Centrum asistovanej reprodukcie Helios v Martine

miminkova
13. nov 2012

Ahojte ,dnes som bola 1.rat v CAR Helios, budem rada ak nas tu bude viec a povymiename si skusenosti,pocity,uspechy aj neuspechy.

brrrcka
22. nov 2012

Ahojte,prosim vas ake mate skusenosti CAR Helios?nam tam gynekolog odporucil ist.lebo mame problem otehotniet,nakolko muzovi ziztili ze je len na 25percent funkcny.tak nam radia zajst do tohto centra,len ja som strasje bojazliva tak mam velky strach,ak mi viete poradit tak vam budem veeelmi vdacna.dakujem

miminkova
autor
14. dec 2012

@brrrcka Urcite odporucam ,ja chodim uz 2 mesiace a dost sa to pohlo dalej, ako dlho sa snazite ?

brrrcka
14. dec 2012

@miminkova jej dakujem si ma potesila,tak snazime sa cca 1,5r a cim vsetkym ste si presli?

miminkova
autor
15. dec 2012

@brrrcka A uz ste tam boli? Hej my sme boli 4krat, 1krat nam zobrali manzelovi vzorky, mne krv a vysettrenie,2krat na neaky test,3krat na kontrolu ci mam ovulku a predpisala mi clostylbegyt n, to je liecik na dozrievanie folikulov a nasledny krat mi predpisala pregnyl injekciu a duphason ,toto je posledna moznost ako mozme otehotniet bez zasahu lekarov tak mame poslednu sancu, ak to nevyjde tak uz len inseminaciua alebo umele oplodnenie.

brrrcka
15. dec 2012

@miminkova nie este sme tam neboli,nam to len nedavno gynekolog odporucil,po novom roku tam chcem zavolat a objednat sa,tak vy uz ste si dost presli drzim vam palce nech vam to dobre dopadne,a vy ste sa kolko snazili?bo sa neviem rozhodnut ci este skusat dalej alebo teda tam ist,a ako to je financne?preplaca vam to poistovna alebo sami si to cvakate?bo uz som pocula rozne nazory

miminkova
autor
15. dec 2012

@brrrcka myuz 4 roky, tak uvidime, acast uhradza poistovna a cast sa doplaca, zatial sme tam nechali cca 50 eur, co nie je neako vela, vsak uvidis ci este poskusate,podla toho ako dlho a velmi chcete , ja uz velmi... 🙂

brrrcka
16. dec 2012

@miminkova no mi sme pred 4rokmi o jedno prisli,musela som ist na zakrok v 4mesiaci odumrelo mi,bolo to strasne,potom muzova operacia a vsetko je v kybli 😒 aj mi by sme veeelmi steli,

miminkova
autor
16. dec 2012

@brrrcka aha tak to mi je velmi luto,neboj budete mat dalsie krasnucke, vsak uvidite teda ako sa rozhodnete, ja uz som cakat nechcela.

chorucka
16. dec 2012

@miminkova ahoj ked uzivas clostil tak nechodis na folikulometriu? mne ho predpisal moj gyn. a musim chodit na folikulometriu na sledovanie vajok len to zle dopadlo lebo nakoniec z nich nic nebolo Koceny tvrdia ze mi mal podat inekciu aby praskli ked boli dozrete a on sa ani o to neznienil Ako dlho ste cakali kim ste sa dostali do heliosu?

brrrcka
16. dec 2012

@miminkova dakujem a aj za info,drzim palceky nech sa vam to uz podari 🙂

miminkova
autor
16. dec 2012

@chorucka ja som chodilaale to uz do heliosu, a aj ked beries clostyl som bola raz a vyratala mi kedy mame mat ..milovanie a potom mam brat este duphason,tak uvidime, mne ked to moj gyndos meral tiez mi moc nehovoril,len meral a to bolo vsetko.Do heliosu nas objednali hned za tyzden od zavolania, je to super, ze necakas niekolko mesiacov.Vy sa tiez snazite ? 🙂
@brrrcka Dakujem 🙂

chorucka
16. dec 2012

@miminkova ano snazime rok a 4mesiace lenze ja mam endometriozu 😖 tak to mam tasie Pocula som ze dostat sa do takeho centra trva par tyzdnou A naco je duphason? Mne dal len clostil od 3dc jednu vecer a jednu rano lebo ze obvykle sa uziva jedna ale ze to nestaci tak ja mam uzivat dve no a kazdy 2den na folikulometriu Ja by som chcela ist na umele ak sa nezadari este tak 2cykly

magica78
16. dec 2012

@chorucka do Heliku zavolas a cca o 2 tyzdne mas termin.

janula345
8. mar 2013

ahojte,my sme tam boli v roku 2009,vyslo nam to na prvy krat....mame 3ročneho chlapčeka a teraz sme tam zas a skusime braceka alebo sestričku...v stredu sme boli na odber vajicok a v pondelok nas čaka asi transfer...

vika2012
13. mar 2013

ika2012ahojjanula345chcela by som sa ta spytat ideme skusit 1 ivf uz mame schvalenu ziadost ako to bude dalej tebe to vyslo na prvy krat to je super drzim palce az vam vsetko dobre dopadne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre