Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
5. dec 2011

@alyce dopadlo to tak, že si cikol do postele 😀 , ale zahlásil, že sa mu dobre spalo 😀 😀
takže dnes, aj keď nechcel, plienku pre istotu dostal, ja nebudem každý deň prať plachty 😠

alyce
6. dec 2011

@tanyja nuz, onedlho budes musiet zacat 🙂 Musis ho dat vnoci cikat na serblik. Ani ho nebud, len ho zober, vyzlec, posad a on sa neperberie..

tanyja
autor
6. dec 2011

@alyce ale on sa mi zvykne v noci pýtať, alebo keď vykrikuje, tak idem k nemu a dám ho cikať 😉
no však my to dobojujeme určite úspešne do konca 😀 a kým pôjde do školy, nebude mať plienku 😵 😵

tanyja
autor
21. dec 2011

@alyce hlásim, že zbojník už tretiu noc spí bez plienky, keď mu treba cikať, mrnčí, posadím ho, vyciká sa a spíme ďalej 😵 , prípadne vydržal až do rána !!

stanca22
6. jan 2012

@tanyja Tak to blahoželám, že chlapec sa snaží, aj moje krstniatko sa učí už konečne, uvidíme kedy bude robiť pokroky 😉 Mne to zase mešká dnes 9 deň, asi sa z toho celého už zbláznim ...

tanyja
autor
6. jan 2012

@stanca22 ahoj, že ťa tu aj vidím a celkovo akosi stagnuje táto naša krásna téma
a krsniatko má koľko mesiacov, prípadne rôčkov?
a ako sa máte? sviatkovali ste kde?

stanca22
6. jan 2012

@tanyja No takže po poradí 😉 Krstniatko oslávilo teraz 04. 01. prvý rôčik, máme sa dobre a sviatkovali sme u môjho ocka na chalupe ale Silvestra sme u nás dole strávili, aj svokrovci prišli k nám, čo Vy máte nového?

tanyja
autor
10. jan 2012

@stanca22 hľadám si prácu, už potrebujem troška zmenu, už mi ide pobyt doma troška na nervy 😀 , už prehnane veľa riadim, to už je aj na psychiku 😀
malý zbojník je už veľký zbojník, taká malá opička 😎
vy stále nič? stále sa nedarí mimčo? alebo ste to nateraz nechali tak

tanyja
autor
10. jan 2012

@stanca22 hľadám si prácu, už potrebujem troška zmenu, už mi ide pobyt doma troška na nervy 😀 , už prehnane veľa riadim, to už je aj na psychiku 😀
malý zbojník je už veľký zbojník, taká malá opička 😎
vy stále nič? stále sa nedarí mimčo? alebo ste to nateraz nechali tak ?

stanca22
11. jan 2012

@tanyja Mimčo sa stále nedarí, cez sviatky sme doktorov nechali od nás oddýchnuť, teraz mi meškajú zase 14 dní, tak teraz mám v prvom rade upraviť MS, až potom ideme na to 😉 A čo by si tak chcela robiť?

tanyja
autor
12. jan 2012

@stanca22 všetko, čo sa vyskytne, na výber nie je, takže si nevyberám, budem rada, že niečo bude ak bude, alebo lepšie povedané, musí byť a hotovo 😠
to máš tak rozhádzaný cyklus? neberieš žiadne lieky na to? veď to sú strašné skoky že 14 dní odchýlka 😖

stanca22
12. jan 2012

@tanyja No neberiem žiadne lieky ale ide sa to riešiť cez víkend. Ale to som urobila ja chybu.

anzelik
13. jan 2012

pridam sa k Vam babulky 🙂 🙂 🙂 🙂 niekedy by som uz s tym aj prastila snazilkujeme ,snazilkujeme a nic 😠 😠 😠 😠 pijem rozne cajiky beriem babyplan,brala som femibion,ale len som z toho pribrala a bolo mi zle s neho 😒 😒 😒 😒 a nic ,,uz som rozmyslala,ze vymenim manzela´´ 😀 😀 😀 😀 😀 ,ale co mavnem nad tym rukou 😉 😉 😉 vydrzime a ked si precitam tu na konikovy ako sa vsetky snazime a co skusame zase ma to nabije energiou ist opät do snazilkovania a ostanem aj pri manzelovi drzim palceky vsetkym snazilkam a pokracujem dalej v tom co som zacala no v snazilkovani 😉 😉 😉 😉 😉

stanca22
13. jan 2012

@anzelik Ahoj a koľko sa snažíte???

patka_1
13. jan 2012

Ahojte baby, pridavam sa k vam aj ja, je dobre pokecat si s niekym kto vie ako sa citim 🙂
o babo sa snazime uz necele 2 roky...uz mi z toho velmi vela krat sibalo, revala som a fakt som bola uz na dne...ale vzdy som sa nejak pozbierala...a tak isto ako @anzelik som rozmyslala o vymene partnera 😲 alebo aspon raz to vyskusat s niekym druhym, ze ci by sa to podarilo 😀 😀 niekedy mi to pripada ako keby nam to nebolo sudene...
minuly rok vo februari som mala pozitvne testy ale hned som na to dostala mrchu....vobec som to nechapala...duchov som mavala aj potom, v podstate vzdy ked mi meskaju mam ducha ale nakoniec dostanem mrchu...tak ja neviem ci ide stale o mikropotraty alebo co....a lekarovi to nespominam, lebo ved vieme aky su...nic by s tym nerobil...inak berem Duphaston uz skoro rok na upravu ms a zaciatkom Marca mam ist na krv cez mrchu a potom po mrche na sono...neviete preco? doky mi nepovedal, ze preco...on mi hned na zaciatku ako mi dal Dufik povedal, ze pojdeme na to pomaly, najprv upravime ms a ked to bude ok tak budeme postupovat dalej... 😒

anzelik
13. jan 2012

@stanca22 asi nie dlho ,ale premna cela vecnost 😉 od jula minuleho roka tri tehotenstva bez problemov na prvy sup a teraz nic 😎

anzelik
13. jan 2012

@patka_1 ahoj moja presne ja si tiez myslim,ze by si si mala dat dopriadku mrchu trosku psychiku a pojde to neboj sa treba asi verit 😉 😉 😉 😉 aj my sa snazime zato mrchu mam ako svajciarske hodinky 😠 😠 😠 😠 a nic asi nato vela myslim 😖 😖 😖

tanyja
autor
13. jan 2012

@stanca22 ako to ideš riešiť cez víkend? to znie zaujímavo 😀
@patka_1 ako pozerám, ty si ešte veľmi mladučká, času na detičky máš dosť, uži si skôr život a potom sa daj na deti, ja mám 35 a 2 ročného synčeka 😉 , v tvojom veku som vyrazila do sveta , prídeš na iné myšlienky a potom šup, nenazdáš sa a mimčo bude na svete
@anzelik aké 3 tehotenstvá? už máš deti ? nejako som nepochopila tú vetu, čo si písala: "ale premna cela vecnost od jula minuleho roka tri tehotenstva bez problemov na prvy sup a teraz nic "

patka_1
13. jan 2012

@tanyja no vies ono to je v podstate jedno kolko mam rokov...ide o to ci sa na to citim...niekomu zacnu hodiny tikat v dvadsiatke a niekomu v tridsiatke 😉 okolo mna su same tehotne zeny, same mimca, ja uz ani poriadne nemam s kym chodit von 😀 kazda kamoska je bud tehotna alebo ma doma male babo...
ja som si vybrala trosu inu cestu ako behanie po svete 🙂 s priatelom staviame dom, chceme sa vziat a uz nam chyba len to babo, takze ja moc po svete behat nemozem aj keby som chcela... 🙂 🙂 🙂

anzelik
13. jan 2012

@tanyja ahoj mam uz tri deti 23rocneho syna ,19rocnu dceru a 4,5rocneho sitrika certika ,ale vpodstate anjelik 😉 😉 😉

tanyja
autor
13. jan 2012

@anzelik takí šinteri sú najkrajší anjelikovia 😵 😵 , môj šinter má 2 roky a najkrajšie je, ked ku mne príde - mama dám ti pusu 😵 😵
@patka_1 tak to je jasné, to už sú iné záväzky, ja som vtedy nemala žiadne a ani som neplánovala, terajšieho mm som spoznala až v 26 a o mimi sme sa snažili 7 rokov......

patka_1
13. jan 2012

@tanyja pre kazdeho ma osud pripravene nieco ine, i ked sami mozme ten osud z casti ovplyvnit 🙂 fuuuuha 7 rokov? to si neviem ani predstavit...aj ked my sa snazime uz 2 roky ale 7 je naozaj vela...ako sa vam nakoniec podarilo?

ali76
13. jan 2012

@anzelik treba verit a urcite sa nedat odradit nicim a nikym, my sme cakali 11 rokov a dockali sme sa.A hlavne nie vsetko verit lekarom, ale dat na svoju intuiciu

ali76
13. jan 2012

@tanyja aj my dlho 11 rokov

ali76
13. jan 2012

@patka_1 no niekedy si na babo treba riadne dlho pockat, po 2 potratoch sme sa nakoniec dockali vlastneho synceka po 11 rokoch

patka_1
13. jan 2012

@ali76 fuha tak tomu sa uz hovori vazne vytuzene a vymodlene dieta...

eri28
13. jan 2012

caute baby dobra tema,mi snazime rok aj nieco a nic.....
mali sme termin na kliniku umeleho oplod., ale moj si dava nadcas, este skusame...
nerobili mu iadne vysetrenia, tak neviem ja snad okej, tak uvidime ci sa podari...
inac mi to ide uz na hlavu ☹
chcem menit robotu a stale ma napadne co, ked sa to podarilo a nova praca stres, nie, tak stagnujem, a financna stranka na figu, taky kolotoc, cakam, ze tehu ma zachrani 😉

ali76
13. jan 2012

@eri28 to nevadí, prvykrát som otehotnela po 4 rokoch , aj ked to nedopadlo dobre, druhýkraát nato o rok, zase to zle dopadlo a teraz už máme synčeka, cakali sme 11 rokov

eri28
13. jan 2012

@ali76 citala som to pride mii to taky zazrak, moj by asi 11 rokov,nevydzal, teraz ma 40 na krku 😀 😀 😀 😀 😀

ali76
13. jan 2012

moj teraz v auguste oslavil 40 tku, takze mal krasny darcek , maly sa narodil 3 tyzdne po jeho narodkach. Ale mozno aj zazrak, ale mozno aj spravny lekar, lebo je zaujimave ze u toho noveho mojho dr, som otehotbnela po 4 mesiacoch liecby, a bola som aj s gyncare aj v splne ale to len jeden krata potom som tam uz nesla

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre