Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

zabka60
28. sep 2011

@tanyja a co je s otcom??no ale ved pokial dosiahol maly uz 3 roky musia ti ho zobrat aj ked maju vela deti to nieje tvoj problem,len ho musis aj nahlasit

tanyja
autor
28. sep 2011

@zabka60 malý bude mať o 2 týždne 2 roky a aby mohol nastúpiť do škôlky, musí byť prihlásený a malý nie je prihlásený, ja viem aký je postup do škôlky, moja mama robila 39 rokov ako učiteľka v mš 😉
otec mal zápal, tak to je následok toho

zabka60
28. sep 2011

@tanyja tvoj otec????a maleho ocko je kde??

tanyja
autor
28. sep 2011

@zabka60 malého ocko je v práci , domov chodí na víkendy

zabka60
28. sep 2011

@tanyja ahaaa no tak vam urcite moc chyba vsak...ja idem upratat bo som dva tyzdne nic nerobila a teraz sa tu topime v prachu,,tak idem

zuzana0612
28. sep 2011

@tanyja neviem odhadnúť, či sme za polovicou.... asi ano. ešte treba omietky stien a potom ešte podlahy dorobiť. no a potom obložiť kúpelku a položiť dlažby a vymalovať. fasadu budeme robiť potom, aj keď budeme bývať. inak nové nič. no veď sa musím už dokopať k tomu, že si stiahnem fotky z foťaku, aby si mohla kuknúť.... 😉

@zabka60 a koľko si už doma? keby chceš ísť do práce?

zabka60
28. sep 2011

@zuzana0612 som doma 3tyzden bo sme boli na iui a nevyslo nam a chstame sa na druhe kolo tak neviem kolko budem este doma

tanyja
autor
28. sep 2011

@zuzana0612 ja som ešte nestiahla fotky, čo sme boli v bojniciach, neviem sa k tomu dokopať 🙂 alebo zabudnem na to 🙂 🙂

reklamka
28. sep 2011

kocky, myslite, ze ked to uz zacina byt obcas nezvladatelne po tej psychickej stranke, je na mieste vyuzit sluzby psychologa/psychiatra? realne nad tym zacinam uvazovat, lebo niekedy mi to dobre lezie na mozog a nechcem sa trapit ani nechcem trapit manzela. 😒 ☹

zuzana0612
28. sep 2011

@zabka60 aha,tak to si pekne oddychuješ doma. čítala som v predchádzajúcich príspevkoch, že sa chystáte na iui nové. budem držať palce.

@tanyja otec lepšie?

@reklamka ja som toho názoru, že keď to človek potrebuje, nie je o čom. aj psychologa treba navštíviť. je to predsa lekár a má pomôcť.

tanyja
autor
28. sep 2011

@reklamka psychológ / psychiater je taký istý lekár ako ktorýkoľvek iný, nevidím v tom problém navštíviť ho 😉
veď sú predsa na to, aby pomohli a nie aby si seba a mm trápila tým, že nevieš ako ďalej 😉

@zuzana0612 už lepšie, len mu puchnú úžasne nohy, že je to buď srdce alebo obličky, v sobotu odchádza do CZ ku svojej dr, tak snáď zistí presnú príčinu a pomôže + povybavovať papiere

@zabka60 tak teraz si PN ?

zabka60
28. sep 2011

@zuzana0612 ano som ddoma a ideme druhe kolo iui,no ak to nevyjde kasleme na to,je to strasy napor na psychiku
@tanyja ano som pn 3 tyzden koli iui

tanyja
autor
28. sep 2011

@zabka60 ale no tak, nezúfaj, boli aj horšie prípady a dočkali sa mimča, už len začni konečne troška pozitívne myslieť a zlepší sa aj tvoj postoj k veci 😉

zabka60
28. sep 2011

@tanyja ja viem snazim sa len stale je troska strachu,ze sa moze staat,ze my sa nedockame nikdy...nechcem ta tym zatazovat

tanyja
autor
28. sep 2011

@zabka60 troška strachu je v poriadku, ale zase nedovoľ strachu, aby ťa totálne opantal, predsa len strach je aj k tomu dobrý, aby nebolo priveľa sebavedomia že mne sa to nemôže stať, ale ty žiješ nohami pevne na zemi a vôbec ma tým neobťažuješ , neboj 😉

zabka60
28. sep 2011

@tanyja nebojim sa tak strasne,to nie,len malicky strach bubak je tam,keby clovek vdel,ze aj ked o par rokov,ale predsa to pride,zas nechcem cely zivot na nieco cakat a cely zivot dufat vies...ja stojim pevne nohami na zemi,to naozaj,skoro dospela uz 18 rokoch,musela som 😢

tanyja
autor
28. sep 2011

@zabka60 hovorí sa, že všetko zlé je na niečo dobré, takže nájdi v tom to dobré a pôjde to samo 😉
tiež som mala moment, kedy som musela zo dňa na deň dospieť, napr odchod do DE pred 13 rokmi 🙂

zabka60
28. sep 2011

@tanyja preco odchod??de?? 😅 akoze mesto?? 😅 ..urcite je neico dobre na tom,ked mlade dievca rychlo dospeje,skoda,ze niekedy to musi byt pricinou tragedie

tanyja
autor
28. sep 2011

@zabka60 do nemecka som vtedy odišla pracovať ako au-pair, super skúsenosť do života 😉 a super som sa naučila nemecky, nedám na to dopustiť

zabka60
28. sep 2011

@tanyja noo tak to ano to by som veru aj isla ale ja neviem po nemecky a anglicky len tak akoze aby som sa nstratila...milujem deti a au.pair to by bolo pre mna to prave orechove

tanyja
autor
29. sep 2011

@zabka60 teraz neviem, či ešte chodia baby robiť aupair, ale asi ešte áno, ja som posledne chodila opatrovať starých ľudí do Rakúska, čo som vždy tvrdila, že nikdy by som starých ľudí neopatrovala, tak sa neoplatí hovoriť : nikdy 😀 😀

zabka60
29. sep 2011

@tanyja aj ja mam znamu aj ona chodila do rakuska k starym ludom...takze si bola spokojnaa???ked vies jazyk je to na nezaplatenie....veru...

tanyja
autor
29. sep 2011

@zabka60 ja som bola veľmi spokojná, doposiaľ čo som mala rodiny, boli veľmi dobré, jedine čo som bola v jednej rodine, tak som si musela sama urobiť posteľ 😀 , nakoľko som mala miesto posteli "trampolínu" , a aby som sa vyspala, musela som ju celú podložiť doskami 😀 😀 , ale tam som bola krátko , asi len týždeň, lebo ujo skoro zomrel 😒 , ale ináč všade bolo náááááááááádherne, hlavne na Bodensee, to je moja srdcovka, tam som chodila vyše roka, no nááááádherne tam je a dúfam, že sa tam ešte dostanem

zabka60
29. sep 2011

@tanyja trampolinu??? 😀 teeda to muselo byt vtipne 😀 ...ti verim,ze tam muselo byt nadherne a dobre...aj ja by som sa raz chcela niekam dostat a hlavne starat sa o deticky

tanyja
autor
29. sep 2011

@zabka60 o detičky je lepšie, neposlúcha, capneš po zadku 😀 😀 , starých ľudí nie, tých treba hlavne tolerovať, to je základ, samozrejme nie každý je rovnaký, ale nikdy som nemala konflikt so žiadnym pacientom 😉

zuzana0612
30. sep 2011

@zabka60 @tanyja dobre ráno 🙂. tak ako? čo hovoríte nato, že je dnes konečne piatok....? vy ste doma.... ale ja som rada, že je koniec pracovného týždňa a zajtra sobota..... 😎 😎 😎

tanyja
autor
30. sep 2011

@zuzana0612 ako vravíš, mne je jedno aký je deň, ale ked som pracovala, tiež som sa tešila na piatok, že kto sa netešil? však?
mne tu malý sedí pri pc na nočníku a izbou sa šíti aróma............. , treba mi vyvešať prádlo a pôjdeme do dediny

zuzana0612
30. sep 2011

@tanyja 😀 parádny začiatok dňa teda.... nočník hneď ráno, to je základ.... 😉 . jasné, kto by sa netešil na piatok. ale mne ten víkend tak rýchlo ubehne....

tanyja
autor
30. sep 2011

@zuzana0612 a hlavne pracovne a ešte rýchlo, nám dnes večer príde ocko domov, ale zase len na víkend ☹ a potom budeme sami doma ako palček ☹ ☹
no nejako to vydržíme, čo iné nám ostáva
a ten základ v nočníku bol parádny 😀

zuzana0612
30. sep 2011

@tanyja tak si užite spolu pekný víkend. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre