Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
3. júl 2011

@zabka60 malý ešte kaká do plienky? môj je síce zbojník, ale pýta sa na nočník, hlási mi aj kakanie aj cikanie 🙂
my do kostolíka nechodíme, ale určite to dobre padne byť všetci spolu , rodinku to utužuje 😉
oddýchni si, my potom vyrazíme autíčkom tatata , ako povie malý 😉

zabka60
3. júl 2011

@tanyja nie nie,chodi na velky zachodik a aj nocnik ma 😀 uz len na noc,keby nahodou,ale aj v noci,ked ma plienku sa pyta,no ale ked sme isli do kostola sme mu ju dali,bo nebudeme cez omsu behat kakat okolo svateho miesta 😀 😀 tak preto 😉 my pojdeme vecer vratit maleho a spinkat,rano do praace ☹

tanyja
autor
3. júl 2011

@zabka60 ach tak, ale poznala som deti, teda jedno 3r. dievčatko, ktoré robilo všetko do plienky a nočník jej nič nehovorilo.....
my sme tiež už malého odložili 😀 do postieľky, gumáky sme kúpili a krásne lialo celú cestu 😖 , ale v aute sa nedá zmoknúť 😉

zabka60
4. júl 2011

@tanyja no mysli,ze kazdemu dietatku pride ten cas sam,ked si uvedomi,ze co ma kde robit a samozrejme musia ho aj rodicia k tomu viest,ptom ked uz je take velke ako pises uz je neskoro 😠 no vidis tak aj gumaciky mate super,aj ja som si dnes po ceste do prace povedala,ze si ich musim kupit 😀

tanyja
autor
5. júl 2011

@zabka60 gumáky sa stále zídu, či už len tak na záhradu, alebo na hríby, teraz letia kadejaké vzorované 😀
malý sa pýta, len na cikanie trošku pozde 😀 ked už ciká, ale kričí, základ je a to je super
dnes chcem skúsiť, či by nespal pri mame, lebo mala by som ísť na týždeň do AT zastúpiť kolegyňu 😵

zabka60
5. júl 2011

@tanyja no aj ja si musim tie gumaciky kupit a ty si aj sebe,ci len malemu kupila???a do AT??co to je??

ypsinkova
5. júl 2011

čaute baby !!! 😀
už sme prišli z výletu,nezmokli sme a sme tu 😀 ....tak konečne sme doma,Grécko bolo super,ale už mi to tu chýbalo...načerpali sme nové sily a teraz sa s chuťou musíme pustiť do nových povinností 😀
Mali sme super hotel,jedlo,partiu,more bolo pre mňa trošku studenšie ale inak sa dalo...nebolo ani nejako priveľmi teplo,že by sa nedalo dýchať,takže super 🙂 😉 ..malý poslúchal,len niekedy tak strašne kopal,že som myslela že sa "prekope" až von,ale potom si to našťastie rozmyslel a povedal si,že ešte chvíľu pobudne v brušku 😀 .....ako ste sa mali vy ? čo nového u vás ? 🙂

tanyja
autor
5. júl 2011

@zabka60 AT = Rakúsko
gumáky dostal iba malý, ja nie, ja už po mlákach neskáčem 😀 a na hríby nechodím, lebo je tu u nás veľa medveďov a nemám záujem nejakého stretnúť 😵 😵
čo by som na to povedala, keby som ho videla, netuším.......... ale asi aj dýchať by som zabudla, určite by to nebol Macko PU 😎

tanyja
autor
5. júl 2011

@ypsinkova vitaj doma a hlavne u nás, veru už som na teba myslela, že sa neozývaš, že si tam nebodaj ostala....
žiadne protesty ste nepostrehli? lebo kadečo sa hovorilo v TV a véééééľmi som vtedy na teba myslela 😉
no chýbala si nám tu, čo mám napísať, iba to, že si tu chýbala a darčeky si nám doniesla? malému bolo asi teplejšie ako zvyčajne, preto tak kopal 😀 😀

ypsinkova
5. júl 2011

@tanyja ďakujem moc pekne,ešte nie sme aklimatizovaní,je tu riadna zima,či to sa mi len zdá ? mama hovorila,že počasie bolo otrasné,keď sme tu neboli,pršalo,fúkalo,chladno bolo ...tak teraz keď sme s5 by sa opäť mohlo vyčasiť 😀 darčeky ? no kupoavli sme nejaké drobnosti,ale len pre najbližších 😀 ale tak môžem vám podarovať nejakú tu mušlu alebo grécke cukríky,ak by ste chceli 🙂
no strašne kopal ...ale ešte chvíľu nech vydrží a onedlho je tu s nami...ale mohol by prísť aj skoro je termín,vôbec by som sa nebránila 🙂

tanyja
autor
5. júl 2011

@ypsinkova nech ešte počuší malý tam, kde je, ešte nemôže ísť von, však ešte 6 tt musí vydržať a kedy ideš na materskú? teraz niekedy, však?
cukríky nechcem a počula som, že majú veľmi hnusnú kávu 😀 , je na to niečo pravdy?
no počasie: otras, dážď, zima, vietor, hnus jedným slovom, teraz už aspoň neprší, ale teplo stále nie je, ale koncom týždňa má byť už tropické leto, som veľmi zvedavá, na víkend vyrážame smer západ sk , 😵 tak nech aspoň neprší 😀

zabka60
5. júl 2011

@tanyja 😀 to by isto nebol,ale tak hadam ani maly nepojde na huby,kedze tam su mackovia 😖 my kukame cely den telku sa mi nechce ani nos s okna vystrcit 😀

zabka60
5. júl 2011

@ypsinkova ahoooooj,no vitaj doma a na mk 😵 tak je super,ze si sa mala tak fajn a hlavne,ze ste sa vratili tak,ako sme vsetky ocakavali 😀 musliciek mame aj my,ale tie cukricky by mohli byt fajn 😀

tanyja
autor
5. júl 2011

@zabka60 aké máte počasie? tu je pekne slnečno, ked malý vstane, pôjdeme von a vytiahnem mu motorku, možno si ju konečne všimne 😒
môj chlap chodí ked má čas, a zvykne aj doniesť, ale tohto roku ešte nebol

zuzana0612
6. júl 2011

@tanyja ahojte. ja hríby nemusím. ale drahý občas ide s mamou. očistiť očistím, ale to je asi tak všetko. môj ocino chodí na hríby rád. hríby a pečienka, to je asi jediné, čo fakt nezjem. u nás je dnes celkom pekne. aj včera bolo. z práce som išla na dom, natierali sme krovy a bolo až horko, trošku sme sa aj opálili. a ako sa inak máte? ja mám veľa práce, doma aj v robote. budúci týždeň máme audit.

tanyja
autor
6. júl 2011

@zuzana0612 ahoj, funguje prenos myšlienok, munútu pred tým, ako som čítala tvoju správu, som na teba myslela, že ti idem napísať mail či žiješ 😀
ja hríby tiež nemusím, ale šušené mi nevadia a pečienku zjem kuraciu
takže ste pokročili v stavbe? to je pekné, tu u nás dnes celý deň prší a je chladno, včera bolo pekne, ale to bolo fakt len včera 😖 toto počasie je hrozné

zuzana0612
6. júl 2011

@tanyja budúci týždeň bude strecha, potom dám foto, bude to pokrok. už som sa fakt chystala písať dávno, ale vždy mi niečo prišlo do toho. chodíme z roboty na dom a niekedy aj do desiatej sme tam.

tanyja
autor
6. júl 2011

@zuzana0612 tak to sa potom ani nečudujem, že nemáš kedy sem na mk dojsť, máš toho asi nad hlavu dosť, ale to hreje, viditeľné pokroky na dome 🙂 , budem zvedavá na nové foto, tie predošlé som si odložila 😵

zuzana0612
7. júl 2011

@tanyja ahoj, jasné, je to dobrý pocit, keď vidíš nejaký pokrok. a na tú strechu som sama zvedavá, ako to bude. celé sa to zmení potom. a určite budeme robiť foto každý deň, ako pokračujú. takže ti potom ukážem.
ako sa inak dnes máte? čo robíte? vonku pekne, slnečno, teplo. a my máme už dnes piatok. lebo sme boli v utorok v práci, tak dnes končíme, a zajtra sme doma.... hurááááááá, snáď sa aj vyspím.... 🙂 😵

ypsinkova
7. júl 2011

@tanyja na MD pôjdem za 20 dní 🙂))) ... no vieš čo,neviem čo majú hrznú kávu,lebo ja kávu nepijem,tak ti neviem povedať,ale je to možné 😀 .... najviacma iritovali slovenské tetičky,ktoré tam vylihovali celý deň na pláži a jedna teta tam dostala úpal a začala sa sťažovať,že toto by sa jej na inom mieste nestalo 🙂 🙂
ale už máme teplo,ja som vedela,že sa vyčasí,keď prídeme,veď ako by to bolo 🙂
@zabka60 no dobre,nie je problem,stačí si len po ne prísť a lonúknem ti aj viac ako cukrík 😀 stačí sa len zastaviť 😉

tanyja
autor
7. júl 2011

@zuzana0612 len nech nejaký sused nezačne napríklad píliť drevo ....a bude po spaní 😒
my sme dnes spali do 7hod, ale s tým, že malý zaspal asi o 21.30 , včera bol nejaký šialený 😀
dnes sme boli na kožnom - malý má bradavicu vo vláskoch, tak chodíme na vypaľovanie a ešte treba, takže zase budúci piatok ideme
a tu je konečne pekne a teplo, už bolo dosť zimy a dažďu, 😠
idem si ja spraviť kávu a nejaké driemoty na mňa lezú, ale ja cez deň nespím a ani nezaspím 😔

tanyja
autor
7. júl 2011

@ypsinkova ak sú dobré tie cukríky, tak aj ja chcem, za tú kávu viem od mm bývalého kolegu, on chodieva s kamiónom do Grécka a spomínal, že je to des tá ich káva... ale tak každý má inú chuť, možno mne by chutila, ktovie a akurát si idem jednu urobiť 😉
za 20 dní na materskú? to nejako pozde, nie? však termín máš 22.8 a chodí sa 6 týždňov dopredu na materskú, podľa mojich výpočtov už si mala byť na materskej týždeň, ako ti vychádza termín podľa cyklu?

zuzana0612
7. júl 2011

@ypsinkova no to ano, keby sedela doma pri telke, tak by úpal nedostala.... 😀 . joj to sú ludia, tak mala ísť do nejakého iného štátu na dovolenku. do norska alebo anglicka. alebo niekedy cez zimu mohla ísť, že by sa neopalovala a nedostala by úpal....
ako ten čas rýchlo letí, už ideš fakt na MD. ani som si nevšimla, ako ti rýchlo naskakujú týždne.

@tanyja bradavice...? nič moc. to vypalovanie teda aj bolí, chudáčik malý. také veci musí zažívať.

tanyja
autor
7. júl 2011

@zuzana0612 do antarktídy mohla ísť na dovolenku, tam by sa ani na teplo nemohla sťažovať 😀
bradavice som aj ja mávala, posledne som si vlastnou tinktúrou zlikvidovala, ale u malého som si nebola istá, či to je bradavica alebo nie, tak som radšej išla k doktorke, minule neplakal, ked mu vypaľovali, len dnes áno, lebo musel môj chrústik sedieť na stole....... 😵 , ale o sekundu po už nebol nárek 😵 😵
môj chrústik

zabka60
7. júl 2011

@ypsinkova joooj,moja nemam kedy ja po blave ani peeetrzke behat 😖

ypsinkova
7. júl 2011

@tanyja 🙂 tak tak,každý máme inú chuť 🙂))) .... no vieš čo,teraz nemôžem odísť,pretože sme sa tak dohodli,že budem pracovať dovtedy,dokedy budem môcť a doma by som sa aj tak nudila 🙂
tie cukríky sú fajn,ale ja som sa ich už prejedla,takže mne už nejdú dolu krkom,tak kľudne si prídi po ne aj so žabkou 😀 😀
@zuzana0612 hej hej,to sú take typy osôb,ktoré udú vždy so všetkým nespokojné,aj keď by to bolo dokonalé ... neviem,kto jej kázal celý deň ležať na tom slnku a nepiť vodu ... čo čakala,že koľko to vydrží ten organizmus ?

ešte ma iritovali tie staršie dámy,ktoré sa tam opaľovali hore bez normálne bez hanby 🙂
@zabka60 no to je škoda,prídeš o super cukríky 😎 a čo také robíš ?

zabka60
7. júl 2011

@ypsinkova pracujem moja 😔

ypsinkova
7. júl 2011

@zabka60 to aj ja,ale vždy si nájdem čas na sladkosti 😀 najmä keď mám nervy,tak si musím dať aj počas pracovnej doby a v poslednom čase sa to stáva často,no pomôžeš si ? 😀

zuzana0612
7. júl 2011

@ypsinkova možno som sa ťa to už pýtala, ale nie som si istá.... kde pracuješ, keď máš stres v práci? my to tiež v práci riešime sladkosťami, keď sú nervy. každú chvíľu nám niekto prinesie čokoládu.... 🙂

@tanyja statočnejší je, ako hociktorý dospelí, keď neplače. lebo je to celkom nepríjemná vec. tak dúfam, že sa toho čoskoro zbavíte.

zuzana0612
7. júl 2011

@zabka60 pracuješ doma? máš prácu z domu? alebo si myslela tak, že si doma robíš poriadky a podobné veci domáce? môj drahý pracuje tiež dosť z domu. má také zamestnanie. inak si chodí po predajniach, ale dosť veľa času pracuje z domu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre