Snažilky október 2013

ingrid2410
16. okt 2013

ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo

zuzik1927
18. okt 2013

@googwife no ak sa to podarilo tento mesiac, tak vychadza dievca 🙂

googwife
18. okt 2013

@zuzikajus http://www.obfocus.com/calculators/gender.htm nahod si datúm narodenia a Ti to vypočíta

zuzik1927
18. okt 2013

@googwife tak ideme ďalej, snad sa nám podari

zuzikajus
18. okt 2013

@googwife, @zuzik1927 tak aj mne podľa tejto stránky vychádza dievčatko 😀

googwife
18. okt 2013

@zuzik1927 no paráda 🙂 a ešte dúfať že to naozaj funguje 🙂

zuzik1927
18. okt 2013

@googwife a hlavne dufat, či to vyslo

googwife
18. okt 2013

@zuzikajus
@zuzik1927 babule tak dúfam že Vám to víde a ja si počkám do Novembra 😉

zuzikajus
18. okt 2013

@googwife ty máš koľko rôčkov ak sa smiem spýtať?

googwife
18. okt 2013

@zuzikajus jasne 27

zuzik1927
18. okt 2013

@googwife no tak to uz tiež nie je Vela, mesiac rýchlo zbehne

zuzikajus
18. okt 2013

@googwife Tak to sme skoro narovnako 😉

googwife
18. okt 2013

@zuzik1927 No to veru áno, len či sa zadari na 1 šup. O prvého syna sme sa snažili 5mesiacov a pripadalo mi to strašne dlho.

zuzik1927
18. okt 2013

@googwife no mi tiež od jula a uz mi je dlho..a uz rozmyslam či je všetko ok,aj keď je to kratko este

googwife
18. okt 2013

@zuzik1927 no to máš tak ked stašňe niečo chceš tak to nejde podľa tvojich predstáv. Mala by si nato prestať myslieť a možno by sa zadarilo aj hned 😉

zuzik1927
18. okt 2013

@googwife no to by bolo najlepšie, musím to nechat tak, bude ako ma byt

saskiaaa
19. okt 2013

@vierka24 mno mala by som si aj ja kupit nejake vitaminky 🙂 mi sa snazime už 3 mesiac a moc by som sa potesila keby sa podarilo lebo priatel sa moc tesi tak vickavame 🙂 a vy kolko sa snažite ? 🙂

saskiaaa
19. okt 2013

@luckanr ahoj vitaj medzi nami 🙂

saskiaaa
19. okt 2013

@voskovka ahoj aj mi sme sa zacali snažit od septembra a nieco aj od polky augusta 🙂 takže nejake 2-3 mesiace 🙂

voskovka
19. okt 2013

@saskiaaa zacina sa to tu plnit super

sara32
19. okt 2013

tak prispejem aj ja 🙂 my sa snazime druhy mesiac, ( min mesiac sme presvihli ovulku ...pretoze som si Bola ista ze ju mavam 16-19den.. ) no kupila som si ovu testiky, 4dni bolesti, a dnes pozitivny testik, cize skusame 🙂 chcem tym povedat ze ovulku mam tento mesiac na 25den .....cize 26den,,,,a ja som netusila ze to ma boli ovulacia, vzdy som myslela ze je to predms,snydrom .. strasne ma boli ovulacia..... mam otazocku, ak sme sa milovali vcera vecer, a az dnes v noci ovulujem, je tam sanca ?????????????? pretoze dnes to uz asi nepojde milujeme sa totizto od pondelka, a vcera ma aj sexik bolel, preto to uz dnes asi nepojde...... je tam sanca, ????

gabika827910
19. okt 2013

Ahojte babule tak sa k vam pridavam aj ja ak teda mozem bo mi sa uz snazime dlhsie ale zatial nic a mozno tu naberiem nejake nove rady a podari sa 🙂

voskovka
20. okt 2013

@googwife
@zuzikajus
@zuzik1927
@meranti
@martinamk
@neomea by ste sa mohli nejak predstavit opisat kratky pribeh o vas a napisat v akom stadiu ste napr ktory DC alebo ktory DPO

zuzik1927
20. okt 2013

@voskovka ahoj, tak mi sa snazime cca od jula - zacali sme hned po svadbe 🙂 nemam pravidelnu ms, ale ovu vacsinou citim, tak snad sa nemylim, tento mesiac som ju mala, ak si dobre myslim ( nakolko som este neskusala testy a podobne) okolo 9. októbra, počítam teda že ms by mala príst do 23 max. 25.10. Takže momentálne čakáme, či sa zadarilo. Dnes ráno ma straašne bolelo brucho a celý ľavý vaječník, tak neviem či je to tým, že sa blíži ms, alebo sa niečo deje 🙂 Inač slabšie cítim brucho uz cca týždeň. 😉

beruska141
20. okt 2013

caute zienky, tak aj my sa od oktobra snazime o druhe a asi sa nam to uz aj podarilo. uvidime 😕

zuzik1927
20. okt 2013

@beruska141 no to by bolo super keby hned vyslo 😉 drzim palce

voskovka
20. okt 2013

@zuzik1927 ja som dnes 6dpo a v noci som citila pravu stranu a dost brucho.... akoze divne....uvidime chystam testnut 10dpo prvykrat

zuzik1927
20. okt 2013

@voskovka no tak to mozno aj vyslo, ty mavas pravidelnu ms? ja by som uz asi nevydrzala cakat 🙂

voskovka
20. okt 2013

@zuzik1927 no ja som vysadila HA v auguste poslednu davku takze sme snazilkovali v septembri ale nevyslo... predtym som nemavala ovu vobec uzivala som clostyl a vselico ine ale nepomahalo.a testovala som ovu testami tak pekne vysla a nasledne mi to potvrdila aj doktorka na sone.
no ja viem ze sa to vydrzat neda ja by som testovala uz teraz ale nic by tam nebolo.

zuzik1927
20. okt 2013

@voskovka aha, no aspon si vedela kedy bola teraz ovu, a asi by nic nebolo, a to potom je clovek sklamany z toho. Tak este pockaj ale dufam teda ze nepridu a budes sa tesit 🙂

voskovka
20. okt 2013

@zuzik1927 my sme dost tak pred ovu snazili aby to bolo dievcatko

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre