Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

sylvia21
17. dec 2008

tak dobru nocku

nikika33
17. dec 2008

sylvi ahoj ! a keby ten bocian doletel aj postupne , aj to by bolo super ! nech je táto naša téma plodná na 100 percent

tanyja
autor
17. dec 2008

Rim Sobotu poznám, naše okresné mesto, ale nebývam tam, ďalej o 25 km som ja, pod horami a kopcami

tanyja
autor
17. dec 2008

tak ako naše plodné reči a plodné dni .............. za pár dní je tu jar 😀 😀 😀 😀 a doletí kopa bocianov

nikika33
17. dec 2008

tá sprcha je dobrý nápad 😀 😀 tak ajojte a zajtra sa dúfam stretneme

tanyja
autor
17. dec 2008

ajojoj, idem aj ja a šup do postieľky, bis bald und bis morgen abend,tschuss 😉

nikika33
17. dec 2008

správne tanyja ! uvidíš že sa nám to podarí , a potom si budeme posielať fotky našich 🙂 detičiek

tanyja
autor
17. dec 2008

na to sa už dnes teším a pameť mám dobrú , budeme si pripomínať, že to musím spraviť .m, alebo enmusíme ????? mm, to príde predsa samo 😉

selmicka
17. dec 2008

ahojte
pridam sa aj ja
prave na tom nie som najlepsie ale povedala som si ze buduci rok budem chodit asi pravidelne chodit na IUI a skusat stastie, tento rok som bola raz na IVF neusp a raz som otehotn. spontanne, som si potom povedala ze si dam dlhsiu pauzu, ale najradsej by som isla do toho hned...meriam si BT, ale uz sa mi ani ta nechce, lebo uz to moc chcem a tym padom to nemoze vyjst...nejak dost negativneho som sem vniesla, radsej so asi len budem citat co tu pisete 😉

tanyja
autor
17. dec 2008

ahoj selmička,, vitaj u nás, to negatívne rýchlo zneutralizujeme, neboj

tanyja
autor
17. dec 2008

a nakoniec bude zo mňa úspešná psychoteta ....... 😀

nikika33
18. dec 2008

tanyja alebo budeš Psycho-hexe 😀 😀

sylvia21
18. dec 2008

Ahojte kocky - tak som prave vychystala dve kamosky na Vianocnu party. Aj mi je doma troska smutno, lebo vsetci sa niekde vonku zabavaju. Povodne som myslela , ze pojdem este do obchodov, lebo mi rodicia este hovorili, aby som zohnala nejake darceky, ale to uz zase nestiham, tak budem musiet ist zajtra.

nikika33
18. dec 2008

ahoj sylvi ... sme tu viaceré ktoré sa dnes večer nezabávajú 😀 ale mne by sa dnes pravdupovediac ani velmi nechcelo ... a nechce sa mi ísťani zajtra do práce 😝

sylvia21
18. dec 2008

nikitka to sa nechce ani mne.
Ja som myslela , ze si na materskej??? Odkedy si isla pracovat? Malinkeho mas uz v skolke?

sylvia21
18. dec 2008

nikitka ty si vcera spominala Swarowskeho, neviem mi nieco odporucit? Nemas nahodou web stranku, este som ho nehladala, rada by som vybrala nieco mamine, ale cez net to uz asi nestihnem objednat, aby to i vyslo.

sylvia21
18. dec 2008

nie vyslo ale doslo 😀

nikika33
18. dec 2008

pohladám tú stránku, mne to poslali za 2 dni ... ked to dnes objednáš, v pondelok al. v utorok by to malo prísť

nikika33
18. dec 2008

http://www.swsperky.sk/ tak to je tá stránka, kukni , sú tam pekné veci

nikika33
18. dec 2008

sylvi vyjde to aj dojde to 😀 podla mna ... ale skús tam aj zavolať ..

sylvia21
18. dec 2008

OK, myslis, ze by to prislo do dvoch dni?

nikika33
18. dec 2008

no píšu tam že do 24 hodín, ak to to objednáš do 15.00 , ak si dobre pamätám .. ja som si objdenávala večer a dostala som to o 2 dni. ináč to p osielajú kuriérom, tak asi preto tak rýchlo.

sylvia21
18. dec 2008

aha, to si ma potesila. 😉
Ty si si ktore objednala?

nikika33
18. dec 2008

malý chodí do prvej triedy 🙂 v júni mal 6 rokov , a od jeho 2 rokov sa snažíme splodiť dalsie bábo ☹ takže tak

sylvia21
18. dec 2008

a jasne, uz si pamatam ,nejako som si to poplietla, ved vcera si pisala, ze mas velkeho prvaka, prepac, zabudla som 🙂

nikika33
18. dec 2008

ja som si objednala náušnice s kryštálovými perlami, biele, ta 990 sk.ale vedela by som si ešte vybrať 😀

nikika33
18. dec 2008

sylvi uložím malého a hneď som späť 😀

tanyja
autor
18. dec 2008

ahojte babenky, teší ma že takto "kecáte" 😀 ja som pred chvíľkou prišla domov - boli sme trocha zapiť bratov vodičák na kamión, no a mali sme ozaj tuhý alkohol .............. kakaový likér 😀 😀, takže opica nehrozí

sylvia21
18. dec 2008

posli link, mrknem sa na ne. POpis vyzera byt nadherny. Ja by som potrebovala vybrat nieco pre maminku, je blondina a ma modre oci.

tanyja
autor
18. dec 2008

hm, aj kamoška chce mamine kúpiť retiazku swarovski, ešte som tieto šperky nevidela

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre