Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

zabka60
14. júl 2011

@tanyja 😀 ved nevidno,ale oni o vsetkom vedia neboj saaaaa 😝 ale ja im ho nedaaam ja sa necitim ako prasatko 😀 ............ja sladke milujem,ale aj maso,som aj taka aj taka 😀

zabka60
14. júl 2011

@zuzana0612 nooo ako citam tak nevies kde ti hlava stoji,ale tak to ma byt aspon nemusis myslet na hluposti a trapenia takze si najdi cas kraasne na fajnyy kolacik a vychutnaj si ho 😉

zabka60
14. júl 2011

@ypsinkova medove mozu byt,puncove nehrozi,len keby nic ine nebolo by som troska donho dzobla a marlenka je u mna No.1....vitaz uzasny kolacik,moc drahy podla mna nieje zas tak uzasny,aby stal tolko kolko stoji 😖

ypsinkova
14. júl 2011

@tanyja jaj,tak vy takto výletujete...závidím vám 🙂 😉 ale doprajem 🙂) na kúpalisku bolo veľa ľudí ? u nás to býva preplnené,hlava na hlave...otras
no veď jasné,Radimko má vlastný vkus,hádam sa nenechá ovyplvňovať mamou 😀 sám si vyberie najlepšie 🙂

ypsinkova
14. júl 2011

@zabka60 hej hej,je dosť drahý ... ale ja ho proste milujem ... sú aj horšie a drahšie neresti ako Marlenka 😀

zabka60
14. júl 2011

@ypsinkova jasne to mas pravdu a raz za cas taka hriesna radost velmi potesi 😝 mnami nami ja som teraz zaspala a zobudila som sa mala som chut na cokoladu,tak sme ju s drahym teraz zdobli spolu a mozme ist spokojne hajat 😉

zuzana0612
15. júl 2011

@tanyja nepodarila sa ani čokoláda.... ☹ . nestíham... ale dnes ráno som si konečne stihla kúpiť horalku. tak si dám za chvílu.

@tanyja @zabka60 ale už je dnes piatok.... 🙂 musím vydržať ešte pár hodín a ideme domov. hurááááááááá víkend. dúfam, že sa vyspím aspoň v sobotu. v nedelu skoro ráno musím ísť ešte pre drahého mamu a jeho sestry k busu, prídu z dovolenky.

tanyja
autor
15. júl 2011

@ypsinkova čo závidíš, však vy ste boli pri mori a my môžeme o mori len snívať, takže aspoň takto trošku vypadneme 😉
ľudí bolo dosť, ale v tom množstve bazénov sa to stratilo a hlavne v tom najmenšom bolo minimum detí, takže pre nás bolo super

@zuzana0612 horalka lepšia ako nič a ja horalky mám rada 😉 , ty šoféruješ? ja som teraz začala viac šoférovať ako doteraz, teda hlavne ďalej ako doposiaľ 😀
a prajem pekný víkend

zuzana0612
15. júl 2011

@tanyja ja som tiež taký šofer, nešofer... a teraz som donútená, musím, keď drahý nemôže. lenže ja som taká, že iba nastupujem do auta, a už mám stres, čo sa môže stať všetko.
tak mi už v bruchu škrka, nejedla som ešte nič. ale už končíme, tak sa najem....

tanyja
autor
15. júl 2011

@zuzana0612 tak na také nemôžeme myslieť, lebo by sme sa nikam nedostali , stať sa predsa môže niečo aj doma, človek nikdy nevie
a dobrú chuť 😉

zuzana0612
15. júl 2011

@tanyja už sa asi najem až doma. za dve hodinky som doma.

ypsinkova
15. júl 2011

@tanyja no,ale ani kupalisko nie je na zahodenie ....a v Sturove su dokonca aj vlny,co som pocula 😀 takze na slovensku mame slovenske more 😀

tanyja
autor
15. júl 2011

@ypsinkova my sme mali slovenskú kúpaliskovú premiéru, a malému sa páčilo
aj u nás je kúpalisko, lenže pustia tam každú čiernu hubu a ako prídu tak vlezú do vody, no fuj ☹ , takže ani sa nechystám na naše kupko a voda že je studená ....

zabka60
15. júl 2011

@zuzana0612 mnam aj ja lubim horalku....no tak si ich pekne odvez domkov a uzi si ich pritomnost..a co nove ako pokracujete

ypsinkova
15. júl 2011

@tanyja tak u nás sa väčšinou tmavší spoluobčania chodia kúpať na jazerá,kde to je zadarmo...takže v pohodičke 😀 ja mám rada skôr studenšiu vodu ako teplú....ale zasa nie úplne ľadovú 🙂

zuzana0612
15. júl 2011

@zabka60 ako pokračujeme? myslíš s domom? alebo? tak na dome pokročili so strechou. máme ju zafoliovanú. ešte také tri dni to bude trvať. a ty ako sa máš? ako pokračujete s vyšetreniami ma mimčo?

tanyja
autor
16. júl 2011

@ypsinkova ved aj títo naši by sa všetci nahrnuli, keby to bolo grátis, ale aj tak idú, hoci sa platí, ja neviem kde na to berú, ked stále tvrdia, že oni na nič nemajú.....

@zuzana0612 takže už sa to začína podobať na strechu 😉 , potom chcem foto finálnej podoby 😉 😉

zuzana0612
17. júl 2011

@tanyja ešte sa to moc nepodobá nato, čo bude. trochu ano, ale ešte to nie je to pravé... jasné, hodím potom foto. teraz máme fotky porobené, ale to sú také pre nás, aby sme videli potom ako sa to robilo, do albumu... 😉 . dnes som od obeda sama. drahého mama už sa vrátila z dovolenky. a išli pozret k babke, ja doma robím účto. chcela som aj včera, ale stále čosi bolo. nebol čas, nakopilo sa mi toho dosť.

tanyja
autor
17. júl 2011

@zuzana0612 ahoj, takže pracuješ ešte aj v nedeľu ako včelička, ja som doteraz tiež makala aj ja.... variť, prať, periny prezliekať, vysávanie, prach som utierala a dva chody.......a sadla som si teraz 😒 , ale pôjdem si urobiť kávu

malý sa kúpal na balkóne, všade plno vody, tak som len handru zobrala a pretrela ho a je znova čistý, ešte ma čaká plná práčka, ale až keď preschne prádlo, teraz mám toho akosi veľa na balkóne a ešte aj lehátko som si doniesla, chystám na na film na joj - na krídlach vážky, včera večer sa mi driemalo, tak som ho nedopozerala
urobím si pekné poobedie a ked príde mm, pôjdeme na nákup, už ani mlieko doma nemám a chcela by som nejaké šortky na doma, lebo v 3/4 teplákoch sa doma varím 😝

zuzana0612
17. júl 2011

@tanyja ja som tiež chcela kraťase nejaké. ale v sobotu som to v obchode vzdala. obliekla som dvoje a otras. takže zostávame pri 3/4

zabka60
17. júl 2011

@zuzana0612 tak to ste pokrocili a kde stavate???aj ja by som strasne chcela chalupku a zahradku juuj 😉 no cakame na vysledky genetiky ktore budu dufam koncom mesiaca a potom uz sa budem stimulovat na iui...uvidime ako dalej

ypsinkova
17. júl 2011

@tanyja 🙂 na nič nemajú a majú sa lepšie ako my 🙂 ako s te víkendovali ?

stanca22
17. júl 2011

Ahojte baby, ako žijete? 🙂

tanyja
autor
17. júl 2011

@stanca22 aha stanca žije, kde beháš, že sa tu ani neukážeš? čo je u vás nové? už ste doprerábali?

@ypsinkova 😀 presne si to vystihla 😉
ja som bola včera s malým na oslave otcovej 60-tky a dnes sme boli na nákup, malý dostal úžasný báger, aj samotného ocka očaril 😵 😵

@zabka60 bývaš v dome či paneláku? ja som paneláková a pri dnešných cenách toho všetkého mi to tak aj vyhovuje , hoci záhradka by nebola od veci aj chalúpka, žeby perníková? to by sme mali čo ohryzkávať 😀 😀

@zuzana0612 nakoniec som si kúpila šortky, tiež je to otras, ale na doma dobré, nemám v pláne v nich chodiť von 😀 , to by som verejnosť až veľmi pohoršovala 😵
robila som poriadky nakoniec aj v hračkách a ešte aj hryzátka som našla a staré plyšáky, tak to letelo všetko do smetí a hlavne miminkovské hračky, malého už autá zaujímajú..nezaprie, že je chlapec , len vadí mu hrací vláčik thomas, hned ho vypína 🙂

stanca22
17. júl 2011

@tanyja Ahojky, no žijem, žijem, prázdne vrecká mávam a na svet len nadávam 😀 😀 😀 Prerábame nonstop, ale už konečne aj vidno niečo po nás, chlap mi chodí na týždňovky, tak musíme prerábať aj cez víkend celý a ja som začala chodiť poriadne k dokymu, aby mi zistil, prečo nemôžme mať tretí rok bábatko ... 😉 Manžel opstil aspoň zatiaľ motorku a hodil sa na lietadlá, tak máme doma dve 😀 A ja si plánujem kúpiť bežiací pás, nový notbook, bo keď drahý ide na týždňovku, mne ho vždy zoberie a ja som nahratá, keďže máme kopec roboty vyše hlavy, ani už nemám čas dopísať knihy a poslať ... možno isto raz ich pošlem ... 😝 A čo Vy, ako? Manžel má stále robotu?

zuzana0612
18. júl 2011

@zabka60 ahoj, kúpili sme dom a teraz prestavujeme. pôvodne to bol 3+1. my robíme z toho 5+1. teda chceli by sme tak. na prízemí kuchyňu, obyvačku, spálňu, pracovňu, šatník, špajzu, kúpelku, a na poschodí kúpelku a dve izby pre detičky.... 😉 . vy bývate v paneláku? moji rodičia majú dom, aj priateľ býva na dome (teraz bývame u nich). ja som veľmi na byt ísť nechcela, on tiež nie. a dom sme kúpili na pol ceste medzi mojim a jeho trvalým bydliskom.... 😀 .

tanyja
autor
18. júl 2011

@stanca22 a nerozmýšľaš nad nejakou robotou keď máš prázdne vrecká? a mm už nerobí u tvojho otca?
môj mm pracuje ako včelička a ja idem do Rakúska na týždeň opatrovať, troška si privyrobiť 😉 , kurz opatrovania mám, certifikát a maturitu z nemčiny tiež, takže ísť môžem 🙂
ak vieš jazyk, tak kým nemáte deti spokojne môžeš chodiť opatrovať, len kurz opatrovania treba a vybaviť si rakúsku živnosť a nič nestojí v ceste 😉 😉
@zuzana0612 budete to mať na blízko k tvojim rodičom a k priateľovým rodičom 😉

zuzana0612
18. júl 2011

@tanyja ano, len už aby to bolo. 🙂

tanyja
autor
18. júl 2011

@zuzana0612 všetko bude, všetko má svoj čas a bude aj záhradka a hojdačka a nafukovací bazén, do okamihu, kým nebude riadny 😵

stanca22
18. júl 2011

@tanyja Hej, robí u môjho otca ale ja som len srandovala že mám prázdne vrecká, veď všetky peniaze idú len na prerábku a teraz na lekárov a na benzín ... 😉 Som kukala, že okolo do 300 eur sa platí za kurz opatrovania, to Ti toľko vychádza? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre