Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
20. jún 2011

@zabka60 a aj tej naj mamičke sa môže stať, že malý si ublíži, predsa nedokáže predvídať 😒 , alebo áno ? 😕 🙄
no ale ked budete mať svoje, tak malý bude k vám chodiť, či už potom nie? ale áno, že ? bude mať malú sestričku 😵
idem cvičiť, tak sa maj krásne, pekný večer

zabka60
20. jún 2011

@tanyja jasne,ze bude,na to ani nemysli,by sme zblaznili,keb sme ho nevideli,aj ked bude babatko,aj jeho budeme stale milovat tak isto,ako doteraz a strasne sa tesi na nevlastnu setricku abo braceka,ona ma rad deticky a rad sa snimi hra...tak bezkaj pocvicit aj zaa mna 😀

tanyja
autor
20. jún 2011

@zabka60 už som pocvičila, dnes som si bez problémov zapamätala celú sériu 😀 a išlo mi to perfektne 😉
dovtedy bude malý už veľký a bude mladšieho súrodenca strážiť 😉

ypsinkova
20. jún 2011

@tanyja neviem si predstaviť,že by som musela niečo mne alebo môjmu dieťatu odopierať ... som rada,že nemusíme takú situáciu riešiť

tanyja
autor
21. jún 2011

@ypsinkova tak to si jedna z mála, je ich síce dosť, ale nepriznajú sa 😀 , ktoré si nemusia nič odopierať, ja sa nesťažujem, len keby bolo viac euráčov, žeby sme v pohode mohli ísť napríklad na dovolenku....
takže šetriš šetriť šetriť a možno sa raz dočkáme spoločnej dovolenky 😉

ypsinkova
21. jún 2011

@tanyja hm,my máme ísť na dovolenku ...ale to bude také,že sa ráchlo zbalíme a ideme ... nič plánované 😀 už si potrebujem trošku oddýchnuť...DR. som vravela,že chceme ísť a súhlasil ... tak sa teším
určite sa aj vy dočkáte spoločnej dovolenky...moja švagriná sa hrá na veľkú paničku,že chodí každý rok na dovolenku,ale to,že sú ochotní si zobrať na jednu hlúpu dovolenku pôžičku,tak to už nepovie 😀

zabka60
21. jún 2011

@tanyja no nech nieje dovtedy velky,my chceme babo teraz a nie ked bude velky 😖

tanyja
autor
21. jún 2011

@zabka60 aj tak bude medzi nimi min. 4 roky rozdiel, môj brat má deti a rozdiel je 6 rokov , a kým sa spolu pohrajú tak váš synček už bude školák ,ale aspoň dozrie na mladšieho súrodenca 😉

@ypsinkova ja by som si pôžičku kvôli dovolenke nezobrala, buď na ňu mám alebo nie, a aby som roky splácala dovolenky? tak to nie 😕
a kedy a kam chcete ísť? ešte teraz? ale nie ďaleko, aby si to nemala ďaleko do pôrodnice 😀

zabka60
21. jún 2011

@tanyja no ano aspon bude vacsi a opatrnejsi na surodenca svojho a nevlastnej mamicke snim bude pomahat ha....juj boze milujem deticky su take krasne a take zranitelne

tanyja
autor
21. jún 2011

@zabka60 a sú to potvorky.. ked sa usmieva a vtom ma na krk uškriabne , 😉
kto neľúbi detičky? len sebec

@ypsinkova na dovolenku pôjdeš s pobalenou taškou do pôrodnice 😀

ypsinkova
22. jún 2011

@tanyja asi tak,tiež myslím,že ked na to nemám,tak sa nebudem predsa trepať na dovolenku...ale tak ľudia sú rôzni 😀 😀
asi do Grécka pôjdeme...chcela som do turecka,ale nejako to padlo ... tak sa budeme musieť uspokojiť aj s Gréckom

tanyja
autor
22. jún 2011

@ypsinkova ja nič v zlom, ale netrepala by som sa tehotná taký svet, človek nikdy nevie čo sa stane a v tom teple dupľovane... stačilo by mi nejaké slovenské more 😉 , prípadne chata pri jazere 🙂
ked sme boli v chorvátsku, bolo tam strašne veľa tehotných báb, tak som sa až čudovala, že to riskli cestovať do toho tepla 😨

ypsinkova
22. jún 2011

@tanyja 🙂 v poriadku ... neberiem ti názor ... DR. nemal nič proti,ja sa cítim fajn,tak nevidím dôvod,prečo neísť 🙂 ...teraz to už nie je problém pre tehotné niekam dalej cestovať 🙂 a ideme tam len na týždeň,takže to sa dá zvládnuť 🙂

tanyja
autor
22. jún 2011

@ypsinkova som rada 😉 , to bol len môj názor, ja som v takýchto veciach opatrná, proste som taká a nezmením sa 🙂
takže malý ešte o tom nebude vedieť, ale bude letieť, no cestovateľ malý 😵 , ušetríte na letenke 😀 😀

ypsinkova
22. jún 2011

@tanyja 😀 no vidíš,máme to všetko prešpekulované,ani neviem ako a ušetríme 😀 ... hm,vlastne na všetko ušetríme,dokonca aj na jedle,lebo teraz zjem za dvoch 😀 dúfam,že nebudú pýtať príplatky 😀

tanyja
autor
23. jún 2011

@ypsinkova možno ti zmerajú obvod pása a podľa toho sa rozhodnú 😀
ale kto nešpekuluje, ten nemá, takže len tak ďalej 😉

zabka60
23. jún 2011

@tanyja ani nie sebec,jednoducho je to v cloveku,ze nema zaujem o deti a ani ich nikdy nema,co uz,kazdy sme nejaky...

tanyja
autor
23. jún 2011

@zabka60 ahoj, dlhšie si sa tu neukázala, dnes som bola znova cvičiť a cítim sa supééééééér, jedna kolegynka mala narodky, tak doniesla cinzano , no fajné bolo 😝
presne si to vystihla za tie deti, že je to v človeku

ypsinkova
23. jún 2011

@tanyja 😀 hm,no neviem,či sú až tak vynaliezaví...to by si aj objemnejší ľudia museli priplácať 🙂
ja som dnes robila karfiol so zemiakmi,neskutočne som sa prejedla zasa ... a zajtra mám dovolenku...musím si pripraviť nejaké veci na dovolenku,požehliť a trošku upratať a tak 🙂

tanyja
autor
23. jún 2011

@ypsinkova a kedy idete? ja som dnes makala a zajtra varím , a teraz idem spať 😉

ypsinkova
24. jún 2011

@tanyja v nedeľu letíme .... no,ja som bola včera si do pol 2hej hore 🙂 nemohla som zaspať,tak som pozerala TV 🙂 a čo dobré dnes varíš ? my ideme akurát na obed,tak pekný deň,pa

tanyja
autor
24. jún 2011

@ypsinkova ahoj, takže dovolenka sa blíži, no ako je vám dobre, aj jedna kolegynka z aerobicku zajtra odchádza s rodinkou na dovolenku do Bulharska , v dobrom závidím 😉 , tak si to užite a vráť sa celá domov 😵
ja som dnes robila zemiakovú babu pečenú v rúre a polievku bramboračku, iné ma nenapadlo a môj mm mi len povie: obed - čo je široký pojem 😀

ypsinkova
24. jún 2011

@tanyja dakujeme krásne,dúfam,že sa vrátime 2v1 🙂
my sme mala dnes na obed palacinky so zmrzlinou 😀 mala som chuť na niečo sladké...a boli prefektné 🙂

tanyja
autor
24. jún 2011

@ypsinkova ja som chúťky ani nemávala, a že kyslé uhorky? tak to ani náhodou 😀 , ale palacinky so zmrzkou by som si dala 😝
takže čakáme ťa 2v1 a potom možno aj nejaké to modelkovské foto 😉

ypsinkova
24. jún 2011

@tanyja modelkovské,ha ha ha 😀 ja nie som moc fotogenický typ,takže nehrozí 🙂 ty si už dávno nepridala nejaké fotky malého Radimka 🙂

tanyja
autor
24. jún 2011

@ypsinkova minule som dala 6 fotiek, stačí nakuknúť 😉 a ja tiež nie som fotogenická 🙂
a na mene ste sa už dohodli? mne sa z tých mien, čo máš vypísané v profile, najviac páči Tobiáš 😉

zabka60
24. jún 2011

@tanyja ahojkaj no chodim s prace unavena,ako konik,tak som rada,ze zijem vobec a dnes som sama malovala ceeelu izbu,tak idem napapat konecne po celom dni a hajaaaaat 😉 a co cvicis??aj ja sa rozhodujem stale nad posilkou,ak neschudnut,aspon spevnit 😝

tanyja
autor
24. jún 2011

@zabka60 ahoj, už som to raz spomínala - aerobick + zumba a dnes som dostala od mamči pochvalu, že mi z brucha padlo 🙂 , vcelku dobre mi to padlo, hoci na tom bruchu je toho stále dosť
posilka je dobrá, len ja ju nemusím 😵
a prečo si sama maľovala? nemal kto pomôcť?

ypsinkova
24. jún 2011

@tanyja hm,tak lepšie je vyzerať reálne pekne ako na nejakej fotke,no nie ? 😀 pozriem si tvoj album,ani som si nevšimla,že si niečo pridala,prepáč....no,asi to nakoniec bude Tobiáš,ale ešte uvidíme 🙂
chodíš na zumbu ? a ako sa ti páči ? aj ja sa tak neskutočne teším na zumbu,lebo teraz nič nerobím,len jem a mám minimálne pohybu ... už som začala aj električkou do práce chodiť a vystupujem o zástavku skôr,aby som sa viac hýbala 😀vždy padne dobre,ked ti niekto niečo pochváli,no nie ?
čo som maľovala ? 😨

zabka60
25. jún 2011

@tanyja bo sme kupili paint zoom s tv shopu a drahym moj ked ho chytil do ruky a zacal striekat,tak to by dopadlo hrozostrasne,tak som sa toho musela ja ujat,ako sikovna zienka som si to musela sama,ak som to chcela mat pekne 😀 a aj mam,spokojna som,dnes posledne upravy a ideme na oslavu,teta ma 50-tku,tak idem ja,ddrzkajte sa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre