Snažilky október 2013

ingrid2410
16. okt 2013

ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo

zuzik1927
1. jan 2014

@hennyinnsbruck no moj mm mal zapal semennika, ale lieceny cize by to malo byt ok..tiez som optimista a verim ze aj u vas to bude ok..

hennyinnsbruck
1. jan 2014

@zuzik1927 dakujem tiez v to verim...
A to sa ako da dostat? (prepac za moju nevedomost)prechladne?

juj co sa mne stalo...vcera som si dala 2pohariky tej karamelovej vodky. U svokry 2pohariky ceresnovo-jogurtoveho sektu 4,6%to malo....vcera vecer som letela na zachod,dnes do obeda, no nechapem 😖
Vcera som varila kacaciu polievku, vecer som si chcela dat no jedna lyzica a prec,nechutila mi vobec.. 😖
Hlasivky mi tiez hapruju.
Ja neviem zuzik co je somnou no od vianoc mi je len na prd. Cely rok som bola zdrava a posledny tyzden mi je vsetko 😢

Mama dnes na skype-ktovie ci sa nezadarilo (hnacka, polievka)...juj by som sa potesila,ale ja som skepticka.
Pri tehu byva skor zapcha-ale ze sa telo branilo alkoholu...hmmm...

Mozno mi to miesanie napojov -i ked toho nebolo vela neprospelo,a polievka-kacaciu som uz dlho nejedla mozno mi len prestala chutit-na vsetko mam vysvetlenie 😀

zuzik1927
1. jan 2014

@hennyinnsbruck no tak asi sa neobliekal poriadne neviem, ako ked aj zeny mozu odspodu asi aj chlapi..on to mal ked sm neboli este spolu tak neviem 😉
no mozno sa zadarilo, ono ze tehu moze zacat aj nachladnutim,lebo je akoby oslabena imunita..a kolko si DC alebo DPO?
Jasne zatial si netreba namyslat, aby potom nebolo sklamanie...ale bolo by to super 😉
mozno babatku nechuti take 😀 😀

hennyinnsbruck
1. jan 2014

@zuzik1927 a taaak...v,, muzskych,, problemoch sa nevyznam 🙂

No posledna mi zacala 9teho decembra..takze ani testnut neviem..ale nejako ma to nelaka,..minuly predminuly mesiac som testovala a nic, ako pises bojim sa sklamania....
Ale moze byt ze kacacia polievka nechutila 😀
By ma slak trafil(v dobrom), ze ja nervozna co bude na spermiograme a pritom by sa uz fazulka zabyvavala 😀 😀

Dnes som uz studovala co vsetko kontroluju na spermiograme..

zuzik1927
1. jan 2014

@hennyinnsbruck no ani ja velmi 😀 no ja meriam tu teplotu a tam pekne ovu ukazuje, myslim ze je to dobra vec ked je nepravidelna ms
a naco si prisla?? 😉

hennyinnsbruck
1. jan 2014

@zuzik1927 no tak ked spermiogram ukaze ze je vse ok, tak po menstr skusim aj ja merat teda 😉
Na skodu veru iste neni pri nepr menstruacii alebo ked nie su extra citelne priznaky ovulacie....

No na vela som neprisla,tu na koniku som to citala....aspon viem co vsetko kontroluju 😀

zuzik1927
2. jan 2014

@hennyinnsbruck no ved toto ze pri nepravidelnej nevies kedy to je...ja som zacala a som 19DC a este neboola... a to uz ma bolelo brucho co so myslela ze je a nic...teraz podla teplot vidim ze nebola ale mam nejaky vytok tak uz teraz bude...a ja mavam taky 33 - 35 dnovy cyklus tak to aj presne vychadza..cize teraz su plodne dni 😀 😀
ja som ako tiez nevedela, ale som sa dozvedela ako s tymi teplotami a si to znacim do grafu tu na nete a ono ti samo ukaze kedy bola ovu a podla toho vies ci je sanca alebo nic...a hlavne ze dobre ze budeme vediet kolk DPO sme, to je dolezite..

zuzik1927
2. jan 2014

@hennyinnsbruck zajtra ideme na predlzeny vikend do tatier a kedze asi este bude cas plodenia, tak snad si ideme splodit to nase vytuzene babo...dufam, ze sa podari...ozvem sa ked bude odkial 😀

hennyinnsbruck
2. jan 2014

@zuzik1927 jeee to je super 😉
Tak prajem pekny vikend a uzite si ho, dufam pridete naspät traja 😎

zuzik1927
4. jan 2014

@hennyinnsbruck ahoj, tak ti pisem z Tatier 😉 sme tu, je tu fajn, vcera sme boli na dlhu turu a dneska sme sa boli lyzovat...teraz som vstala, lebo ma to polozilo normalne 😀 😀 dala som si kupel a je mi fajn...ale tak trosku pohybu nam nezaskodi a sa aspon rozhybeme 😀

hennyinnsbruck
4. jan 2014

@zuzik1927 ahooooj....no super 😀 veru pohybu nezaskodi....tesim ze sa mate fajn pekne si to uzite a pekny zvysok dovolenky prajem!!

hennyinnsbruck
5. jan 2014

Konecne sa mi podarilo foto nahrat 😀
Uz som to davnejsie skusala a neslo to...

zuzik1927
5. jan 2014

@hennyinnsbruck no a uz sme doma...bolo fajne, este by som sa vratila 😀 ale pojdeme tam este urcite 😉 noo pozeram, ze fotka je tu, aspon viem s kym pisem...aj ked ty stale nevies 😀

hennyinnsbruck
5. jan 2014

@zuzik1927 veru stale neviem 😀 teraz nosim ofinku -mam jemne vlasy a ked mam ofinku mam opticky viac vlasov a vlasy mam asi o 10cm dlhsie, ale aktualne foto nemam len vo fone...a babrat sa mi s tym nechce 🙂
Ale aspon mas predstavu ako vyzeram....

Tak ste po lyzovacke....ti verim ze by si sa vratila...chodievate castejsie? Len vikendy?

zuzik1927
5. jan 2014

@hennyinnsbruck aa tak ja nemam dobre fotky, vyzeram strasne na nich 😀 😀 ja sa tiez nerada babrem s davanim fotiek a fotenim a tak 😉
no my chodime ked nam vyjde cas, ako kedy..ale teraz je tu teplo, teda aj v tatrach bolo, ale dalo sa lyzovat, este pojdeme urcite

hennyinnsbruck
5. jan 2014

@zuzik1927 mne sa tiez podari jedna z 20-tich 😀
Dakujem za potvrdenie 🙂

To je potom super...tu u nas sa lyzuje od malicka, ved su tu same lyziarske strediska,ale ja nie som na lyzovanie...naposledy som lyzovala na zakladnej 😅
Ja mam radsej prechadzky so psom...v lete sa chystam na hory, mam ich doslova pod nosom a este som nebola...uz by bolo na case...

V lete tiez niekam chodite?na hory?

zuzik1927
5. jan 2014

@hennyinnsbruck no akoze mne sa to paci, ale neprehaname to, par krat za zimu, ale ked teraz mozno castejsie budeme chodit kedze mame ubytko zadarmo oplati sa 😀 no nechodili sme ale teraz nas prehovaju nech ideme v auguste na dolomity - do Talianska, tak uvidime...keby sa nahodou podarilo babo, tak sa sbru chom nikam trepat nebudem 😀 😀 😀 aj my sme tam mali ich psika tak sme chodili vonku vencit take odreagovanie trosku 😉

hennyinnsbruck
5. jan 2014

@zuzik1927 zadarmo ubytko?? Supeer potom, to treba vyuzit a castejsie chodit 😎

Dufam sa vam teraz podarilo babenko to by bolo supeer 🙂

zuzik1927
5. jan 2014

@hennyinnsbruck no hej lebo to sme boli aj so sestoru, a vlastne svagrovi rodicia tam kupili byt..tak preto..je to super...no neviem ti povedat...lebo tue moje teploty su uplne sialene..neviem ci bola ovu ci nie.. 😀 ale tak snazime sa dalej

hennyinnsbruck
5. jan 2014

@zuzik1927 fajn to mate potom....

Ved uvidime..veru snazte sa pekne... 😉
My sa nemozme koli spermiogramu...a taktiez neviem kedy bola ovu 😢

zuzik1927
6. jan 2014

@hennyinnsbruck no tak to je teda fajn, no sa snazime, uvidime ci daco z toho bude, ale aj ked nie, tak dalsi mesiac :D a kedy to ide?

hennyinnsbruck
6. jan 2014

@zuzik1927 tak tak ak to nevyjde teraz tak nabuduce...musime pozitivne mysliet...

Zajtra rano ide,som veelmi zvedava ako to doladne..

zuzik1927
6. jan 2014

@hennyinnsbruck presne ako pises., urcite sa to podari...no aj ja som zvedava

hennyinnsbruck
6. jan 2014

@zuzik1927dufam ze vysledky budu rychlo....ja asi menstr dostanem...nejak divne brucho citim...tak som zvedava.

nair
7. jan 2014

@hennyinnsbruck
@zuzik1927
Ahoj baby, tak som sa dočítala až na koniec, nebola som pri PC celé sviatky. A musím povedať, že som si super oddýchla 🙂 A asi som dobre urobila, lebo sa na mňa začína valiť strašne veľa práce.. (Čo je síce dobre, keďže peniažky nám ako všetkým treba, no nebude najbližšieho pol roka zasa čas na nič.. 😒 )

Cez VIanoce sme sa posnažili, aj ovu asi bola, nesledovala som, ale mala som v predpokladané dni výtok, teraz čakám vo štvrtok - piatok MS, tak som zvedavá. Necítim sa zatiaľ ani ako tehu ani ako pred MS 🙂
Vianoce boli skvelé, ale strašne rýchle, boli sme na veľa návštevách a aj u nás bolo veľa ľudí, keďže sme sa v lete presťahovali, všetci boli zvedaví na byt.. A ešte by mali prísť dve - tri návštevy.. už ma to nebaví, stačiloo, chcem stereotyp 😀 Celý čas som takmer nepila, iba včera som si dala trošku viac vína a mám teraz kúsok výčitky, aj keď viem, že to nie je nebezpečné.

Inak, to nikto nemá rád Silvester? 🙂 Ja som ho vždy neznášala, ale zmenilo sa to, začali sme si s kamarátmi každý rok organizovať súkromnú party, prenajmeme priestory, kamarát je DJ, chodí nás tam obyčajne okolo 20 ľudí. Niekto pije, niekto nie, niekto si ide zatancovať, niekto pokecať s kamarátmi, ale hlavne všetci sú naši.. Aj keď sa mi tam strašne nechcelo, napokon bolo fajn ako vždy 🙂

Zuzik, ja som bola včera nešťastná, že je po sviatkoch a ja som nikde nebola, strašne som sa tešila na lyžovačku.. Napokon nebol sneh, nebol čas a ešte som aj ochorela, tesne pred Silvestrom nádcha, dala som sa dokopy kvôli mužovi, ten veľmi chcel ísť.. a po Silvestri mi zostal nepríjemný kašel, ale už som našťastie takmer ok.

Henny, výsledky z krvi ohľadom trávania mám ok, takže sa musím dohodnúť s dr, asi ma pošle na gastro.. Ale pôjdem za ním až bud. týždeň, keď som bola cez sviatky, mal dovo a vyšetroval ma druhý lekár. Pýtal sa ma pri predpisovaní liekov, či som tehu, vravím, neviem to vylúčiť 🙂 Tak som zvedavá či áno, či nie 🙂
Inak, k tej folikulometrii čo si sa pýtala, nevidela som či Ti na to niekto odpísal, mne ju navrhol lekár sám od seba, keď som povedala, že sme sa začali snažiť.. mala som na ňu chodiť každý mesiac, ale 1. mám to ďaleko, 2. začal ma trápiť ten žalúdok, tak som to odložila na neskôr v nádeji, že to už nebudem potrebovať .😀

Prajem Vám baby všetko dobré v tomto roku, nech sme hlavne zdravé.. a nech sme takto o rok maminy alebo máme bruško 😉
A sorry za dlhý príspevok, potrebovala som sa vyrozprávať 😀

hennyinnsbruck
8. jan 2014

@nair ahoooojjj 😀

V prvom zelam taktiez vela zdravicka v tomto roku a ako pises, nech sme tento rok minim tehulky, a v druhom rade drzim palceky aby mrcha neprisla. Mne ma tiez prist teraz tak som zvedava. .

ohladne folokulometrii nikto nic,dakujem za odpoved.ja som myslela ze ak bude spermiogram ok, a do aprila nic, sla by som za gynekol.ale moj chce aby sme sli koncom juna na dofcu tak mozno az po nej by som sa sla na to opytat ak dovtedy nic..

To je fajn ze silvester oslavite taka mala-velka partia, ja neviem premna je to den ako iny, akurat je poriadne hlucny 😀
Ake zas kazdy sme iny.. 🙂

Ja sa v sobotu chystam k jednemu jazeru,peso cez les -sama tak dufam ze mi pocasie vyjde, uvidime....

nair
8. jan 2014

@hennyinnsbruck No ja som si to asi privolala 🙂 Večer ma začalo pobolievať brucho, a aj dnes sa už cítim ako pred, tak sa uvidí.
Ja som tiež myslela, že od januára - februára budem chodiť na FM, ale asi to ešte posuniem, nejak sa na to necítim, nechcem sa tým tak extrémne zaoberať zatiaľ.. stále verím, že sa nám to podarí prirodzene bez lekárov.. Len sa trošku obávam, aby sme nič nepremeškali, ak náhodou nie sme úplne zdraví..
Ja som od detstva neznášala Silvestrovské relácie v telke, petardy, opitých.. Teraz to trávime po svojom a je iba náhoda, že to je na prelome rokov 😉 My máme veľa kamarátov rozlezených po Slovensku a Európe a tak sa vidíme asi tak 2 - 3 x za rok a toľko spoločenského života nám všetkým úplne stačí 🙂
Inak žijeme pokojne.. Ten môj až veľmi pokojne, stále iba práca a občas ja a to je všetko 😀 Mne strašne chýba pohyb, začala som v jeseni chodiť behať a je zatiaľ teplo, tak ak nebude sneh a doliečim sa, pokračujem.. Tebe prajem dobré počasie 🙂

minuska777
8. jan 2014

Caute baby, patrim tiez medzi oktobrove snazilky.
vlastne od v tedy sa toho dost zmenilo ale nie v tom ze by som otehotnela.
Viem ze asi moj problem do tejto temy nepatri ale kedze som pisala len do tejto tak pisem aj teraz.Vlastne problem je v tom ze s partnerom nas to uz nejako prestalo bavit ,zozaciatku sme sa velmi tesli ale ked som uz naposledy dostala menstruaciu nejak nas to odradilo.

Neviem ako dalej nemali sme sex tri tyzdne a mam pocit ze na to uz nemame ani chut,ja ho mam stale rada, ale bojim sa ze ak by som otehotnela ze nam to nemusi vyst a ze ostanem sama s dietatom .Velmi tuzim po babatku,ale neviem ako dalej ci s nim ostat a prekonat to alebo sa radsej rozist ,stale sa len hadame a ja by som tak velmi potrebovala citit jeho oporu,lenze on sa mi vyhyba a sme v bludnom kruhu ,kocky budem rada za aku kolvek radu ..... 🙂

hennyinnsbruck
8. jan 2014

@nair
@zuzik1927
Baby spermiogram je ok 😀. taaaak velmi sa tesim dievcata juuuj....
Ma aj lepsie hodnoty ako su tie minimalne....tak som rada tak som sa bala...

@nair no ja som zacala strikovat vcera, na pole dance som sa nahlasila 😀 tesiiiimmmm
Mala som pocit ze moj zivot sa nikam nehne...len robota,caste hadanie s mojim, strasne na figu som sa citila...
Preto som sa rozhodla nieco robit...

Beh je dobry ale mne to vydrzalo chvilu,moj pes bol lenivy...

No moja posledna bola 9teho dec, minuly cyklus som mala 35dni tusim....
Ja mala predvcerom pocit ze pride, vlozku dala na noc pre isotu,nic,.,,
Mam biely vytok a dnes ma cely den asi 2-3cm od pupku pichalo al jemnucko...tak uvidime
Ale isto mi pride i ked sa na to necitim 😀

Take posedenie s kamaratmi co nevidis casto je iste fajn,,,ja som tak ked idem na svk...ale ja mam len jednu naj kamosku a rodinu....ale staci 🙂

hennyinnsbruck
8. jan 2014

@minuska777 no tazko takto radit ty musis vediet ci ho milujes ci nie.....ci si s nim vies predstavit mat rodinu..

Na dieta stale mysliet nie je dobre...vidim to na sebe,snazime sa len od decembra ale ma to doslova ubijalo.nasla som si hobby, ktore ma bavi, dieta mam konece von z hlavy 😀
Stane sa to ked sa ma....
Na mojho som tlacila, len sme sa pohadali to nerobi dobre ani jednemu....ako tu bolo x krat pisane....vypni, najdi si hobby a pojde to....a pokecaj s tvojim 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre