Snažilky október 2013

Ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo
xarona
20. okt 2013
ano snazime sa o prve obaja mame buduci rok 30 tak sme uznali ze je najvyssi cas. ja ovulacne testy zatial neriesim, ani neviem presne ktory den mam ovulaciu, snazili sme sa v tyzdni od 12 dna cyklu tak kedzde mam mrchu pravidelnu predpiadam ze aj ovulacia bola niekedy vtedy, uvidime. ja sa hlavne bojim toho sklamania lebo ja ked si nieco zaumienim chcem to hned a viem ze to nebyva take lahke. co sa tyka ovulacnych testov, viete mi poradit ake su a ako funguju? nechcem nic zlozite ako merat si teplotu kazde rano, nemam otom prehlad.
googwife
20. okt 2013
@voskovka ved to áno len bohužiaľ pri prvom nestihol dôjsť do pôrodnice a teraz pri druhom to asi tak isto nestihne :-| a tak som ho tam chcela. Ale tak zase nemôžem mať všetko 😉
zuzikajus
20. okt 2013
@xarona to poznám, ja som taká istá, tiež sa hneď pre niečo nadchnem a namotám sa a keď to hneď nemám, tak je zle nedobre 😃 Ja som začala s ovu testami, lebo nemám pravidelný cyklus. Kúpila som ich tu na MK od lauritky. Sú to prúžky, ktoré sa namočia do moču v približne rovnakú hodinu popoludní. Pozitívny test je vtedy, keď sú obidve čiarky rovnako silné, alebo je testovacia silnejšia ako kontrolná. Ovulka by mala prebehnúť tuším do 12-48 hodín od pozit. testu. Tebe by možno stačilo testovať od 10DC. Dúfam, že som aspoň trošku pomohla 🙂
xarona
20. okt 2013
dakujem velmi pekne budem informovat neskôr ci som bola uspesna alebo pokracujeme dalej ale tie testiky si asi zaobstaram aby som si bola ista
xarona
20. okt 2013
@zuzikajus este poprosim presny nick na lauritku od ktorej mas tie testiky nech viem obzriet akujem
zuzikajus
20. okt 2013
@xarona je to lauritka
nair
20. okt 2013
Ahoj dievčatá, pridávam sa k Vám. Pred rokom som sa presťahovala a koncom septembra som bola na preventívke u nového lekára a spomenula som mu, že sme sa v lete s manželom zobrali a začíname rozmýšľať nad dieťatkom. A on to asi pochopil tak, že som zmenila lekára kvôli tomu, že chcem ihneď súrne otehotnieť, a on mi v tom pomôže 😃 A patrične sa zachoval a všetko mi dopodrobna povysvetľoval. S manželom to zatiaľ berieme tak, že keď sa podarí, tak sa podarí.. Prvý mesiac sme poctivo, aj keď aj zo srandy, dodržiavali lekársky "predpis" 🙂 Zaujíma ma Váš názor, skúsenosť.. Minulý mesiac som bola 3x na folikumometrii, všetko bolo ok. Lekár mi povedal, že ak neotehotniem, mám prísť aj ďalší mesiac. Myslíte, že by som mala absolovať folikulometriu viac mesiacov po sebe? Veľmi sa mi nechce behať tam 3x za mesiac, nakoľko zatiaľ naozaj nepociťujeme akútny stav, ale nechcem zasa nič premeškať, napokon máme svoj vek a aj keď to nejak nesilíme, chceli by sme určite v blízkej dobe dieťatko. Vďaka.
anulqua
21. okt 2013
Ahojte bambulky, tak ja uz mam po ovu a ostava len cakat a verit ze drobcek sa podaril 🙂
zuzikajus
21. okt 2013
@zuzik1927 Ahoj, no ako? Dúfam, že sviňucha nedorazila 😉
babulinka29
21. okt 2013
Dievčatá my sa snažíme od marca tohto roku zatiaľ neúspešne ale dúfame, že sa čoskoro podarí..........my chceme tiež dievčatko ako voskovka 🙂 máme doma dvoch chlapcov tak do tretice a naposledy by sme chceli babu ...som 17DC ale od 10 DC som si robila ovu testíky ale nejako som to teraz cez víkend zanedbala tak dneska pokračujem v ovu testíkoch....uvidíme či sa zadarí ..............
voskovka
21. okt 2013
@karingalova aj ja drzim prsty hadam vam to pomoze 🙂
voskovka
21. okt 2013
@hatapkagb vies co zalezi od zahojenia rezu na maternici. a dalsia vec mal by byt vek medzi 2 sekciami aspon 2 roky my sme mali 1 a 8 mesiacov a aj napriek tomu ma dali cisarskym znova....teraz uz mame rozdiel 4 roky kebyze aj otehu. takze pohoda ale uz by to bolo naposledy a doktorka vravela ze by som bola na rizikovom.
voskovka
21. okt 2013
@babulinka29 som rada ze tu nie som uz sama co chce tretie dietatko.neboj podari sa ale chce to cas....
ja som zvedava na nas ci sa nam podarilo ci nie... nech je uz stvrtok 🙂
voskovka
21. okt 2013
@nair ja som chodila na folikulometriu cca pol roka u mna bol problem ze vajicka nedozrievali tak som brala clostyl a po 3mesiacoch sa podarilo len jedno vajko tak nic moc uspech a pichli mi pregnyl ale aj tak sme neotehu
zuzik1927
21. okt 2013
@zuzikajus ahoj, no zatial nic, len ma trosku pobolieva brucho a vcera rano neskutocne pichanie...tak neviem ci to je tym ze pride, alebo je to mozno predzvest niecoho ineho 😉
zuzikajus
21. okt 2013
@zuzik1927 juuuj, tak nech už ani nechodí, strašne silno ti držím palce. Priebežne nás informuj 😃
zuzik1927
21. okt 2013
@zuzikajus no keby neprisla bolo by fajn, ale cakam do piatku, ked dovtedy nepride, tak urobim test, aj ked neviem necitim sa tak, skor tak ze pridu..ale uvidime..
babulinka29
21. okt 2013
@voskovka neboj nie sme jediné čo chcú tretie dieťatko....u nás v rodine teraz sesterka čaká svoje prvé neplánovane kamoška teraz porodila u mňa v práci samá tehuľka.....a na mňa sa to nenalepí a nenalepí......našťastie som nikdy nič nebrala ani ja ani manžel tak dúfam aj teraz že sa čoskoro zadarí.....ani pri prvom synovi som nemala problém s otehotnením ani pri druhom s tým som v septembri vysadila antiku a v novembri som už bola tehotná......možno teraz je to tým, že to tak veľmi chcem tak preto sa nedarí....držím palčeky nech sa ti to splní daj potom vedieť 🙂
voskovka
21. okt 2013
@babulinka29 myslela som tu v skupine 🙂
babulinka29
21. okt 2013
@voskovka jéjjj ozaj tu sme zatiaľ len dve 🙂
voskovka
21. okt 2013
@babulinka29 a meno mas vybrate kebyze to vyjde??
neomea
21. okt 2013
už sa teším na prvú pozitívnu správu tu v skupine 🙂 ja to asi nebudem, mám PMS ako sviňa.. prsia mi snáď o chvíľu explodujú.. ráno som však predsa bola kupovať test v lekárni, skôr či neskôr (dúfam, že skôr) sa hádam hodí 🙂
voskovka
21. okt 2013
@neomea a kedy mas nedostat? mna prsia tiez bolia aj podbrusko .ale ms cakam az sobotu nedelu
hatapkagb
21. okt 2013
@karingalova Laparoskopie som mala uz 4 x naposledy koncom augusta,ale ja som mavala este na sk cysty a tentoraz mi zistili ze mam endometriozu.A tebe co budu robit?
hatapkagb
21. okt 2013
@voskovka aha dakujem za info.tak ja mam rozdiel uz vyse 5rokov takze ak by som bola ttehu tak aj normalne by som mohla rodit.oki 🙂
voskovka
21. okt 2013
@hatapkagb no jasne to vsetko zalezi na tvojej maternici ci by nehrozila ruptura ci nie je oslabena atd... vsetko by ti tvoja lekarka /doktor povedali a skontrovali sonom.... 🙂
neomea
21. okt 2013
@voskovka nedostat mam tento tyzden cca streda / stvrtok 🙂 mam cyklus taky plusminus 22-24 dnovy, tak presne neviem :-S pocity mam kadejake, aj podbrusko som si citila par x ale nerada by som si cosi namyslala 🙂 udivime 🙂
voskovka
21. okt 2013
@neomea tak ides stvrtok testnut ci kedy?
neomea
21. okt 2013
@voskovka no ak dovtedy náhodou neprídu 🙂
babulinka29
21. okt 2013
@voskovka no najskôr som chcela Sofiu, ale to meno je už obohraté a keď tak dám po sebe 🙂 ale páči sa mi meno Jasminka mojej mame sa to snívalo, že sme mali Jasminku 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli