Snažilky október 2013

Ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo
kareta21
26. okt 2013
Ahojte..aj ja sa pridavam..sice sa uz snazime od februara ale kazdy mesiac je pre nas novy zaciatok..pred prvym tehotenstvom sme sa snazili cca rok,no bohuzial mala som MA..
neomea
26. okt 2013
@majusik26 nooo tak to sa vam pravdepodobne aj podarilo 🙂 od bab tu viem ze keby tam nic nebolo bola by len jedna ciarka, druha je slabucka, lebo je este v moci nizka hladina hcg hormonu, ja mam zatial dva pozitivne testy so slabou druhou ciarkou 🙂
neomea
26. okt 2013
@kareta21 velmi drzim palce aby sa vam podarilo po com tuzite 😉
majusik26
26. okt 2013
@neomea
ja mam aj take zvetsene prsia a pobolieva ma nad bruchom ale v lavom vajecniku tak neviem
kareta21
26. okt 2013
@neomea dakujem, uz by sa nam to mohlo podarit..
saskiaaa
26. okt 2013
Babenky normalne by som neverila ale mam kazdy mesiac inac ms takze som si myslela ze plodne dni sa budu tazko pocitat tak gynekolog mi povedal ze ich budem mat 12-16 od zaciatku ms a verim ci nie presne som mala 14,15,16 mala som aj podla teploty aj podla tahajuceho vytoku 🙂 sranda a neverila som ze by to tak mohlo byt
nikol2515
26. okt 2013
Asi je aj chyba ked sa clovek na to velmi "upne" a az prilis sa pozoruje, vsak? zbytocne sme asi aj cakali, a teraz ked vela nasich znamych caka mimi nas to akoby nakoplo a uz aj my tuzime po drobcekovi. Chuda moj drahy, uz "to" ozaj berie ako na povel a to ma mrzi....ale tak dufameee 🙂
karingalova
26. okt 2013
@hatapkagb dakujem operacia dopadla dobre všetko mam v poriadku len mam ešte bolesti všetko ma boli v piatok idem si vybrat stehy a potom sa uvidi
karolova2
26. okt 2013
@majusik26 ahoj, mne tiez pri druhom tehu ukazovalo, jednu slabu ciarku a mam krasnu dceru 🙂
majusik26
26. okt 2013
@karolova2
TAK DUFAM ZE AJ JA BUDEM VELMI BY SOM CHCELA
karolova2
26. okt 2013
@majusik26 drzim palce a dufam, ze uz mrcha nepride 🙂
voskovka
26. okt 2013
a ozaj ktore mate mat teraz niekedy mrchu?
hatapkagb
26. okt 2013
@karingalova ahojcek.tak to som rada ze je vsetko ok.Rychlo sa uzdrav
kareta21
26. okt 2013
@voskovka ahoj..ja by som mala dostat 3.novembra..za tyzden 🙂 tak uvidime..no ale mne menstruacia chodi jak sa jej chce..
asemilka
26. okt 2013
@voskovka ja ju mám 2.11.nedostat... 🙂
anulqua
26. okt 2013
@asemilka ja ju tiez mam druheho "nedostat" tak budeme cakat spolu 🙂
asemilka
26. okt 2013
@anulqua super 🙂 tak sme dve 🙂 len škoda, že je to až o týždeň.. Ja som nedockava už teraz 😃 drzim palce 🙂
majusik26
26. okt 2013
@karolova2
a mozem sa opitat ked si otehotnela mala si niejake bolesti stale ma boly lavi vajecnik chrbtica a tak
majusik26
26. okt 2013
@karolova2
a mozem sa opitat ked si otehotnela mala si niejake bolesti stale ma boly pravyi vajecnik chrbtica a tak
majusik26
26. okt 2013
@neomea
a mas aj niejake priznaky? bolesti alebo tak
neomea
26. okt 2013
@majusik26 ano, od zaciatku som to vnutorne aj tusila... a popri tom som mala zvlastne pocity, akoby pichanie v podbrusku, cca v case zahniezdenia som mala ale len velmi jemnulinky fliacik, ako vytok a bezne vobec nic nemavam, castejsie bolesti krizov a v oblasti kostrce, minuly vikend prislo cosi ako pms, citlive prsia, bolesti v podbrusku, ale trosinku ine ako bezne, nezniesla som na sebe zapnute gate, akoby ma tlacili a uvedmila som si ze si vkuse podvedome rozpinam gombik 🙂 a potom som uz ani nevyckala kym budu meskat, mali prist tento tyzden medzi utorkom a stvrtkom, a spravila som si testik... 🙂 a okrem toho sa mi tu i tam hlava zatoci a som castejsie unavena, vecer odkvecnem skor ako bezne..
zuzik1927
26. okt 2013
@voskovka ja som uz tiez mala dostat, ale zatial nic
majusik26
26. okt 2013
@neomea
hm akurad som dostala mrchu tak teraz nechapem preco mi test vzdy vysiel pozytivny
neomea
26. okt 2013
@majusik26 s istotou Ti na toto asi neodpovieme žiadna, môže to byť všeličím... :-|
majusik26
26. okt 2013
@neomea
😞
neomea
26. okt 2013
@majusik26 nevešaj hlavu, môže byť že patríš medzi ženy, ktoré ešte proste na začiatku krámy majú... daj tomu čas a hlavu hore
beruska141
26. okt 2013
@majusik26 ked je druha ciarka, akakolvek je slaba, vzdy znamena tehotenstvo 🙂
manddarinka
26. okt 2013
No, baby, som zvedavá, čo sa so mnou deje.. Už niekoľko dní ma pichá buď na ľavej alebo pravej strane - raz na boku, raz v podbrušku, raz na bruchu... Som z toho úplne zmätená.. Dúfam, že to nie sú nejaké zdravotné problémy, ..alebo že by to bolo tehu? Cítila sa niektorá z vás podobne ako ja?
majusik26
26. okt 2013
@beruska141
ale ja som dnes dostala ms tak som teraz s toho mimo meskala mi 5 dni vsetky testy ukazaly aj druhu slabsiu ciarku a dnes ms
asemilka
26. okt 2013
@manddarinka keď som čakala Emily, pichalo ma v podbrusku, neskôr som cítila pnutie

Začni písať odpoveď...

Odošli