Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
2. jan 2009

ak máš tak pošli 😀 😀 😀

sassi
2. jan 2009

dobre ranko 🙂

nikika33
2. jan 2009

ahojte baby !
včera som sa neozvala, mali sme taký náhradný silvester s drahým 😉
teraz som si umyla vlasy, chystám sa von, ale sa mi nechce ...

sassi
2. jan 2009

Naš Alexko dnes na seba prevratil polievku a skončili sme u Dr:*-( :*-( :*-( popalenina 1. - 2. stupna na nožičke ... pekne nam ten rok začína ... :*-( :*-( :*-(

nikika33
2. jan 2009

ahoj sassi ..chudáčik maličký, to je najstrašnejšie ak trpia deti .. ☹ a ako sa cíti teraz ? bolí ho to velmi ?

sassi
2. jan 2009

teraz spinka
zaspal hned
dali sme mu nurofen od bolesti
vraj by to nemalo až tak bolieť... ale ten preväz, to mi je luto vopred 😒

tanyja
autor
2. jan 2009

ahoj sassi, teraz čítam, čo sa stalo Alexkovi, môj, ešte že si to odniesla "len" nožička, že nie tvárička, to by bolo horšie, a my dobré víly mu posielame veľa pusiniek na boľačku, nech sa rýchlo zahojí. preväzy nezávidím, dodnes si pamätám aké to bolo, keď som mala zanitovaný palec na pravej ruke a tie prevezy ... ale dnes už sú aspoň gázy, ktoré sa nelepia na rany
my sme boli s drahým na táračke, pred chvíľkou sme prišli , ešte som musela do práce pre zvyšok inventúry, tak že môžem ďalej šantiť 😖

nikika33
2. jan 2009

my sme dnes písali domácu, aby nezabudol písať 😀
k písomkámsom sa ešte nedostala, ale aspon som ich roztriedila ..no nie jo také hrozné, ale nechceeee sa mi 😒
zajtra ideme do Madarska na nákupy, už je dobre trošku vypadnúť a u nás je vela obchodov zatvorených, okrem potravín, pravdaže ..

sassi
2. jan 2009

ja som vždy pisomky opravovala v škole
domov som to nenosila, lebo doma je doma... a doma ja nepracujem 😀
aj tak nas tam riaditelka nutila sedieť cez volne hodiny 😉

ja som sa tiež čosi nachodila na preväzy s mojim bruchom po operácii, zavliekli mi tam infekciu, tak sa mi to hojilo od oktobra do decembra 🙄

ja by som tiež rada vypadla, ale kym Alexko nebude fit, budeme sedieť doma 🙄

tanyja
autor
2. jan 2009

poslušne hlásim, že som úspešne dokončila inventúry - už mám z toho hlavu ako sud 😀
a mám to za to, že som nemala dosť dovolenky, tak to mám vypísané, akože som v práci bola 😀

tanyja
autor
2. jan 2009

nikika, chodievate častejšie na maďarska na nákupy ? oplatí sa ? a vieš cudzí jazyk či sa dá aj tak dorozumieť? v HU som bola raz, ked sme cestovali na dovolenku do chorvátska v lete.

vika34
2. jan 2009

už som tu

tanyja
autor
2. jan 2009

áááááááááhoj

nikika33
2. jan 2009

ahojte
sassi predtým som ani ja nenosila písomky domov, ale tento rok nemám volné hodiny, mám 28 hodín + krúžok a k tomu prváka, ktorého nechcem nechať dlho v družine , tak po vyučovaní bežím prenho, aby sme v klude napísali domáce a naučila sa . tak sa stane, že si prácu donesiem domov 😒
tanyja ..do HU chodíme velmi často, hlavne do Budapešti , tam je obrovský výber a aj také veci, ktoré u nás nie . Ale zajtra ideme len do menšieho mestečka, lebo chceme kúpiť len pár drobností. A po madarska vie u nás v meste skoro každý, je to normálne - blízko hraníc 🙂

vika34
2. jan 2009

to sme tu iba my?

tanyja
autor
2. jan 2009

no aj my sme blízko , ale neviem ani slovo po maďarsky , slovensky by som sa nedohovorila ???

nikika33
2. jan 2009

vika ja som tu 🙂 tanyja aj v Pešti som počula ludí, ktorí sa rozprávali po slovensky, myslím, to nie je žiadny problém ... alebo skús po nemecky 😉 alebo rukami, nohami ..to sa dá všade 😀

tanyja
autor
2. jan 2009

baby kde ste sa všetky stratili ????
haló haló´, nič, stále nič................. ☹

vika34
2. jan 2009

ahoj nikika

tanyja
autor
2. jan 2009

to sa dá,,zažila som to vo Francúzsku a dohodli sme sa, len v španielsku mi to akosi nešlo 😀 , keď som z 30metrovej šmýkačky chcela urobiť foto, on mi nechcel dovoliť, ale nakoniec som ho zlomila a dovolil 😀

nikika33
2. jan 2009

práve teraz mi svokor poslal MMS čerstvo upečeného chlebíka 🙂 zavolali sme im, a vravia, že chlebík je celozrnný, múku kúpili v LIDL a za 3 h bol hotový a je veeelmi chutný .
rozmýšlam, že zajtra v HU si kúpim aj ja pekárničku ... táto nás vyšla cc 1300 sk a je to dobrá madarská značka

buducamamina
2. jan 2009

ahojte babule

tanyja
autor
2. jan 2009

nikika, mám skvelý nápad - ak tam budem chcieť ísť, zavolám si taxíka 😀 😀 😀

tanyja
autor
2. jan 2009

nikika nerob nám chúťky, až sem cítim, ako vonia hmmmmmmmmmmmmm 😀 😝

tanyja
autor
2. jan 2009

ako BM ? predsa si len k nám zavítala, pekné od Teba, my tu klábosíme o všetkom, hlavne o nákupoch a pečení chleba

nikika33
2. jan 2009

tanyja ..to je super nápad, a mala by si hned aj tlmočníka 😀
aj ja sa toho obávam, že keby sme tú pekárničku mali doma, jedla by som chlieb aj o polnoci 😝
ozaj a už držíš diétu ? lebo ja len tak tak 😖 jem o trošku menej, ale to ešte zdaleka nepripomína diétu 😒

nikika33
2. jan 2009

ahoj BM ! my sa asi ešte nepoznáme 🙂

vika34
2. jan 2009

dnes som si nabrala taký plný tanier,že sa aj muž divil,takže zatiaľ diéta moc nehrozí,ale musím s tým začať

tanyja
autor
2. jan 2009

ja som nikdy nedržala diétu, maximálne sa trocha obmedzím v jedle, diétam neverím .......
však som mala super nápad, no ja som geniálna 😀 😀 😀
my sme mali dnes zážitok v Metre - platby - chaos , my - kartou - paráda

nikika33
2. jan 2009

😀 😀 😀 ešte tanyja sa k diéte nevyjadrila ..žeby ju už od 1.1 prísne dodržovala ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre