Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

vika34
17. mar 2009

ahojky ako sa máte? po dlhej dobe som vás stihla

vika34
17. mar 2009

zase som vás teda nestihla 😀

tanyja
autor
18. mar 2009

ahoj viki, my sa fakt naháňame ako divé a kedy sa stretneme ? ja akože pracujem 😀

vika34
18. mar 2009

ja akože idem spať 😀

tanyja
autor
19. mar 2009

takže táto téma sa už kľudne môže volať : dobrú noc!! prajem všetkým dobrým dušičkám , teda viki, nika a sylvi, my sme pekný štvorlístok 😀 😀 😀 😀 naše motto : čím viacej pozitívnej energie, tým lepšie
ja som mala teraz perné dni....... ale zatjra už budem konečne doma poobede po práci , teším sa

sylvia21
20. mar 2009

Ahoj babulky - krasny prvy jarny den 😉

sylvia21
20. mar 2009

Tak ja sa uz chystam konecne do prace, komlikacie s hyperstimulka presli, comu sa tesim, nebolo to nic prijemne. A a teraz idem dohanat trojtyzdnovu pracu, kt. za mna nikto nespravil a deti v skole mali fraj 😉

tanyja
autor
20. mar 2009

krásny je krásny , len keby nebola tá zima , brr a ten studený vietor, ja už chcem chodiť len tak naľahko v jarnej budničke, však aj vy ?
sylvi, nemylsíš, že by si mala nechať detičky ešte oddýchnuť, aby nabrali silypred učením ? napr. do letných prázdnin 😀 😀 😀 to by sa potešili
ja by som najradšej tiež už išla domov, ale musím tu vydržať do 16 hod, fúj a to je piatok ☹

vika34
20. mar 2009

ahojte,dnes som nakukla skôr,muž je ešte v robote,Vika je na oslave u spolužiačky,tak som sama a chystám sa trochu zdriemnuť

nikika33
20. mar 2009

ahoj vika ! aj ja som si musela poobede trošku zdriemnuť, taká som bola unavená .... och, táto jarná únava 😝

vika34
20. mar 2009

ahoj nika ,ešte som nezadriemala,ešte stále čítam koníka a za chvílku už príde Vika ,tak už pôjdem asi spať až noci

tanyja
autor
20. mar 2009

ahojte vospolok , ako čítam že driemete, tak aj mne sa začína driemať, neviem či je to tou jarnou únavou (hoci je zima ako v zime) , alebo tým, že dnes som bola usilovná ako včelička ........ 😀 😀 😀 , dobiehala som si zameškané za včera

vika34
20. mar 2009

ahoj tanyja už spíš?

nikika33
20. mar 2009

tanyja už išla búvať ..ale ja som ešte stále tu ... malý už chrápe, tak mám trošku pokoj 🙂)

vika34
20. mar 2009

ahoj niki,už sa mi trošku zatvárajú očička a Vika stále komentuje Hriešny tanec čo je na JOJ

tanyja
autor
21. mar 2009

ahojte, niki čo pekné si si dnes kúpila ? aj naši dnes boli, ale nekúpili takmer nič
viki - ako sa máš ? ako čítam , vikinka je veľmi trpezlivá v komentovaní, niečo sa jej veľmi páčilo alebo práve naopak ???????????

sylvia21
22. mar 2009

AHOj babulky. Co dnes varite?

nikika33
22. mar 2009

ahojte ! ja som dnes nevarila nič, lebo sme boli na obede u maminy 😉
ahoj tanyja ..no včera sme dosť vecí kúpili ...napr.synovcovi bicykel, webkameru, manželovi oblečenie ,,, a kopu jedla ....
baby tá webkamera je super vecicčka, včera som sa do pol jednej rozprávala so setrou ( býva v zahraničí ) 😅

tanyja
autor
23. mar 2009

my sme včera tiež neobedovali doma, boli sme mimo, ale aj tak som varila, aby drahý neumrel hladom hlavne večer - len mäsko na hríbikoch s cestovinou, no a dnes musím znova variť, lebo polovička už skoro všetko spratala do seba

vika34
23. mar 2009

ahojte,ked čítam len sa mi tak zbiehajú slinky,ale kedže nič z toho čo tu čítam nemám idem hladná spať ☹

maryloou77
23. mar 2009

ahojte snazilky a hlavne tie s dobrou psychikou 🙂
ako som to tu v kratkosti presla, tema odbieha ale pohoda ostava 😎 😎 😎 😎
tak reku, ze sa vam zdoverim tiez: minuly tyzden som sa dozvedela, ze jedna z mojich kamaratok je tehotna, v praci mam momentalne 8 tehotnych okolo seba a na to som v nedelu skocila pre tortu k dalsej kamaratke a ta na moju otaku, ako sa snazia...nevedela co povedat, a mne to bolo hned jasne!!!
a tak som pekne sla k mamine a vyplakala sa, mozno vam to znie blbo, ale komu sa zdoverit? Manzelik ma sice podporuje ale vidim aky je sklamany po kazdej mrske ☹ ☹ ☹ ☹ a nebudem to tajit aj JA s nim 🙄
sme manzelia skoro 2 roky, mame pracu, byt a nie sme odkazaní na nikoho pomoc, lubime sa a vsetko je ako ma byt- teda relativne- ed to najolezitejsie nase specatenie lasky - mala kopka stastia nam stale chyba! mam od puberty problem s nepravidelnou menzes, brala som 10 rokov HAK a aj stitna zlaza strajkuje, ale uz to riesim a nadej obcas pretlaci strasne zly pocit- lutost ako aj to ze s tym neviem nic robit 😔
tieto moje dni sa striedaju raz je dobre a raz si to pustim k srdiecku 😢
gynekolog mi urobil vysetrenia anavrhol opakovany spermiogram a ked bude o.k. tak rontgen maternice o com som si precitala az doma o ta vlastne je za zakrok a akosi sa k tomu nemam 😒
strucne moj bôľ 😢

vika34
24. mar 2009

ahoj marylou,my sa tu väščinou iba naháňame,lebo už asi mesiac sa nevieme strafiť ,aby sme boli na koníku spolu.DVA roky je dosť a neviem koľko máš rokov,ale čím skôr začneš riešiť problém ,tým skôr sa dočkáš.Treba dať do poriadku štítnu žlazu a spravidelniť cyklus a samozrejme aj tem spg je dôležitý.Veľa zdaru.
Ja sa zapájam skoro vždy iba večer,tak nakuknem

nikika33
24. mar 2009

ahojte baby "staré " aj "nové "
dnes som sa dozvedela velmi zlú správu, mojej najelpej kamoške, ktorá je tehotná 32 tt,včera večer odtiekla plodová voda a zajtra ju čaká cisárky ☹ velmi sa bojí a je strašne smutná, stále len plače ... malá má len kilo, takže preto .... neviem ako ju mám povzbudiť ... a zrazu sa môj problém zdá byť uplne malicherný ...

nikika33
24. mar 2009

velmi sa na bábo tešili , a ona tiež nie je najmladšia ... má 36 ...

tanyja
autor
24. mar 2009

ahojte babenky, ako čítam, tak čítam, nič pekné nečítam, no ale aj o tom je život, ja držím palce kamoške niky, aby malá bojovala aj potom, poznám jedno dievča, ktoré ked sa narodilo, malo možno 500g a žije, má síce astmu, ale iné jej nič nie je, takže nádej nie je stratená !!!
marilou - dajte si do poriadku hlavne cyklus , spg a hurá do toho, neboj nič, podarí sa určite
viki - vieš o tom, že s prázdnym žalúdkom sa nemá chodiť spať ??? aspoň klbásku do seba hoď 😀 to je ľahko stráviteľná strava 😀 😀 , som protiva - ja viem

maryloou77
24. mar 2009

Vdaka baby 😉
ale ked ja sa toho usg bojiiiiim 😖 😖 😖
neviem co od toho cakat- operacia, uspanie, bolesti a vysledky ci dobre ci zle? neviem co je v tomto pripade dobre a co nie 😔

vika34
24. mar 2009

aHOJTE,maryloou ,treba prekonať strach a isť do toho,lebo aj tak sa tomu nevyhneš,len to budeš odsúvať,držím palce
niki,dúfam,že to tvojej kamoške dobre dopadne,ved 32tt,by už mohla malá prežiť 😖
tanyja idem hodiť do seba jogurt ,bude aspoň lepšie stráviteľnejšie ako klobáska 😀

tanyja
autor
25. mar 2009

áhojte, ako ste sa všetky dnes mali ? ja som dozerala na svojho drahého u nás v práci, robil nám nový firemný nábytok, šikulka, no a tiež som si dala jogurt, len akosi som hladná !!!!!!
marilou - vika má pravdu, neodkladaj to a choď do toho, pomysli si, že to stojí zato !!

maryloou77
25. mar 2009

no porozmyslam 😀 😀 😀 😀

vika34
25. mar 2009

babenky,zase ste všetky niekde inde a nie na koňovi,takže idem aj ja preč ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre