Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
9. máj 2011

@ypsinkova ale to sa ani nedá jednu jamu obísť a do druhej nespadnúť, toľko ich je 😖 😖 , a našiel sa šofér, ktorý letel a ešte ma aj obiehal a ja som išla dvojkou..

@zuzana0612 víkend sa vydaril, pc mal zapnutý v sobotu môj chlap a sprdla som ho 😀 , že prečo si s tebou nepopísal..

@zabka60 máš riadne dlhý cyklus, upraviť ti to nevedia? ja som s takým nemávala problémy, takže neviem čo to je 😉

zuzana0612
9. máj 2011

@tanyja mne to po chvíli došlo, že je asi on na pc. aj som chvílu uvažovala, že mu niečo napíšem. ale zase nechcela som ho znervozňovať.... 😀

tanyja
autor
9. máj 2011

@zuzana0612 ani by neodpísal, lebo s takým nenarába, pozeral si tie jeho autiíčka 😀 😀 a všimol si, že niekto píše..
asi by ti nenapísal toho nejako veľa 😵 😵

zabka60
9. máj 2011

@tanyja uvidime ako po tej laparke co som bola,teraz 15maja mam mat druhe po nej a ak sa nenapriavia,musi nieco s tym zensky konecne robit,ale mam aj vysoky tlak,tak neviem co budu somnou robit ☹ ☹

tanyja
autor
9. máj 2011

@zabka60 tak v prvom rade upraviť tlak bude treba a potom to ostatné......

zabka60
9. máj 2011

@tanyja MAM HO UPRAVENY,MAM AJ LIEKYY A UZ JE DOBRE...UVIDIME CO SOMNOU BUDU ROBIT ALE AJ KED HO MAM UPRAVENY JE RISK MI DAVAT NEJAKE HORMONY VIES 😒

ypsinkova
9. máj 2011

@zuzana0612 ja viem,že tie cesty sú v hroznom stave a to nevravím o dorpvných značkách a podobných veciach ... ale je aj fakt,že som hrozná šoférka...musím skočiť do každej jamy aj ked sa jej vždy snažím vyhnúť 😠

tanyja
autor
9. máj 2011

@zabka60 ale veď dnes je veľa odborníkov, ktorý sa navzájom dopĺňajú, takže nájdu správnu cestu k mimču, dnes už takmer nič nie je neriešiteľné..

zabka60
9. máj 2011

@tanyja len mojmu gyndosovi sa akosi nic nechce a stale ho musim ja do niecoho tlacit a prosit sa o nieco 😠

tanyja
autor
9. máj 2011

@zabka60 tak ho skús vymeniť teda ak máš možnosť, pretože aby si kvôli nečinnosti doktora nemala možnosť viac sa posunúť dopredu, tak to je smutné 😠
prípadne navštívte nejaké centrum, aj my sme to absolvovali

ypsinkova
9. máj 2011

@tanyja to kebyže vidíš ako u nás jazdia ľudia ... by si sa za hlavu chytala ... na semafore svieti červená a on si to švihne s nohou na plyne cez križovatku ... ja by som vraždila za takéto neohľaduplné správanie... si predstav,že chodcovi svieti zelená a on si zrazu prejde .... brrr

zuzana0612
9. máj 2011

@ypsinkova to sa stáva aj u nás občas. máš zelenú, ale aj tak si musíš dávať pozor.

tanyja
autor
9. máj 2011

@ypsinkova my tu síce semafori nemáme, ale máme podobných šoférov a všimla som si, že skôr šofér z BA či KE ma na prechode pustí, ako domáci..a prípadne tí naší tmavší spoluobčania majú vlastné cestné predpisy a potom sa môj chlap čuduje, že sa mi veľmi nechce jazdiť na aute

@zuzana0612 zuzi ty máš vodičák? ja už 13 rokov, ale jazdím len nejakých 6 rokov, drahý ma donútil a predtým hoci som chcela jazdiť, mala som smolu, nikto z rodiny mi nedovolil šoférovať 😠 , tak som sa zlostila, a to urobila psychika svoje... začala som sa báť 😖

ypsinkova
9. máj 2011

@tanyja to ako u nás sú bezohľadní,si myslia,že sú páni...ja tak nadávam ,ked šoférujem...strach a hrôza...a na takýchto ľudí doplácajú nevinní ľudia ...
ako ste sa dnes mali ? užili ste si deň ?
@zuzana0612 u nás sa to stáva pravidelne...človek musí byť veľmi veľmi opatrný,lebo nikdy nevieš čo za debila sedí za volantom ...

tanyja
autor
9. máj 2011

@ypsinkova dúfam, že teraz sa nerozčuľuješ pri šoférovaní, lebo malý hned po narodení bude nadávať 😀 😀
poobede sme von už neboli, žehlila som a potom prišiel domov tato, takže von sme už nešli a malý sa hral s loptou, takže viac zábavy mal doma ako von a teraz je znova prechladnutý + kašeľ = mordujú ho posledné stoličky a teraz večer sa mu akosi nechcelo spať, zaspal až o 21hod 😉

ypsinkova
9. máj 2011

@tanyja 😀 nestraš ma,že by sa hned to zlé naučil ? 😀 najskôr to dobré musí 😀 .... aj ja som dnes trošku žehlila a dokonca som aj do angličtiny nakukla a celkom dosť si pamätám,takže som prekvapená ... zajtra idem k zubárovi 🙄 dúfam,že mi nebude robiť nič hrozné .... neznášam zubárov,ale nejako prežijem ....dnes už idem spať,som celkom unavená a ráno skoro vstávam...dobrú noc 🙂

zuzana0612
10. máj 2011

@tanyja ano, mám vodičák, asi od 20 rokov. ale tiež som nejazdila. a teraz tiež iba tak príležitostne.

@ypsinkova v BA by som neodjazdila ani to čo ty. takže určite si ešte na tom lepšie ako ja.... 😀 . a inak chodíš celkom neskoro spať, veď to ja som už spala 2,5 hodiny, keď si ty písala.... 😀

ypsinkova
10. máj 2011

@zuzana0612 ja viem,včera som si to ani neuvomila,že už je tak veľa hodín ... srašne plynul čas strašne rýchlo 😀 a ten spánok mi ráno trošku chýba ... lebo včera som zaspala asi o jednej a dnes som vstávala o 6tej 😖

zuzana0612
10. máj 2011

@ypsinkova tiež dosť skoro. ja vstávala o 4:45. ale išla som spať o pol desiatej. aj tak som ale ráno mala problém.

zabka60
10. máj 2011

@tanyja ked este nejak nechcem ist do car abo niekam nemam zatial pocit,ze by sme ho potrebovali..ale tak ak sa nepodari tento mesiac tak to zacnem riesit urcite bo neskutocne tuzim po babatku ☹ ☹ ☹

ypsinkova
10. máj 2011

@zuzana0612 no tak ja by som tak skoro nevedela vstávať ... ranné vstávania ,ked som ešte na strednú chodievala,boli pre mňa horor 😀

tanyja
autor
10. máj 2011

@zuzana0612 ved ani ja by som toľko v BA neprešla ako ypsinkova 😀 , ale zato KE som celé obehla..
ja som vstávala o 4,45, ked som robila v textilke, začiatky boli ťažké, ale potom to už išlo - hrial ma pocit, že o 14hod končím 😀 😀
@ypsinkova ten tvoj malý bude nespáč po maminke 😉 alebo budete prekvapení.. 😵
@zabka60 ved tak uvidíte ako sa to všetko bude samo ďalej vyvíjať , nič netreba siliť, vtedy je práve opačný účinok !!

zuzana0612
11. máj 2011

@ypsinkova ja som nemusela tak skoro vstávať, keď som chodila na strednú. ale od kedy pracujem, tak chodím takto skoro.

@tanyja u mňa je najhoršie to, že ani neprídem tak skoro domov, keď musím cestovať.... 😒 . ale sú ľudia, čo aj neskôr chodia domov. tak sa nemám čo sťažovať

tanyja
autor
11. máj 2011

@zuzana0612 a zase ráno skôr vstať a skôr z práce domov dojsť, ako ísť o 8 a prísť okolo 17hod - celý deň v čude..
aj ja som doteraz pracovala: prekladala som, už len nech euráče prídu, tých nie je nikdy dosť 😵 😵

zabka60
11. máj 2011

@tanyja vsak prave a a nechcem nic silit naco,len zbytocne si znicis aj psychiku,ked uz je telo donicene od vsetkeho..uvidime,my verime

ypsinkova
11. máj 2011

@tanyja 😀 rekvapení budeme určite,len dúfam,že milo 😀 😀
@zuzana0612 ja som na strednú vstávala o šiestej,ked som šla na nultú ... a to bolo pre mňa ako za trest ... ale tie nulté som väčšinou odignorovala,kedže som mala k dispozícii ospravedlnenky 😀

tanyja
autor
11. máj 2011

@ypsinkova no no no 😀 že ospravedlnenky 😀 😀 😀 a bojí sa zubára, tak toto fakt nejde dokopy 😀 😀 😀

@zabka60 presne tak, len my sme bojovali, lebo sme nechceli nechať náš osud osudom a nakoniec lekári nepomohli ale aspoň sme vedeli, že máme šancu.. my sme mali úúúúúúplne iný problém a dosť veľký, nádej nám veľmi nedávali a aha 😵 chrústik je tu

ypsinkova
11. máj 2011

@tanyja tak rodičia nie sú zubári ... takže to je v pohode 🙂 😉 .... vieš a ktoré decko by také niečo nevyužilo...dokonca som s tým aj v škole kšeftovala...mala som z toho dobré zisky 😀

tanyja
autor
11. máj 2011

@ypsinkova ty taká obchodníčka? to by som na teba povedala či nepovedala ? 😀
a dá sa na tom dobre zarobiť?

zabka60
12. máj 2011

@tanyja a aky ste vy mali problem??ano neviem 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre