Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
13. okt 2011

@zabka60 trpáci, keby vedeli že ty si neoddychovala, no ale to nevysvetlíš takým dementom 😒
ja na tvojom mieste skúsim zatiaľ len ten clostil a naplánovať styk a potom až ivf, predsa len pri ivf treba hlbšie siahnuť do vrecka, píšem to z vlastnej skúsenosti...my sme síce absolvovali aj PiGD a to je dosť drahé, ale aj tak skús skôr jednoduchšiu vec ako je ivf 😉 , nevieš, možno vám to klapne a ked nie na 1x , tak na 2x
ono je to o psychike, je to ťažké, ale uvidíš, podarí sa 😉

tanyja
autor
13. okt 2011

@zuzana0612 šediny tebe sem tam a ja keby som sa nezafarbila, tak som šedivá takmer celá hlava, len vzadu mám ešte svoje od prírody hnedé háro 😒

zuzana0612
14. okt 2011

@tanyja ahoj, tak už to mám za sebou. konečne ako človek. som spokojná. aj rifle som si kúpila a pulover a dve také tričká pod sveter. som rada. lebo zle sa mi nakupujú veci. buď je všetko krátke, alebo dlhé. nemôžem mať zase na sebe pulover do pol stehien, lebo som mala a tlstá. stehná mám jak stĺpy, potom to otrasne pôsobí. ja neviem, na koho dnes šijú veci.

tanyja
autor
14. okt 2011

@zuzana0612 no predsa na modelky, všetko je úzke a maličké a zabijú na to, že veľkosť XL , jedine SAM je v tomto dobrý, že je veľkostne super - ich M mi je dobré, čo nosím XL 🙂 , čiže modelka tiež nie som a rifle už nosím 3 roky a stále sú mi dobré, čomu sa len teším, moje najoblúbenejšie, neviem ako to prežijem, keď sa mi rozpadnú 😒

zuzana0612
15. okt 2011

@tanyja keby mi vydržali rifle tri roky, tak by som bola šťastná ako blcha. lenže ja som v nich navlečená každý deň od rána do večera. hodila som na strechu fotky tred a po. tak kuk... ak si ich ešte nevidela

tanyja
autor
15. okt 2011

@zuzana0612 však aj ja, keď ich ráno oblečiem, tak len ked malý spí prehodím sa do teplákov a potom zase rifle, to je najlepšie oblečko po teplákoch 😉 😉 , foto som kukla, pekné, nabudúce prihod ešte ďalšie

zabka60
15. okt 2011

@tanyja ja uz v praci ani nic nevravim,mam kolegynu tehotnu a ta taha nejaky 12tt a stale dookola sa len za brusko chyta a hladka,naahlas pred kazdym,ze vsetko jej babo zjedlo,ake je pazrave vies a taka dolezita j s toho a take pomery maju doma,ze nevedia ako dalsie dieta vychovaju,kedze minule mi volala ci jej nepoziciam 20eciek,uz ani internet nemaju asi ich vypli..atd...ale boh dal tam a nie tu...jeho rozhodnutie

tanyja
autor
15. okt 2011

@zabka60 to nie je bohom, keby existoval, tak je veľa vecí inak.
proste my sme príliš fixované na jedno - mať dieťa , ona asi nemyslela na to, že chcú dieťa.....
a nevšímaj si ju, nech si hovorí čo chce, proste na ňu neapeluj a hotovo, mysli si svoje a basta !!

zabka60
15. okt 2011

@tanyja ved my sme kamosky,ale nemusim take spravanie,ake ma ona...ani to neriesim,len teraz ma tak napadlo a som ti to povedala... 😒 ...veru,svata pravda,ze clovek mieni a boh meni...ja som fixovana momentalne na pracu,aby sa mi zadarilo si najst lepsiu a pokojnejsiu pracu,dieta je druhorade,momentalne 😒

tanyja
autor
15. okt 2011

@zabka60 správne, dobre si si to zadelila, neboj, pri hľadaní druhej práci ti nezostane času na rozmýšľanie nad dieťaťom 😉 , to moje dnes štrajkuje so spaním, lebo ocko je doma a čo keby mu zdrhol, hlavne že šudre oči a ocko už spí, lebo prišiel pozde v noci domov
a už si aj rozhodila siete za prácu?

zabka60
15. okt 2011

@tanyja 😀 nooo vidis,zas nieco je na tom dobre,si vazia tie chvilky spolu 😉 ano zopar inzeratov poslanych,odozvy ziadne,al nevzdavame sa hladame dalej,raz sa musi podarit 😉 ..a preco nejde drobciak hajkat k tatikovi

tanyja
autor
15. okt 2011

@zabka60 no lebo tatík driemal na gauči 😒 a teraz tatík vstal a dieťatko si láme krk na gauči - zaspal po sediačky 😀 😀 , tak sme len veľký taburet pritiahli ku gauču a môže spať a ja mám pohodlne vyložené nohy 😉
a ja som tiež poposielala pár žiadostí tu u nás a tiež žiadna odpoveď, aspoň zo slušnosti mohli dať vedieť, no nie?

zabka60
15. okt 2011

@tanyja chuuda sa unavil,ale hlavne,za zaspinkal,nech oddychne 🙂 ..presne aj ja som vravela,ked uz ta nechcu aspon kazdemu mozu poslat slusny mail,ze nemaju zaujem abo uz niekoho maju!! 😠 tiez sa mi to nepaaci

tanyja
autor
15. okt 2011

@zabka60 dnes už slovo "slušnosť" asi veľmi nikomu nič nehovorí.....to je trend dnešnej doby, všetko stráááááááášne rýchlo urobiť a byť slušný, to je predsa už nemoderné 😒 a si vezmi, že tým, kde som posielala žiadosti, môj mm maľoval prevádzky, čiže poznajú aj mňa, aj tak nič... 😠
nejako sa mi nič nechce robiť, bolo by mi aj riad umyť, ale nechcééééééé sa mi nič, proste vegetím a pozerám nejaké kabeločky, bolo by mi obmeniť tie, čo mám..

zabka60
15. okt 2011

@tanyja mas pravdu,nebolo by to cool v dnesnej dobe 😠 ..ja varim gulas,doma bordel jak v tanku a ja som uz s toho na nervy..skoda reci

tanyja
autor
15. okt 2011

@zabka60 to bolo kedysi, keď nás učili v škole byť slušní, ochotní, úslužní........., dnes: čím drzejší tým lepšie 😠
no ja bordel nemám, chvalabohu, moje dieťatko si hračky odkladá, ale ten riad, ale aj na to dojde správny čas a malý sa akurát zobudil, ešte nie je celkom prebratý.... a ocík išiel prezúvať kolesá na aute, príde už len po tme, lebo počká aj na mlieko pre drobca od kravičky 😵

zabka60
15. okt 2011

@tanyja no u nas je to tak,ze ked neupracem ja,tak nikto a ked aj sa akoze snazia,tak len tak hala bala upratanie a ja som pedant na cistoto,strasne by soom chcela byt salamista a mat to na salame,ze je bordel okolo mna,ale mne zere nervy aj jedna smieetka na zemi 😠 😢 ...a vy mate kravicku??ci ako??

tanyja
autor
15. okt 2011

@zabka60 no my nie, nemala by kde bývať, kedže sme v paneláku, ale svokor má kravičky 🙂
a ja som tiež pedant, takže pohoda, nie si sama , na chlapa by som nenechala robenie poriadkov. to by nedobre dopadlo 😵 😵

zabka60
15. okt 2011

@tanyja veru veru,keby nam mali chlapy upratovat tak 🤐 ....a 😀

tanyja
autor
15. okt 2011

@zabka60 no niektorí to dokážu fakt super, ale to je len mizimé minimum, väčšinou taký chlap, ktorý je sám a musí si všetko sám robiť, príklad sesternicin teraz už manžel, býval roky sám, a preto si všetko robil sám - varil a dokonca aj piekol a nie hocičo ! svojej ročnej dcérke upiekol na narodeniny tortu !!!
no ja piecť neviem, teda také jednoduché veci áno, ale tortu to už nie je moja šálka kávy 😖

zabka60
15. okt 2011

@tanyja noo to by som sa ani ja asi neodvazila,kolaciky samozrejme,ale toricky asi ee 😒 ...veru taky chlap samostatny je na nezaplatenie....tak isto neznasam nejake blbe starosvecke reci,ze zena sa ma staraz o chlapa,varit mu,prat,upratovat atd......urcite vies,co mam na mysli..a preco by mi nemohol pomoct upratat,preco by nemohol uvarit.....no nie???mne teda pomahaa,bo ked som nahnevana som straasne zla 😅

tanyja
autor
15. okt 2011

@zabka60 no teba už má prekuknutú a radšej urobí ako by mal mať doma dusno 😉 , môj mm upratoval, keď som chodila do rakúska opatrovať a jasné, poznám tie hlášky a najlepšie bolo, ke´d takéto kapusty tlačila moja svokra môjmu mm rovno predo mnou 😠 , však som jej vtedy aj svoje povedala....... 😀

zabka60
15. okt 2011

@tanyja no super,mam najradsej take svokryy 😠 co sa staraju o synacikov a pomaly im aj v 50 ritky utieraju o boze 😠 ..ja mam pokoj svokrovci su na mojej strane 😀

tanyja
autor
15. okt 2011

@zabka60 tak svokra môjmu mm ritku neutiera, ona mu zavolá len ked jej niečo treba robiť, ale nikdy ma nemala rada a je to opätovné......čo si budeme klamať 😀 a tiež už mám od nej pokoj, už 5 mesiacov som ju nevidela a nepočula a nechýba mi 😉 😉

zabka60
15. okt 2011

@tanyja 😀 a manzelik ta netaha aby ste ich isli navstivit??? 😀

tanyja
autor
15. okt 2011

@zabka60 nie, vie, žeby som nešla a ona teraz chodí opatrovať do nemecka, takže doma ani nie je 🙂 😵 😀
no ja pre dnešok končím, idem spať

zuzana0612
20. okt 2011

@tanyja @zabka60 dobre ráno. ako sa máte? ja mám dnes v práci posledný pracovný deň. zajtra dovolenka. ale pracovná.... ☹

tanyja
autor
20. okt 2011

@zuzana0612 ahoj, ideš na nejaké školenie? to je teda paráda na piatok, no ale čo už, aspoň trocha nebudeš sedieť za pc, a snáď vás tam nebudú držať do večera 😖
ja idem pobaliť jeden pulovrík, včera som predala po malom a zbehneme na poštu kým neprší, lebo je úúúúúúúúžasne zatiahnuté 😒 a dnes ani nemrzlo ako po ostatné dni
no a malý je zatiaľ čistotný a aj hračky si sám odkladá 😉

zuzana0612
20. okt 2011

@tanyja nie, budem robiť doma papiere, je ich moc a už sa v tom topím. tak musím pracovať doma. včera som chcela toho toľko porobiť, ale musela som jeden "papierový" problém poriešiť. tak som nespravila nič. dnes asi z roboty skočím na dom, aby som upratala "kuchyňu", aby sme tam presťahovali "bordel" z pracovne. alebo budem pracovať na papieroch, ešte neviem.
u nás je tiež zamračené. a ráno keď som išla do práce, tak pršalo. dnes už som kabát nahodila. doteraz som vestu nosila. ale na dnes hlásia iba nejakých 9°C, tak som sa už obliekla.

tanyja
autor
20. okt 2011

@zuzana0612 tak čo je lepšie:školenie alebo práca doma, keby sa aspoň sama urobila.... 😒
a v kuchyni ste pokročili? už si si vybrala akú chceš?
a tu už od rána prší, chcela som s malým zbehnúť na poštu, ale nakoniec som ho šupla k mame a bežala som sama, lebo také pršalo a prší stále a stále a stále, na nervy, no ale čo už, ked aj dáždik treba, malý sa nenahnevá, pohrá sa, pobicykluje doma a bude určite chcieť pozerať rozprávky 😉
a včera ho jeho "kamarát" Alex tak uhryzol do prsta, že môj chrústik mal riadne odtlačky zubov na celom prste a ešte aj na druhom ☹ ☹ ☹ môj bôbik

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre