Snažilky - január 2014

nikolet_89
23. dec 2013

Ahojte babeny tak nam to nevyslo ani v novembri a ani v decembri nevadi hadam to vyde v january 😉 pridajte sa kocky

pa3cia112
29. dec 2013

@empathia Tak tak 🙂 Aj Vám veľa štastíčka 🙂

empathia
29. dec 2013

@leren1 ak máte yorka tak ten tak lúbi lehniť 🙂

empathia
29. dec 2013

@pa3cia112 dakujeme 🙂

leren1
29. dec 2013

@empathia ahoj,vysetrenia mame len sono a manzel spermiogram.veaj vsetko v poriadku,moj doktor to nechce riesit,resp.nema zaujem,vraj to nechame na prirodu.papam kyselinu listovu,pijem alchemilku,a vitamin E.bylinkarke idem p.Lukacovej z Nitry,planovala som ist k p.Kopacovej,ale toto mam v meste tak skusim 🙂

leren1
29. dec 2013

@empathia mame mini jazvecika 🙂

empathia
29. dec 2013

@leren1 no som zvedava co ti predpise aku zmes byliniek 🙂 nemas nahodou dr.hlavacku???

kattulienka
29. dec 2013

Ahojte aj ja sa pridavam.ani nam sa nepodarilo ani oktobri, ani novemri ani decembri tad dufame ze novy rok bude uspesnejsi. Ja tiez uzivam kyselinu listovu a alchemilkovy caj a v januari si idem urobit detox s aloevera tak hadam sa zadari.

leren1
29. dec 2013

Nie nemam,k tomu som chcela prejst...poznas?

empathia
29. dec 2013

@kattulienka ahoj a vitaj 🙂 tiez pijem alchemilku do 14dc, aj mi zacala chutit ze bysom ju furt pila 🙂 hihihihi a to aloe vera mas z lekarne?

leren1
29. dec 2013

@kattulienka nad tym aloe rozmyslam aj ja 🙂 drzim palce

empathia
29. dec 2013

@leren1 odneho som odisla po 1,5 roka strateného casu... a akeho mas lekara? po mojicxh skusenostiach bysom minimalne tlacila nanho nech ti urobi hormonalny profil - kompletny aby zistil stav hormonov púocas celeho cyklu... aspon nestratis rok casu...

leren1
29. dec 2013

Ja chodim k Ravingerovi...a komu si presla ? Ved to mi je divne holky co sa snazia 3 mesiace beru lieky a maju urobene veskere vysetrenia a ja nic ☹

empathia
29. dec 2013

@leren1 to je dobry lekar 🙂 ale ked mas pravidelny cyklus a ovulaciu tak tam nebude problem 🙂 merias aj BT?

leren1
29. dec 2013

Nemeriam BT...je dobry a ma toho tak vela,ze prenho je tento moj "problem "malina...viem,ze je dobry,ale vzdy ma tak odbije.neponukol mi ani vitaminy,ani inofolic neodporucil,vsetko som sa docitala az tu...komu chodis teraz? Aj na spermiogram som si musela pytat papier...no ☹

kattulienka
29. dec 2013

@empathia dakujem. Nie to mam s Forever. Kamoska ma stym dobre skusenosti. Dva roky sa im nedarilo a po mesiaci po detoxe sa im podarilo a uz ma krasneho synceka. Je to trochu draksie ale treba skusit ak to ma pomoct.a veru telo potrebuje detox kedze v tele je nahromadene mnozstvo svinstva a hlavne teraz po vianociach. Tak drzte palce 😉

kattulienka
29. dec 2013

@leren1 dakujem. Treba skusit

empathia
29. dec 2013

ku kozarovi, ten mi urobil kompletny HP - pocas 1 mesiaca kazdych 7dni na urcite hormony, zistil mi ze mam hormony cele rozhadzane, ze Hlavačka ma zbytocne dopoval duphastonom ked mi cvhybali hormony ktore ovplyvnuju ovulaciu... Kozár mi zistil PCO a teraz beriem inofolic 2a pol mesiaca, citim zmeny vtom aj ze BT mam konecne rozdeleny na 2 polky a v strede znizenu teplotu - asi ovulaciu 🙂 inofolic je v podstate tiez kyselina listova + inozitol

empathia
29. dec 2013

@kattulienka a kolko to stoji? co je to Forever?

empathia
29. dec 2013

@leren1 ku kozarovi, ten mi urobil kompletny HP - pocas 1 mesiaca kazdych 7dni na urcite hormony, zistil mi ze mam hormony cele rozhadzane, ze Hlavačka ma zbytocne dopoval duphastonom ked mi cvhybali hormony ktore ovplyvnuju ovulaciu... Kozár mi zistil PCO a teraz beriem inofolic 2a pol mesiaca, citim zmeny vtom aj ze BT mam konecne rozdeleny na 2 polky a v strede znizenu teplotu - asi ovulaciu emoticon inofolic je v podstate tiez kyselina listova + inozitol

kattulienka
29. dec 2013

Su to prirodne produkty s aloevera.stoji to 155 eur na 9 dni. Ale dobre je natom ze aj pekne schudnes.aspon ja som schudla 4 kg za 9 dni a niektore baby aj viac.

kattulienka
29. dec 2013

@empatia Su to prirodne produkty s aloevera.stoji to 155 eur na 9 dni. Ale dobre je natom ze aj pekne schudnes. aspon ja som schudla 4 kg za 9 dni a niektore baby aj viac.chcem to skusit a uvidim.ale aj plet sa mi polepsila potom detoxe, urcite je to dobre a mozno pomoze aj pri otehotneni.

leren1
29. dec 2013

@empathia. Aloe sa da kupil aj 1 liter v LR cosmetics...uz som si prave objednala je to na mmesiac,uz som to pila a mam s tym dobre skusenosti. Tak skusim este poprosit mojho ci sa mi na to nepozrie,nech viem na com teda som.

empathia
29. dec 2013

@kattulienka a to staci len 9dnova kura?

kattulienka
29. dec 2013

@empathia to mas kuru na vycistenie organizmu od toxinov a bordelu co mas v tele. Cez detox pijes len alevera gel. Nejake doplnky a kokteili. Dva dni nic nejes len tie produkty a dalsie dni len obed a tie produkty, ale vobec som nebola hladna a taka plna energie. Kamosky si dali len ten detox a pomohlo im to. Nevravim ze mne to pomoze ale treba skusit. Ale forever ma viac produktov. Ja chcem skusit zatial ten detox kedze ja nemam nijake zdravotne problemi ani zenske co by mohlo branit otehotneniu tak skusim najskor detox a uvidim

wenka25
29. dec 2013

@pa3cia112 ahoj,my sme o nase druhe prisli v septembri ale doktor vravel ze po kyrete je maternica taka cista,ze vel aparom sa podari hned otehotniet...tak hadam hej ☹

lucinka3289
29. dec 2013

Baby 3dni pred ms si mozem spravit test ukaze uz nieco?

empathia
29. dec 2013

@lucinka3289 skus a uvidime ci budes patrit do januarovych snaziliek 🙂 ja tiez budem za 5dni skusat

empathia
29. dec 2013

@wenka25 držím paste nech sa to cim skor podari 🙂

lucinka3289
29. dec 2013

@empathia za5 dni?a ako ti vychadza ms?akoze prsia ma bolia asi uz tyzden rano mi nie je moc dobre ale nevraciam.no uvidime skusim asi rano

empathia
29. dec 2013

@lucinka3289 no ja mam dostat 6.1. a tiez ma bolia prsia ale hrozne a trpnu mi ruky ale to bude asi PMS 🙂 uvidim ked sa testnem za 5dni

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre