Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

ypsinkova
2. jún 2011

@zabka60 to máš takú náročnú prácu ? 😖 kde robíš ?
@tanyja hej hej,ten čas neúprosné letí ... je to strašné,ale tak čro už,treba sa pohnúť dalej 🙂 ... mňam mňam,dnes nám priniesol jeden známy jahôdk zo záhrady,tak sme si pochutili,pár som dala aj zamraziť ... fakt boli krásne veľké,červené a sladučké,tak nás potešil 😵

zabka60
2. jún 2011

@ypsinkova no berieme auta s kie a demontujeme ich a potom dovazame do ruska mno a pre baby je to narocna praca,ako aj pre chlapov,zamestnanci sa tam striedaju,ako na pase,bo nie kazdy vyddrzi tu namahu,musis byt silna a hlavne psychicky,inak nieje sanca tam makat 😢 dufam,ze co najskor najdem nieco ine,bo sa tam zlaznim raz a hlavne s tych falosnch ludi a totalne arogantnych a zlych majtrov 🤐

ypsinkova
2. jún 2011

@zabka60 hm,tak to ti teda nezávidím,ale ak bude možnosť ,tak treba ísť za lepšou prácou,ak táto nevyhovuje 😖 teraz tí falošní ľudia sú asi všade ... ja mám asi 2 fakt že dobré kamarátky a nejako nové kamaratstvá už ani nenadväzujem... teraz si ľudia všetko závidia(dokonca aj nos medzi očami),ohovárajú sa,žalujú ak niekto niečo nezvláda ...ako malé deti...je to fakt,že ľudia sú strašné svine...česť výnimkám

tanyja
autor
2. jún 2011

@zabka60 tak si to cez víkend užite a vy ste zobratí?
s robotou je to teraz o držku 😠

zabka60
3. jún 2011

@ypsinkova presne tak a keby bola moznost,tak by som okamzite menila,bo tam sa raz zblaznim,kde som...presne tak,radsej 1 skutocny priatel,ako milion falosnych

zabka60
3. jún 2011

@tanyja nie nie,ale planujeme tak nabuduci rok,teraz mame toho kopec,neda sa a ano praca ziadna a ked ano,len zla

tanyja
autor
3. jún 2011

@zabka60 falošných ľudí je všade plno .. ale skutočných priateľov je málo a preto si ich musíme vážiť a ceniť, mám pár veľmi dobrých kamarátok a všetky bývajú inde ako ja ... ☹ , škoda, rada by som sa s nimi znova stretla , všetky bývajú na západnom slovensku a ja na strednom ☹ ☹
@ypsinkova ja stále viac a viac uvažujem nad opatrovaním v AT, skúsenosti a prax a už aj kurz mám, čo sa týka obdobia, v ktorom dieťa matku až tak veľmi nepotrebuje, nie je, ale iná možnosť nie je a už potrebujem zmenu, lebo tu doma mi z toho už niekedy haraší...

ypsinkova
3. jún 2011

@zabka60 ale teraz sa nachádzame v takom období,že si človek ani moc vyberať nemôže a ak náhodou vyjadrí nesúhlas,tak hned letí z práce ... hrôza 😖
@tanyja a to ako často by si bola s malým ? plánuješ ho dať do škôlky ? manžel ti čo povedal na ten plán ? 🙂

zabka60
3. jún 2011

@tanyja tak tak,v dnesnej dobe je stastim mat takych priatelov...ja som rada,ze mam svojho priatela,on je mojim najlepsim priatelom 😉

zabka60
3. jún 2011

@ypsinkova no nejde to ani tak ani tak,tiez nemozeme nechat na seba hadzat vselijake svinstvo,len preto,ze nechceme prist o pracu,ja naprilad taka niesom,ja si usta otvorim,vsak anto ich mam a potom lutujem,ze som sa niekoho zastala,bo vzdy dopadnem koli druhym zle a uz som si slubila,ze koniec,ze si nikoho v praci zastavat nebudem

tanyja
autor
3. jún 2011

@ypsinkova oznámila som mu to, samozrejme, ostal mierne prekvapený a len stále a čo s malým... do škôlky nejde, ešte je maličký, ale mám doma maminu, takže by bola s malým 😉
a ináč volali mi z jednej agentúry, ale ponúkajú biedny plat...1000€ mesačne a to je nič na opatrovanie 😒

@zabka60 radšej sa nezastávať nikoho, ako mať kvôli nemu ešte problémy, ale je fakt svinstvo, čo si dnes zamestnávatelia dovoľujú ...
a prečo vy vlastne tie autá demontujete? čo sa s tým potom ďalej deje?

zabka60
3. jún 2011

@tanyja no lebo cla na hraniciach su strasne drahe a takto ich to vyjde strasne lacno,kedze idu na diely rozobrate a dojdu do ruska vlacikom a potom ich tam zasa daju dokopy a idu na predaj...ludia tam cakaju aj pol roka na auticko,kym pride a da sa zas dokopy..ale ja by som ho nechcela ani zadarmo a uz vobec nie rozobratee

tanyja
autor
3. jún 2011

@zabka60 tak sa nečudujem, aby mal niekto miesto auta skôr lego či puzzle ...
úžas ako ľudia dokážu obchádzať zákony a poplatky , no národ vynaliezavý 😎

zabka60
3. jún 2011

@tanyja no korejsky narod moja 😎 len to zliezlo zo stromu a uz nas tu preludnuju a urcuju nam zakony,co mozme a co nie spiny 😠 no a veru,raz bolo to auto rozobrate a suciastky povolene tak koniec ani neves kedy sa ti rosype 😲

ypsinkova
3. jún 2011

@zabka60 môj kamarát je tiež taký,že si nič nenechá a preto zostal aj bez práce ... lebo povedal,to čo sa iným nepáčilo a tak dostal výpoved ...a to tak väčšinou býva,že ty druhým pomôžeš a tá šťastena sa ti ešte chrbtom obráti ...
@tanyja to hej,za taký peniaz by som ani ja neopatrovala .. .to je máličko ... musíš si počkať na lepšiu ponuku ... to je fajn,ked máš takto maminu po ruke ... moji rodičia robia,ale vraveli,že ak budeme niečo potrebovať,tak nie je problém ... no ešte že ich mám

zabka60
4. jún 2011

@ypsinkova presne tak,ale ja som si slubila,ze uz sa na kazdeho vykaslem a dost,bo ked bude problem mna si nezastane nikto

tanyja
autor
4. jún 2011

@zabka60 dnes každý myslí iba na seba, tak sa aj ty tomu riaď 😉 a tiež by som si také auto nekúpila 😠 , rachotina a tu u nás je tiež kórejská firma a čo tiež dorábajú s ľuďmi, tak hrôza, jedna žena nemala oblečenú vestu, tak jej dali výpoveď.. na hlavu padnuté 😖

@ypsinkova čo by pre nás naši rodičia neurobili, no nie? moja mama by aj svoju dušu dala, keby sa to dalo, čiže som rada, že ju mám, moja zlatá mama 🙂

ypsinkova
4. jún 2011

@zabka60 ved to je to ... teraz kope každý sám za seba...tak sa musíš naučiť aj ty tak správať,lebo inak to budeš mať ťažké
@tanyja hej hej,aj ja som rada,že mám takých rodičov ako mám a že sa vždy môžem na nich spoľahnúť 🙂

tanyja
autor
4. jún 2011

@ypsinkova my sme tí šťastnejší 🙂 , však? že máme takých super rodičov
a víkendujete ako?
ja som bola s malým pri starkej, bolo supééééééééééééééééééér, joj, veľmi supéééééééér, malý sa vyšantil v bazéniku, unavený bol ako mača 🙂

ypsinkova
4. jún 2011

@tanyja to hej,neviem čo by som bez nich robila ....
no my super zatiaľ...dnes sme strážili kamoške dcérku a boli sme v ZOO a boli tam aj herci z Paneláku ,taka malá mala zážitky či už zo zvieratiek alebo z hercov 😀 potom sme šli pri Euroveu,tam bola nejaká dražba a tam boli herci z Patričky a zabávali sme sa pri fontánke ... aj na takom bicykli sa odviezla,tak super ... tento deň nám ubehol rýchlo...
juj aj ja som veru unavená .... už sa aj kupkal ? to je super,aj ja by som sa hned niekam do bazéna hodila 😀 ... no idem hodiť sprchu a šup do postele,lebo už ani písať nevládzem ... dobrú noc

tanyja
autor
5. jún 2011

@ypsinkova ahoj, jasné, bazénik na balkóne už funguje vo veľkom, už 2x sa kúpal a včera pri starkej vo väčšom ale tiež detskom, do ktorého si v pohode aj ja sadnem, len som nemala plavky, tak som si len nohy močila 😀 , no malý sa vyšantil a aj dnes už
máte to super, že máte všetko pre deti, aj to ZOO, my keby sme chceli ZOO, tak buď KE alebo Bojnice, u nás v okolí nie je , čo je veľká škoda, predsa len detičky zvieratká zaujímajú, a aj nás veľkých ☹ 😨
Partičku môžem, Panelák nie 😀

ypsinkova
5. jún 2011

@tanyja ahoj,no tak to máte super a ako veľký máte balkon ? lebo my máme balkon dosť zaprataný 😀 .. je tam skrinka,kôš,veľa veľa kvetov a vždy sa o niečo tam potkýnam 😀 takže bazén by sme my na balkone nemohli mať ... minule ku nám na balkon priletela susedova andulka 😀
v Bojniciach je super ZOO ,tá mám veľmirada,myslím,že v júni a aj cez prázdniny tam tiež bývajú nejaké podujatia ... my sme tam boli asi pred 4 rokmi a sprvádzala nás hradom nejaká princezná z rozprávky a pre deti tam boli pripravené rôzne hry a atrakcie 🙂
Panelák ani ja nepozerávam ... ani som nepoznala tých hercov odtiaľ 😀 ... a z Partičky som spoznala len Latináka 😀

zabka60
5. jún 2011

@tanyja presne tak,aj u nas je to tak,ked enmas poriadne zapnutu bundu,tak ta zapisu a neskor vyhodia...kiez by sa naskytla nejakka ina a lepsia praca,hned by som isla 😉

zabka60
5. jún 2011

@ypsinkova ano ano,uz som poucena neboj,uz len sama za seba abo priatela,bo my pracujeme v jednej firme,ale kazdy inde,ale keby sa nieco dialo,zanho sa postavim,ale inak uz kaslem na kazdeho

ypsinkova
5. jún 2011

@zabka60 ved to je jasné,rodina a blízki kamaráti,to áno 😉 aký si mala víkend ? oddýchla si si trošku od práce ? 🙂

zabka60
5. jún 2011

@ypsinkova ale ano,mala som kratky tyzden iba 3 dni a odychli sme,maly sme maleho,takze bolo uuuzasne,ako vzdy,kded je s nami a o hodinu ho ideme vratit mamine,tak zas nam bude smutno,vzdy ked odide,ostane tu take krute ticho ☹

ypsinkova
5. jún 2011

@zabka60 akého malého ? a prečo ticho ? ako bez detí,že vám je smutno ?

zabka60
5. jún 2011

@ypsinkova moj praitel ma syna bude mat 3 rocky v novembri,je rozvedeny no a mame ho kazdy 2 tyzden a ked odide ostane tu take ticho vies,to detske kricanie a hranie nam chyba ☹

tanyja
autor
5. jún 2011

@zabka60 tak to si viem predstaviť, aké je to ticho - hrozné, malý celý deň šteboce a stále opakuje to , čo poviem, no podarený je. A kde bývate? Panelák alebo dom? ja som panelák a je tu fajn.

@ypsinkova ja by som na balkóne nič nezniesla, môže tam byť iba stolička a košík so štipcami
náš balkón je veľký asi tak 1,50x 4m , takže ten menší detský bazén v pohode vojde a ešte je aj miesto, dnes som z neho vodu nevypratala, tak malý sa celé poobede chodil čľapkať 😀
teraz už spí, a ja vegetím na gauči

ypsinkova
6. jún 2011

@zabka60 aha...to som nevedela,že má tvoj muž syna 🙂 tak nie ste až tak úplne sami....my máme doma zasa stále hlučno,aj ked sme dvaja a to ani rozprávať nemusíme...susedia sa o to postarajú,no nie sú zlatí ? 😀
@tanyja tak to ja musím zniesť,lebo nemám to kam inam dať 😀 tak na balkone je najväčší bordel 😀 ... hehe,aký prefíkaný 😀 sa mu voda páči,však ? 😀 to viem,že malé deti ľúbia vodu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre