Snažilky október 2013

ingrid2410
16. okt 2013

ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo

tamtadam
23. okt 2013

Ahojte snažilienky 🙂 tak a konečne sa môžem ku vám pridať !!! OFICIÁLNE !!! 🙂 neskutočne sa z toho teším na jednej strane, a na druhej mám neskutočný strach či sa to vôbec niekedy podarí a tak 🙂 doteraz sme skúšali zatiaľ na "nečisto" - síce bez HAK, ale prerušovane ... a za dva roky žiadna "nehoda", tak mám niekedy také pochmúrne myšlienky či je všetko v poriadku ...

tonjadabik2
23. okt 2013

@lenicak noo ja neviem ci bola ovulka ked teplota stale dole 36,5.. a nestupa.. uz nechapem.. ci bola ci nebola aj ked ma brusko velmi vcera bolelo..ale teplota nikde..stale nizka.. a vytoky biele..ale hlienik zase neplodny.. uz nechapem naozaj.. pomoooc

alienka000
23. okt 2013

@zaira1407 ahoj, MA je missed abort, alebo zamlcany potrat. Bola som nedavno tehotna, ale mala som MA v 3.mesiaci a v juli som bola na kyretazi. Takze realne viem tiez tie prsia ma boleli a tak. Ale vtedy som sa tak nesledovala a hlavne zistila som ze som tehu az ked meskali kramy.
No a teraz sa sledujem a vela si vsugeruvavam asi 😀

alienka000
23. okt 2013

@tamtadam aj my sme mali bez HAK na necisto asi 9 mesiacov a v pohode sme do 2 mesiacov otehotneli bez sledovania len tak ze sme sli naplno 😎 drzim palce

martinamk
23. okt 2013

No Zienky my sme sa tolko snazili az manzela seklo v krizoch 😢 😀 tak sme sa na tento mesiac dosnazili...ostava len dufat ze to vyslo aj tak 🙂

neomea
23. okt 2013

@martinamk tak z toho by bola milá historka pre malé, že tatka pri tom seklo 🙂 držím Vám baby paľúchy všetkým čo ste tu aby nám tu pekne pribúdali obrázky s dvomi čiaročkami 😉

zaira1407
23. okt 2013

@alienka000 hmm :( ....
ja som pri prvom tehu zacala krvacat v 12 tt , ale nastastie to nebolo nic vazne ...len som sa strasne vyplasila a uz by som to nechela zazit ...ze vraj sa nedoholi zlte teliesko s placentou ..
.....no vidis teraz ked trosku rozmyslam a dam to do anglictini tak ano uz vidm tu skratku
sledovanie to ja dobre poznam sledujem sa uz asi 4ty mesiac ale teraz uz nebudem brat ziadny priznak ako priznak .....dnes som 13DC boli ma pravy vajecnik , tak asi vecer nieco skusime ak mm bude mat naladu a mozno to vide , uz nechcem byt naozaj sklamana keby to nevyslo
ty este nemas dieta asi vsak ?

tamtadam
23. okt 2013

@alienka000 noooo, len ja som už s bývalým asi pol roka tiež chcela bábo /pokiaľ nevysvytlo že ho chodil robievať aj druhej, ale to je vedľajšie/ a nič .... tak aj preto tie obavy ..... keď to má prísť príde ! - len nech je to čo najskôr 🙂))

sisawalter
23. okt 2013

Ahojte aj ja sa pridám k vám, začali sme 1.oktobra, dnes mam datum mrchy dufam ze nepride, vcera poobede som špinila , dnes rano uz ani kvapka, urobila som si test a boli tam //, lenže tá druhá slabá....., tak skusim o 2 dni, dufam ze tam uz bude dialnica 😉

beruska141
23. okt 2013

@sisawalter je jedno, aka slaba je, vzdy signalizuje tehotenstvo 😀 gratulujem 🙂

neomea
23. okt 2013

@sisawalter to vyzerá na dalsiu skvelú správu, gratulujem k dvom ciarkam 🙂

sisawalter
23. okt 2013

@beruska141 dam vedieť o dva dni ako som dopadla, verím ze to vyšlo, musim byt optimista 🙂

sisawalter
23. okt 2013

@neomea trochu sa bojím ze bola taká slabunká, dufám ze bude jasnejšia o par dni 😒

beruska141
23. okt 2013

@sisawalter slabunka je preto, ze mas este nizke HCG, kazdym dnom bude narastat. ale tehotenstvo je to urcite 😎

alienka000
23. okt 2013

@zaira1407 no hej, ja som po tejto skusenosti zistila, ze tehotenstvo nie je prechadzka ruzovou zahradou... A nie, este nemam babatko, to malo byt nase prve 😒

sisawalter
23. okt 2013

@beruska141 ja by som bola taká šťastná 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 dám vedieť ci HCG stupalo .
Pociťujem taku bolest ako pred mrchou , to tak môže byť??? aj ked som mala jednu slabu čiarku?

alienka000
23. okt 2013

@tamtadam ehm, no tak to asi nebol ten pravy 😖 A teraz uz mas dufam lepsieho? 😉 Vies, strasne vela tu je o tom popisane, zena musi byt v pohode a potom to pride. Ja si myslim, ze mne to teraz nejde lebo nie som este v pohode.

zuzik1927
23. okt 2013

@sisawalter aj ja pocitujem taku bolest a mrcha nikde, pockam este do piatku a ked nepride tak testnem 🙂 ale nemusela by prist..

sisawalter
23. okt 2013

@zuzik1927 myslime pozitívne. Nepride 🙂 .daj potom vediet.drzim palce

zuzik1927
24. okt 2013

@sisawalter no ty si uz aspon druhu ciarku videla, ja az zajtra testnem 🙂 pockam este den 🙂 ale mohli by tam byt // hoc aj slabe mne je jedno 🙂

sisawalter
24. okt 2013

@zuzik1927 ja idem tiez az zajtra testovať, dufam ze bude silnejšia, mrchu som stale nedostala to je dobré znamenie ja ktory den po ovu si??

neomea
24. okt 2013

@sisawalter
@beruska141 babulky, ja som si dnes robila kontrolny taky isty ako pred tym a ta ciarocka je stale rovnako slabucka, ale je tam.. pre zmenu som zobrala z lekarne este iny typ, ja by som uz rada videla dve silne asi pockam do vikendu, ale kramy stale nikde a to uz tu mali byt takze je to asi vsetko na najlepsej ceste 🙂 ale pocit v bruchu mam veru taky PMSkovy a vadia mi strasne zapnute gate, dost skoro 😀

zuzik1927
24. okt 2013

@sisawalter no cca 15, ale neviem presne, lebo som nerobila ovu test 🙂 ale stále nepřišla ms, ale tak mi je akoby mala prist tak neviem, ty ako?

zuzik1927
24. okt 2013

@neomea aj ja mám taky pocit, tak neviem co to..

neomea
24. okt 2013

@zuzik1927 som zvedava co Ti test ukaze 🙂 potom chytro sup sem s vysledkom 😉

voskovka
24. okt 2013

ahojte babulky...ja som dnes 10dpo a testovat chcem az v nedelu....mam zravku tak asi mrcha dorazi.

zuzik1927
24. okt 2013

@neomea no ja som tiež zvedava či daco z toho bude, uz ma asi 3dni boli brucho neviem co to je, ale uz by som aj řada vediet 😉

sisawalter
24. okt 2013

@neomea jeeej no super tak este počkaj 2 dni a skus znova a daj vediet :D

lenkaaknel24
24. okt 2013

@voskovka Ahoj,ja som dnes ráno nestihla testovať,tak skúsim zajtra ráno,ale tiež mám pocit že z toho nič nebude ☹

sisawalter
24. okt 2013

@zuzik1927 ja som tiez asi 15. den od ovu, tiež cítim ako keby mala prísť, uz druhý deň

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre