Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

sylvia21
7. máj 2009

Ahoj Tanyja, co sa chystas pisat? Ides prekladat? Ja mam prvacikov n skole v prirode, tak mam tuto hodinu volnu 🙂 Troska oddychujem 😉

vika34
7. máj 2009

ahojte babuľky,ja asi od pondelka začínam pichať,doniesla som si plnú igelitku injekcií 😀 ,stáli ma o tretinu menej ako minule,tak dúfam,že nebudem mať aj o tretinu menej vajok/aj ked v podstate by mi aj to stačilo/
lulu problém s krvou môžeš mať aj ked nemáš žiadne príznaky,treba ísť na hematologiu aj ked som tak počula,že všetky testy robia aý po treťom potrate,čo sa mi zdá pekné svinstvo,mne to robili aj genetiku až po štvrtom,ale ja som medzi tým aj porodila.majte sa pekne ,pá,pá

tanyja
autor
7. máj 2009

ahoj Sylvi, presne tak, prekladala som , ale nebolo toho až tak veľa, len pomenej času 😀
aj od nás išli deti do školy v prírode, niekam do Nízkych Tatier, ale to naše dieťa ako vždy nešlo
a to moje väčšie už dnes poobede , teda o 16hod bolo doma z práce
vika - dúfam, že už Ti to klapne a konečne sa dočkáte aj vy malého uplakaného čuda 😀 , prajem Ti to veľmi , a sylvi samozrejme tiež 😉 😉 , viem , je to ťažké na psychiku, ale hurá do boja !!!

vika34
7. máj 2009

halo,halo,neuverím tanyja ty ešte nespíš?

vika34
7. máj 2009

no myslím,že som to zakríkla asi si zalomila hned ako si doklepla posledné písmenko 😀

sylvia21
7. máj 2009

Ahoj Viky, ja som sem este prisla mrknut ale uz idem tiez spinkat 😉 DObru nocku.

tanyja
autor
8. máj 2009

čaute všetky nočné vtáčiky, no ja som včera vydržala celkom dlho hore !!! až do 22 hod 😀 , to je na mňa rekord, ale kedže ráno nemusím vstávať do práce, tak sa zapriem, a dnes vydržím možno do 22.10 HOd

vika34
8. máj 2009

ahoj ešte by som ťa mala stihnúť,je len desať 😀 ,ešte mám pár minutiek

sylvia21
9. máj 2009

Ahojte kocky. Dnes ideme prerabat elektrinu. Naststie mam brachu elektrikara, tak sa tesim, ze sa ponukol, ze nam s tym pomoze, takze volaco usetrime. Ale pride i svagrova, tak dufam, ze to dopadne dobre.

mata1001
9. máj 2009

tanyja ahoj.no ja som zacala pit kvapky gynex.jedla som hormon.lieky,kys listovu a hlivu ustric.vsetko som vysadila a pijem len tie kvapky.no tak uvidime... 🙂
a ty sa ako mas?babenko poslucha? 😀 😀 😀

tanyja
autor
9. máj 2009

ahojte, viki, ja som včera pozerala film na joj až do 23.30 !!! tak preto som sa neozvala , nemysli si, že som spala 😀 😀 😀 , to skôr som drahého budila pred tv, lebo mi fučal do ucha 😀
sylvi, ako dobre, že je v rodine šikovná ruka - elektrikár, aj my máme švagra, tak nám tiež robil nové poistky, treba využiť všééééééétko čo sa dá
mata - tie kvapky si si objednala, alebo sa to dalo kúpiť aj v lekárni ?? ja som také nič nepila, len klasika vitamíny, čo mi dala doki , okrem hlivy ustricovej - tá je načo konkrétne dobrá ???
ináč myslím, že bábo sa má dobre, cez deň spinká, a večer, keď si ľahnem do posteli, tak ho cítim, ako sa tlačí, včera napríklad ma tlačil pri pupku, ale väčšinou sa ťahá na ľavú stranu , žeby mal byť ľavák ako som a ?? 😀 😀 😀
uvidíme

tanyja
autor
9. máj 2009

a čo ste dnes porábali, teda okrem sylvi, to už vieme, keĎ bolo tak pekne ? nezaprší a nezaprší, strašne sucho, baby vyčarujte dážď !!!

mata1001
9. máj 2009

tanyja tie kvapky som kupila u lekarky v ordinacii,ona sa zaobera aj takymito bylinkami...ale daju sa kupit aj na nete.ale predtym si prestuduj ci su vhodne aj pre tehulky.a hliva ustric.je dobra na imunitu. 😀
aky si mala dnik?

lulu107
9. máj 2009

Čaute tak genetiku mi určite nebudú robiť odpísali mi už aj z poisťovni, že taký zákrok sa robí na ten istý problém iba raz a raz ho platí aj poisťovňa. A preto som požiadala Iscar aby mi poslal výsledky ak by ich chceli v Gyn-five odo mňa. V pondelok by mali prísť🙂

lulu107
9. máj 2009

vika - samozrejme, že s určitosťou nemôžem tvrdiť, že mám dobrú zrážanlivosť. Ale ak by som mala zlú tak sa to dá liečiť s aspirínom a vitamínmi, je to bežný problém hlavne u žien ktoré užívajú antikoncepciu, mám to už zistené. Našťastie som antikoncepciu nikdy neužívala. Ja viem, že môj potrat nebol spôsobený zvýšenou zrážanlivosťou, pretože by to bola veľká náhoda žeby som akurát potratila počas noci keď mi vyvrchodlila črevná chrípka, myslela som, že tú noc od bolesti už ani neprežíjem. Na druhý deň som začala špiniť, vedela som to pretože už som necítila to malinké☹ No uvidím za týždeň v pondelok už budem vedieť čo a ako, kedy bude KET. V Gyn Five robia vyšetrenie hneď pri prvom potrate, volala som s dokim, aj napiek tomu že som potratila z choroby

tanyja
autor
9. máj 2009

lulu - gin five je v ktorom meste ? ak sú iní doktori, iný prístup, určite vyskúšaj, neobanuješ

nikika33
9. máj 2009

ahojte baby ... dávno som tu nebola, kedže u mna nič nového ... mrcha došla načas aj tento mesiac ...
manžel ešte nebol na spermiograme, ale pôjdeme hned ako to bude možné, keďže teraz musíme riešiť aj iné problémy ...
zdravím aj všetky nové babenky a samozrejme aj tie staré 😀 ( silvy, viky a tanyju ! )

tanyja
autor
9. máj 2009

jéééééééj, nikika sa k nám pridala, síce len na skok, ale predsa 😀 😀 😀
viki, to kukáš čo ? že tak dlho som hore, ale pozerala som ten trapný film na joj ☹ a už idem búvať 😀

vika34
10. máj 2009

ahojte ,to fakt kukám,ale dnes som sa dostala k pc bohužiaľ až teraz a to nepredpokladám,že tu niekto bude,sestra sa mi vrátila z Ameriky ,tak sme boli pozrieť o doniesli a okukať video a tak

lulu107
10. máj 2009

viki - Gyn - Fiv je na Záhradníckej ulici v Bratislave🙂 a ozaj som tam spokojná🙂 ty kam chodíš?

tanyja
autor
10. máj 2009

ahoj viki, ak si dobre pamätám, tak od zajtra ideš pichať, tak len nech pekné rastú snehuliačiky 😀 , aby bolo čo najviac mrazáčikov
a včera som dlho vydržala byť hore !!!!!!!!!!

sylvia21
11. máj 2009

Ahojte kocky - nikitka, tanyja, viky, lulu,....

Viky - drzim palce, nech sa stimulka zacne co v najbohatsej a najkvalitnejsej urode. Cim zacinas?

Tanyjka - tebe sa pridal dalsi tyzden a pomalicky si uz i v polke tehotenstva, to to bezi. Ani sa nenazdame a uz tu bude mimco. O chvilocku by si mala zacat citit pohyby. Hovori sa ze byto malo byt v presnej polke tehotenstva. Ze vraj volakedy to pomahalo urcite presnejsi termin porodu, aspon jedna kolegznka hovorila 🙂

tanyja
autor
11. máj 2009

AHOJ SYLVI - kopance ešte neítim, ale cítim ako sa malý hemží a tlačí kde sa mu len podarí 😀 , ak bude po ockovi, tak ďakujem pekne - ten sa rozťahuje po celej posteli 😀 😀
doteraz som prekladala, až ma z toho krk bolí , ale už je to hotové, takže môžem ísť kľudne spať 😉
ináč ako ? ako pokračujete s rekonštrukciou ? ešte tam nebývate, však ? aj ja by som chcela velikánsku terasu , hmm, musím aspoň k Tebe dobehnúť pokochať sa 😎

vika34
12. máj 2009

ahojte ,dnes pichám 4 dávky merionalu do prdelky ,už si ten môj dr.Mengele mädlí ruky 😀
TANYJA STRAšNE SA S TEBOU TEšíM,skončila ordinácia idem pichať
Silvi ozvi sa

sylvia21
13. máj 2009

Ahoj Viky a Tanija a Nikitka a dalsie novsie kocky 😉

Tany - este nie sme prestahovani. Teraz je to vsetko rozburane, robime elektrinu.
Viky - drz sa a nech je na teba nezny 🙂

tanyja
autor
13. máj 2009

Viki - ty sa máš 😀 osobný doktor , hmmmm 😀 😀 😀 , ale snáď je nežný, keď Ti pichá do prdelky
Sylvi - takže máte búraciu a rekonštrukčnú čatu, a dúfam, že ty si šéf !!!

MY sme sa dnes boli ukázať u dr v bb, a krásne odfotila tváričku a na druhej fotke aj pipíka 😀 😀 , takže chalan ako vyšitý !!! doki bola celá šťastná, že výsledky sú ok, len mi ešte brali krv na tripletest, ale toho by som sa už hádam nemala obávať, ked mám výsledky z amniocentézy 😕 , ukážeme sa zase za mesiac u dr v bb

vika34
14. máj 2009

tanyja určite už bude všetko o.k.

vika34
14. máj 2009

ja pichám už tretí deň ,cez víkend idem na prvú konrolu,tak uvidíme či je tiež všetko o.k.
SILVI kde si sa stratila?

tanyja
autor
15. máj 2009

a teraz chodíš do Gin Fivu ? aký je tam personál ? ja čo mám doktorku, tak tá je naj na svete - príjemná, ústretová, nechá si na Teba kopu času, no výborná !!!
Sylvi má toho asi dosť, nech si oddýchne, my sa ideme ukázať k mojej gyn.dr - máme poradňu

vika34
15. máj 2009

do gf som chodila pred tým,teraz chodím do Ferticentu,je tam omnoho milšie prostredie,sestričky žartujú a sú usmiate čo som vo gf nezažila,ale keby mi dokázali pomôcť,tak mi bude jedno či sa budú usmievať a budú na mňa milé 😀 ,ale nepomohli a ich IVF bolo drahšie viac ako 10 násobne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre