Snažilky október 2013

ingrid2410
16. okt 2013

ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo

zuzik1927
22. nov 2013

@nair keby to uz chcelo byt..aspoň chvilku pokoj 😉

hennyinnsbruck
22. nov 2013

@tamtadam no to dufam! 😀

Ako tu nasich chlapov spominame, mna moj asi nakazil.
Rano zacalo super, dobre som spala, bola som plne motivovana po takmer dvojtyzdnovej dofce, a v polke prac casu ma taka unava chytila ze som myslela ze sa pototo... ☹
Hrdlo mam divne akoby palilo,hadam to nevypukne naplno,ma potom slak trafi....
Dnes asi skoro zaspim....

hennyinnsbruck
23. nov 2013

V piatok vecer tu nik neni? 🙂
mna ta chripka asi predsa obisla 😎 hrdlo ok, unava presla chiii....
Ale asi to schytal moj pes ☹. Dufam veru nie, naposledy ked mal zapalene hrdlo, stalo nas to 70e u veta...odkedy sme spat zo svk je divny...zapalene oci (asi z auta), makka stolica, vcera zvracal ujuj....asi sa musi zase aklimatizovat.,..
Sorry ze som sa tak o psovi rozpisala.... 😅

zuzik1927
24. nov 2013

pisem vám baby lebo uz neviem co si mam mysliet, co som sponimala ze v stredu som mala bolesti dost silne no a v piatok sa k tomu pridalo nejake hnede spinenie, nie je to ani vytok, vyskytne sa to len ked idem na WC...teraz cakam co bude dalej, ci to bolenie a spinenie je spojene s ovu alebo pride ms, alebo uz neviem co 😉 sice mam nepravidelne, ale mala by prist ms okolo 26.11..ale tak pravdepodobne to ude neskor..

hennyinnsbruck
24. nov 2013

@zuzik1927 a mozno uhniezdovanie? 🙂 Ja mam dostat 28 meho ale neviem ci mam pravidelny ci nie kedze to bude druha mrcha od vysadenia hak... tak uvidim..

zuzik1927
24. nov 2013

@hennyinnsbruck keby to chcelo tak byt ale neviem no..pockame, uvidime

tamtadam
28. nov 2013

@hennyinnsbruck no akoooo ??? dostala ? 🙂
@zuzik1927 a u teba čo nové ???

ja čakám na ovulu, strašne sa to vlečie :-/

hennyinnsbruck
28. nov 2013

@tamtadam ahoooj ja zatial nic. Ako som pisala ktovie aky cyklus mam uvidime...A okrem toho som bola skoro dva tyzdne prec iste bola vtedy ovu...
.vytok mam biely ale nie silny sem tam jemne zabolia vajecniky, inak nic.minuly mesiac ma bradavky boleli teraz zatial nic... som zvedava veru kedy dostanem... ☹

Ale na zimu sa neviem adaptovat ☹. Vecne mi je zima, dnes sa mi zimnica vyhodila, chora sa necitim byt len ta zimaaa....brrrrrr.....

Drzim palceky aby sa podarilo!!! Kedy mas ovulku?

hennyinnsbruck
29. nov 2013

@zuzik1927 no ako moja? nieco new?

Nejako sem nikto nepise ☹

zuzik1927
29. nov 2013

@hennyinnsbruck ahoj, tak neviem preco prestali, tiez som si vsimla...no ja ani neviem co ti mam napisat, lebo tento mesiac som sama zo seba sialena 😀 inac az teraz som si vsimla ze tu niekto nieco pisal 😀 😀

zuzik1927
29. nov 2013

@tamtadam
@hennyinnsbruck takze baby..co som vam pisala ze ma tak strasne bolelo brucho minulu stredu, preslo to a uz len take slabsie sem tam do nedele + k tomu slabulinky vytok ked som bola na WC aj to len tak raz za den...ms mala prist 26.11, ale mam nepravidelne cize ani neviem ci mi meska 😀 no a dnes zase bolest na pravej strane, ale nie je to bolest na ms to je taka ina...a vzdy ked mi ma dojst tak ma aspon 4 dni poriadne bolia prsia - teraz nic..vobec neviem co to je...teraz mam taku bolest ako pri ovulke ale to uz nie je mozne aby bola...ale inac dost to picha...no takze teraz cakam co dalej....robila som si v utorok test a bola tam slabulinka druha ciarka, lenze pepino vraj robia duchov, na druhy den na obed som si spravila mamatest a nejako som tam nic nevidela tak neviem....ale ak okolo toho 20.11 tie bolesti bola ovulka, tak vlastne este ani nemoze byt nic vidno, ale mozno pride ms neviem vobec..

zuzik1927
29. nov 2013

@tamtadam no cakanie na ovulku je strasne...to ti verim, ale tak zase nove moznosti a to vydrzis a mozete sa snazit 😉

zuzik1927
29. nov 2013

@hennyinnsbruck
@tamtadam vy ste ako na tom?
🙂

hennyinnsbruck
29. nov 2013

@zuzik1927 no mozno sa zadarilo....
No ja podobne ako ty....posledna menstr bola 1.11 takze som mala vcera dostat, ale kedze neviem aky cyklus mam tak mozem len cakat....
Dnes bol sexik a cely vecer ma boli pravy vajecnik. Samozrejme priciny mozu byt rozne...takze cakam co bude. Ak do tyzdna nedostanem tak urobim test...biely vytok mam stale...
Zuzka musime len cakat a dufat...

voskovka
30. nov 2013

ahojte dievcata chcem vam vsetkym oznamit ze sme tehotní a strasne zelam kazdej nech sa to podari 🙂 sem tam som tu chodila teraz uz pomenej 🙂
tak sa drzte vsetky

zuzik1927
30. nov 2013

@hennyinnsbruck no neviem možno, raz sa to urcite podaří, věřím tomu 🙂 ja test planujem až budúci tyzden asi..teda keď vydržím 😀

zuzik1927
30. nov 2013

@voskovka aj ty sa drž, a hlavne to dotiahite do šťastného konca...sem tam mozes napisat ako sa daří a neskorvci cakate vytuzene dievcatko 😉

hennyinnsbruck
30. nov 2013

@zuzik1927 😀 ja si este pockam asi....neviem..nejak sa mi nechce test robit. Ozaj....bojim sa sklamania...
A ten cyklus ktovie aky mam....
Aky je normalny cyklus u zeny?
28-30 dni alebo viac?

zuzik1927
30. nov 2013

@hennyinnsbruck ja by som velmi rada urobila, ale ked tam nic nebude tak potom budem smutna a tak aj ked nic z toho aspon o tom este neviem 😉 no normalny asi cca od tych 26 - 30 je taky normal...ale neviem presne..ale teoreticky ak ta ovu bola okolo 20 tak dnes mi bolo 10dpo to by uz mohlo ukázať 🙂 ale necham to tak, dneska nejako tak divne sa citim, tak neviem ci to je prichadzajuca ms alebo co..ale nemusela by prist 🙂

hennyinnsbruck
30. nov 2013

@zuzik1927 dakujem...chapem ta ze sa bojis sklamania, to asi my vsetky☹
Zato aj ja este pockam...
No dufam ti nepride,som velmi zvedava, daj vediet potom co ako...

zuzik1927
30. nov 2013

@hennyinnsbruck no nemusela by teda, ja asi skusim test v pondelok hned...ved ak ta bolest v piatok bolo uhniezdovanie, tak uz musia vyjst // ak teda nahodou sa podarilo

hennyinnsbruck
30. nov 2013

@zuzik1927 skus a ozvi sa hned drzim palceky aby boli //
ja mam zajtra a v utorok volno som rozmyslala ze v utorok urobim ale ako som pisala nechce sa mi moc do toho... 😖 bojim bojim...
Na svk som kupila 2krabicky testov, po dvoch balene.,. Cize dva kusy 4,5e u nas je najlacnejsi za 5,5jeden kus.

hennyinnsbruck
1. dec 2013

@voskovka tvoj prispevok som si az teraz vsimla..
Gratulujeeeem 🙂
Ake si mala priznaky? Kedy si si urobila testik?
Mne nic neni,ale poslednu mrchu som mala 1,11 ak si si necitala prispevky, neviem aky mam cyklus kedze je to moja druha menstr od vysadenia hak, neviem ci mam testnut, bojim sa neg vysledku.... 😖
V utorok mam volno neviem ci testnut ci nie.....

voskovka
1. dec 2013

@hennyinnsbruck ja som nemala ziadne priznaky..... iba som zacala mat zravku ako pred ms sladkosti....a vravim si do frasa kramy idu....a minulu nedelu na moje narodky si vravim idem testnut a bola tam .-) bolo mi len trosku zle ale este som negrcala,ani nic ani akokeby som tehu nebola .-) uvidime dokedy.v utorok idem k lekarke tak dufam ze bude aj srdiecko 🙂

hennyinnsbruck
1. dec 2013

@voskovka 🙂 ozvi sa potom co bolo u lekarky 😉

zuzik1927
1. dec 2013

@hennyinnsbruck ja tiez urobim, mozno este dnes :D uvidime co to da..ja mam tiez take co su dve v baleni..

hennyinnsbruck
1. dec 2013

@zuzik1927 neni lepsie z ranneho mocu?

zuzik1927
1. dec 2013

@hennyinnsbruck urcite je to lepsie, ale tak mozem aspon skusit, niekde som citala, ze netreba pred tym pit apson hodinu a pol a aspon 3 hodiny neist na WC tak skusim...a ked nic, mam este dalsie a tie uz urobim rano 😉

hennyinnsbruck
1. dec 2013

@zuzik1927 😀
Tie desiatkove by mali ukazat aj cez den hadam....no daj vediet ako si dopadla som zvedava 😉

zuzik1927
1. dec 2013

@hennyinnsbruck no robila asi pred pol hodkou, tak neviem, mozno tam nieco bolo ale veelmi slabe, a je pravda ze som asi 20minut pred tym vypila pohar caju...neviem cakam..no na ms to zatial nie je, uvidime..ked nepride, tak niekedy v stredu si az urobim..a ked uz ani potom nic, tak pojdem k dr. nech mi da nieco na upravu cyklu, lebo to na nervy je toto..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre