Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

ypsinkova
25. feb 2011

@tanyja ja teraz nerada chodím takto po vonku,keď je takáto zima snažím sa tomu čo najviac vyhýbať 🙂

tanyja
autor
25. feb 2011

@ypsinkova ty sa neotužuješ ? 😀 😀 , no ale komu by sa chcelo ísť von keď nemusí , ja by som tiež nič nerobila, tak ako teraz..
idem sa aspoň umyť
@zuzana0612 taká zima alebo aj sneh padal? tu dnes slnko a zaletoval sneh, už len dúha chýbala 🙂 🙂

ypsinkova
25. feb 2011

@tanyja neotužujem veru,teraz nie je na také experimenty čas 😀 seba ideš umyť či ?

stanca22
25. feb 2011

@tanyja No pekne, super, takže si s tým prekladom aj privyrábaš, nie?

tanyja
autor
25. feb 2011

@stanca22 privyrábam, ale momentálne toho veľa nie je - kríza došla

@ypsinkova seba seba a predtým čudo malé 😀

ypsinkova
25. feb 2011

@tanyja a ako často kúpeš malého ? viem blbá otázke,ale predsa,ak nechceš odpovedať tak nemusíš 🙂
idem ja spať , dobrú noc 🙂

zuzana0612
26. feb 2011

@tanyja nie, sneh nepadal. iba zima bola, vietor fúkal. dnes je lepšie. nefúka a svieti slniečko. za chvíľku idem ku kaderníčke, mi povedala, že vlasy natočí, tak idem. a potom budem pracovať na účte. mám toho nejako veľa a každý zrazu chce mať výsledok. ale keď ide o doklady, tak to nosia aj týždne.... 😒

tanyja
autor
26. feb 2011

@ypsinkova každý deň, ináč to ani nejde, napríklad keď teraz konečne jedol pomaranč, tak ho mal všade,aj na brade, no neumy ho 😀 , ale od narodenia ho kúpem každý deň, sestričky síce hovorili, že stačí podľa potreby ked aj len napr 1x za týždeň, ale keď som videla ako sa dokáže zakakať ako miminko, tak mi to nedalo a umývala som ho každý deň a aj ho celého stále krémujem, už aj sám si šudre po brušku krém 😀 😀

@zuzana0612 zuzi, teba tvoj drahý nespozná, taká budeš dnes vynovená 😉
aj tu je pekne slniečko, von sme nestihli ísť, lebo som upratovala a varila a prala a vetrík pofukuje, tak mi prádlo pekne vyfúka 😉, tak až teraz som si sadla, malý už spí, tak trocha oddychu nezaškodí 😵

zuzana0612
26. feb 2011

@tanyja ja som práve prišla, nechala som si iba natočiť vlasy. nechcela som mať vyčesané, to som už mala tento rok 2x. kým som prišla ku kaderníčke, tak mi aj horúco bolo, som sa obliekla, lebo bolo včera aj predvčerom zima. tak teraz mi bolo aj horko. ty si teda šikovná, toľko si toho už stihla... ja som dala dvakrát prať, kým som išla a teraz som dala ešte raz. keď je také počasie, tak aj prefúkne pekne vonku prádlo, potom už len konce dosušíš.

tanyja
autor
26. feb 2011

@zuzana0612 konce dúfam, že tiež uschnú 😀
potom môžem vyžehliť a hurá, vrhnem sa na seba - vlasy, nohy oholiť, obočie urobiť, nech vyzerám aj ja ako človek 😀 😀

zuzana0612
26. feb 2011

@tanyja ja som tiež dala prádlo von, neuschne uplne, lebo som ho dala o jednej von, ale aspoň trochu ho prefúkne, začína trochu pofukovať u nás. ja som si dohrala dve firmy. za chvílu sa tiež vrhnem na seba. musím si dať sprchu, oholiť nohy a namalovať. po siedmej ideme.... tak sa mi nechce..... 😒 . ešte že aspoň to obočie mám spravené a vlasy. nemusím sa s tým naťahovať.

tanyja
autor
26. feb 2011

@zuzana0612 ale neboj, bude dobre a potom si povieš: bolo super, ja by som tiež rada niekam vypadla
ale zajtra ideme, tak som zvedavá ako bude, ale verím, že super...ideme ku kamoške, má o pár mesiacov staršieho chlapčeka ako to naše šidlo malé 😉

zuzana0612
26. feb 2011

@tanyja veď uvidíme. tak sa zajtra pekne zabavte a odreagujte. taká návšteva dobre padne.

stanca22
26. feb 2011

@tanyja Myslíš kríza prišla 🙂

ypsinkova
26. feb 2011

@tanyja 😀 ja som sa len tak zo zvedavosti spýtala,ďakujem za odpoveď ... kam sa zajtra chystáte ? 😨

tanyja
autor
26. feb 2011

@ypsinkova ideme k jednej koníkovej kamarátke, býva neďaleko a pozvala nás k nim, tak na obed sme u nich ako na koni
@stanca22 kríza došla-prišla -význam je ten istý 😉

tanyja
autor
26. feb 2011

@ypsinkova a spokojne sa pýtaj čo chceš, čo ťa zaujíma 😉 😉

ypsinkova
27. feb 2011

@tanyja ahoj,tak ako bolo u kamošky ? poklebetili ste ? Radimko sa pohral ? 🙂

tanyja
autor
28. feb 2011

@ypsinkova ahoj, samozrejme - bolo super, my sme klebetili, ocinkovia sa hrali a starali o detičky a detičky si nás ani nevšímali, majú to doma veééééééééééééľmi pekné
Radimkovi sa páčila malá detská metla, všetko s ňou zametal 😀 😀 , ešte aj stenu 😀 , cestou domov si pospal v aute a teraz ešte spí !!! dobieha zameškané ...
ja som si robila úhradu internetu a vyrovnala sekeru 22 centov 😀 zmena DPH a mňa ani nenapadlo, že to išlo hore.., ale nevypli ma, prečo by mali, no nie ? 🙂

ypsinkova
28. feb 2011

@tanyja tak ste si to užili celá rodinka,to je super 🙂 treba kúpiť aj domov takú metlu,keď by si upratovala Radimko by ti pomohol a všetko by sa vám tam lesklo ako zo škatuľky 😀
22 centov ? 😀 😀 to môžeš byť rada,že ta nevypli,veď taká závratná suma 😀

tanyja
autor
28. feb 2011

@ypsinkova 😀 😀 tú veľkú sekeru som už zaplatila aby sa mi to nááááááhodou nestalo !!! a malý znova spí, zaspal okamžite..
a metlu mám aj doma, veľkú a veru pobehuje s ňou a kúpila som si novú rúčku na mop, kedže tú pôvodnú už načal...nalomil, tak vášnivo upratoval 😵 😵
@zuzana0612 ako bolo zuzi, ešte si sa ti akosi neukázala, sme zvedaví 😉 😉 😉

zuzana0612
28. feb 2011

@tanyja ahoj, bolo dobre. neboli sme veľmi dlho. o tretej sme boli doma. a vy ako ste sa na návšteve mali?

tanyja
autor
28. feb 2011

@zuzana0612 my sme sa mali super, a hlavne malý - lozil po schodoch a ten môj chlap za ním 😀
drobcovi bolo najlepšie, cítil sa tam lepšie ako doma, a my sme super pokecali a ešte si to zopakujeme 😉
a prečo ste boli tak krátko? boleli nožičky z tancovania? priložíš aj foto?

zuzana0612
28. feb 2011

@tanyja myslím, že to nebolo krátko, lebo sme tam išli na pol ôsmu. a o pol tretej moj zahlásil, že by sme mohli ísť. tak sme išli, keď chcel ísť. nohy neboleli, tak akurát to bolo všetko.foto by som aj priložila, ale doma sme sa nevyfotili, lebo sme sa spolahli, že kamarát bude mať foťák, lebo ho vždy nosí a nemal ho so sebou. tak nemáme ani fotky. 😒 .
takže ste si super užili cez víkend. to je dobre, že sa malý nehambí, keď je v novom prostredí. aspoň nemáš problém, že by si s ním nikam nemohla ísť. ako niektoré mamičky, že si ani na návštevu nemôžu zájsť, lebo tam dieťa iba plače a tlačí sa s mame.

tanyja
autor
28. feb 2011

@zuzana0612 to robil práve Adamko, troška sa hanbil, ale potom už bol ok, hral sa so svojimi hračkami, každý mal svoju kôpku 😉
škoda za foto, no čo už, nejako to predýcham a pravdu - mne by stačilo do polnoci 😀 😀

ypsinkova
28. feb 2011

@tanyja tak občas si ho požičiam na víkend,nech aj mne trošku pomôže poupratovať,čo povieš ? 😀

tanyja
autor
28. feb 2011

@ypsinkova dobre, ve´d ty sa teraz veľmi nemôžeš namáhať, ja som síce už tehotná riadila sama celý byt po prerábke murovaného jadra a malý je tu 😉
aj teraz pobehuje s rúčkou od mopu a so švédskou utierkou, sedí na nočníku a riadi a riadi..

zuzana0612
28. feb 2011

@tanyja do tej pol tretej to bolo akurát. ty máš fakt úžasné dieťa, od malička sa učí čistote a šikovný je a pekný.... všetko dobré po maminke zdedil.... 😵

tanyja
autor
28. feb 2011

@zuzana0612 joj joj joj, ale som narástla 😵 😵
po ockovi zdedil iba to jedno 😀 😀 😀

ypsinkova
28. feb 2011

@tanyja 😀 no dobre,aj ja si budem musieť takto dieťa naučiť,ako ty 😝 aby pekne pomáhalo pri upratovaní,som zvedavá,či sa mi to podarí 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre