Sú tu nejaké snažilky o bábätko po 40?

zuzkalujza
19. sep 2019

Ahojte dievčatá. Je tu nejaká snažila o bábätko čo ma po 40? Verím, že nie som jediná a hľadám niekoho kto je v rovnakej - podobnej situácii. Niekoho s kým by sme sa podporovali, radili a delili o skúsenosti, pocity, úspechy aj neúspechy. Ozvite sa, budem moc rada 🙂

medea2003
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzkalujza
autor
13. nov 2019

@medea2003 celý tento štát je v tomto smere 100 rokov za opicami. Tak isto nechápem, prečo štát neprepláca IVF práve takýmto ženám. Pritom sú ich kopy..... nie každý má možnosť rodiť v 20, alebo v 30. A to z viacerých dôvodov. Proste hnus toto celé nastavenie a ponímanie.

kulumulu123
13. nov 2019

@zuzkalujza prave preto Lebo v tejto vekovej kateg.ich je podstate viac ako 20 ci 30 rocnych... Cele je to o peniazoch a setreni 😀

zuzkalujza
autor
13. nov 2019

@kulumulu123 jasné, na slušných ženách, čo si už dokážu vážiť seba, život a veci šetrime. Podporme radšej neprispôsobivých občanov... lebo tý sú naša budúcnosť. Chorý tento štát.....

kulumulu123
13. nov 2019

@zuzkalujza ale to nie je iba u nas ale vsade na svete je to tak hlavne IVF....

dadulka78
27. dec 2019

Ahojte dievčatá, pridávam sa k Vám. Mám 41 a pokúšame sa o dieťatko cca 1,5 roka. Mám za sebou 3 x IUI, neúspešne, 2 IVF, z toho 1 ET neúspešne a práve teraz k Vianociam 1 Ket neúspešne. Zostal 1 mrazáčik. Som z toho dosť smutná, embryjka boli kvalitné, nemáme žiadne zdravotné dôvody, aby som neotehotnela, ale nedarí sa. Je to asi vyššia moc.

sandika22
14. jan 2020

Ahoj ký áno mam 41.rokov a stále som bezdetna je toho toľko veľa co som prežila potraty a. t. d stále verím ale dokedy??

giuli
14. jan 2020

@sandika22 verit treba stale...drz sa

sandika22
16. jan 2020

@giuli ďakujem

sandika22
16. jan 2020

@zuzkalujza ahoj ja mam 41 a snažíme sa už 3.roky

giuli
16. jan 2020

@sandika22 ja v marci 44...v lete MA v 8tt,prirodzene

zuzkalujza
autor
16. jan 2020

@sandika22 tak držím moc palce, aj ste už niečo riešili ohľadom toho. Ja som bola teraz na HP, priateľ je objednaný na spermiogram a potom smer centrum. Len ešte vôbec neviem aké, zvažovali sme Brno, no už aj na nich som počula nie dobré recenzie.

lacibo
30. jan 2020

@zuzkalujza no nerada to píšem, ale niekedy aj to môže byť problém (výmena tatinka)...ja som otehotnela na hneď aj v 20., aj v 30. a aj v 39. - ale s tým istým partnerom😉

katikx
5. nov 2020

@zuzkalujza Ahoj ja som jedna s tych co sa nedari otehotniet a v juny som mala 40r

baskustek
16. aug 2021

Ahoj, tak ako ste potom dopadli?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre