Snažilky október 2013

Ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo
voskovka
3. dec 2013
@hennyinnsbruck a vy vsetky aby ste cim skor otehu a pridali sa k nam tehulkam 🙂
zuzik1927
3. dec 2013
@hennyinnsbruck tak ked vydrzim tak otestujeme v nedelu, u mna by uz aj dneska malo byt vidno keby nahodou, ale pockam este urcite aspon dva dni 😉
zuzik1927
3. dec 2013
@voskovka keby sa chcelo podarit, bolo by super...🙂
hennyinnsbruck
3. dec 2013
@zuzik1927 mne kamoska vravela ze urcite mam pockat aspon do nedele kedze neviem aky mam cyklus.
Ale ked vies ze ti ukaze jasny vysledok tak ved skus..

@voskovka to by bolo super keby sa zadarilo,,,,,ved hadam coskoro budeme aj my so zuzik patrit do klubu tehuliek 🙂
voskovka
3. dec 2013
@zuzik1927
@hennyinnsbruck baby vsetko bude tak ako ma byt 🙂 nebojte sa 🙂
zuzik1927
3. dec 2013
@hennyinnsbruck no ani ja neviem aky mam cyklus, ale teda toho 20 som mala bolesti co mohla byt ovu, laebo niekedy vtedy...a zajtra su od toho 2 tyzdne, tak len preto si myslim...no a dufam ze sa coskoro zadari a budeme v skupine tehuliek, by sme aj v rovnakej boli zase.. 🙂
zuzik1927
3. dec 2013
@voskovka aj ja si tak myslim, ze tak je ako ma byt...a bude dobre..
hennyinnsbruck
3. dec 2013
@zuzik1927 ja mala bolesti ale len par min kolo 14teho ci to bola ovu, ktovie...teoreticky by tiez uz malo ukazat...ja som z toho jelen :-S ja si pockam a uvidim....
zuzik1927
3. dec 2013
@hennyinnsbruck keby to bolo okolo 14 to by uz urcite bolo vidno, ako to u mna nebolo par minut, cely den, pomaly som chodit nemohla...som sa rozhodla, ze urobim test v piatok, ked bude negat., v pondelok pojdem k dr. nech mi da nieco na upravu cyklu...len aby tam daco vaznejsie nebolo...
hennyinnsbruck
3. dec 2013
@zuzik1927 ok moja.... daj potom vediet ako vysiel test. Som velmi zvedava...dufam to bude tehu a nic vazne...
zuzik1927
3. dec 2013
@hennyinnsbruck jooj aj ja by som chcela aby bolo, ale dneska mi je nejako divne, aj mam nejaky tlak v bruchu a ten vytok, presne taky ako pri ovu :-| no som strasne zvedava, mozno ani vpiaotk nic nebudem musiet robit
hennyinnsbruck
3. dec 2013
@zuzik1927 😞 no som zvedava ci dostanes,..,mne sa vytok, skludnil, neviem co to....ja som cela pomatena uz radsej nad nicim nerozmyslam lebo to je hrozne....i tak to nikam nevedie.
zuzik1927
3. dec 2013
@hennyinnsbruck ved toto presne aj ja hovorim, uvidim ci pride ms alebo nie...ale nemusela by, vobec by som sa nepohnevala..
hennyinnsbruck
3. dec 2013
@zuzik1927 😃 😃
zuzik1927
3. dec 2013
@hennyinnsbruck no som zjedla salat a tazko mi je nejak z neho, uz chcem aby obl asi piatok..🙂
hennyinnsbruck
3. dec 2013
@zuzik1927 😃 u teba to vyzera nadejne 😉
zuzik1927
3. dec 2013
@hennyinnsbruck alebo som len prezrala 😃
hennyinnsbruck
3. dec 2013
@zuzik1927 😃 😃
Ja mam zas pocit ze dostanem. Ujuj som zvedava |-|
zuzik1927
3. dec 2013
@hennyinnsbruck ja mam tiez take pocity miestami...uvidime co z toho bude
hennyinnsbruck
3. dec 2013
@zuzik1927 no veru uvidime...mozno obe zajtra dostaneme.... =-)
zuzik1927
4. dec 2013
@hennyinnsbruck no u mna zatial nic...a ani to na nic nevyzera dnes...cakam stale co z toho nakoniec bude...ale uz aj na moj vkus dlhsie meska, tak uvidme...
hennyinnsbruck
4. dec 2013
@zuzik1927 bre ranko.... u mna tiez nic....
Tiez som zvedava co z toho... ja neviem ci moja meska ci nie to je najhorsie..
zuzik1927
4. dec 2013
@hennyinnsbruck no ja ako tiez neviem, ale tak mavam okolo 34DC alebo menej, len som prave citala ze to moze byt anovulacny ked dlho meska...ja rozmyslam ze ked nepridu, v pondelok pojdem k Dr. a jej poviem ze chcem infolic a potom ho zacnem brat ked pride, snad upravi cyklus a mozno sa aj zadari 😉
hennyinnsbruck
4. dec 2013
@zuzik1927 hadam bol ovulacny a zadarilo sa!
Ja som rozmyslala-urobit test? Potom som si myslela nie, pockam do nedele, ak to je tam tak nepridu a hotovo..ja ked dostanem ho tiez budem brat som hovorila mojmu ze potom sa musime viac snazit lebo mam len jedno balenie a drahy bol.... 😃
zuzik1927
4. dec 2013
@hennyinnsbruck uz nech je piatok a testnem 😃 ze ty si si uz kupila?? inac to dost drahe je, tak na mesiac 😉
hennyinnsbruck
4. dec 2013
@zuzik1927 ja pockam do nedele...hadam to vydrzim....Piatok je uz pozajtra, som zvedava na teba 🙂
hej ked som bola na svk som kupila. 20sackov 17e 😞
Udajne je dobre brat 2sacky denne, to by som mala len na 10dni! Takze budem brat len jeden denne,
Ja som sa v lekarni pytala na ten alchemilk caj. Dve zenske tam boli - lekarnicky a povedali ze to neni vedecke dokazane ze to pomaha na rozdiel od inofolicu, ze to je,, len,, caj. Chapes ako to myslim? Ze na tu alchemilku sa mam vybodnut 😃 nemyslim ze by mi dve lekarnicky klamali...
zuzik1927
4. dec 2013
@hennyinnsbruck no ja neviem či sa mám tesit, alebo co,možno uz ani nebudem testovat..věd to 17eur každý mesiac je dost, ale tak skusime, že co, a snad by vedeli oni poradit
hennyinnsbruck
4. dec 2013
@zuzik1927 ja ked som dostala menstr po vysadeni hak, a dalsia neprichadzala, asi 6testov som si robila!!!! :-S
Ja som si myslela ze hned sa podarilo....potom lekar vravel ze menstr sa nechce prist bez hak...tak cakala som a cakala a potom po troch mes prisla.vtedy som si povedala ze uz nebudem testovat ved to nema vyznam.a zas som na tom ako predtym 😢. Jeden som uz robila, teraz ale pockam......ked bude neg zase pockam,dok nepojdem ten mi povie cakat a cakat.... paci sa mi jeho pristup iny lekar by mozno uz vyvolavacku pichal.

On ked videl na ultrazvuku ze vse je ok, nakazal cakat...ja sa pytala na tie lieky co upravuju cyklus ale tehotna mozem byt, on ze ja ti ich mozem predpisat, ale ked ich prestanem brat budem zase na zaciatku...
Je to porodnik, odrodil X deti tak mu doverujem...
hennyinnsbruck
4. dec 2013
@zuzik1927 zabudla som pri tom pisani romanu napisat, ze toto bol prvy mesiac polsnazenia(kedze som bola skoro dva tyzdne na svk) ale aj tak chcem skusit inofolic uz ked som ho kupila.
zuzik1927
4. dec 2013
@hennyinnsbruck toto přesně že clovek uz myslí že daco a nakoniec to z tehu nemá nic spoločne :-| tak ako přístup lekara je trošku divný podla mňa..a ty kde si?

Začni písať odpoveď...

Odošli