Snažilky október 2013

ingrid2410
16. okt 2013

ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo

milotka1
14. nov 2013

@rybkaa a nevies mi nieco poradit co by sa dalo brat aj v takomto obdobi ?? alebo mi mozno budu vediet poradit aj v lekarni .. Dr. skusim zavolat a popytat sa lebo teraz tam nemam v plane ist... 🙂

rybkaa
14. nov 2013

@milotka1 no to neviem, ja som mala myom na vajci asi 5 rokov a môj starý dr. to neriešil, furt sme to len pozorovali a čakali, či porastie, no on stagnoval, potom ma to prestalo baviť a zmenila som dr. Ona mi povedala hneď, že ak chcem byť tehu, musí ísť von, že v žiadnom prípade nesmiem otehotnieť - mal cca 5x5 cm a po vybratí zistili, že to bol benígny nádor, veľmi škaredý. Potom mi dr. kázala brať indonal ešte 3 mesiace po operácii, vďaka nemu sa mi rana krásne uhojila a tiež kyselinu listovú, beriem Mamavit Profolin+DHA. Skús sa popýtať v lekárni 🙂

tamtadam
14. nov 2013

@rybkaa test mám AXIOM SET 2KS (25ťkový) ... keď sa rozhodneš pre súrodenca pre toto bábatenko čo čakáš tak nikdy netestuj týmto ak môžem poradiť 😀

minuska777
14. nov 2013

@rybkaa dakujm za radu 🙂 urcite pockam do soboty ale nejak sa mi to nezda ani ma brucho neboli ako by mala prist menstruacia, len ma sem tam pichne nalavo pri vajecniku tak sa bojim aby to nebola nejaka infekcia ale dufam ze nie , radsej by som prjiala tie II cierky 🙂

rybkaa
15. nov 2013

@tamtadam diky za radu 🙂 skús radšej iné testy, nech nie si zbytočne v strese a hlavne nech tú to tie 10-tkové citlivejšie, to je podľa mňa istota 🙂

tamtadam
15. nov 2013

... baby - hlásim 1 DC !!! .... auuuuuuuuuuuuuuuuuuu

rybkaa
15. nov 2013

@tamtadam bodaj by ho zavélo (cháp zavialo, porazilo, odohnalo - jazykové okienko 😀 ) tak nech už je po ňom a potom šup šup snažiť sa 🙂 držím palce, nech to vyjde a žiadni falošní duchovia 🙂

tamtadam
15. nov 2013

@rybkaa no hej ... aspoň niečo mi táto skúsenosť dala - na duchov už neverím !!! 😀

rybkaa
15. nov 2013

@tamtadam odpadla som od smiechu teraz 😀 😀 😀

tamtadam
15. nov 2013

@rybkaa no hej, povedala som si, že bez optimizmu by to nešlo 🙂 .... šak čo iné mi aj tak ostáva že ?! 🙂

nair
15. nov 2013

ahojte, ja zatiaľ hlásim iba poriadne auuuu.. a ešte stále 27 DC.. no už je takmer jasné, že zajtra to bude tiež 1 DC 🙂

rybkaa
15. nov 2013

@nair nemusíííí 🙂 aj ja som mala pocit, že ide MS a nakoniec šli čiarky 😀 treba veriť!

nair
15. nov 2013

@rybkaa Ďakujem 🙂 Však uvidíme.

nikol2515
15. nov 2013

@tamtadam Ach joo tak ti dosla? to je mrsina...Nevadi, tento mesiac to vyjde, uvidis. Budem ta "sondovat" 😀

tamtadam
16. nov 2013

@nikol2515 nooo sľubujem že budem robiť všetko pre to aby to vyšlo !!! 🙂 a ak by to náhodou vyšlo tak prvé kočíkovanie si naplánujem v ZA :-P

tamtadam
16. nov 2013

@nair tfuj tfuj tfuj december je náš! !! 🙂

slnecnica00
16. nov 2013

Tak baby sme v tom sme v 4tt 🙂 tesiiiiim drzim vam vsetkym palce 🙂

gabika827910
16. nov 2013

@slnecnica00 super tak tisko gratulujem a tesim sa s tebou🙂 ja nic,ovu testiky boli ukazkove a dva dni po ovu som zacala krvacat,len take vytoky az do ms ☹ Tak ma chce dr.poslat na nejaku hysteroskopiu,mam celkom strach co sa bude somnou diat.

slnecnica00
16. nov 2013

Drzim palec aby to nebolo nic vazne...dakujem moooc

googwife
18. nov 2013

Ahojte snažilky. Tak dnes mi prvý den meška MS aj ked pocit že ju dostanem mám a ked som si robila testy boli negatívne tak som zvedavá ☹ Všetkým tehulkám gratulujem 🙂

nair
18. nov 2013

@tamtadam @rybkaa 2.DC.. Tak snáď ten december.. 🙂 Ideme pred Vianocami s manželom na predĺžený víkend do Prahy, ak by nám to teda vyšlo, testujem sa tam 🙂

rybkaa
18. nov 2013

držím palce, nech sa podarí a Praha vám prinesie skvelé správy 🙂

lussy461
18. nov 2013

Pridavam sa 🙂 momentalne som 9DC 🙂 zacali sme so snazenim 6DC, verim ze v decembri mrcha nedojde 🙂 a verim, ze tentoraz dotiahnem tehotenstvo do uspesneho konca 🙂
Drzim vsetkym snazilkam palce!

tamtadam
18. nov 2013

@nair no už aby to bolo .... najhoršie je to čakanieeeeeeeee 🙂

nair
18. nov 2013

@tamtadam Ja som to intenzívnejšie prežívala hlavne prvý mesiac, to som si myslela, že idem ihneď otehotnieť, a bola som ako na ihlách 😀 Uvidíme, snááď by sa to nejak mohlo čoskoro podariť.. 🙂 Držím prsty 🙂

zuzik1927
19. nov 2013

Ahojte, no ako baby? Co máte nové? 😉

tamtadam
19. nov 2013

@zuzik1927 ja po dvojdňovej MS ešte stále špiním :-/ začala som poctivo piť inofolic a trochu nepoctivejšie alchemilkový čajík - tak hádam dačo z toho pomôže 🙂

zuzik1927
19. nov 2013

@tamtadam ja som tiez pocula vela o tom infolice, tak uvivdime, ked sa do noveho roku nepodari asi aj ja to skusim...no ten caj ja sa neviem naucit pit pravidelne 😀 stale si urobim iny a potom si spomeniem 🙂 ja este tento mesiac cakam, ci sa zadarilo alebo nie...ms by mala prist 26.11. ale kedze nemam pravidelne, tak neviem, a kedze zatial nerobim ovu testy tak neviem kedy presne bola ovu ale cca 8-10dni dozadu, myslim 😉 mala som aj miernbe bolesti tak malo by to byt ono...aj ked dneska bol nejaky vytok divny, tak neviem co to bolo..uz myslim, ci to ovu nie je, ale neverim to by neskoro bolo.. uvidime co to bude 😉

lubka1983
19. nov 2013

Ahojte.ja neviem,asi zas dorazí ms prestava ma to bavit...

zuzik1927
19. nov 2013

@lubka1983 pokial nedorazi, nevesaj hlavu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre