zbojník jeden malý a ráno o 6.30 bol už hore

@zuzana0612 ahoj, aj som si myslela, že si pri našich 😵 , že nie si na MK, treba si aj ich užiť 😉 😉
tá adresa, ktorá bola na obálke, je u drahého či u tvojich rodičov?

zuzana0612
21. feb 2011

@tanyja to je adresa môjho trvalého bydliska, čiže mojich rodičov. dnes je mi tak na figu, dostala som menzes. už aby bolo 14:20 a mohla som ísť domov.

tanyja
autor
21. feb 2011

@zuzana0612 ach joj, ten nešťastný ms, ja neviem čo to je už 2 roky 😀 😀 ako mi je len dobre...
od 9hod do teraz sme boli von - dlhá cesta na noviny a späť 😝

zuzana0612
21. feb 2011

@tanyja a to kde ste boli pre noviny, v tlačiarni.... 😀 . mi hovor, by som to tiež nejako riešila, keby som to nepotrebovala, ty máš malého, tak môžeš, ale čo ja.... 😒

tanyja
autor
21. feb 2011

@zuzana0612 v tlačiarni, všetko malého cestou zaujímalo, za každou sukňou sa otočil.... 😠 , ako chlap a potom ešte do drogérie, tam ho kamoška nachovala piškótami, samozrejme neprotestoval, ona mu vždy niečo dá, minule kokosovú guľku v čokoláde, tak že prečo ju má tak rád ... 😀
aj neter povedala, že ani ona nechce ms, a to má necelých 16 rokov, ale skôr musí odrodiť a až potom môže dostať žena teliesko, také sú pravidlá
malý už spí, zaspal okamžite, dnes jedol na dupľu !! čo sa ešte nestalo - začať liezť už aj na gauč a aj na kuchynskú rohovú lavicu, ale vie ako zísť dole, takže zatiaľ nebolo žiadne au 🙂
idem si vypiť kávičku a pozrieť RTL - Mittagsjurnal

zuzana0612
21. feb 2011

@tanyja ja som tiež po obede. mala som z domu prinesené kura s ryžou. ešte dve hodinky a idem domov. u nás dnes zase poletuje sneh. a je strašne zima

tanyja
autor
21. feb 2011

@zuzana0612 už som čula, že je u vás kosa, jedna baba, s kt. si píšem teraz na skype, spomínala, aká zima je u vás, tu je krááásne
ešte hodinku a kus a ideš dom, hurá 😵

zuzana0612
21. feb 2011

@tanyja veru hurá, len tú zimu prežiť. ešte si musím poceste skočíť do tesca kúpiť čaj do roboty, lebo už nemám.

stanca22
22. feb 2011

@zuzana0612 Víkend bol v celku fajn, ako na oslave 😀 Ja už som aj darček dostala od manžela dopredu 😀 Akurát varím fazuľovú polievku, kúrim, vetrám, pôjdem troška upratať, bo máme v izbe hotový bordel, od včera sme sa ešte ani nevybalili 😀 😀 😀 Plánujem čoskoro aj umyť okná, len stále rozmýšľam kedy bude tak užitočné na to počasie, keď tu stále mrzne ... 😠

zuzana0612
22. feb 2011

@stanca22 ahoj, u nás tiež mrzne a je stále zima. a aký darček si dostala? čo ste oslavovali? a bola si včera u toho doktora? ako si tam dopadla?

stanca22
22. feb 2011

@zuzana0612 Cez víkend sme oslavovali svokrine narodky a ja mám o mesiac 22 rokov a tak keď sme nakupovali v Bille, nás zastavili také dve bábenky, že test, ktorá vôňa najkrajšie vonia, jednu som si kúpila z nich za 20 eur, čo stála normálne 50 eur a druhú mám zadara, takú istú, takže tak 😀 Mám vraj nadváhu a má doky podozrenie na cukrovku.

zuzana0612
22. feb 2011

@stanca22 nadváhu? no neviem, ako si vysoká a koľko vážiš, ale sa mi podľa fotiek čo máš v albude sa mi nezdá, že by si mala nadváhu.... 😒 . a čo teraz budú ti robiť ešte nejaké testy? alebo ako to chce riešiť? tak si si aspoň spravila radosť s voňavkou.... 😉

tanyja
autor
22. feb 2011

@stanca22 cukrovka nie je sranda, celý život pozor na stravu a dá sa to, proste kontrola nadosmrti , ale všetko zlé je na niečo dobré...
ja som si minule takto kúpila voňavku a druhú som dostala pre manželíka, pekne voňajú, volá sa NJ Papillon ?

@zuzana0612 aký čajík si si kúpila? ale bude zmena počasia, lebo už večer ma lámala noha a láme ma aj teraz, tak si ju hrejem tak, že na nej sedím, pomáha to
malý už odspal a ja som si urobila kávu, dnes sme doma ani neobedovali, mama má našu obľúbenú polievku z hlávkovej kapusty, tak malý sa napapal a ja som dojedla

zuzana0612
22. feb 2011

@tanyja kúpila som si 2 ovocné teekanne a ešte jeden klember aloe vera s jahodami. nechcem si kupovať zelené, lebo pijem ráno kávu a poobede už nie, lebo mi nebolo potom dobre. tak pijem ovocné teraz. my sme mali na obed vývar s rezancami a závitky plnené kapustou a ryžu. celkom to bolo dobré.

tanyja
autor
22. feb 2011

@zuzana0612 aj ja si kupujem Teekanne, ovocné veľmi nemusím, ale raz za čas vypijem

@stanca22 u akého dr si bola? že ti povedal, že máš podozrenie na cukrovku a na základe čoho to usúdil ?

zuzana0612
22. feb 2011

@tanyja ja vypijem ovocný, čierny aj zelený, je mi to jedno, len musí byť dobrý

stanca22
22. feb 2011

@zuzana0612 @tanyja Takže bábenky, povedal mi to môj gyndoš, nevie to presne s tou cukrovkou ale má len podozrenie, o dva týždne ma pošle na vyšetrenia, krv a tak ... uvidíme ešte ako čo ... zatiaľ nerobím z toho paniku, pokiaľ je to len podozrenie, no všeličo sa môže stať ... Zatiaľ mám obmedziť všetko sladké, slané, mastné, grilované a pečené, jesť veľa ovocia a zeleninky a hlavne cvičiť, čo je pre mňa veľká útrapa, bo ja cvičiť sama, to sa mi dosť samej nechce a je to pre mńa samota ... rada chodím na aerobik, rada cvičím a behám ale nie sama!!! To je môj zabijak ale ak teda budem musieť, teda aj skôr chcieť vyzdravieť, tak sa musím premôcť a sama cvičiť ... Nie, ten parfém sa nazýva FEMME eau de parfum 😉 Vraj to je novinka na trhu, krásne vonia a naozaj vydrží tých 10 hodín voňať 😎 Nadváhu mám, to hneď na mne vidieť, lebo som krpec, mám 161 cm asik a vážim 68 naposledy ... takže u mňa asik dosť !!! No a ja tiež milujem čajíky piť, taký Teekane milujeme s manželom !!! 😉

tanyja
autor
22. feb 2011

@stanca22 ale ako zistil gyndoš, že možno máš cukrovku? mne to nejde do hlavy, pretože gyndoš robí rozbor, ke´d si tehotná, a dá ti vypiť sladkú vodu, ale to je tehotenská cukrovka, ktorá potom zmizne po pôrode
a aj v ovocí si musíš dávať pozor, pretože je veľa druhov ovocia, ktoré sa nesmie jesť pri cukrovke, takže to si dávaj pozor !!!

stanca22
22. feb 2011

@tanyja Díky za radu, vraj mám zúženú maternicu, či čo, ja sa do toho nevyznám a moja nadváha mi na to tlačí a ona sa zužuje ale že viac mi povie po vyšetreniach ... on sa len domnieva ... ide ma roztrhnúť z nášho kotla, hrôza a strach s ním kúriť dnes, ma len jeduje !!! 😠 😠 😠

zuzana0612
22. feb 2011

@stanca22 tak to si trošku menšia ako ja. veď uvidíš, čo ti povie po vyšetrení riadnom. ale taká strava, ako hovoríš, žiadne sladkosti, vyprážané, grilované a veľa zeleniny a ovocia je dobrá vec, aj bez toho keď má človek nadváhu.

stanca22
22. feb 2011

@zuzana0612 Presne tak ! 😀 A Ty ako? Nič nového? Také nič neobvyklé sa v Tvojom živote nedeje?

zuzana0612
22. feb 2011

@stanca22 neviem, či máš namysli niečo konkrétne, ale nie, nič neobvyklé sa nedeje.

sofokleska
22. feb 2011

stanca ake su tie parfemy,bo u nas tiež boli aj v bille aj na oberačkovych slavnostiach.nepačilo sa mi že ked ma zastavili najprv mi to napchali do ruky že toto mate zadarmo toto a pak som povedala že nechcem tak ti všetko pobrali.Naozaj ta vona vydrži na tebe dlho vonať? 🙂

tanyja
autor
22. feb 2011

@stanca22 to čo si napísala, nie je názov voňavky, ale v preklade je to to, že je to dámska voňavka, takže nejaký názov to má
@sofokleska ja mám tiež tú vôňu, volá sa to NJ Papillon a celkom pekne to vonia , ale 10 hodín určite nie, to oni len tak nakecajú, že tak dlho vonia, skutočnosť je iná

sofokleska
22. feb 2011

to je potom kolko tanyja......bo ja čo sa pamatam,čo som si nastriekala na ruku.....tak to bolo strašne kratko.ja mam skor rada take silnejšie vone,kt je citiť ked idem okolo 😉

ypsinkova
22. feb 2011

@sofokleska aj ja mám rada také vônektoré dlhšie vydržia ... ja mám rada ninu ricci alebo aj lanvin či escadu,ale á moc dlho nevydrží,teda aspoň mne sa tak zdá,že ju nie je dlho cítiť 😖

práve som našla na nete ten parfém nj pappilon a pozerám,že pôvodná cena 80 eur 😀 toľko by som za parfém veru nedala 🙂

zuzana0612
23. feb 2011

Dobre ráno,
80€ je fakt dosť. to by som veru nedala.ale pozerám, že sa to na internete predáva.

tanyja
autor
23. feb 2011

@sofokleska mne z ťažkých vôní krúti hlavu, proste nemôžem, ja len také jemné a keď cítim ženskú, že je extra navoňaná, tak sa mi zle dýcha, proste mi to vadí
@zuzana0612 ako? my ideme von, je zase pekne a malý utiera podlahu, zobral si vedeirko a švédsku utierku a robí akože žmýka a utiera podlahu, stobodový 😀
čaute potom na obed , ked bude drobec drichmať 😉

zuzana0612
23. feb 2011

@tanyja ja sa už chystám pomaly na obed. za pol hoďku ideme. dnes máme v robote stres.... 😀 . neznášam, keď musíme riešiť blbosti za iných. no ale ta máš doma šikovné dieťa... ale vieš o tom, že detská práca je zakázaná a ty ho v tom mladom veku necháš doma domáce práce robiť.... 😀 . ja som si včera iba 4 gaťky kúpila, podprdy mi dobré neboli. musím skúsiť druhý obchod asi v piatok
@sofokleska mne vadia ťažké vône. dlho mi trvalo, kým som našla niečo, z čoho ho mi nie je zle. a teraz najviac používam versace alebo chloe. z tých mi nie je zle.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre